Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-27, 12:15   #4201
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

a to mi przypomina ze miałam się was zapytać o jakieś dobre tabletki,
dla mamy, właśnie na uderzenia goraca,
może ktoś ze znajomych ma i używa, bo większość tu to na pewno nie
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 12:48   #4202
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Smile Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kamila z kosmetyków biorę raczej wszystko

Elu, jaka tam zwiędła róża Fajna, dojrzała babka z Ciebie!

Rozpoczęłam pakowanie. Zaraz wychodzę spotkać się ze znajomymi i rodziną i potem znów pakowanie
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 15:40   #4203
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
od piatku jestem przygnebiona...Bylam u gin, pani doktor stwierdzila, ze zaczynam przekwitac
Czeka mnie jeszcze pare badan, ale zludzen nie ma. 41 lat i menopauza....
Wlosy siwe od dawna, zmarszczki sie pojawily, ale ludzilam sie caly czas, ze to stresy, nerwy, geny.
Smutno mi jakos. Nie zebym planowala potomstwo, ale sam fakt, ze staje sie zwiedla różą, a niedlugo zasuszona, nie napawa mnie optymistycznie.
no bez jaj, róże może i sobie więdną ale pokrzywy są wiecznie zielone, soczyste i zadziorne! Rzeczywiście Twój zegar biologiczny przyspieszył troszkę, ale nie jesteśmy już ludźmi pierwotnymi, wiele procesów w naszych organizmach udało się poznać i można nad nimi panować. Dzięki opiece lekarskiej powinno wszystko pójść gładko i miło. Nie ma co się martwić czymś nad czym nie masz władzy, im szybciej zmusisz się do optymistycznego podejścia tym lepiej, szkoda życia na smutki! Mnie raczej przeraża zwolnienie metabolizmu i mniejsze zapotrzebowanie energetyczne, ćwiczysz coś? Ruch to złota rada na wszystko- od razu człowiek jest piękniejszy, weselszy i bardziej atrakcyjny dla siebie i innych.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:16   #4204
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
od piatku jestem przygnebiona...Bylam u gin, pani doktor stwierdzila, ze zaczynam przekwitac
Czeka mnie jeszcze pare badan, ale zludzen nie ma. 41 lat i menopauza....
Wlosy siwe od dawna, zmarszczki sie pojawily, ale ludzilam sie caly czas, ze to stresy, nerwy, geny.
Smutno mi jakos. Nie zebym planowala potomstwo, ale sam fakt, ze staje sie zwiedla różą, a niedlugo zasuszona, nie napawa mnie optymistycznie.
Pokrzywko, chyba żartujesz! na początku jak pisałaś to miałam Cię za 20-latkę, dopiero pozniej jak napisałaś o córce to się wydało i to się liczy! osobowość
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:09   #4205
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Hodowco_pokrzyw nic się nie martw, menopauza to nie wyrok. Moja ciotka przeszła menopauzę w wieku 40 lat, teraz jest po sześćdziesiątce i świetnie się trzyma. Za to moja mama się martwi, bo ma 56 lat a menopauza nie chce jej dopaść w pełni, za to menstruacji ma już dość No ale w naszej rodzinie to tak jest, że późno dojrzewamy i późno się starzejemy
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:35   #4206
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Miłego tygodnia (tygodni) ... odezwę się pewnie jak będę miała stały dostęp do internetu
Jutro przeprowadzka na całego
__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 07:39   #4207
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Czesc Wszystkim, wpadłam na chwilkę, w czwartek wyjezdzam znów na 2 tygodnie.Nawet nie próbuje nadrobic zaległosci, duzo tego
całuje mocno i pozdawiam
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 08:24   #4208
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja wracam z weekendu a tu same pożegnania? Kasiek powodzenia! I wpadaj do nas z kafejki Nefer udanego wyjazdu (znowu zazdroszczę )

dzień dobry proszę mocno dmuchać w niebo, po obiedzie jadę z TŻtem na spacer, lody i zakupy, chcę żeby było słonecznie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:01   #4209
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Kamila z kosmetyków biorę raczej wszystko

Elu, jaka tam zwiędła róża Fajna, dojrzała babka z Ciebie!

