Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 13:32   #301
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Dowiedzialam sie, ze farbowanie + strzyzenie wlosow poldlugich 120-130 zl., wiec nie jest tak zle. Jestem juz na nich zdecydowana. Mam nadzieje, ze maja tam jakiegos fryzjera znajacego sie choc troche na kreconych wlosach
Tornado czekam na Twoja opinie jak juz bedzie po
Mnie tez bardzo ale to bardzo przydał dobry fryzjer do kręciolków i jestem prawie zdesperowana :będę ciąć na całego .Od lat używałam do podkręcenia skrętu serum do włosów kręconych Carrfoure,niestety przestali je chyba produkowac ,a pianek nie lubie .To chyba znak jakiś :zetnij włosy na zapałkę
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:35   #302
Madziaras1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

bardzo polecam salon na ulicy AG Siedleckiego. Chodze tam od kilku dobrych lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam szczególnie Beatke. Jest boska i potrafi zrobić na głowie cuda.Podaje tel. 3617202
Madziaras1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:47   #303
nie kazdy jest takiiii
Raczkowanie
 
Avatar nie kazdy jest takiiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: zza monitora;-)
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Aniusi przepraszam ze nieaktualne informacje....nie wiedzialm o ich przeniesieniu
__________________
Nie tlumacz sie-przyjaciele tego nie potrzebuja,
a wrogowie i tak Ci nie uwierza.
nie kazdy jest takiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:10   #304
BabciaZUtopii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez kimal11 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci kuzyneczko za tę strone już wiem gdzie się wbiore do fryzjera KOLAPRESTIGE ma najlepsze notwania wiec tam się zpisze!!!!!
byłąs juz moze w kolaprestige ?


Wie ktos moze czy ten Łukasz cieniuje wlosy cos La Edward Nożycoręki ?
szukam fryzjera ktory dobrze cieniuuuje geste wlosy!
BabciaZUtopii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:49   #305
doroti20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Witam polecam salon Różańscy na fordonie prowadzi to matka z córką ja osobiscie chodze do córki ale moja mam i bratowa do mamy. Rewelacyjnie dopieraja kolory włosów do cer, potrafią doradzic, rewelacyjne pasemka. cena za pasemka i strzyzenie 150 długie wosy.
doroti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:14   #306
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

a ja dzis bylam w "Geanie" na zakupach.. i calkiem spontanicznie stwierdzilysmy ze chcemy sciac z kumpela wlosy.. poszlysmy po raz pierwszy do salonu Hair Coif w tej galerii.. obslugiwala mnie bardzo mila pani, ktora wyczerpujaco odpowiadala na zadawane pytania, a takze opowiadala jak pielegnowac, jak mozna by pofarbowac i wogole.. ze sciecia jestem baredzo zadowolona! weszlam z prostymi, dlugimi, bezplciowymi wlosami.. a wyszam ze swietna fryzura.. PLUS! za mycie, strzyzenie i modelowanie dluuugich wlosow zaplacilam 57zł..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:21   #307
anka11846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cześć dziewczyny.
Jestem pierwszy raz na tym forum. Czytam co piszecie o Kolaprestige i stwierdziłam, że muszę Was ostrzec. Dostałam darmowy bon na usługi fryzjerskie Kolaprestige i ... tragedia. Nie piszę tu o niedopasowaniu fryzury, czy niewłaściwym kolorze. Ja po prostu byłam krzywo ścięta. Nie wiem na czym to polega, może koleżanki dobrze trafiły. Ja już więcej tam nie pójdę.
Pozdrowionka.
anka11846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 10:11   #308
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a ja dzis bylam w "Geanie" na zakupach.. i calkiem spontanicznie stwierdzilysmy ze chcemy sciac z kumpela wlosy.. poszlysmy po raz pierwszy do salonu Hair Coif w tej galerii.. obslugiwala mnie bardzo mila pani, ktora wyczerpujaco odpowiadala na zadawane pytania, a takze opowiadala jak pielegnowac, jak mozna by pofarbowac i wogole.. ze sciecia jestem baredzo zadowolona! weszlam z prostymi, dlugimi, bezplciowymi wlosami.. a wyszam ze swietna fryzura.. PLUS! za mycie, strzyzenie i modelowanie dluuugich wlosow zaplacilam 57zł..

