Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 21:07   #3361
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Kończy mi się jasny błyszczyk Blossoms Muszę poszukać powoli jakiegoś zamiennika, myślę nad Stay with me.
Sprawdź w koszyczkach z przecenami, pamiętam, że w jednej Naturze walało się dużo tych błyszczyków W drugiej tylko cienie zostały. Także polecam pogrzebać

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
zazdraszczam Catrice.

oj mogliby, mogliby...
Najgorzej, że ekspedientki nic nie wiedzą czy i kiedy będzie Nie dlatego, że są niekompetentne, bo są świetne, miłe, pomocne, moje ulubione dosłownie Ale widać, że nie mają żadnych odgórnych informacji
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 21:52   #3362
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
01 to bronzer z drobinką, 02 to matowy.
Hmm... to chyba mówimy o dwóch różnych broznerach :P Ja mam na myśli matujący brozner z Sun Clubu, on ma 2 wersje kolorystyczne, dla jaśniejszej i ciemniejszej karnacji. Ja mam 01, dla jaśniejszej, i nie ma w nim ani pół grama drobinek

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Zrobiłam testa.
Do jakieś 20:30 siedzę w domu, więc nałożyłam sobie miedziany cień i jasny pod łuk brwiowy.
Za pierwszym razem po dwóch godzinach, po obu nie było śladu. Myślałam ze może nieświadomie starłam, ale nie.
Przy drugiej próbie tak samo.
Nie patrzyłam jeszcze na bazie, ale jak na razie jestem zawiedziona.
Dodam jeszcze, że cienie nigdy nie trzymają mi się tak krótko.
Ja mam miedziany cień z Balleriny i u mnie wytrzymuje cały dzień, tak więc to chyba kwestia bardzo subiektywna, tak więc dla dziewczyn, które się zastanawiają nad kupnem cienia, rada z mojej strony, aby za bardzo się nie sugerować opiniami co do trwałości, bo to bardzo różnie z tym bywa

Byłam w piątek jeszcze raz w Naturze i zero przecen... Lakiery MD jednak na stałe są po 6,99zł, a karteczka w poniedziałek była po prostu "zmyłką", zachęcającą do zakupu. Kupiłam za to z serii Nail Art lakier nawierzchniowy - Sealing Top Coat i pomalowałam sobie nim paznokcie w piątek wieczorem, póki co spisuje się super, zobaczę ile ostatecznie wytrzyma
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 22:17   #3363
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Sprawdź w koszyczkach z przecenami, pamiętam, że w jednej Naturze walało się dużo tych błyszczyków W drugiej tylko cienie zostały. Także polecam pogrzebać
W mojej okolicy już są one niedostępne. Jestem z niego bardzo zadowolona, ale chyba nawet wolałabym coś innego przetestować
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 23:33   #3364
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Hmm... to chyba mówimy o dwóch różnych broznerach :P Ja mam na myśli matujący brozner z Sun Clubu, on ma 2 wersje kolorystyczne, dla jaśniejszej i ciemniejszej karnacji. Ja mam 01, dla jaśniejszej, i nie ma w nim ani pół grama drobinek


