lepiej w czarnym, czy blondzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 19:24   #1
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Red face

lepiej w czarnym, czy blondzie?


Czesc Dziewczyny widze, ze umiecie pomoc, wiec prosilabym o mala porade... otoz nie wiem, w jakim kolorze wlosow mi lepiej- bylam brunetka, potem zchodzilam do platyny, w koncu znow wrocilam do czarnych. glosy znajomych sa podzielone i zadne zdanie nie przewaza a moze zaproponujecie jeszcze jakis inny kolor? dodam, ze naturalnie mam "mysi"kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6f104920b1[1].jpg (55,3 KB, 299 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 74ff918da2[1].jpg (28,4 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6621027425[1].jpg (23,6 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00303.jpg (132,5 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010111.jpg (132,6 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0238.jpg (151,5 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0233.jpg (110,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020011.jpg (94,3 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020246.jpg (106,0 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020258.jpg (114,5 KB, 471 załadowań)
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:37   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Czarne lepsze, blond totalnie nie. Nie do tego odcienia skóry, nie do tego strzyżenia. Skrajne kolory są niesamowicie ładne, ale nie każdemu pasują, niestety. W czarnym Ci ok. Dodaje lat, ale DUŻO lepiej. Swoją drogą, podziwiam, że z czarnego doszłaś do platyny, ale włosom zafundowałaś masakrę, co?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:57   #3
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Czarne lepsze, blond totalnie nie. Nie do tego odcienia skóry, nie do tego strzyżenia. Skrajne kolory są niesamowicie ładne, ale nie każdemu pasują, niestety. W czarnym Ci ok. Dodaje lat, ale DUŻO lepiej. Swoją drogą, podziwiam, że z czarnego doszłaś do platyny, ale włosom zafundowałaś masakrę, co?
z czarnego schodzilam jakies 7-8 miesiecy rozjasnianie, jakis braz, pasemka, znow rozjasnianie, jeszcze jasniejsza farba no i jakos poszlo ale do czarnych w koncu wrocilam, po stwierdzeniu, ze ulamalo mi sie pasemko przy twarzy.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:58   #4
kiniaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 58
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

zdecydowanie ciemne,niekoniecznie czarne...ja bym proponowała czekoladowy brąz
kiniaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:11   #5
elizabeth_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Lepiej w czarnym, jednak według mnie oba kolory są nieco za sztuczne. Proponowałabym pobawić się w jakieś brązy
elizabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:11   #6
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

czarne
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:14   #7
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

czerń
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 20:31   #8
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Wg mnie czarny za ciemny w kontekście brwi, a blond za jasny w kontekście brwi, stwarza to niekorzystny kontrast. Jeśli podstawiono by mnie pod ścianą to czarne są lepsze, ale radziłabym zupełnie coś innego. Oba kolory są sztuczne i nie pasują, do cery. Czy ten ,,mysi" jest napewno mysi ? Nie da się rozjaśnić go słońcem i nadać zdrowy blask ? Pewnie pasowałby do brwi i byłby najlepszy. Naturalne, zadbane włosy wyglądają super przy zwykle nieodpowiednio dobranych farbach. Jeśli jednak wolisz farbę to napewno jakiś jasny odcień brązu, i żeby nie wpadał w rudy.
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:43   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

ani jeden ani drugi, choć blond gdyby był nieco ciemnejszy i lepiej dobrany do typu urody, to owszem, wyglądałabyś w nim super.
czerń wygląda naprawdę źle, sztucznie, odcina się, przytłacza, bardzo źle komponuje z kolorem brwi (one są z natury tak brązowe czy są umalowane?) w każdym razie czerń i brąz źle obok siebie wygląda, w taki sposób też nie łączy się ubrań.
proponuję, żebyś zrobiła sobie kolor zbliżony do naturalnego, widzę po odrostach, ewentualnie coś takiego jak kolor twoich brwi- na zdjęciu poniżej. na pewno będziesz w tym wyglądać ładniej i bardziej elegancko.
nie opalaj się tak mocno, szkoda skóry!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020258.jpg (108,2 KB, 390 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:50   #10
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez muszka_julituszka Pokaż wiadomość
Wg mnie czarny za ciemny w kontekście brwi, a blond za jasny w kontekście brwi, stwarza to niekorzystny kontrast. Jeśli podstawiono by mnie pod ścianą to czarne są lepsze, ale radziłabym zupełnie coś innego. Oba kolory są sztuczne i nie pasują, do cery. Czy ten ,,mysi" jest napewno mysi ? Nie da się rozjaśnić go słońcem i nadać zdrowy blask ? Pewnie pasowałby do brwi i byłby najlepszy. Naturalne, zadbane włosy wyglądają super przy zwykle nieodpowiednio dobranych farbach. Jeśli jednak wolisz farbę to napewno jakiś jasny odcień brązu, i żeby nie wpadał w rudy.
brwi mam rzeczywiscie jasne na ostatnich trzech zdjeciach sa umalowane cieniem. hmm nie mam na kompie zadnego zdjecia w naturalnym kolorze... ostatni raz widzialam go w gimnazjum, potem zaczelam sie farbowac

