Lakiery hybrydowe - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 12:38   #4021
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez d idi Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-s...085026396.html

jednak nie polecałabym, tak jak pisałam top spływa z lakieru, pewnie dlatego że po wyjęciu z lampy paznokieć nie jest lepki, a to skraca żywotność mani.
Mi tam nic nie spływa, mani ładnie wygląda i póki co nic się z nim nie dzieje mimo, że moja mama ma bardzo słabe paznokcie i ma dużo do czynienia z wodą

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 23:42   #4022
arlla2
Raczkowanie
 
Avatar arlla2
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Uf! właśnie dobrnęłam do końca całego wątku, łatwo nie było, ale czego się nie robi dla tak cennych porad !
Robię hybrydy od miesiąca, zaczęłam z zestawem z CZ, później doczytałam o rozsławionej bazie Gelish i już czekam aż dorwę ją w swoje łapki ( ze zniecierpliwieniem szczerze mówiąc, bo zamówiłam w poniedziałek zeszły u leoberta i jeszcze nie mam )

w ciągu tego miesiąca trochę potestowałam cały zestaw CZ na mamie, która jest sprzątaczką, wiec wiadomo ma ciągły kontakt z wodą i detergentami, a nie zawsze zakłada rękawiczki bo tego nie lubi. Pierwszym razem gdy zrobiłam jej mani w całości z CZ to oczywiście nawet 2 dni w pracy nie wytrzymał, drugi to samo. Zanim kupiłam swój zestaw, byłam na hybrydkach u znajomej i ona używała Primera z OPI, wiec gdy zobaczyłam że CZ u mamy się nie sprawdza to kupiłam własnie ten Primer, za bardzo popłynełam w jednym miesiącu z wydatkami na pazurki więc musiałam się ograniczyć, a kosztuje ok 48 zł z wysyłką. Właśnie dzięki temu Primerowi mojej mamie pazurki trzymają się bity tydzień, przy ekstremalnej eksploatacji. Dodam, że zanim położę kolor przecieram bazę suchym wacikiem, bo kolor nie spływa mi aż tak do środka.
Myślę, że to dobry sposób na zużycie bazy CZ do końca jeśli ktoś nie chce od razu inwestować w Gelisha.

Mam pytanie do dziewczyn, które mają EstetiQ 89, jak on wam się "układa ", bo kurcze ja jestem nim załamana, nie dość że jest transparentny to nie wiem jak to opisać ale zostają na paznokciu jaśniejsze i ciemniejsze miejsca, jakby w jednym miejscu zgromadziło się za dużo produktu, a nakładam go cienko i dosyć równo, no porażka...
Właściwie 107 Estetiq też pozostawia wiele do życzenia, 3 warstwy nie kryją idealnie. Póki co mam pecha do tej firmy, ale może jeszcze kiedyś się skusze
póki co czeka na mnie pełen koszyk z Indigo, ma któraś z Was kolor TigerLily? jak wrażenia?


Właśnie zobaczyłam na FB Indigo, ze w kwietniu wchodzą nowe kolory... no i jak tu zacząć oszczędzać, ehhh

Edytowane przez arlla2
Czas edycji: 2014-03-30 o 23:53
arlla2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 06:31   #4023
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez d idi Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/lakier-hybrydowy-s...085026396.html

jednak nie polecałabym, tak jak pisałam top spływa z lakieru, pewnie dlatego że po wyjęciu z lampy paznokieć nie jest lepki, a to skraca żywotność mani.
mnie też nic nie spływa. Może to wina topu. Ja używam gelish.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 14:56   #4024
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

W piątek zamówiłam z CZ lakiery o 14 i dziś już o 9 je odebrałam normalnie express w końcu mam miętkę!
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 15:00   #4025
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja zamówiłam wczoraj, a już dziś z CZ pisali, że wysyłają, więc może na jutro już będą. Jednak i tak muszę czekać na to coś do skórek z Sally Hansen, bo bez tego z moimi parszywymi skórkami nie ruszę.

