Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 12:01   #1861
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
TZ dostal prace wiec bede kursowac, ale dobre sa strony tego - Wy bedziecie mi robic zakupy w S jak bedzie cos fajnego, a ja bede w Dojczlandii bo tam taniej niz w PL
Trzymam za słowo Nie wiem,jak tam,ale we francuskiej Sephorze jest taniej,niż u nas na dniach Vip Nie dość tego,to jeszcze j4ak mi koleżanka kupiła tam krem StriVectin pod oczy to na ulotce miał info także w polskiej wersji językowej Co się w Pl raczej nie zdarza

No cóż powodzenia w tym kursowaniu,też tak miałam przez kilka lat
Tylko nas nie zostaw na dobre,bo u mnie to się tak właśnie skończyło
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:03   #1862
Kalioka
Raczkowanie
 
Avatar Kalioka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skorzystałam ) kupiłam sobie krem z Clinique na noc, ten Youth Surge ) fajny całkiem
myślałam jeszcze nad jakimś fajnym rozświetlaczem, ale Smashboxowy jakiś taki pomarańczowy na mnie wyszedł :/
Też aktualnie uzywam. Buzia rano wypoczeta pozytywny, nieszkodliwy, mily ale bez wiekszych emocji
Kalioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:09   #1863
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
Też aktualnie uzywam. Buzia rano wypoczeta pozytywny, nieszkodliwy, mily ale bez wiekszych emocji
dla mnie samo "nieszkodliwy" ostatnio to sporo. Cera mi się coś kapryśna zrobiła. Nie musi być mocno przeciwzmarszczkowy bo w zasadzie za chwilę dopiero 26 mi stuknie. Bardziej chodzi mi o prewencję ma strasznie przyjemną konsystencję, i mimo, że jest bogaty to dość fajnie się wchłania. I rzeczywiście buzia jest taka wypoczęta. Poza tym zauważyłam, że zarówno ta jak i wersja dzienna mają właściwości lekko łagodzące zaczerwienienia - moje przynajmniej bardzo się pod wpływem tego kremu uspokajają
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 12:42   #1864
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Donosze wam uprzejmie ,ze w MACzku sie nie zakochalam....kompletnie nic mi nie podpasilo, kupilam za to w seph szminke YSL i krem EL- 1. czesc -20% ihihihi aaa i nieiwem czy bylo juz powiedziane to -20% nie jets jednorazowe , u kumpeli sie okazalo,ze nie ma -20 i spokojnie kupila z moja karta...
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 13:08   #1865
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

a to przepraszam, myślałam, że tylko te kartki wysyłali
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 14:42   #1866
Kalioka
Raczkowanie
 
Avatar Kalioka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dla mnie samo "nieszkodliwy" ostatnio to sporo. Cera mi się coś kapryśna zrobiła. Nie musi być mocno przeciwzmarszczkowy bo w zasadzie za chwilę dopiero 26 mi stuknie. Bardziej chodzi mi o prewencję ma strasznie przyjemną konsystencję, i mimo, że jest bogaty to dość fajnie się wchłania. I rzeczywiście buzia jest taka wypoczęta. Poza tym zauważyłam, że zarówno ta jak i wersja dzienna mają właściwości lekko łagodzące zaczerwienienia - moje przynajmniej bardzo się pod wpływem tego kremu uspokajają
tez 26 z mini hakiem dla mnie "nieszkodliwy" od zawsze bylo najwazniejsze. Z moją buzia jak z jajkiem, ostroznie, delikatnie, tylko zeby sie nie posypala od czegos nowego. Clinique ufam, bo z 90% ich pielegnacji przerobiłam. Zaczerwienia - mam na ich punkcie obsesje! nie cierpie! I polecam Tobie serum Clinique Dark Spoot... juz na drugim jade, bomba! (plus even better) nie ma co sie tlumaczyc, ze kremik na zmarchy im predzej tym lepiej ! holduje
Kalioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 15:22   #1867
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
tez 26 z mini hakiem dla mnie "nieszkodliwy" od zawsze bylo najwazniejsze. Z moją buzia jak z jajkiem, ostroznie, delikatnie, tylko zeby sie nie posypala od czegos nowego. Clinique ufam, bo z 90% ich pielegnacji przerobiłam. Zaczerwienia - mam na ich punkcie obsesje! nie cierpie! I polecam Tobie serum Clinique Dark Spoot... juz na drugim jade, bomba! (plus even better) nie ma co sie tlumaczyc, ze kremik na zmarchy im predzej tym lepiej ! holduje
Też już trochę Clinique'owej pielęgnacji mam za sobą, i podobnie jak Ty większości ufam. Jedno co to coś na mnie dziwnie zaczął działać po dłuższym czasie stosowania DDML dlatego go odstawiłam. (To dziwne bo on naprawdę lekki i w ogóle po chyba półtora roku czy nawet 2 latach nagle mnie po nim zaczęło sypać.... ) Zobaczę co to za serum, choć ja jakoś nie przepadam za serami (chyba dobrze to odmieniam?)... Mi krzywdy nie robi także Comfort On Call czy Superdefense. a co do zmarszczek - skóra i tak "weźmie" z kremu tylko to, czego potrzebuje, a prewencja jest
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 15:37   #1868
Kalioka
Raczkowanie
 