Rozpoczęłam pakowanie. Zaraz wychodzę spotkać się ze znajomymi i rodziną i potem znów pakowanie


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no bez jaj, róże może i sobie więdną ale pokrzywy są wiecznie zielone, soczyste i zadziorne! Rzeczywiście Twój zegar biologiczny przyspieszył troszkę, ale nie jesteśmy już ludźmi pierwotnymi, wiele procesów w naszych organizmach udało się poznać i można nad nimi panować. Dzięki opiece lekarskiej powinno wszystko pójść gładko i miło. Nie ma co się martwić czymś nad czym nie masz władzy, im szybciej zmusisz się do optymistycznego podejścia tym lepiej, szkoda życia na smutki! Mnie raczej przeraża zwolnienie metabolizmu i mniejsze zapotrzebowanie energetyczne, ćwiczysz coś? Ruch to złota rada na wszystko- od razu człowiek jest piękniejszy, weselszy i bardziej atrakcyjny dla siebie i innych.
Oj zwolnil mi metabolizm, zwolnil...az mi smutno z tego powodu. Musze sie wziac za siebie, bo bedzie jeszcze gorzej.

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
Pokrzywko, chyba żartujesz! na początku jak pisałaś to miałam Cię za 20-latkę, dopiero pozniej jak napisałaś o córce to się wydało i to się liczy! osobowość
dziekuje

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Hodowco_pokrzyw nic się nie martw, menopauza to nie wyrok. Moja ciotka przeszła menopauzę w wieku 40 lat, teraz jest po sześćdziesiątce i świetnie się trzyma. Za to moja mama się martwi, bo ma 56 lat a menopauza nie chce jej dopaść w pełni, za to menstruacji ma już dość No ale w naszej rodzinie to tak jest, że późno dojrzewamy i późno się starzejemy
Wiem, ze nie wyrok, ale sama swiadomosc, ze juz nie jestem w pelni "sprawna" hormonalnie, przygnebila mnie.
Dzis juz lepiej. Musze dokonczyc tylko diagnostyke, co nie bedzie przyjemne, niestety.

Pakujace sie dziewczyny-mam nadzieje, ze macie zaswiadczenia z Urzedu Gminy o glosowaniu?
Bo nie wyobrazam sobie nastepnych 5 lat klotni na szczycie wladzy.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:30   #4210
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
od piatku jestem przygnebiona...Bylam u gin, pani doktor stwierdzila, ze zaczynam przekwitac
Czeka mnie jeszcze pare badan, ale zludzen nie ma. 41 lat i menopauza....
Wlosy siwe od dawna, zmarszczki sie pojawily, ale ludzilam sie caly czas, ze to stresy, nerwy, geny.
Smutno mi jakos. Nie zebym planowala potomstwo, ale sam fakt, ze staje sie zwiedla różą, a niedlugo zasuszona, nie napawa mnie optymistycznie.

Wiekiem mnie zastrzelilas teraz Od poczatku tryska z ciebie 20-tka i to sie liczy, biologia, naturalna rzecz, a o konkretne cyferki nie ma co drzec klakow. Rozi ma racje - ruch najlepszy, trzeba sobie zajecie dodatkowe znalezc, co by nie dawac dostepu markotnosci do siebie i przy okazji kondycja sie oblozyc - basen albo cusik takiego, najlepiej w towarzystwie
Moja Mame powitala zakonczenie cyklu butla wina i gromkim NARESZCIE


Przeczytalam Byczki... niestety kolejna meczaca lektura. Slowo daje, przestane sponsorowac Pani Ch. - jej ostatnie druki mnie niesmacza wielce

Chorobsko mnie znow dopadlo, wrr... Znowu kaszel, katar i zapalenie oczu Niech mi lepiej nikt na odcisk nie staje, bo mnie szlag trafi
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:37   #4211
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez vrill
Przeczytalam Byczki... niestety kolejna meczaca lektura. Slowo daje, przestane sponsorowac Pani Ch. - jej ostatnie druki mnie niesmacza wielce
nie warto? zastanawiałam sie czy kupić. Zawsze lubiłam na wakacje poczytac panią Ch.