Z CZ zamówiłam między innymi ten nr 079, iskrzący granat z drobinkami, piękny jest.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 17:25   #4026
marikaxp
Rozeznanie
 
Avatar marikaxp
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 866
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
uzywam indigo na bazie gelish, klade srednio cienkie warstwy i jeszcze nigdy mi sie nic nie marszczylo

heh to chyba nie tylko fedora jesli chodzi i SPN


tez nie uzywam primera ani nie matowie plytki i kiedys mi tylko zeszlo calym platem jak zalalam troche skorke (dodatkowo mam manie skubania jak cos mi haczy) i pociagnelam ten lakier czyli innymi slowy go zdrapalam. Moze masz ten sam problem?albo wolny brzeg zle zabezpieczony?albo za bardzo moczysz rece w wodzie?

Nic z tych rzeczy, lakier zszedl mi z tego paznokcia 3 razy pod rząd , zmatowiłam go dobrze i sie narazie trzyma .



Jakie macie lampy lcd? Jakich firm. Ja myśle o em nail. Mam od nich juz 7 lat tunelowa, ale juz żarówki słabą świecą, indigo tez sie marszczy .
marikaxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 18:38   #4027
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wzornik z moimi lakierami a.t.a. i Tifton
od lewej:
a.t.a. 126, 13, 117,118
Tifton 34, 4, 6, 8
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00238.jpg (75,1 KB, 57 załadowań)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 18:52   #4028
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

od lewej:
Estetiq 107, 63
Cosmetic Zone:
pst 05, 003,
Tifton:
30
Cosmetic Zone:
063, 004, 001, 063, 033
Tifton:
04
Cosmetic Zone:
008
Tifton 05, 19
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2253.jpg (83,7 KB, 99 załadowań)
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:29   #4029
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Wzornik z moimi lakierami a.t.a. i Tifton
od lewej:
a.t.a. 126, 13, 117,118
Tifton 34, 4, 6, 8
widzę ze czerwienie rządzą
ps.ile masz wzrostu ze chcesz, wazy az45kg?

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
od lewej:
Estetiq 107, 63
Cosmetic Zone:
pst 05, 003,
Tifton:
30
Cosmetic Zone:
063, 004, 001, 063, 033
Tifton:
04
Cosmetic Zone:
008
Tifton 05, 19
sliczne!
fiolet Estetiq powalil mnie na kolana i wlasnie uświadomiłam sobie że nie mam żadnego fioletu a lubię ten kolor
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:40   #4030
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
widzę ze czerwienie rządzą
ps.ile masz wzrostu ze chcesz, wazy az45kg?


sliczne!
fiolet Estetiq powalil mnie na kolana i wlasnie uświadomiłam sobie że nie mam żadnego fioletu a lubię ten kolor
Jakoś tak wychodzi że jak spodoba mi się jakiś lakier to przeważnie jest czerwony albo różowy w poniedziałek będę kupować Mollony i mam postanowienie się pilnować, żeby kupić coś bardziej neutralnego

Mam 161 cm

A w ogóle to proszę trzymać za mnie kciuki jutro, bo mam rozmowę w sprawie pracy w salonie mani/pedi
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 06:12   #4031
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość

Mam 161 cm

mam tyle samo wzrostu byłam dosyć gruba i chodziłam do dietetyczki - powiedziała mi że przy takim wzroście waga poniżej 50 kg to już niedowaga i może zagrażać zdrowiu, niszczą się wtedy nieświadomie organy wewnętrzne itd. Powiedziała że można tyle ważyć a po kilku latach okaże się że serce do przeszczepu czy coś. Chyba nie warto się aż tak mocno odchudzać ja chce mieć 52 i dietetyczka marudziła że i tak za mało


pytanie do dziewczyn, które jakiś czas temu robiły mani lakierami 5 th dimension - jak sie trzyma?
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 07:14   #4032
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Copykat ja mam to samo z kolorami, wiecznie nudziaki, blekity i czerwienie Teraz upatrzylam kolejne kolory z ibd ale nie wiem jak z ich kryciem. Znalazlam fajna czerwien i ciemny metaliczny niebieski. Ktos cos wie o ibd?
Mam viking winter i kryje dopiero przy 4 warstwie :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 07:57   #4033
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mam tyle samo wzrostu byłam dosyć gruba i chodziłam do dietetyczki - powiedziała mi że przy takim wzroście waga poniżej 50 kg to już niedowaga i może zagrażać zdrowiu, niszczą się wtedy nieświadomie organy wewnętrzne itd. Powiedziała że można tyle ważyć a po kilku latach okaże się że serce do przeszczepu czy coś. Chyba nie warto się aż tak mocno odchudzać ja chce mieć 52 i dietetyczka marudziła że i tak za mało
Ja mam znów problem z serii, że chce a nie mogę przytyć jem wszystko normalnie nie zwracam uwagi na godziny itp a w styczniu (przez nerwy sesja itp) nieświadomie zjechałam na 48kg Nie mogę tego nadgonić
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:10   #4034
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
...Znalazlam fajna czerwien i ciemny metaliczny niebieski. Ktos cos wie o ibd?
Mam viking winter i kryje dopiero przy 4 warstwie :p
Mam kilka IBD. 3 warstwy to norma, czasem 4-ta potrzebna. Grubość wzmocnia słabe paznokcie. 4 warstwy IBD łatwiej się odmaczają niż 2 gelish.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:29   #4035
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

