mikro kropeczki na twarzy:P ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 17:28   #1
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106

mikro kropeczki na twarzy:P ;(


czesc dziwczyny mam problem ktory mnie strasznie doluje az plakac mi sie chce;/ z moja cera zawsze sa problemy [chodz nie mam tradziku] mam cere naczynkowa jest niejednolita. w miejscu pomiedzy brwiami ZAWSZE mam takie biale krostki gleboko pod skora[nie sa to typowe krosty bolace ktore mozna zaraz usunac wlasnorecznie:P jest to taka bardzo gesta maz.. blehh az wstret o tym pisac] ale najbardziej mnie denerwuja takie naprawde malutenkie krostki ktore wygladaja jak potowki jest ich multum i mam je ZAWSZE na calej twarzy;[[[[[[ grrr... wyglada to okropnie najbardziej widoczne sa pod swiatlo nie wiem co to jest nie schodzi po peellingu [stosuje gruboziarnisty moze powinnam zmienic na jakis delikatniejszy?] jestem zalamana nie mam sily normalnie((((((

moze tez macie taki problem? jejku dzieczyny ratujcie bo ja tak dluzej nie wytrzymam
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:35   #2
anusia14
Raczkowanie
 
Avatar anusia14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Smile Dot.: mikro kropeczki na twarzy:P ;(

Też takie coś mam, ale pojawia mi się to zwykle po opalaniu ( właśnie jestem posiadaczką tego okropieństwa) Wiesz, powiem Ci, że stosowałam zimą żel Davercin na pryszcze i pomógł mi, a właśnie były to takie kropki. Może spróbuj Jest niedrogi, kosztuje około 11 zł i wydawany jest bez recepty w aptece.

Właśnie zimą miałam takie kropki i po stosowaniu żelu zniknęły, ale teraz znowu po opalaniu mam ich trochę, muszę więc znowu zainwestować w nowe opakowanie

Nie załamuj się, będzie dobrze
Pozdrawiam
anusia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 18:41   #3
shemaletrouble
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: mikro kropeczki na twarzy:P ;(

wlasnie zapomnialam dodac ze najwiecej ich jest po opalaniu hehe napewno wyprobuje bo juz nie mam sily eh.. dzieki
shemaletrouble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 08:24   #4
anusia14
Raczkowanie
 
Avatar anusia14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Wink Dot.: mikro kropeczki na twarzy:P ;(

No właśnie Po opalaniu, szczególnie twarz z problemami może przynieść takie niespodzianki. Kurcze kiedy mi to zejdzie....
P.S. Mam nadzieje że dostaniesz Davercin bez recepty. Wzięłam go od koleżanki (nieużywany oczywiście) bo ona wolała ten lek w postaci płynu. I tak zaczęła sie moja przygoda z Davercinem. Później, gdy już mi się skończył, poszłam do apteki, drogerzystka sprzedała mi go ale powiedziała ze nie bardzo może go wydać, gdyż lekarz rodzinny musiałby dać receptę Teraz muszę znowu go kupić. Heh mam nadzieję, że mnie nie będzie pamiętała
Papa
anusia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.