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
ani jeden ani drugi, choć blond gdyby był nieco ciemnejszy i lepiej dobrany do typu urody, to owszem, wyglądałabyś w nim super.
czerń wygląda naprawdę źle, sztucznie, odcina się, przytłacza, bardzo źle komponuje z kolorem brwi (one są z natury tak brązowe czy są umalowane?) w każdym razie czerń i brąz źle obok siebie wygląda, w taki sposób też nie łączy się ubrań.
proponuję, żebyś zrobiła sobie kolor zbliżony do naturalnego, widzę po odrostach, ewentualnie coś takiego jak kolor twoich brwi- na zdjęciu poniżej. na pewno będziesz w tym wyglądać ładniej i bardziej elegancko.
nie opalaj się tak mocno, szkoda skóry!
nie umiem jeszcze cytowac kilku postow naraz wiec odpowiadam po kolei bardzo fajny kolor zaproponowalas, tylko nie wiem, czy nie jest zbyt cieply- wydaje mi sie, ze jestem chlodnym typem(?). opalenizna jest jasniejsza, tylko nieco ja podkolorowalam w galerii fotografii windows live jestem bladzizną przez wieksza czesc roku, nawet bym rzekla sinawą bladzizną
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 20:50   #11
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
brwi mam rzeczywiscie jasne na ostatnich trzech zdjeciach sa umalowane cieniem. hmm nie mam na kompie zadnego zdjecia w naturalnym kolorze... ostatni raz widzialam go w gimnazjum, potem zaczelam sie farbowac
to moze masz zdjęcie klasowe np na nk z lat gdy sie nie farbowalas i moglabys ocenic jaki to jest kolor?

na dzien dzisiejszy powiem, ze tak jasne koory jak platynowy blond i tak chlodne jak on są na nie.
czerń również
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 20:57   #12
gosiap26
Przyczajenie
 
Avatar gosiap26
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zamość
Wiadomości: 15
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

moim zdaniem zdecydowanie ciemne ale nie czarne
gosiap26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:01   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

ten kolor nie jest tak ciepły, bardzo ciepły byłby gdyby miał rude refleksy, czerwony pigment itd. ja proponuję coś co przypomina orzecha laskowego albo mleczną czekoladę. jest brązowo, ale nie "gorąco" w sensie, nie ma czerwonego pigmentu. być może nasze monitory wyświetlają inaczej kolory, to tez istotne.
na zdjeciach poniżej masz przyklad:
Beyonce ma kolor, ktory Tobie moglby pasować
Jessica Alba ma natomiast kolor zbyt cieply dla Ciebie.
3 pani ma najchlodniejszy odcień brązu

wklej jeszcze jakieś zdjęcia ale niepodrasowane w programach.
jak na takie zabiegi to masz mocne włosy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Brown-Hair-Color-1.jpg (157,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brown-Hair-Color-2.jpg (53,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Brown-Hair-Color-3.jpg (116,8 KB, 55 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:08   #14
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
to moze masz zdjęcie klasowe np na nk z lat gdy sie nie farbowalas i moglabys ocenic jaki to jest kolor?

na dzien dzisiejszy powiem, ze tak jasne koory jak platynowy blond i tak chlodne jak on są na nie.
czerń również
kurcze, jedyne klasowe z nk jest malenkie... ale znalazlam w googlach cos bardzo zblizonego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5e1e25f50823d77emed.jpg (30,8 KB, 82 załadowań)
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:39   #15
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

blond pod warunkiem,że nie taki platynowy jakiś ciemny.W ciemnym też dobrze i jak mówiły dziewczyny inny odcień,te długie wyglądają na doczepiane pasma,ale dobrze ci w nich.Masz wysokie czoło,może grzywka?
sante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:39   #16
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

no to ja Ci powiem, że masz bardzo ładny ten swój kolor włosów, niepotrzebnie kombinujesz a moja propozycja koloru jest dość zbliżona do natury.. swoją drogą lubię mówić, że natura rzadko kiedy się myli i albo lepiej mieć naturalne, albo trzymać się ścisle określonej gamy kolorów, odpowiadającej typowi urody.
Uważam, że wybierałaś do tej pory zbyt chłodne kolory (platyna i czerń) które gryzą się z ciepłym odcieniem skóry (choc to moze byc złudzenie, bo podobno przerabialas zdjęcia)