Zdrówka życze!
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 10:53   #4212
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja od jakiegoś czasu czytam CH. ale zaczęłąm od początku jej twórczości... i staram się chronologicznie czytać ( w sumie nie wiem po co)... do Byczków to jeszcze trochę mi brakuje
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:55   #4213
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Dziekuje

Ad lektury.
Wg mnie nie Wali dygresjami tak gesto, ze traci sie z oczu akcje ogolna, sama fabula tez na sile naciagana, widac wyraznie, ze ciagnie ta ksiazke wolami, bo sama z siebie w ogole by z dna nie ruszyla. Rzadko kiedy krytykuje ulubienice ale te jej ostatnie ksiazki, to szmiry totalne w porownaniu do dawniejszych - tekst o niczym i napisany w taki sposob, ze nie mozna zalapac sensu poczatku zdania z jego koncem - czytanie meczy zamiast relaksowac. Zawsze miala lekkie pioro, pisala z polotem ale przy tym mialo to swoj rytm i czytanie samo lecialo, teraz wsadza tyle tresci w kazdo zdanie, ze czytajac czuje sie przytloczona - zero smiechu. Kiedys opisywala smieszne gagi sytuacyjne, ktore juz samo forma opisu rozsmieszaly do wypeku, a teraz sadzi takimi tekstami, ze najlepszy gag nie wzrusza. Nawet znajome osoby nie pomogly tym razem.
Polecam biblioteke jak juz ale nie zakup osobisty, niestety.
Paszkwil straszny mi wyszedl ale nie da sie inaczej, zmarnowana lektura (dla mnie).

Mariola czytaj chronologicznie W wielu pozycjach pojawiaja sie ci sami bohaterowie i sa nawiazania do poprzednich akcji, wiec warto po kolei Osobiscie bym sie zatrzymala na Nie(boszczyku) mezu i ani kroku dalej. Wszystkei satrsze czytalam po kilka razy i znam ich akcje na wyrywki, pozostale te napisane po roku 2000 czytalam ledwo po raz i nawet nie kojarze o czym byly, chociaz stoja u mnie na polce - zupelnie nie mam ochoty wracac do tych lektur i odswiezac pamieci - to chyba mowi wszystko, nawet nie pamietam o czym sa i jaka byla akcja przewodnia.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-06-28 o 11:02
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:04   #4214
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dziekuje

Ad lektury.
Wg mnie nie Wali dygresjami tak gesto, ze traci sie z oczu akcje ogolna, sama fabula tez na sile naciagana, widac wyraznie, ze ciagnie ta ksiazke wolami, bo sama z siebie w ogole by z dna nie ruszyla. Rzadko kiedy krytykuje ulubienice ale te jej ostatnie ksiazki, to szmiry totalne w porownaniu do dawniejszych - tekst o niczym i napisany w taki sposob, ze nie mozna zalapac sensu poczatku zdania z jego koncem - czytanie meczy zamiast relaksowac. Zawsze miala lekkie pioro, pisala z polotem ale przy tym mialo to swoj rytm i czytanie samo lecialo, teraz wsadza tyle tresci w kazdo zdanie, ze czytajac czuje sie przytloczona - zero smiechu. Kiedys opisywala smieszne gagi sytuacyjne, ktore juz samo forma opisu rozsmieszaly do wypeku, a teraz sadzi takimi tekstami, ze najlepszy gag nie wzrusza. Nawet znajome osoby nie pomogly tym razem.
Polecam biblioteke jak juz ale nie zakup osobisty, niestety.
Paszkwil straszny mi wyszedl ale nie da sie inaczej, zmarnowana lektura (dla mnie).