lemonka 57 zl?? ja za podciecie 1 cm koncowek tylko z wysuszeniem place tam 70 zl :/

Dlatego juz tam nie chodze z moimi dlugimi wlosami, bo sobie nie wyobrazam ile by wzieli za inne zabiegi fryzjerskie.
Czasami chodze tam na podciecie grzywki...
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 15:39   #309
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
lemonka 57 zl?? ja za podciecie 1 cm koncowek tylko z wysuszeniem place tam 70 zl :/

Dlatego juz tam nie chodze z moimi dlugimi wlosami, bo sobie nie wyobrazam ile by wzieli za inne zabiegi fryzjerskie.
Czasami chodze tam na podciecie grzywki...
no co ty? jestem w ciezkim szoku!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 07:24   #310
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Tornado czekam na Twoja opinie jak juz bedzie po
No ja niestety nie przychyle sie do zachwytow nad Stopplem. Jedna z najgorszych i najdrozszych wizyt w moim zyciu. Po pierwsze telefonicznie dowiadywalam sie o ceny farbowania i strzyzenia wlosow do ramion, ktora miala wynosic w przyblizeniu 120-130 zl. W efekcie zaplacilam 170, bo trzeba bylo otworzyc druga farbe. Fryzjerka Monika nie spytala o moja pielegnacje wlosow, od razu przeszla do wybierania koloru. Zasugerowala sloneczny blond, najpierw na odrostach, potem polozyla na cale wlosy. Oczywiscie zastrzegla, ze nie wie jak wyjdzie na odrostach. Potem bylo ciecie. Tyl jest ok, ale zanim zdazylam sie zorientowac zaczela mi ciac prosta grzywke Ogolnie fryzura wyszla znacznie krotsza niz chcialam, ale o to byl moj pomysl. Po wyjsciu od fryzjera okazalo sie, ze odrosty sa koniakowe, a reszta wlosow ma stary kolor - jasny blond Chcialam isc tam z reklamacja, ale TZ stwierdzil, ze szkoda moich nerwow. Teraz zastanawiam sie nad zakupem nozyczek fryzjerskich i strzyzeniem sie samodzielnie.
Ogolne wrazenie dot. samego salonu tez bylo niekorzystne. Raczej zero indywidualnego podejscia, a raczej masowy przerob. Obok mnie fryzjer scinal swojego kumpla i rozmawiali o dziewczynach. Zamiast przecinkow zdazaly sie niecenzuralne slowa.

Z mojego doswiadczenia Stoppla bardzo NIE POLECAM.
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:38   #311
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

tornado to możemy sobie podać rękę.Parę razy byłam w na Dworcowej w Nefretete i z tych wizyt wychodziłam względnie zadowolona.Teraz inna firma przejęła zakład ,poszłam z bijącym sercem ,poddałam sie strzyżeniu i o grozo mam coś w stylu emo(w przypadku moich włosów wygląda to po prostu śmiesznie),włosy muszę codziennie prostować !!! Ogólnie porażka.
Podobnie jak u Ciebie mój TŻ stwierdził że absolutnie nie powinnam reklamować tej wspaniałej usługi,tylko pójść gdzie indziej i naprawić to co mam na głowie.Miałam włosy do ramion,teraz mam 4 na krzyż gdzieś do szyi,a po jutrzejszym "naprawianiu" pewnie będę super krótką fryzurę
Tak więc dalej szukamy dobrego fryzjera dla naszych kręciołków?
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 07:53   #312
camika
Raczkowanie
 
Avatar camika
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Generalnie wg mnie nasuwa się tylko jeden wniosek - obojętnie jaki fryzjer byle ten który zna twoje włosy - czyli musisz iść parę razy do tego samego. To jest chyba jedyne rozwiązanie. Przynajmniej pozna na tyle włosy żeby ocenić ile czasu potrzebują na farbowanie/rozjasnianie. Jak się układają - jaką fryzurkę będzie łatwo z nich ułożyć. Heh... tylko jak tu iśc po raz drugi do kogoś - z czyich usług nie jesteśmy zadowolone... MASAKRA!!!
__________________
Moja wizja biżu
troszkę listopadowych nowości...
camika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:33   #313
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

tormado.. łoł!
w ktorym bylas? ja zawsze jak szlam to na stary rynek..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:52   #314
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