Jeśli mogę coś jeszcze doradzić, to nie maluj nigdy niebieskich oczu niebieskim cieniem, bo to nie podkreśla tęczówki, tylko wręcz odwrotnie. czarna kreska na dolnej powiece, na linii wodnej oka niepotrzebnie wyostrza rysy. rób makijaż stonowany, łagodne roztarte kreseczki. używaj brązów,

brwi: nie jestem pewna czy depilujesz je od wewnętrznej strony (przy nasadzie nosa nad łukiem i pod też) bo zdjęcia są za małe. ale jesli to robisz to przestań. odnoszę wrażenie, że chyba są zbyt cienkie w tych miejscach...
nie zmieniaj koloru brwi bo jest bardzo ładny
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:44   #17
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
ten kolor nie jest tak ciepły, bardzo ciepły byłby gdyby miał rude refleksy, czerwony pigment itd. ja proponuję coś co przypomina orzecha laskowego albo mleczną czekoladę. jest brązowo, ale nie "gorąco" w sensie, nie ma czerwonego pigmentu. być może nasze monitory wyświetlają inaczej kolory, to tez istotne.
na zdjeciach poniżej masz przyklad:
Beyonce ma kolor, ktory Tobie moglby pasować
Jessica Alba ma natomiast kolor zbyt cieply dla Ciebie.
3 pani ma najchlodniejszy odcień brązu

wklej jeszcze jakieś zdjęcia ale niepodrasowane w programach.
jak na takie zabiegi to masz mocne włosy....
Beyonce ma fajny kolor

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez sante Pokaż wiadomość
blond pod warunkiem,że nie taki platynowy jakiś ciemny.W ciemnym też dobrze i jak mówiły dziewczyny inny odcień,te długie wyglądają na doczepiane pasma,ale dobrze ci w nich.Masz wysokie czoło,może grzywka?
ano to clipy myslalam nad grzywka, ale nie mam idealnie prostych wlosow- musialabym ja ciagle prostowac, no i 19 lat ja nosilam, wiec troche mi obrzydla;P
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:45   #18
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

No i ja proponuję teraz dążyć do takiego, coś bardzo podobnego do tego ze zdjęć, jakie wysłała Holly85, a pewnie jeszcze bardziej dopasowany do ciebie. Plusy będą takie: +zobaczysz, czy/że są najlepszą opcją dla ciebie +dasz odetchnąć włosom od tych farb (jeśli jednak będziesz chciała je znów zafarbować to będzie to dla nich sanatorium) +będzie okazja o nie gruntownie zadbać, będziesz mogła je odżywić, wzmocnić -dokładnie je, a nie powłokę farby, możesz też zdjąć kolor u fryzjerki, ale nie wiem czy to nie niszczy włosów.
Ewentualnie używać szamponetek, żeby odrosty nie rzucały się w oczy.
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 21:49   #19
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
no to ja Ci powiem, że masz bardzo ładny ten swój kolor włosów, niepotrzebnie kombinujesz a moja propozycja koloru jest dość zbliżona do natury.. swoją drogą lubię mówić, że natura rzadko kiedy się myli i albo lepiej mieć naturalne, albo trzymać się ścisle określonej gamy kolorów, odpowiadającej typowi urody.
Uważam, że wybierałaś do tej pory zbyt chłodne kolory (platyna i czerń) które gryzą się z ciepłym odcieniem skóry (choc to moze byc złudzenie, bo podobno przerabialas zdjęcia)

Jeśli mogę coś jeszcze doradzić, to nie maluj nigdy niebieskich oczu niebieskim cieniem, bo to nie podkreśla tęczówki, tylko wręcz odwrotnie. czarna kreska na dolnej powiece, na linii wodnej oka niepotrzebnie wyostrza rysy. rób makijaż stonowany, łagodne roztarte kreseczki. używaj brązów,

brwi: nie jestem pewna czy depilujesz je od wewnętrznej strony (przy nasadzie nosa nad łukiem i pod też) bo zdjęcia są za małe. ale jesli to robisz to przestań. odnoszę wrażenie, że chyba są zbyt cienkie w tych miejscach...
nie zmieniaj koloru brwi bo jest bardzo ładny
gdzies slyszalam, ze najlepiej sie wyglada w kolorze wlosow, jaki sie mialo w dziecinstwie, ale widac platynka mi nie pasuje
nie nie, nie maluje sie niebieskim cieniem ale kreske na linii wodnej tak lubie
brwi rzeczywiscie dosc mocno depiluje, ale to jeszcze nie sa najciensze, jakie zdarzylo mi sie zrobic nie podobam sie sobie w grubych
poszukam zaraz czegos nieprzerobionego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00600.jpg (56,8 KB, 268 załadowań)
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 21:53   #20
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

jeśli chodzi o typ fryzury to 6. i 10. zdjęcie jest najlepsze z tych, które najpierw wysłałaś
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 22:18   #21
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 266
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Brąz, brąz, brąz! Będzie dla Ciebie najlepszy Ale nie jakiś ciemny, tylko jasny, orzechowy np Podkreśli Twoją urodę, bo czerń i platyna ją gasi, niestety
__________________