Mariola czytaj chronologicznie W wielu pozycjach pojawiaja sie ci sami bohaterowie i sa nawiazania do poprzednich akcji, wiec warto po kolei Osobiscie bym sie zatrzymala na Nie(boszczyku) mezu i ani kroku dalej. Wszystkei satrsze czytalam po kilka razy i znam ich akcje na wyrywki, pozostale te napisane po roku 2000 czytalam ledwo po raz i nawet nie kojarze o czym byly, chociaz stoja u mnie na polce - zupelnie nie mam ochoty wracac do tych lektur i odswiezac pamieci - to chyba mowi wszystko, nawet nie pamietam o czym sa i jaka byla akcja przewodnia.
Staram się chronologicznie, ale nie zawsze w bibliotece są te pozycje, które bym akurat chciała... i chyba pojadę do końca, żeby osobiście się przekonać o tym co piszesz
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:08   #4215
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

a wg mnie Byczki w porównaniu z innymi ostatnio wydanymi książkami są całkiem OK ("Porwanie" (tak to się chyba nazywało?), znudziło mnie tak, że do końca nie doczytałam... no ale czasy "Kroodyla" i "Lesia" minęły...
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:15   #4216
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;20315218]a wg mnie Byczki w porównaniu z innymi ostatnio wydanymi książkami są całkiem OK ("Porwanie" (tak to się chyba nazywało?), znudziło mnie tak, że do końca nie doczytałam... no ale czasy "Kroodyla" i "Lesia" minęły...[/QUOTE]

wielka szkoda
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:48   #4217
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ela, weź się w garść
Jesteśmy w tym samym wieku i nie ma co się mazać tylko pierś do przodu i do boju!!!!!
Zmarszczki, siwe włosy??? No i co z tego??? Życie jest piękne, trzeba z niego czerpać pełnymi garściami póki można, żeby mieć co wspominać, kiedy przyjdzie czas na chodzenie przy balkoniku.
Ja tam mam w nosie menopauzę, pewnie, że mi się to nie podoba, ale mam zamiar wziąć to na klatę i biec dalej póki sił starczy!!! I dopóki nie będę miała objawów to nie mam zamiaru chodzić po lekarzach, poza standardem of kors , bo od tego to się naprawdę można pochorować

Także poprosimy uśmiech numer 1 i heja

Optymizmu Pokrzywko i pogody ducha, nie jesteś sama Nie ma się czym przejmować.

A poza tym witam wszystkie wizażanki. Jak tam zlocik się udał???
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam





Edytowane przez bociek1709
Czas edycji: 2010-06-28 o 11:54
bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:02   #4218
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Ela, weź się w garść
Jesteśmy w tym samym wieku i nie ma co się mazać tylko pierś do przodu i do boju!!!!!
Zmarszczki, siwe włosy??? No i co z tego??? Życie jest piękne, trzeba z niego czerpać pełnymi garściami póki można, żeby mieć co wspominać, kiedy przyjdzie czas na chodzenie przy balkoniku.
Ja tam mam w nosie menopauzę, pewnie, że mi się to nie podoba, ale mam zamiar wziąć to na klatę i biec dalej póki sił starczy!!! I dopóki nie będę miała objawów to nie mam zamiaru chodzić po lekarzach, poza standardem of kors , bo od tego to się naprawdę można pochorować

Także poprosimy uśmiech numer 1 i heja

Optymizmu Pokrzywko i pogody ducha, nie jesteś sama Nie ma się czym przejmować.

A poza tym witam wszystkie wizażanki. Jak tam zlocik się udał???
następna której 20 lat dawałam
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:04   #4219
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
następna której 20 lat dawałam
ja to samo
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 17:09   #4220
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ciekawe, ile mi dajecie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:12   #4221
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

jasne,że 20... no może 21
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:15   #4222
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ciekawe, ile mi dajecie
ja podejrzalam ale 25 max bym dała patrzac na avka
edit: jakiego pieknego kiciusia dostalas od hexxy
__________________
Moja wymianka mineralna


Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:16
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:16   #4223
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja to samo
Gdyby nie to, ze dziewczyny pisza czasem o tym, ze maja duze dzieciaki, to ja kazdej z was dawalabym dwadziescia-kilka max Czasem na avatarkach widac dojrzale kobiety, ale i tak w zyciu o zadnej wizazance nie pomyslalabym, ze jest po czterdziestce. Na serio Jestescie fajne babki, mlode duchem a i cialo pewnie jeszcze nie jednego powaliloby na kolana
......................... ......................... ..............

