Suknia marzeń cz.V - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-09, 12:00   #2161
persephone1
Raczkowanie
 
Avatar persephone1
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Saaheli miałam kupić Anna Kara Heledore..z kolekcji 2012.. na zdjęciu katalogowym wygłada średnio..ale na mnie super! I do tego ta koronka. Ale wkońcu mam tą :

persephone1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 12:03   #2162
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Suknia marzeń cz.V

piękna
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 13:33   #2163
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

no ta heledore jest piękna, ale w innym stylu niż Twoja suknia, Twoja naprawdę olśniewa
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 13:57   #2164
persephone1
Raczkowanie
 
Avatar persephone1
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziękuję. Nie ukrywam, że też się z w niej zakochałam. Jest całkiem inna niż wszystko co mierzyłam wcześniej i można powiedzieć że to faktycznie suknia marzeń
persephone1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 15:49   #2165
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez persephone1 Pokaż wiadomość
Dziękuję. Nie ukrywam, że też się z w niej zakochałam. Jest całkiem inna niż wszystko co mierzyłam wcześniej i można powiedzieć że to faktycznie suknia marzeń
To tylko pozazdrościć naprawdę piękna! Jakie dodatki do tego zakładasz i buty?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 16:09   #2166
persephone1
Raczkowanie
 
Avatar persephone1
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dodatków dużo nie będzie bo nie chce przesadzić. Na zdjęciu nie widać ale ta suknia ma dwie warstwy koronki. Buty funkcje, bukiet z kwiatów od białego do fukscjowego. Biżuteria mi się marzy od swarowkiego ale nie wiem jak będzie z funduszami
persephone1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 16:18   #2167
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez persephone1 Pokaż wiadomość
Dodatków dużo nie będzie bo nie chce przesadzić. Na zdjęciu nie widać ale ta suknia ma dwie warstwy koronki. Buty funkcje, bukiet z kwiatów od białego do fukscjowego. Biżuteria mi się marzy od swarowkiego ale nie wiem jak będzie z funduszami
I bardzo dobrze! Suknia jest piękna sama w sobie, za dużo dodatków mogłoby dać przesadny efekt, sama byłam świadkiem kilku ślubów, gdzie panny młode zakładały zdobne kreacje, a do tego wielka kolia, długie kolczyki i fala loków... wszystko osobno było ok, ale wszystko na raz niestety - mały koszmarek. Ślub pewnie już niedługo?
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 23:35   #2168
Eweline26
Przyczajenie
 
Avatar Eweline26
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziewczyny szukam sukni w takim stylu:



Co do góry jest dowolność(mogłaby być koronkowa), natomiast baardzo podoba mi się taki dół sukni (bez trenu). Może macie jakieś wskazówki odnośnie firmy, salonu lub konkretnych modeli???

Z góry dziękuję za rady
__________________
ZARĘCZYNY 05.04.2014
ŚLUB 05.09.2015
Eweline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 00:53   #2169
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Eweline26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam sukni w takim stylu:



Co do góry jest dowolność(mogłaby być koronkowa), natomiast baardzo podoba mi się taki dół sukni (bez trenu). Może macie jakieś wskazówki odnośnie firmy, salonu lub konkretnych modeli???

Z góry dziękuję za rady
Niestety tak piękne suknie w tym stylu widziałam tylko u zagranicznych projektantów(np. Amsale), a ich kreacje są nieosiągalne w Polsce (przede wszystkim ceny są ogromne). Suknia ze zdjęcia to akurat Rosa Clara, która ma więcej takich modeli w kolekcji, ale też do tanich nie należy i z dostępnością ciężko...
Z czegoś w tym stylu to może Herm's modele- daisy, dare. Suknia mon cheri, albo sybil od wings bridal.
Generalnie to tak na szybko znalazłam. Wydaje mi się, że najlepiej będzie pytać w konkretnych salonach czy mają coś w tym stylu, ale może się mylę i ktoś Ci tutaj lepiej doradzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg herm's daisy.jpg (18,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg herm's dare.jpg (25,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 331_2.jpg (47,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wings bridal -sybil.jpg (60,5 KB, 40 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 01:09   #2170
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Właśnie przeglądnęłam jeszcze kolekcję La Sposa, dużo modeli z takim satynowym, rozłożystym dołem