Oj, chodziło mi właśnie o ten standardowy. Bronzing compact powder matt (02 Love to be matt). Ale jeszcze ponowię pytanie inne: Co możecie mi powiedzieć o highlighterze z Sun Club? Jeszcze jest nowiuteńki, kupiłam pod wpływem impulsu...
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 07:55   #3365
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 07:59   #3366
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
W Rossie nie ma w ogóle baz pod cienie z tego co się orientuję. W Naturze- zostaje baza KOBO, albo baza pod cienie My Secret Porcelain Rose z limitki z zeszłego roku, która wala się po koszykach wyprzedażowych.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:02   #3367
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
W Rossie nie ma w ogóle baz pod cienie z tego co się orientuję. W Naturze- zostaje baza KOBO, albo baza pod cienie My Secret Porcelain Rose z limitki z zeszłego roku, która wala się po koszykach wyprzedażowych.
Szczerze mówiąc, to też nie kojarzyłam żadnych baz, ale stwierdziłam, że może jestem niedoinformowana
Bardzo chciałam artdeco, ale zawsze są inne wydatki.. Chyba w końcu będę musiała się na nią skusić
Dzięki za odpowiedź
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 08:07   #3368
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
Gorąco polecam bazę z Hean, jestem z niej mega zadowolona, a kosztuje jakieś 11-14 złotych i ma pojemność 14 gr. Jedyny minus, że trzeba jej trochę poszukać w małych, osiedlowych drogeriach. Rozpracowuję pierwsze opakowanie już dłuższy czas, pewnie wystarczy mi na około 1,5 roku
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:22   #3369
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Gorąco polecam bazę z Hean, jestem z niej mega zadowolona, a kosztuje jakieś 11-14 złotych i ma pojemność 14 gr. Jedyny minus, że trzeba jej trochę poszukać w małych, osiedlowych drogeriach. Rozpracowuję pierwsze opakowanie już dłuższy czas, pewnie wystarczy mi na około 1,5 roku
O! Super, dzięki Znalazłam ostatnio w pobliżu sklepik, gdzie mają produkty Hean We wtorek sprawdzę czy mają tę bazę
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:40   #3370
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
O! Super, dzięki Znalazłam ostatnio w pobliżu sklepik, gdzie mają produkty Hean We wtorek sprawdzę czy mają tę bazę
Dużo nie straciłaś, że bazy z You Rock nie kupiłaś Ja mogę polecić bazę z Joko, około 9 zł., ale również dostępna w osiedlowych sklepikach,
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:47   #3371
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Oj, chodziło mi właśnie o ten standardowy. Bronzing compact powder matt (02 Love to be matt). Ale jeszcze ponowię pytanie inne: Co możecie mi powiedzieć o highlighterze z Sun Club? Jeszcze jest nowiuteńki, kupiłam pod wpływem impulsu...
Ja mam i jestem bardzo zadowolona, odstawiłam dla niego rozświetlacz z Blossoms więc to chyba o czymś świadczy
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 08:51   #3372
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Dużo nie straciłaś, że bazy z You Rock nie kupiłaś Ja mogę polecić bazę z Joko, około 9 zł., ale również dostępna w osiedlowych sklepikach,
Ja wolę bazę You Rock od tego plastelinowego betonu z Joko... Baza Hean jest u mnie w kolejce
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:14   #3373
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
Polecam baze KOBO
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:26   #3374
KathleenAnn
Zadomowienie
 
Avatar KathleenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 148
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja wolę bazę You Rock od tego plastelinowego betonu z Joko... Baza Hean jest u mnie w kolejce
Ja wolę bazę You Rock tylko jeśli chodzi o aplikację, jest 100 razy wygodniejsza. Ale co mi po wygodnej aplikacji, jak cienie utrzymują się maksimum 2 godziny. Wolę się pomęczyć z nałożeniem Joko i mieć cień na oku cały dzień. Bazę Hean nie miałam, może się skuszę jak Joko zużyję.
KathleenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:32   #3375
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Ja jutro, jak przetoczy się ten tłum, pojadę do Zakopanego sprawdzić Naturę i ograbić z Balleriny Co prawda mama przywiozła mi z Wiednia jasny cień i róż, ale chciałabym więcej Do tego kuszą mnie paletki ze Sleeka i pędzle z Maestro, skąd na to pieniędzy brać? Jo ni wim
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:09   #3376
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Ja mam i jestem bardzo zadowolona, odstawiłam dla niego rozświetlacz z Blossoms więc to chyba o czymś świadczy
AAAAAAAAAAAAAAA! Jaka ekstaza! A wiesz jak bardzo pragnęłam rozświetlacza z Blossoms? Dziękuję, dziękuję, już nie mam najmniejszych wątpliwości.

