Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 16:39   #1
kroliczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30

Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE


Witam, bardzo proszę o opinie na temat zespołu Zarys Band z Piekar Śląskich. Czy warto skorzystać z ich oferty na weselu? Zrobili na mnie dobre wrażenie podczas swojej prezentacji, jednakże dzisiaj dowiedziałam się, że totalnie zmaścili ostatnią imprezę karnawałową. Bardzo mi przykro, bo nastawiłam się, że dla nas zagrają...

Pozdrawiam i błagam o pomoc
kroliczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:41   #2
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE

Hej kroliczyno! Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za moją odpowiedź, bo nie byłam na imprezie przez nich obsługiwanej, ale popatrzyłam sobie na stronkę i powiem Ci, że to troszkę dziwny zespół, 4 osoby, z czego TYLKO dwie grają na intrumentach a AŻ 3 śpiewają- przy takim składzie instrumentów na pewno nie może być to zespół grający na żywo (jak piszą na stronce), a jeśli chodzi o wokale to wystarczyłby jeden, ew. 2- facet i dziewczyna. Oczywiście mówię tu o względach finansowych, uważam, że taki sam efekt mogłabyś mieć przy 2 osobowym zespole, a jeśli chcesz zespół z prawdziwego zdarzenia to warto poszukać takiego, aby płacić za muzykę na prawdę na żywo Ale jeśli Ci na nich zależy to bierz, nie mam nic przeciwko zespołom grającym nie 'na żywo' bo przy nich można się super bawić, tylko przeciwko kłamstewkom i co za tym idzie wygórowanym cenom Ile bierze ten zespół za wesele?
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:18   #3
kroliczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE

Droga miss_piggy, bardzo dziękuję za Twoją opinię, rzeczywiście stronka tego zespołu nie jest wyjątkowo zachęcająca, może wręcz zniechęcić. Słyszałam ich jednak na żywo na prezentacji i śpiewają nie 3 osoby a 4 i to bardzo bardzo ładnie. Dziewczyny doskonale się uzupełniają wokalnie, panowie też fajnie sobie radzą. Co do instrumentów to dominuje keyboard i gitara elektryczna. Mają jeszcze gitarę akustyczną i to by było chyba na tyle. Jedyny playback polega na tym, że nie mają własnej perkusji (jej rolę pełni keyboard, naturalnie).. Nie wiem, czy coś takiego można nazwać playbackiem... Mnie osobiście urzekli, wystraszyłam się jednak, bo doszła do mnie negatywna opinia na ich temat, dlatego właśnie założyłam ten wątek na forum. Dzisiaj jednak po małym wywiadzie środowiskowym jestem spokojna, bo usłyszałam pełno pozytywnych zdań o tym zespole. Podobno jest to jeden z najlepszych zespołów z okolicy, więc już się nie boję Co do ceny to nie wiem, czy wypada pisać tak ,,oficjalnie" Zespół gra w 100% na żywo (chyba, że dla kogoś brak perkusji czy tam trąbki to już nie na żywo..).
Pozdrawiam serdecznie i proszę o dalsze opinie, może ktoś gdzieś ich kiedyś słyszał?
kroliczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:57   #4
miss_piggy
Raczkowanie
 
Avatar miss_piggy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 441
Dot.: Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE

Króliczynko nie chciałam nic zarzucić temu zespołowi, bo przecież nie słyszałam, ale żeby grali na żywo to brakuje tu nie tylko perkusji, a jeśli brakujące instrumenty uzupełniali by tylko keybordem to było by bardzo biednie, a po Twojej opinii mogę się domyślać, że biednie nie jest..
Ale!
Super, że uspokoiło się Twoje sumienie, ja sądzę, że najważniejsze jest by podobało się Młodym i by goście dobrze się bawili, w resztę nie trzeba wnikać, jeśli cena i ich muzykowanie Tobie odpowiada to bardzo fajnie, na pewno wesele się uda

Czasem chyba z tęsknoty za szkołą muzyczną rozkładam te zespoły na czynniki pierwsze

Pozdrawiam Cię i życzę wyjątkowego i niezapomnianego dnia ślubu
__________________
trust nobody
miss_piggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:24   #5
dzikiwiatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Zespół ZARYS BAND z Piekar Śląskich OPINIE

Trochę już czasu minęło od tego postu ale mam nadzieję że pomogę.
Ja z pełnym przekonaniem mogę ich polecić! Grali na naszym weselu w zeszłym roku i zarówno my jak i goście nie mogliśmy się nachwalić.Miałam trochę obaw czy nie będzie samych śląskich kawałków, ale jak się okazało zupełnie niepotrzebnie bo było dla każdego coś dobrego. Repertuar bardzo zróżnicowany. Poprosiliśmy ich o kilka kawałków których nie mieli wcześniej w repertuarze ale nie był to dla nich problem opracować te utwory i świetnie wykonać. Panie mają piękne głosy, są anglojęzyczne także z zagranicznymi utworami też nie ma problemu
Zabawy prowadzą świetnie i z wyczuciem, wszystko w fajnej luźnej atmosferze. Do końca wesela ( 5 rano) trzymali fason. Także ja ze swojej strony mogę gorąco polecić.
dzikiwiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.