Kolejno: Idaia, Idette, Mega, Melia, Leira, Salsa. I jeszcze od Pronovias - Kalea, Kaethe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IDAIA_B la sposa.jpg (58,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg idette la sposa.jpg (19,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LaSposa_MEGA_1.jpg (28,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LaSposa_MELIA_1.jpg (29,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg La-Sposa-A-line-Leira-Ivory-2010.jpg (13,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg la-sposa-salsa-wedding-dresses-2012.jpg (39,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17_Pronovias-Kalea.jpg (29,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19_Pronovias-Kaethe.jpg (25,0 KB, 40 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 07:41   #2171
Eweline26
Przyczajenie
 
Avatar Eweline26
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 23
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Saaheli Dziękuję! Oczywiście będę szukać przede wszystkim w salonach bo jednak sukienki na żywo wyglądają często zupełnie inaczej niż na zdjęciach z katalogów, ale chciałam najpierw zrobić małe rozeznanie w necie Coraz częściej zastanawiam się nad szyciem sukni u krawcowej ale jakoś się obawiam, że efekt nie będzie dokładnie taki jak chciałam
__________________
ZARĘCZYNY 05.04.2014
ŚLUB 05.09.2015
Eweline26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 09:15   #2172
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Eweline26 Pokaż wiadomość
Saaheli Dziękuję! Oczywiście będę szukać przede wszystkim w salonach bo jednak sukienki na żywo wyglądają często zupełnie inaczej niż na zdjęciach z katalogów, ale chciałam najpierw zrobić małe rozeznanie w necie Coraz częściej zastanawiam się nad szyciem sukni u krawcowej ale jakoś się obawiam, że efekt nie będzie dokładnie taki jak chciałam
ja też robiłam rekonesans w necie znalazłam Noray white one byłam przymierzyć i kupiłam. Zmierzyłam kilka innych w tym salonie dla świetego spokoju ale wiedziałam że nie chce innej.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Eweline26 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam sukni w takim stylu:



Co do góry jest dowolność(mogłaby być koronkowa), natomiast baardzo podoba mi się taki dół sukni (bez trenu). Może macie jakieś wskazówki odnośnie firmy, salonu lub konkretnych modeli???

Z góry dziękuję za rady
tu znalazłam
http://www.cameoo.pl/suknie-slubne/t..._MELISA_A_0025
ta jeszcze jest piękna ale tylko dla wysokiej i szczupłej osoby
http://www.cameoo.pl/suknie-slubne/aire-barcelona.html mierzyłam ją nawet ale niskie osoby poszerza na maksa
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 13:46   #2173
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Eweline26 Pokaż wiadomość
Saaheli Dziękuję! Oczywiście będę szukać przede wszystkim w salonach bo jednak sukienki na żywo wyglądają często zupełnie inaczej niż na zdjęciach z katalogów, ale chciałam najpierw zrobić małe rozeznanie w necie Coraz częściej zastanawiam się nad szyciem sukni u krawcowej ale jakoś się obawiam, że efekt nie będzie dokładnie taki jak chciałam
Nie no, doskonale Cię rozumiem, sama namiętnie oglądam suknie w necie jak coś takiego jeszcze mi wpadnie w oko, to na pewno wrzucę na forum
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:23   #2174
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Właśnie przeglądnęłam jeszcze kolekcję La Sposa, dużo modeli z takim satynowym, rozłożystym dołem

Kolejno: Idaia, Idette, Mega, Melia, Leira, Salsa. I jeszcze od Pronovias - Kalea, Kaethe
Śiczne!Brałam pod uwagę tą Salse

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez persephone1 Pokaż wiadomość
Saaheli miałam kupić Anna Kara Heledore..z kolekcji 2012.. na zdjęciu katalogowym wygłada średnio..ale na mnie super! I do tego ta koronka. Ale wkońcu mam tą :

Piękna!