A jakie masz kolory? Slinie sie do Lucky Red i Meteorite

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 08:55   #4036
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ten lucky red jest identyczny jak ten wynalazek 5th dimensions ktorym malowalam ostatnio mamie
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:14   #4037
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Z telefonu ciezko mi to odnalezc. Z tego co ogladalam na zagramanicznych forach to calkiem ladna klasyczna czerwien. Odmaczaja sie kozacko, wiking winter zszedl w tempie ekspresowym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 10:14   #4038
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
od lewej:
Estetiq 107, 63
Cosmetic Zone:
pst 05, 003,
Tifton:
30
Cosmetic Zone:
063, 004, 001, 063, 033
Tifton:
04
Cosmetic Zone:
008
Tifton 05, 19

bardzo fajna kolorystycznie kolekcja

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
w poniedziałek będę kupować Mollony i mam postanowienie się pilnować, żeby kupić coś bardziej neutralnego
i na jakie kolorki padło ? ja też koniec końców stawiam na Mollony
czekam aż kaska spłynie i zamawiam
podoba mi się ogrom kolorów fajne są te wzorniki na allegro
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 12:22   #4039
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
bardzo fajna kolorystycznie kolekcja

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------



i na jakie kolorki padło ? ja też koniec końców stawiam na Mollony
czekam aż kaska spłynie i zamawiam
podoba mi się ogrom kolorów fajne są te wzorniki na allegro
Napewno wezmę czarny, biały, cielisty nr 40 i może jakiś szary? Zobaczę na miejscu dziś robiłam pierwszy raz Mollonem (kolor 04) i jestem zachwycona konsystencją
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 13:13   #4040
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
A jakie masz kolory? Slinie sie do Lucky Red i Meteorite.
Tych nie mam. Z podobnych, mam mango - jasna letnia czerwień, abyss - ciemny głęboki granat.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 13:18   #4041
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Napewno wezmę czarny, biały, cielisty nr 40 i może jakiś szary? Zobaczę na miejscu dziś robiłam pierwszy raz Mollonem (kolor 04) i jestem zachwycona konsystencją
Kupujesz stacjonarnie?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Tych nie mam. Z podobnych, mam mango - jasna letnia czerwień, abyss - ciemny głęboki granat.
Mango jest dośc podobne do Lucky Red Przynajmniej wyglądają na podobne na wzorniku
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 13:23   #4042
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Kupujesz stacjonarnie?

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------


Mango jest dośc podobne do Lucky Red Przynajmniej wyglądają na podobne na wzorniku
Tak (hurtownia Constanza, na Żytniej o ile dobrze pamiętam)
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 15:02   #4043
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Tak (hurtownia Constanza, na Żytniej o ile dobrze pamiętam)
Po ile maja Mollona?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 15:15   #4044
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja mam znów problem z serii, że chce a nie mogę przytyć jem wszystko normalnie nie zwracam uwagi na godziny itp a w styczniu (przez nerwy sesja itp) nieświadomie zjechałam na 48kg Nie mogę tego nadgonić
Zazdroszczę Ci...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mam tyle samo wzrostu byłam dosyć gruba i chodziłam do dietetyczki - powiedziała mi że przy takim wzroście waga poniżej 50 kg to już niedowaga i może zagrażać zdrowiu, niszczą się wtedy nieświadomie organy wewnętrzne itd. Powiedziała że można tyle ważyć a po kilku latach okaże się że serce do przeszczepu czy coś. Chyba nie warto się aż tak mocno odchudzać ja chce mieć 52 i dietetyczka marudziła że i tak za mało