Ostatnio probowalam zarazic kolezanke mineraloholizmem. Dalam jej probeczki nowego EDM (z LL) i nowej Lucy (starej nie mialam przyjemnosci poznac ). Wyprobowala w weekend (nie wiem czy obie czy jedna z nich) i powiedziala, ze po dwoch dodzinach musiala zmyc, bo zaczela ja swedziec twarz Dziewczyna ma cere wrazliwa, naczynkowa, nawet wyglada na delikatna. Teraz uzywa jakiegos podkladu Clinique i jest ok. Czy myslicie, ze jest jeszcze szansa, ze jej twarz polubi sie z jakimis innymi mineralami?

Edytowane przez Babushka
Czas edycji: 2010-06-28 o 17:17
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:21   #4224
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Babushka Pokaż wiadomość
Czasem na avatarkach widac dojrzale kobiety...
na twoim nawet bardzo dojrzała
ale wiem co masz na myśli tez sie nie raz dziwie jak dziewczyny pisza o dorosłych dzieciach albo ze np zostały babcio-ciocią
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:39   #4225
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
Ela, weź się w garść
Jesteśmy w tym samym wieku i nie ma co się mazać tylko pierś do przodu i do boju!!!!!
Zmarszczki, siwe włosy??? No i co z tego??? Życie jest piękne, trzeba z niego czerpać pełnymi garściami póki można, żeby mieć co wspominać, kiedy przyjdzie czas na chodzenie przy balkoniku.
Ja tam mam w nosie menopauzę, pewnie, że mi się to nie podoba, ale mam zamiar wziąć to na klatę i biec dalej póki sił starczy!!! I dopóki nie będę miała objawów to nie mam zamiaru chodzić po lekarzach, poza standardem of kors , bo od tego to się naprawdę można pochorować

Także poprosimy uśmiech numer 1 i heja

Optymizmu Pokrzywko i pogody ducha, nie jesteś sama Nie ma się czym przejmować.

A poza tym witam wszystkie wizażanki. Jak tam zlocik się udał???
dziekuje kochana
Tak naprawde to meczy mnie widmo jednego skorupiaczka, ktorego trzeba wykluczyc...Bede musiala isc do szpitala

Dziewczyny, mam problem.
Kilka dni temu dostalam na mail info z paypala, ze zostala zrealizowana platnosc za LureBeauty- troche sie zdziwilam, bo nic nie zamawialam-to co zamowilam, otrzymalam, ale pomyslalam sobie, ze moze to cos w systemie sie pochrzanilo i zdublowany mail przyszedl.
A dzis laurka z Celnego.
Przesledzilam obciazenia karty kredytowej-Lure Beauty z tym samym numerem sciagniete 2x. Czyzby zamowienie, ktore juz dostalam, wyslane zostalo drugi raz?
Dlaczego zostaly mi sciagniete jeszcze raz pieniadze bez mojej akceptacji?
Nie chce tego zamowienia-co robic?
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:55   #4226
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
jasne,że 20... no może 21

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja podejrzalam ale 25 max bym dała patrzac na avka
edit: jakiego pieknego kiciusia dostalas od hexxy

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Nie chce tego zamowienia-co robic?
Pisz do nich jak najszybciej
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:50   #4227
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
a to mi przypomina ze miałam się was zapytać o jakieś dobre tabletki,
dla mamy, właśnie na uderzenia goraca,
może ktoś ze znajomych ma i używa, bo większość tu to na pewno nie

Moja mama jak i kilka osob znajomych bardzo sobie chwala
Menoplant Soy-a 40+
dosc dlugo juz jest ten preparat przyjmowany i zadna nie zdecydowala sie na kuracje hormonalne,zadowolone sa z efektow dzialania.

A i wczesniej jeszcze moja mama stosowala Soyfem
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-06-28 o 19:52
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:44   #4228
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość




Pisz do nich jak najszybciej
Tyle, ze moj angielski nie jest az tak plynny, by sobie poradzic w takiej sprawie.
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:46   #4229
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Tyle, ze moj angielski nie jest az tak plynny, by sobie poradzic w takiej sprawie.
translate.google.pl Ja sobie pomagam tym i do tej pory wszystkie firmy rozumiały
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 21:42   #4230
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Tyle, ze moj angielski nie jest az tak plynny, by sobie poradzic w takiej sprawie.
jak chcesz, to pisz PW, pomogę
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.