na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 18:26   #31
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez futurustic Pokaż wiadomość
pragnienie pokazania metki z ubrań przewyższyła cel wstawiania stylizacji. to nie jest miejsce do chwalenia się ile pieniędzy kto ma w portfelu, więc tak wygórowaną cenę za zwykłe gumiaki, nie trzebabyło ujawniać (gumiaki które można kupić za 50zł) ale ogólnie nie podoba mi się cała stylizacja.
wiesz, właśnie to poniekąd takie miejsce ,gdzie co za ile kto kupił....
a poza tym miałam gumiaki zwykłe,ładne w kwiaty i za niecałe 100zł...ale ta tandeta nawet sezonu nie wytrzymała....
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:32   #32
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter


Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-06-17 o 18:38
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:43   #33
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

tak ewciaa82, te drugie konto to moje....
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 18:44   #34
allgoodthings
Zadomowienie
 
Avatar allgoodthings
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 012
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

moim zdaniem nic do siebie nie pasuje
__________________
38t5d
allgoodthings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:34   #35
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Hahahahahahahahahahah

tak wyglądała moje reakcja jak zobaczyłam zdjęcie, ale chciałam się od tego komentarza powstrzymać, jednak po przeczytaniu komentarzy z czystym sumieniem wklejam
Jedyne co mi się podoba to kolor lakieru na paznokciach i jeansy bluza może dla kogoś kto lubi ubierać się na sportowo, ja niezbyt... a te kalosze to masakra nawet jakbyś dała za nie milion dolarów to byłyby tak samo brzydkie
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 10:44   #36
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez MadSyndrome Pokaż wiadomość
Hahahahahahahahahahah

tak wyglądała moje reakcja jak zobaczyłam zdjęcie, ale chciałam się od tego komentarza powstrzymać, jednak po przeczytaniu komentarzy z czystym sumieniem wklejam
Jedyne co mi się podoba to kolor lakieru na paznokciach i jeansy bluza może dla kogoś kto lubi ubierać się na sportowo, ja niezbyt... a te kalosze to masakra nawet jakbyś dała za nie milion dolarów to byłyby tak samo brzydkie
Widzę, że komentarze niepochlebne. Nie dziwi mnie to bardzo bo akurat tutaj jak coś nie jest za 49,90 z New Yorkera, albo od prywaciarza ze szwalni z Allegro to jest beHuntery są przecudowne i bardzo trendy-kosztują 400 zł, ale są warte swojej ceny. Większość dziewczyn tutaj nie czytuje pism modowych, a jedynie namiętnie przegląda Allegro i są takie a nie inne efekty Także droga autorko wieszaka-nie przejmuj się tymi opiniami-najlepszym lekiem na takie ataki jest przejrzenie wieszaków 80 % wizażanek. Królują groszki za 19,90, biżuteria za 5,50 i lacyrowe bluzeczki za 25 zł.

Edytowane przez Damulka25
Czas edycji: 2011-06-18 o 10:59
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:05   #37
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Gumioki, jakoś tak z definicji, nie są cudowne.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 11:20   #38
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

cóż - zestaw nie straszy ale też nie zachwyca
takie ot.. nic
i kolory jakieś takie - niby zwykłe ale jakoś nie pasują

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
no raczej kalosze za 400 zł i bluza za niemalże drugie tyle ,to trochę drogo jak na grzyby. jestem ciekaw,czy Ty chodzisz na grzyby w zestawie za ok 1000 zł, hmmmm.....
żeby chociaż ten zestaw na tyle wyglądał
a tak - wydałaś prawie tysiąc złotych i wyglądasz jakbyś wydała 50
interes życia

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
jestem ciekawa,jak Wy się ubieracie ? ;p
ani cena ani cudzy styl nie zmieniają faktu, że ten twój zestaw jest po prostu nijaki

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
i tak Wam dziękuję dziewczyny...... a moje kalosze nie dość, że supermodne, chronią przed chłodem i deszczem, nie narażają ubrania na zachlapanie jesiennym błotem i jeszcze są maksymalnie wygodne. na szczęście posiadam na chłodne dni płaszcz chabrowy z nexta... pozdrawiam...
wow
bez urazy - ale szczerze mówiąc to na wizażu możliwością kupienia gumiaków za 400zł szału nie zrobisz a zachowujesz się jakbyś była jedyną co może sobie na to pozwolić