A zdjęcie
Ach rozmarzyłam się a przecież ten dzień za mną juz prawie rok

Rozpuszczone włosy,ślub w plenerze ech!!!Bosko!!
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 11:15   #2175
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez aisav222 Pokaż wiadomość
Kilka postów wcześniej był poruszany wątek szycia na wzór sukni ślubnej. Znalazłam przez przypadek i zamieszczam tak dla ostrzeżenia. Ładna mięta Suknia na podobieństwo modelu z kolekcji Berta Bridal (zdjęcie via instagram).
Jakaś masakra!Nawet nie wyprasowana..

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A przy okazji info dla fanek sukienek Berta Bridal, podobno niedługo mają być dostępne w Polsce w dwóch salonach: w Krakowie i Warszawie
A wiadomo w jakim salonie?
U mnie już nieaktualne ale z ciekawosci pytam
Są boskie..

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
No dobrze. Następna faza, to był zachwyt sukienkami z biżuteryjnymi zdobieniami. Jestem wprost zauroczona suknami Anny Campbell (fot. 1, 2. 3), które jednak są poza moim zasięgiem zarówno cenowym jak i dystansowym... Radzę sobie wygooglowac inne jej kreacje, są wspaniałe...I kolejna znana wszystkim projektantka Jenny Packham i zwłaszcza jej model Sophie (fot. 4). I inne zdobione suknie (fot. 5, 6). Później zaś ogromnie zaczęły mi się podobać suknie, które są zarówno przylegające do ciała, coś jak rybka, ale z wierzchu są pokryte tiulem. Szczególnie podobały mi się suknie od Pronovias - Petunia (fot.7) i Finisterre (fot.8) albo np. Clamor od San Patrick (fot. 9) I nadal te modele wydają mi się piękne i pewnie z ciekawości przymierzę coś takiego, jak już się na jakieś przymiarki wybiorę
Nie wszystkie w moim stylu ale niektóre boskie aż ciężko się zdecydować
Ja już ten dzień mam za sobą więc z przyjemnością będę patrzeć na Wasze wybory
Musisz mierzyć i mierzyć bo z reguły jest tak,że to co się podoba czasem okazuję się że nie pasuje i odwrotnie.

Powodzenia!
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 14:03   #2176
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość
Musisz mierzyć i mierzyć bo z reguły jest tak,że to co się podoba czasem okazuję się że nie pasuje i odwrotnie.

Powodzenia!
No święta racja, mam nadzieję, że przymiarki to będzie jednak miłe doświadczenie, a nie frustrujące, że nie mogę znaleźć tego, czego szukam
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:25   #2177
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez monia503 Pokaż wiadomość

A wiadomo w jakim salonie?
U mnie już nieaktualne ale z ciekawosci pytam
Są boskie..
Tą informację zobaczyłam na facebookowej stronce 'ślub na głowie' i pisali, że wkrótce będzie wiadomo gdzie konkretnie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 20:59   #2178
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Eweline26 - co do sukien w stylu tej, którą pokazywałaś, znalazłam jeszcze 2 fajne modele dostępne w salonie Nabla. Kolekcja Malachite, pierwsza to May a druga to Monique (z bolerkiem i bez).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (92,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (40,2 KB, 90 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 08:59   #2179
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Eweline26 - co do sukien w stylu tej, którą pokazywałaś, znalazłam jeszcze 2 fajne modele dostępne w salonie Nabla. Kolekcja Malachite, pierwsza to May a druga to Monique (z bolerkiem i bez).
Ja przymierzałam tę drugą u siebie w salonie Fajnie leży i jest dobrze uszyta
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 09:24   #2180
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Sporo ogłoszeń na allegro o sukienkach Berty to nie oryginalne modele, tylko szycie na wzór (oczywiście brak zdjęć efektu końcowego). To zdjęcie z miętową wersją to jakaś tragedia