polecam Kadus w Nowym fordonie, fryzurka super scieta, z farbowaniem i scinaniem zaplacilam 120, ale uwazam ze bylo warto. Mila atmosfera dopelnila wizyte Szczegolnie pani Kasia. Bedziemy razem zapuszczac moje wloski, wiec pozniej moze jeszcze opisze moje wrazenia. No co prawda narazie mam krotkie wloski, bo mialam boba i pani mi doradzila, ze jak nie czuje sie w fryzurze to scieniuje mi tyl i bedziemy zapuszczac, a najbardziej podobal mi sie jej tekst- ze spelni moje marzenie o dlugich wlosach
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:13   #315
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

ktory kadus?;>
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 07:44   #316
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
Tak więc dalej szukamy dobrego fryzjera dla naszych kręciołków?
Jasne Lewku, ze szukamy. Ale mam wrazenie, ze to bedzie bardzo trudne, gdyz oni sie najwyrazniej przed nami pochowali Szczerze mowiac to jest to troche frustrujace, ze w tak duzym miescie nie ma osoby, ktora rzeczywiscie znalaby sie na kreconych wlosach.

Cytat:
Napisane przez camika Pokaż wiadomość
Generalnie wg mnie nasuwa się tylko jeden wniosek - obojętnie jaki fryzjer byle ten który zna twoje włosy - czyli musisz iść parę razy do tego samego. Heh... tylko jak tu iśc po raz drugi do kogoś - z czyich usług nie jesteśmy zadowolone... MASAKRA!!!
Prawda? Mi sie odechcialo koloryzacji i strzyzenia na jakis czas

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
tormado.. łoł!
w ktorym bylas? ja zawsze jak szlam to na stary rynek..
Lemonko, bylam na Starym Rynku. Pewnie mialam pecha, ale szczerze mowiac nie mam ochoty tam wrocic, by sie przekonac, ze maja tez dobrych fryzjerow.
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 15:07   #317
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

tornado.. nie dziwie sie Tobie..
az sie wzburzylam..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:41   #318
goplana84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 248
GG do goplana84
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Kadus koło Medika, obok jest tez jubiler przez co nie moge sie oprzec i wejsc poogladac ladne blyskotki:P
goplana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:59   #319
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

aa..chyba kojarzę..
i jest tam tez fryzjer ktory sie nazywa od jakiegos nazwiska..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:55   #320
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Ja chodzę już ze 2 rok do Figaro, tzn. Jacka Rybackiego i jestem bardzo zadowolona.
Kiedyś byłam u Olafa (moi znajomi też) i uważam, że jest przereklamowany, a Paulina z jego salonu bije go na głowę.
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:34   #321
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Ja chodzę już ze 2 rok do Figaro, tzn. Jacka Rybackiego i jestem bardzo zadowolona.
Kiedyś byłam u Olafa (moi znajomi też) i uważam, że jest przereklamowany, a Paulina z jego salonu bije go na głowę.
zuza gdzie przyjmuje Jacek?chciałabym się do niego wybrać.co do Pauliny zgadzam się w 100000%
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:00   #322
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez Pati28 Pokaż wiadomość
zuza gdzie przyjmuje Jacek?chciałabym się do niego wybrać.co do Pauliny zgadzam się w 100000%
Pod blankami. Orientujesz się gdzie to jest? Tam gdzieś niedaleko jest pub deja vu.
Ale nie wiem, czy dasz rade dostac się do Jacka (chyba że coś się zmieniło), on chyba ma tylko swoje stałe klientki. 2 lata temu nie mogłam się do niego dostać, więc chodzę do jego wspólniczki.
Ma dwie: Romę i Izę ( i nie orientuje się w reszcie) - Roma bardziej pasuje do tradycjonalistek, Iza raczej odwrotnie. Samemu trzeba wybrać.
Ale spróbuj, może dostaniesz się do samego Jacka. Powodzenia.
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:44   #323
maniasss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