Przypadkiem nie wiecie gdzie mogę w Poznaniu dostać bazę Hean, jak już o niej mówicie...?
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:12   #3377
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to też nie kojarzyłam żadnych baz, ale stwierdziłam, że może jestem niedoinformowana
Bardzo chciałam artdeco, ale zawsze są inne wydatki.. Chyba w końcu będę musiała się na nią skusić
Dzięki za odpowiedź
Ja polecam Ci bazę z ArtDeco- owszem jest droga, ale wystarcza na jakieś pół roku codziennego nakładania, więc w przeliczeniu to nie jest aż tak znów dużo. Możesz poszukać na allegro, tam już za 27 zł ją dostaniesz. Jak dla mnie jest ona warta swojej ceny, cienie utrzymują mi się cały dzień nawet w upale. Ostatnio malowałam się ok. 7 rano przed wyjściem do pracy, po pracy była jeszcze impreza i wróciłam dopiero o 4 rano następnego dnia- cienie nienaruszone. Jak dla mnie to wystarczający powód żeby ją mieć Bazy Hean nie próbowałam jeszcze, ale jak tylko ją gdzieś dostanę to kupię
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:13   #3378
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Polecam baze KOBO
Parę złotych więcej i masz bazę z ArtDeco U mnie najtaniej widziałam za ok. 30PLN, więc to tylko dycha więcej, niż baza KOBO, a jakość bez porównania lepsza. Już wolę plastikowy beton JOKO, niż śmierdzącą kiblem bazę KOBO
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:13   #3379
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
Ja jutro, jak przetoczy się ten tłum, pojadę do Zakopanego sprawdzić Naturę i ograbić z Balleriny Co prawda mama przywiozła mi z Wiednia jasny cień i róż, ale chciałabym więcej Do tego kuszą mnie paletki ze Sleeka i pędzle z Maestro, skąd na to pieniędzy brać? Jo ni wim
Musisz jakiś bank obrabować Też myślę o zainwestowaniu w Sleeka Żeby nie było off topa, nie kręcą mnie już limitki z Essence
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-15, 10:16   #3380
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Ja mam i jestem bardzo zadowolona, odstawiłam dla niego rozświetlacz z Blossoms więc to chyba o czymś świadczy
Nie kuś bo kupię a rozświetlaczy mam zapas do śmierci
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 10:24   #3381
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
O! Super, dzięki Znalazłam ostatnio w pobliżu sklepik, gdzie mają produkty Hean We wtorek sprawdzę czy mają tę bazę
Irja, gdzie? Gdzie?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:10   #3382
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Irja, gdzie? Gdzie?
Ooo właśnie, Hean w Warszawie? gdzie?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 11:29   #3383
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dawno to nie zaglądałam i raczej już nie mam szans nadrobić zaległości ale byłam ostatnio w Galerii Kazimierz i w naturze jest dalej You Rock Myślałam, że ujrzę jakąś nową limitkę a tu nic
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:23   #3384
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Ballerina pojawiła się w Naturze w Galerii Pestka w Poznaniu
stan na godz. 18 - było wszystko, oprócz miedzianego cienia oraz koralowego lakieru.

Ponawiam swoją prośbę dotyczącą 50's Girls Relaoded - która z Was będzie tak dobra i kupi dla mnie kilka rzeczy?

A propos cieni z Balleriny - ja jakieś 7 godzin temu nałożyłam miedziany cień na bazę z You rock i nadal tkwi na mojej powiece w nienaruszonym stanie
Dzisiaj próbuje na bazie

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Parę złotych więcej i masz bazę z ArtDeco U mnie najtaniej widziałam za ok. 30PLN, więc to tylko dycha więcej, niż baza KOBO, a jakość bez porównania lepsza. Już wolę plastikowy beton JOKO, niż śmierdzącą kiblem bazę KOBO
Jaki kibel?? Gdzie kibel? Kobieto, co ty wąchasz w wolnych chwilach
Moja jest bez zapachu.


---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dawno to nie zaglądałam i raczej już nie mam szans nadrobić zaległości ale byłam ostatnio w Galerii Kazimierz i w naturze jest dalej You Rock Myślałam, że ujrzę jakąś nową limitkę a tu nic
Powróciła siostra niewierna

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
To jest nas dwie. No, może u mnie kilka godzin dłużej, ale jednak. Nie mam nic do Essence, ale nie gdyby dwie zachęcające limitowanki, to bym nic nie kupiła. Wolę jednak MACa czy droższe cienie. (już nawet lepiej mieć mało droższych, niż dużo byle jakiej jakości - choć nie mówię, że jest to reguła.) Właśnie obserwuję jak ,,elegancko'' mi się rozmazuje eyeliner z KOBO po niecałym dniu.
W sumie mi stykają cienie z Inglota, a niektóre z E też są bardzo dobre.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:39   #3385
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dziękuję dziewczyny za odzew