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Widzę, że komentarze niepochlebne. Nie dziwi mnie to bardzo bo akurat tutaj jak coś nie jest za 49,90 z New Yorkera, albo od prywaciarza ze szwalni z Allegro to jest beHuntery są przecudowne i bardzo trendy-kosztują 400 zł, ale są warte swojej ceny. Większość dziewczyn tutaj nie czytuje pism modowych, a jedynie namiętnie przegląda Allegro i są takie a nie inne efekty Także droga autorko wieszaka-nie przejmuj się tymi opiniami-najlepszym lekiem na takie ataki jest przejrzenie wieszaków 80 % wizażanek. Królują groszki za 19,90, biżuteria za 5,50 i lacyrowe bluzeczki za 25 zł.
ciekawa jestem jakież to ambitne modowe pisma czytujesz żeby nabrać poglądu, że styl to marka a nie wyczucie
no i szczerze - nie wiem w którym to też ambitnym piśmie "stylizacja" autorki byłaby uznana za chociażby dobrą - bo mam wrażenie, że poza pisemkami pokroju bravo to ten zestaw by uznania nie zdobył (i uprzedzam, nie uznaję bravo za pismo modowe tylko za pismo które kierowane jest do osób uznających bluzę, jeansy i kalosze w średnio dopasowanych kolorach za coś wybitnie stylowego)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 11:49   #39
Independent92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 77
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Widzę, że komentarze niepochlebne. Nie dziwi mnie to bardzo bo akurat tutaj jak coś nie jest za 49,90 z New Yorkera, albo od prywaciarza ze szwalni z Allegro to jest beHuntery są przecudowne i bardzo trendy-kosztują 400 zł, ale są warte swojej ceny. Większość dziewczyn tutaj nie czytuje pism modowych, a jedynie namiętnie przegląda Allegro i są takie a nie inne efekty Także droga autorko wieszaka-nie przejmuj się tymi opiniami-najlepszym lekiem na takie ataki jest przejrzenie wieszaków 80 % wizażanek. Królują groszki za 19,90, biżuteria za 5,50 i lacyrowe bluzeczki za 25 zł.
Wybacz ale to że coś jest modne nie oznacza, że każdemu musi się podobać i musi w tym chodzić. Ja czytuje czasopisma, byłam na fashion weeku i co jak co, o takich gumiakach, które wyglądają jak buty rybaka - ani słowa...
Independent92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:10   #40
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
cóż - zestaw nie straszy ale też nie zachwyca
takie ot.. nic
i kolory jakieś takie - niby zwykłe ale jakoś nie pasują



żeby chociaż ten zestaw na tyle wyglądał
a tak - wydałaś prawie tysiąc złotych i wyglądasz jakbyś wydała 50
interes życia



ani cena ani cudzy styl nie zmieniają faktu, że ten twój zestaw jest po prostu nijaki



wow
bez urazy - ale szczerze mówiąc to na wizażu możliwością kupienia gumiaków za 400zł szału nie zrobisz a zachowujesz się jakbyś była jedyną co może sobie na to pozwolić