Azalia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:07   #22
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Ja też uważam , że brąz , ale co kto lubi i Ty masz się czuć najlepiej

Pozdrawiam :P
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:23   #23
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

jako ze jestem podatna na sugestie, wiec chyba mnie przekonacie;D zawsze myslalam, ze w brazie bede wygladac zbyt nudno, ale moze jednak nie
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:23   #24
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

no i właśnie przestań te brwi tak mocno depilować, bo to one nadają twarzy charakteru, powinnaś je zapuścić i tylko delikatnie regulować od zewnętrznej strony.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:31   #25
Ewusia2412
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia2412
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

brąz,brąz,brąz-średni + dobrać odpowiednio kolor brwi.
Ewusia2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:05   #26
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
no i właśnie przestań te brwi tak mocno depilować, bo to one nadają twarzy charakteru, powinnaś je zapuścić i tylko delikatnie regulować od zewnętrznej strony.
od zewnatrz, znaczy z gory czy z dolu;P?
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:15   #27
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

tak jak na zdjęciu. w punkcie 1 zostaw je grube, usuwaj tylko te włoski które naprawdę rosną poza łukiem, o ile w ogóle takie w tym miejscu masz. jeśli włoski sterczą ku górze, to lepiej je przyciąć nożyczkami niż wyrywać tak jak na tym filmie:
http://www.youtube.com/watch?v=Gpjapx6i7wU
w punktach 2 brwi powinny być leciutko uniesione, ale nie ma reguły na to, każdy z nas ma innych kształt i lepiej trzymać się swojego niż na siłę kombinować. w punktach 3 brwi powinny robić się trochę ciensze i wlasnie w tym miejscu depilujemy je najwięcej. pod spodem łuku.
nad łukiem tez czasem trzeba, jesli to konieczne, ale pare razy czytalam, ze wyrywając wloski nad brwiami mozna sobie cos tam uszkodzic... nerw twarzowy czy jakos tak..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020011.jpg (48,1 KB, 164 załadowań)
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:07   #28
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

przygotowuje sie do dekoloryzacji- dwa razy mylam wlosy szamponem z soda maja gdzieniegdzie brazowa poswiate.
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:45   #29
muszka_julituszka
Raczkowanie
 
Avatar muszka_julituszka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk-Białystok
Wiadomości: 62
GG do muszka_julituszka
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cudownie, tylko czy taki szampon nie niszczy włosów ? Nigdy o nim nie słyszałam. Uważam, że lepsze są zdrowe, stopniowe zmiany, które przynoszą satysfakcję. Niż przyspieszone jakimkolwiek kosztem. Jeśli chodzi o brwi to polecam je zachodować, a potem iść do kosmetyczki, ona zna się na tym, a koszt tego zabiegu to ok. 5 zł. Będziesz miała symetryczne, dobrane do kształtu twarzy, pasujące do ciebie idealnie, brwi.
__________________
Bądź sobą! Wszyscy inni są już zajęci.
muszka_julituszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 16:54   #30
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: lepiej w czarnym, czy blondzie?

Cytat:
Napisane przez muszka_julituszka Pokaż wiadomość
Cudownie, tylko czy taki szampon nie niszczy włosów ? Nigdy o nim nie słyszałam. Uważam, że lepsze są zdrowe, stopniowe zmiany, które przynoszą satysfakcję. Niż przyspieszone jakimkolwiek kosztem. Jeśli chodzi o brwi to polecam je zachodować, a potem iść do kosmetyczki, ona zna się na tym, a koszt tego zabiegu to ok. 5 zł. Będziesz miała symetryczne, dobrane do kształtu twarzy, pasujące do ciebie idealnie, brwi.
bo to zwykla soda oczyszczona, ktorej tak z lyzke dosypuje do nalanej w garsc porcji szamponu na forum o wlosach gdzies o tym slyszalam. wlasnie najpierw wole poprobowac z soda, niz od razu walic dekoloryzator na wlosy- w dodatku farbowane joanna naturia i wellatonem czarnym, ktore sa dosc mocne i wyjatkowo trwale podobniez sie trzymaja na wlosach (ponadto, nie mam na dekoloryzator na razie pieniedzy). brwi wlasnie hoduje juz ze 2 tygodnie, ale rosna tylko bardziej od strony skroni- blizej nosa nie chca;/
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.