Cytat:
Napisane przez KathleenAnn Pokaż wiadomość
Dużo nie straciłaś, że bazy z You Rock nie kupiłaś Ja mogę polecić bazę z Joko, około 9 zł., ale również dostępna w osiedlowych sklepikach,
Wysepka Joko była kiedyś w Arkadii, ale jakiś czas temu ją zlikwidowali i niestety w żadnym innym miejscu nie widziałam tych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Irja, gdzie? Gdzie?
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ooo właśnie, Hean w Warszawie? gdzie?
Na Żoliborzu, na Krasińskiego (przystanek Suzina). Po jednej stronie uliczki jest sklep z materiałami, a na przeciwko sklepik gospodarczy. Ostatnio weszłam rozejrzeć się co tam mają i rzuciły mi się w oczy lakiery Hean (przynajmniej tak mi się wydaje, że to była ta firma ). Poniżej znajdowały się jakieś inne kosmetyki...
Jutro tam zajrzę i napiszę co tam mają
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 13:53   #3386
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Czy możecie polecić jakąś bazę pod cienie? Chciałam tą z You Rock, ale wczoraj nie dostałam, więc pewnie marne szanse. Chciałabym coś, co jest dostępne w szafach w Rossmannie czy Naturze.
Ja polecam joko, na początek bo jest objętościowo dużo mniejsza niż hean i rzeczywiście jest ciężka w obsłudze, ale za to działanie genialne. U mnie cienie na niej trzymają się nawet do 14 godz. w nienaruszonym stanie podczas gdy reszta makijażu leży i kwiczy
Bardzo dobrą bazą jest też ta z heana, ma przyjemniejszą konsystencję i porównywalne działanie, a do tego jest jej tyle, ze chyba wnuki nią jeszcze obdzielę
Baza z YR jest najprzyjemniejszą z nich wszystkich jeśli idzie o aplikację, jednak działanie pozostawia wiele do życzenia- cienie trzymaja się na niej tyle co i bez bazy

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Gorąco polecam bazę z Hean, jestem z niej mega zadowolona, a kosztuje jakieś 11-14 złotych i ma pojemność 14 gr. Jedyny minus, że trzeba jej trochę poszukać w małych, osiedlowych drogeriach. Rozpracowuję pierwsze opakowanie już dłuższy czas, pewnie wystarczy mi na około 1,5 roku
Popieram, ja za swoja dałam 12zł i jestem pewna, że starczy mi na dłużej niż 1,5 roku intensywnego użytkowania bo joko która jest chyba trzy razy mniejsza wystarczyła mi na niecałe 2 lata codziennego użytkowania

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja wolę bazę You Rock od tego plastelinowego betonu z Joko... Baza Hean jest u mnie w kolejce

Plastelinowy beton u mnie jednak górą (za działanie of course)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:27   #3387
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja polecam joko, na początek bo jest objętościowo dużo mniejsza niż hean i rzeczywiście jest ciężka w obsłudze, ale za to działanie genialne. U mnie cienie na niej trzymają się nawet do 14 godz. w nienaruszonym stanie podczas gdy reszta makijażu leży i kwiczy
Bardzo dobrą bazą jest też ta z heana, ma przyjemniejszą konsystencję i porównywalne działanie, a do tego jest jej tyle, ze chyba wnuki nią jeszcze obdzielę
Baza z YR jest najprzyjemniejszą z nich wszystkich jeśli idzie o aplikację, jednak działanie pozostawia wiele do życzenia- cienie trzymaja się na niej tyle co i bez bazy



Popieram, ja za swoja dałam 12zł i jestem pewna, że starczy mi na dłużej niż 1,5 roku intensywnego użytkowania bo joko która jest chyba trzy razy mniejsza wystarczyła mi na niecałe 2 lata codziennego użytkowania




Plastelinowy beton u mnie jednak górą (za działanie of course)
Dziękuję
Na dobry początek poszukam tej z Hean Troszkę o niej poczytałam i opinie są bardzo pozytywne, a do tego cena kusząca
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:32   #3388
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Plastelinowy beton u mnie jednak górą (za działanie of course)
A jak to to nakładasz? Bo ja tego rozsmarować nie mogę...
Ciekawa jestem czy nowa baza Essence będzie identyczna jak ta z You Rock
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 15:54   #3389
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Dziękuję
Na dobry początek poszukam tej z Hean Troszkę o niej poczytałam i opinie są bardzo pozytywne, a do tego cena kusząca
Teraz znalazłam ArtDeco w Wawie za 25 zł
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:39   #3390
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A jak to to nakładasz? Bo ja tego rozsmarować nie mogę...
Ciekawa jestem czy nowa baza Essence będzie identyczna jak ta z You Rock

Ja mam taki sposób, że nabieram niewielką ilość na płytkę paznokcia i potem tę porcję rozsmarowuję delikatnie między opuszkami palców wskazujących. Tak ocieploną i przygotowaną bazę nakładam na powieki, z tym, że pilnuję żeby powieki były saute, bo w przeciwnym razie baza zaczyna mi się nieprzyjemnie rolować. No i do tego dochodzi jej minimalna ilość, tylko tyle aby pokryć powiekę cieniutką, prawie niewidoczną warstewką bo w przeciwnym wypadku brzydko się zroluje albo potworzą się nieestetyczne grudki, które potem nie chcą za cholerę zejść
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.