pytanie do dziewczyn, które jakiś czas temu robiły mani lakierami 5 th dimension - jak sie trzyma?
Chociaż to off top, ale muszę się przyłączyć, do wypowiedzi eM_Ka.
Jakieś 15 lat temu też miałam fazę na odchudzanie. Przy wzroście 170cm, ważyłam 51kg. Mi się podobało, ale co z tego jak na prawie rok zatrzymał mi się okres a potem była masakra, żeby go przywrócić (zastrzyki hormonalne itd.) Więc radzę uważać i nie dać się zwariować. Teraz ważę ok 61kg i wszystko jest ok.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
od lewej:
Estetiq 107, 63
Cosmetic Zone:
pst 05, 003,
Tifton:
30
Cosmetic Zone:
063, 004, 001, 063, 033
Tifton:
04
Cosmetic Zone:
008
Tifton 05, 19
Mam 008 z CZ - w naturze wychodzi bardziej jak żywa czerwień z lekko mailnowo-koralowym odcieniem. Ładny, elegancki kolorek na lato, trochę jaśniejszy niż 009. Nie jest wcale strażacki.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:21   #4045
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Bettina_;45803569]czy można robić manicure hybrydowy jeśli paznokcie się rozdwajają/łuszczą tak jak się lekko pociągnie to odchodzą takie cienkie płatki z powierzchni paznokcia. Może się pogorszyć stan paznokci czy po prostu hybryda nie będzie się trzymała ?[COLOR="Silver"]

Miałam straszny z tym problem od wielu lat, rozdwajają mi się paznokcie tak że schodzą płatami w związku z czym były zwykle tak cienkie że nie dało się ich zapuścić. Dlatego własnie wkręciłam się w hybrydy, bo pod hybrydą nic sie z panokciem nie dzieje, nie rozdwajają się nie niszczą i mam już szpony wielkie jak wściekły jastrząb Jak zmieniam to widzę, że ogólna kondycja pazanokcia jest bez zmian więc trzeba szybko po zdjęciu nakładać znów hybrydę zanim się rozdwoi albo złamie albo ukruszy albo cholera wie co
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:29   #4046
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość

Miałam straszny z tym problem od wielu lat, rozdwajają mi się paznokcie tak że schodzą płatami w związku z czym były zwykle tak cienkie że nie dało się ich zapuścić. Dlatego własnie wkręciłam się w hybrydy, bo pod hybrydą nic sie z panokciem nie dzieje, nie rozdwajają się nie niszczą i mam już szpony wielkie jak wściekły jastrząb Jak zmieniam to widzę, że ogólna kondycja pazanokcia jest bez zmian więc trzeba szybko po zdjęciu nakładać znów hybrydę zanim się rozdwoi albo złamie albo ukruszy albo cholera wie co
popieram miałam strasznie łamliwe paznokcie - tydzień rosły, później się łamały i tak od nowa. Odkąd mam hybrydy paznokcie mam mocne i pochwale się, że od 11 lutego ani razu się nie połamały tfu tfu.. wypluje na wszelki wypadek żeby nie zapeszać jak ściągam hybrydki to szybko robie nowe żeby wszystko ładnie trzymało. Przyzwyczaiłam się do długich paznokci
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:34   #4047
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja za to próbuję przekonać moją mamę do hybryd
Zrobiłam jej raz,niestety za długo nie wytrzymały,moja mama ma strasznie krótkie paznokcie,może źle zabezpieczyłam wolny brzeg.A dodatkowo wtedy miała remont
W sumie nie wiem czy teraz mogłabym jej założyć,ponieważ przytrzasnęła sobie palec i schodzi jej paznokieć,czy to jest przeciwwskazanie?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 17:51   #4048
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Po ile maja Mollona?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Normalnie chyba 50zł, ale jest promocja że jak kupi się 3 to czwarty jest gratis, więc wychodzi coś ok 37zl
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 18:40   #4049
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny już dwa kolejne razy po utwardzeniu bazy ( gelish) robią mi się twarde kolce po 2-3 na każdym paznokciu( robi się tak na matowionym jak i na tylko odtłyszczonej płytce ) , o czym to może świadczyć ?
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 19:07   #4050
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Normalnie chyba 50zł, ale jest promocja że jak kupi się 3 to czwarty jest gratis, więc wychodzi coś ok 37zl
Swietna cena

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.