Oryginalne suknie Berty będą w Madonnie (z tego, co się zdążyłam dowiedzieć).
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 10:15   #2181
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Suknia marzeń cz.V

ja mam suknię szytą na wzór właśnie sukni Nabla
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 17:05   #2182
kasiunia046
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (13,1 KB, 293 załadowań)
kasiunia046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-16, 17:30   #2183
kasiunia046
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Nie ma nikogo kto mógłby mi pomóc?
kasiunia046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 15:30   #2184
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
Ślicznie w niej wyglądasz Ja bym brała. Nie jest w moim stylu,ale to chyba tym bardziej znaczy,że musisz bardzo ładnie wyglądać,skoro mi sie podoba
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 19:50   #2185
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kropexze86 Pokaż wiadomość
Dziewczęta co sądzicie o tej sukni?
Musiałabym ją zwęzić i dopasować do figury bo w niektórych miejscach wisi ale czy mnie nie pogrubia?? Wiem głupie pytanie ale proszę o szczere opinie
Jejku... Mori Lee... nawet jak nie wezmę ślubu nigdy w życiu, to kupię sobie suknię
Moja wymarzone to te:
http://www.morilee.com/bridals/bridal/1862
http://www.morilee.com/bridals/blu/5108

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
Wydaje mi się, że najlepszy będzie gładki ,delikatnywelon bez żadnych udziwnień, ponieważ suknia już ma dość ozdobną strukturę
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 21:28   #2186
kasiunia046
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziękuje ślicznie za odpowiedź! a jak myślicie, jakie bolerko pasowało by najlepiej? ślub będe miała w październku więc coś muszę mieć... Myślałam o tiulowym dopasowanym na długi rękaw zapinanym z tyłu..
kasiunia046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-17, 22:19   #2187
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie za odpowiedź! a jak myślicie, jakie bolerko pasowało by najlepiej? ślub będe miała w październku więc coś muszę mieć... Myślałam o tiulowym dopasowanym na długi rękaw zapinanym z tyłu..
Myślę,że tiulowe byłoby okej ale ja bym postawiła na futerko, taką etolkę,bo w tiulu i tak będzie Ci zimno
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-05-17 o 22:21
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:28   #2188
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
Rzeczywiście bardzo ładnie leży, podkreśla fajnie kształty Co do welonu, to zgodzę się, że gładki jakoś bardziej mi tutaj pasuje. A jeśli o bolerka chodzi, to ja jakoś nie przepadam za tymi typowo ślubnymi. W październiku może być trochę chłodniej więc ja bym się zdecydowała na krótki sweterek np. z angory w stylu księżnej Kate
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2-suk.jpg (50,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (38,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (40,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_sweterek_z_angory_typu_slubny_ksieznej_k.jpg (15,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1927.jpg (19,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg białe-swetry-slubne-panna-mloda.jpg (24,6 KB, 32 załadowań)
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 10:45   #2189
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
fajna, bardzo ładnie na Tobie się prezentuje
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 11:31   #2190
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasiunia046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! zastanawiam się nad tą suknią? podoba Wam się? podkreśla mi talię której nie mam powiedzcie jaki welon do niej pasuje? Błagam o odpowiedź bo mam straszny dylemat zdjęcie jest słabej jakości, nieco rozmazane, w rzeczywistości jest dużo ładniejsza. Myśle o welonie o długości nieco za tyłek obszytym koronką... pomóżcie!!
bardzo dobrze ba Tobie leży- bierz
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.