ciekawa jestem jakież to ambitne modowe pisma czytujesz żeby nabrać poglądu, że styl to marka a nie wyczucie
no i szczerze - nie wiem w którym to też ambitnym piśmie "stylizacja" autorki byłaby uznana za chociażby dobrą - bo mam wrażenie, że poza pisemkami pokroju bravo to ten zestaw by uznania nie zdobył (i uprzedzam, nie uznaję bravo za pismo modowe tylko za pismo które kierowane jest do osób uznających bluzę, jeansy i kalosze w średnio dopasowanych kolorach za coś wybitnie stylowego)
Bravo czytałam mając 13 lat-głównie dla plakatów "bojsbendów" Nie wypowiadałam się o całym zestawieniu a jedynie o kaloszach za 4 stówki, które zostały tak niepochlebnie i niesprawiedliwie ocenione. Firma Hunter to firma z tradycją, która nie specjalizuje się tylko i wyłącznie w kaloszach. Jeśli Jola Kwaśniewska w "Lekcji stylu" wyraża się o nich pochlebnie, a Królowa Elżbieta i jej Świętej Pamięci mama je nosiły to nie może to być wiocha Zresztą są pięknie wyprofilowane, zgrabnie wyglądają na nodze i do biegania po mieście w deszczowy dzień nadają się idealnie. Drogie rzeczy zwykle są trwałe co oznacza, że w sumie oszczędzamy Jak dla mnie te kalosze są o 100% lepsze niż szmaty z New Yorkera dla małoletnich "galerjanek". Dziękuję za uwagę
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:20   #41
Independent92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 77
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Bravo czytałam mając 13 lat-głównie dla plakatów "bojsbendów" Nie wypowiadałam się o całym zestawieniu a jedynie o kaloszach za 4 stówki, które zostały tak niepochlebnie i niesprawiedliwie ocenione. Firma Hunter to firma z tradycją, która nie specjalizuje się tylko i wyłącznie w kaloszach. Jeśli Jola Kwaśniewska w "Lekcji stylu" wyraża się o nich pochlebnie, a Królowa Elżbieta i jej Świętej Pamięci mama je nosiły to nie może to być wiocha Zresztą są pięknie wyprofilowane, zgrabnie wyglądają na nodze i do biegania po mieście w deszczowy dzień nadają się idealnie. Drogie rzeczy zwykle są trwałe co oznacza, że w sumie oszczędzamy Jak dla mnie te kalosze są o 100% lepsze niż szmaty z New Yorkera dla małoletnich "galerjanek". Dziękuję za uwagę
A ja w ogóle nie lubię kaloszy, a te kojarzą mi się z rybakiem ;p
Independent92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 12:33   #42
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Firma Hunter to firma z tradycją, która nie specjalizuje się tylko i wyłącznie w kaloszach. Jeśli Jola Kwaśniewska w "Lekcji stylu" wyraża się o nich pochlebnie, a Królowa Elżbieta i jej Świętej Pamięci mama je nosiły to nie może to być wiocha
Jak rozumiem, masz na myśli tę stylizację?
Rozumiem sens kupowania gumowców, nawet drogich, ale nie widzę sensu upierania się, że ze względu na cenę nie nadają się na grzyby, za to pasują na salony. Niektóre ciuchy mają konkretne przeznaczenie i tak w małej czarnej do lasu nie pójdę, a na występ chóru nie pozwolili mi założyć glanów.
Autorka z uporem podkreśla cenę butów, którą usprawiedliwia ich bezużyteczność w lesie. Przecież co, jak co, ale na grzyby te buty nadają się idealnie. Chronią przed kleszczami, itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kal400.jpg (204,8 KB, 76 załadowań)
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:42   #43
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
Jak rozumiem, masz na myśli tę stylizację?
Rozumiem sens kupowania gumowców, nawet drogich, ale nie widzę sensu upierania się, że ze względu na cenę nie nadają się na grzyby, za to pasują na salony. Niektóre ciuchy mają konkretne przeznaczenie i tak w małej czarnej do lasu nie pójdę, a na występ chóru nie pozwolili mi założyć glanów.
Autorka z uporem podkreśla cenę butów, którą usprawiedliwia ich bezużyteczność w lesie. Przecież co, jak co, ale na grzyby te buty nadają się idealnie. Chronią przed kleszczami, itd.
Nie wypowiadam się o stylizacji a jedynie o kaloszach. Na wesele ciężko byłoby w nich pójść Kalosze jak to kalosze-nadają się na deszcz Jeśli impreza odbywa się w oborze, w stajni na sianie, nad jeziorem, w lesie itp to te kalosze nadają się również i na balangi Trzeba zrozumieć jedną rzecz-są osoby które kochają lumpeksy i są takie którym zależy na markach. Ja kupiłam swoje Huntery w Tiki Maksie za 120 zł ( była jedna 4 "rzucona" na regał) Jak widać znane marki nie są tylko dla wybranych.