A ja byłam w sobotę u fryzjerajestem bardzo zadowolona z tego co mam na głowieprofesjonalna i bardzo miła obsługa. Mam na myśli salon styl w fordonie. Obcinała mnie pani Kasia, dobrała idealnie kolorek i cięcie też ona wymyśliła. Teraz mam wymarzona fryzurkę Natomiast nie polecam pani Patrycji, która równiez tam pracuje, po wizycie u niej musiałam iść do poprawki, no żenada...
maniasss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 19:42   #324
uparciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Jutro czeka mnie wizyta u Agnieszki Zarembymam nadzieje,ze ladnie pofarbuje mi wloski ( z blondu na braz),a ze jestem biadolica to licze na dobranie odpowiedniego kolorku...tylko,zebym nie płakała
uparciucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:35   #325
hairka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 93
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

witam, bylam w kolaprestige na farbowaniu i rekonstrukcji wlosa na szczescie nie dalam pani sciac moich wlsow.
Totalna porazka zero profesjonalizmu, mozna to stwirdzic patrzac jak pani trzymala suszake i szczotke totalna totalna porazzzka. Nie potrafila nawinac wlasow na szczotke, musiala najpierw odlozyc suszarke, bylam przerazona nie wysuszyla dokladnie wlosow i zaczela je prostowac, myslalam ze mi je spali. Bardzo sie rozczarowlam tym salonem. Przyznam ze kosmetyki maja swietnie ale jestem rozczarowna doswiadczeniem, mialam wrazenie ze jestem 1 klientka tej pani.
hairka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:19   #326
uparciucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Wczoraj wróciłam od Agnieszki Zaremby i jestem zadowolona wreszcie przestalam byc blondynka i zostalam brunetka (przeblyski rudego i zlota).pierwsza fryzjerka,ktora przyłożyla mi próbki włosów do twarzy i odradzala kolory,ktore wogole mi nie pasuja.na radykalne sciecie sie nie zdecydowalam ale zaszalalam i zrobilam sobie grzywke z moich kreconych wlosow.na pewno bede musiala uzywac szczoty,zeby ja troche wywinac.ale co tam,raz sie zyje salon taki se,obsluga mila i kazdy z praktykantow z szacunkiem traktuje klienta.
uparciucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 17:28   #327
anka11846
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Cytat:
Napisane przez uparciucha Pokaż wiadomość
Wczoraj wróciłam od Agnieszki Zaremby i jestem zadowolona wreszcie przestalam byc blondynka i zostalam brunetka (przeblyski rudego i zlota).pierwsza fryzjerka,ktora przyłożyla mi próbki włosów do twarzy i odradzala kolory,ktore wogole mi nie pasuja.na radykalne sciecie sie nie zdecydowalam ale zaszalalam i zrobilam sobie grzywke z moich kreconych wlosow.na pewno bede musiala uzywac szczoty,zeby ja troche wywinac.ale co tam,raz sie zyje salon taki se,obsluga mila i kazdy z praktykantow z szacunkiem traktuje klienta.



Zgadzam się z Tobą. Byłam u Asi Zaremby. Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm. Byłam zaskoczona, że Asia jest normalną, skromną osobą. Spodziewałam się wyniosłej mistrzyni świata a tu niespodzianka. Z mojego doświadczenia - Zaremby są najlepsze.(U Agi nie byłam ale myślę, że mają podobne style.)
anka11846 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:16   #328
PoppyHoney
Wtajemniczenie
 
Avatar PoppyHoney
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 586
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Hairka, Upraciucha ile płaciłyscie ?????


WIe ktos ile bierze Łukasz z kolaprestige i czy dobrze cieniuje ?
PoppyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 06:40   #329
Pati28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

zuza...dziękuję za namiary

ja juz wiem ze zapisze się do Zaremby tylko nie wiem do której
chcę zmienić kolor upieżenia i nie wiem która lepsza w te klocki Asia czy Agnieszka doradzcie laseczki które u nich byłyście(uparciucha i hairka)
Pati28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 02:28   #330
madzkadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bydgoszcz!

Witam
Ja chciałabym zrobic coś zupełnie nowego z moimi włoskami. Chciałabym je jakoś ładnie pomalować, ewentualnie zrobić balejaż oraz jakoś ładnie obciąć.
Z tego co czytałam na forum to salon pani zaremby wydaje się być najlepszy pozostaje tylko kwestia ceny Możecie mi napisać ile takie usługi mogłyby tam kosztować oraz ile trzeba czekać na wizyte
pozdraiwam
madzkadz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.