A co do P. Jolanty to ona zamienia moje życie z każdym odcinkiem. Jej porada " Jak jeździć autobusem MPK"-dodajmy nie zatłoczonym- zmieniła mnie na zawsze

Edytowane przez Damulka25
Czas edycji: 2011-06-18 o 12:44
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 12:43   #44
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Widzę, że komentarze niepochlebne. Nie dziwi mnie to bardzo bo akurat tutaj jak coś nie jest za 49,90 z New Yorkera, albo od prywaciarza ze szwalni z Allegro to jest beHuntery są przecudowne i bardzo trendy-kosztują 400 zł, ale są warte swojej ceny. Większość dziewczyn tutaj nie czytuje pism modowych, a jedynie namiętnie przegląda Allegro i są takie a nie inne efekty Także droga autorko wieszaka-nie przejmuj się tymi opiniami-najlepszym lekiem na takie ataki jest przejrzenie wieszaków 80 % wizażanek. Królują groszki za 19,90, biżuteria za 5,50 i lacyrowe bluzeczki za 25 zł.
haha to mnie rozwaliłaś po prostu tutaj większość kobiet to realistki, chodzą w ubraniach, które im się podobają, na które je stać, które są również modne i polecane przez innych, a nie kupują sobie CZARNE GUMIAKI ZA 400ZŁ, bo są z takiej a nie owakiej FIRMY i są oh jej bardzo wygodne i z dobrego materiału
A Ty pokazujesz swoją inteligencję tutaj, skoro patrzysz z góry na te, kóre wybierają - cytuję - groszki za 19,90, biżuterię za 5,50 i lacyrowe bluzeczki za 25zł - to powinnaś zastanowić się nad sobą, bo każda, powtarzam KAŻDA biżuteria za 5,50zł jest ładniejsza od tych żałosnych gumiaków, które według mnie dobre są na ryby, albo dla facetów jak przerzucają gnój na polu w deszczowy dzień nie rozumiem jak można chwalić się czymś takim i w dodatku wrzucać na inne dziewczyny jak to się nie znamy na modzie i jakie to one drogie były

Ach i tak jak już ktoś pisał - wydać ten swój 1tys na zestaw i wyglądać jak panienka ze wsi w deszczowy dzień za 50zł ubrana od stóp do głów, jest się czym chwalić
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 13:03   #45
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

zupełnie się tym nie przejmuję, rozumiem ,że komuś nie podobają się kalosze, dzinsy, płaszcz,bluza....ale tak się składa,że mi się podoba, byłam na spacerze w ogrodzie,było mi wygodnie i tyle... cenę podkreśliłam,bo tak się składa,że jak jadę na grzyby zabieram ze sobą "satre rzeczy"rewi mody w lesie nie robię... na co dzień także....
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 15:29   #46
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Gdyby nie patrzeć na cenę to powiedziałabym, że jest to idealny zestaw na grzyby, spacer z psem w deszczu itp. Na codzień nie ubrałabym się tak. Cena nie wyznacza czy coś jest modne i stylowe. Równie dobrze jakiś projektant mógłby zrobić płaszcz przeciwdeszczowy z folii aluminiowej, przykleić metkę i cenę kilku tysięcy złotych. Wcale nie znaczyłoby, że płaszcz jest modny czy stylowy, raczej, że ktoś chcę się wzbogacić tanim kosztem i poluje na ludzi płacących za metki. Jeżeli Tobie się ten zestaw podoba to w porządku, ale nie oczekuj od nas, że będziemy piszczeć z zachwytu, bo te kalosze czy bluza są firmowe i dużo kosztowały. Jeżeli cena odpowiadałaby jakości to kupiłabym te kalosze jedynie jakbym się wybierała na jakąś szkołę przetrwania. Za te pieniądze mogłabyś mieć dużo ładniejszych rzeczy.
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:35   #47
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

O, Damulka wrocila z bana.

Proponuje Wam dziewczyny nia, jak i autorka wieszaka sie nie przejmowac. To sa osoby ktore jak tylko widza marke i cene powyzej 300 zl to gloryfikuja rzecz, niewazne jak brzydka by nie byla
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 18:52   #48
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
Nie wypowiadałam się o całym zestawieniu a jedynie o kaloszach za 4 stówki, które zostały tak niepochlebnie i niesprawiedliwie ocenione. Firma Hunter to firma z tradycją, która nie specjalizuje się tylko i wyłącznie w kaloszach. Jeśli Jola Kwaśniewska w "Lekcji stylu" wyraża się o nich pochlebnie, a Królowa Elżbieta i jej Świętej Pamięci mama je nosiły to nie może to być wiocha
A - skoro Krolowa ma to i ja kupie!
Ubawila mnie ta wypowiedz - gumiaki to tylko gumiaki - za 400 lub za 40 zlotych. Jesli ktos potrzebuje to sobie kupi. Ma sens wydac wiecej na gumiaki jesli nosisz je np codziennie (bo leje) - wiecej bo teoretycznie (!) wyzsza cena zapewnia wyzsza jakosc i wygode.
Fakt, ze masz markowe gumiaki nie robi z ciebie gwiazdy rocka, fakt, ze wydalas na cos nieco wiecej nie robi z ciebie ikony stylu.
Markowe ciuchy nie staja sie automatycznie cudowne i pozadane bo sa ...markowe. Wielu markowych rzeczy nie zalozylabym bo sa zwyczajnie brzydkie - ok, mi sie nie podobaja - bluzy adidasa to jeden przyklad - ja w tych rzeczach moge isc pojezdzic na rowerze lub na szybkie zakupy do tesco.
Zestaw za 1000 zl - no wow, wzruszylam sie - typowy przyklad, ze mozna wydac sporo a wygladac jak na spacer po lesie - tez mam skojarzenia z grzybobraniem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:44   #49
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez mauskacom Pokaż wiadomość
no raczej kalosze za 400 zł i bluza za niemalże drugie tyle ,to trochę drogo jak na grzyby. jestem ciekaw,czy Ty chodzisz na grzyby w zestawie za ok 1000 zł, hmmmm.....
Interes życia Nic mi się w tym zestawie nie podoba i nie założyłabym żadnej rzeczy z niego, nawet jakby była warta sto razy tyle i by mi za to zapłacili Dziękuję
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 22:21   #50
patryska1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

jak juz sie uparla na te gumowce to niech dolozy do nich odpowiednia stylizacje a nie kolorowa bluze z adidasa zeby od stop do glow bylo markowo. owszem mozna sie obwiesic marka ale co z tego jak spodnica bedzie w groszki bluzka w paski a sweterek w koleczka ? na glowie kapelusz i oto przyklad jak mozna owiesic sie marka i wygladac okropnie i nie mowie tu o ciuchach z croppa h&m czy house tylko LV itd ...
patryska1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 00:46   #51
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
O, Damulka wrocila z bana.

Proponuje Wam dziewczyny nia, jak i autorka wieszaka sie nie przejmowac. To sa osoby ktore jak tylko widza marke i cene powyzej 300 zl to gloryfikuja rzecz, niewazne jak brzydka by nie byla
O Boże-tęskniłaś???Jak miło, że zauważyłaś mój powrót! Cieszę się, że znów mogę wprowadzić nieco słońca w Twoje pozbawione kolorów i prawdziwych emocji życie. specjalnie dla Ciebie !

Ja gloryfikuję wszystko powyżej 301 zł
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 09:36   #52
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Cytat:
Napisane przez Damulka25 Pokaż wiadomość
O Boże-tęskniłaś???Jak miło, że zauważyłaś mój powrót! Cieszę się, że znów mogę wprowadzić nieco słońca w Twoje pozbawione kolorów i prawdziwych emocji życie. specjalnie dla Ciebie !

Ja gloryfikuję wszystko powyżej 301 zł
widać ban niczego Cię nie nauczył
wszystko powyżej 301zł? Czy tylko ubrania? Bo wiesz...
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 10:12   #53
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter


Edytowane przez Damulka25
Czas edycji: 2011-06-19 o 10:13
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:08   #54
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: na sportowo, bluza adidas, kalosze hunter

Bardzo tandetne zestawienie. Na grzyby.

Rozumiem, że są to ubrania dobrej marki i jakości, ale zestaw wygląda po prostu źle.
Twoje gumiaki są spoko i w innym zestawie na pewno wyglądałyby korzystniej.

Tak jak było pisane: Można wydać 100zł i wyglądać super oraz można wydać 1000zł i wyglądać jak wieśniaczka..

Z jakością też jest różnie. Ja za swoje kalosze dałam 50zł. Nie raz wpadałam w nich w kałuże do połowy łyki i jakoś nic im się nie stało. Mają się dobrze.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.