Avatar Kalioka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Też już trochę Clinique'owej pielęgnacji mam za sobą, i podobnie jak Ty większości ufam. Jedno co to coś na mnie dziwnie zaczął działać po dłuższym czasie stosowania DDML dlatego go odstawiłam. (To dziwne bo on naprawdę lekki i w ogóle po chyba półtora roku czy nawet 2 latach nagle mnie po nim zaczęło sypać.... ) Zobaczę co to za serum, choć ja jakoś nie przepadam za serami (chyba dobrze to odmieniam?)... Mi krzywdy nie robi także Comfort On Call czy Superdefense. a co do zmarszczek - skóra i tak "weźmie" z kremu tylko to, czego potrzebuje, a prewencja jest
o o widze naprawde ogromne podobieństwa, mnie DDML sypal bardzo szybko po 2 miesiacach stosowania ( bylo to jakies 5 lat temu a pamietam jak dzis ta rozpacz). CoC jest ok, Super.. hmm cos przestalismy sie kochac, a Redness... po 2 sloiku mnie za bardzo wybielil! i wiele by tu pisac ale milo, ze mozna powymieniac sie doswiadczeniami.
Dzis ide spac z olejkiem Clarinsowym na buzi (blue orchid) biedna poduszka
Kalioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 15:44   #1869
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[QUOTE=Kalioka;26421353]o o widze naprawde ogromne podobieństwa, mnie DDML sypal bardzo szybko po 2 miesiacach stosowania ( bylo to jakies 5 lat temu a pamietam jak dzis ta rozpacz). CoC jest ok, Super.. hmm cos przestalismy sie kochac, a Redness... po 2 sloiku mnie za bardzo wybielil! i wiele by tu pisac ale milo, ze mozna powymieniac sie doswiadczeniami.
Dzis ide spac z olejkiem Clarinsowym na buzi (blue orchid) biedna poduszka[/QUOTE]


Bardzo lubię ten olejek , dla mnie jest najlepszy z całej gamy olejków Clarins. U mnie wchłania się bardzo szybko - z poduszką się nim nie dzielę
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 16:02   #1870
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

mhm0808 a jak oceniasz działanie strivectinu pod oczy? Ja słyszałam,ze podobno super otwiera oko, dostałam miniaturkę i wciaż się zastanawiam czy ją użyć czy oddac mamie.
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 16:21   #1871
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
mhm0808 a jak oceniasz działanie strivectinu pod oczy? Ja słyszałam,ze podobno super otwiera oko, dostałam miniaturkę i wciaż się zastanawiam czy ją użyć czy oddac mamie.
Ze strivectinem to była taka historia: dostałam sporą próbkę z Sephory. Bardzo miła,lekko zaprzyjażniona konsultantka bardzo go zachwalała. I używałam tej próbki tylko pod jedno oko (żeby obserwacje były miarodajne Wiem,że to głupie,ale zawsze tak robię A było to jakoś na przełomie lata/jesieni... to najbardziej,obok przełomu zima/wiosna newralgiczny czas dla urody w moim wieku,wtedy nagle wychodzą na wierzch zmarszczki i starzenie się skóry skokowo się uwidacznia
I rzeczywiście zadziałał. Skóra pod prawym okiem nie zanotowała żadnego pogorszenia w tym okresie (na jakieś 2-3 tyg mi z tego naparstka wystarczyło) a pod lewym wręcz przeciwnie,było to gołym okiem widoczne.
A teraz wyobraż sobie,że po prawie dwóch latach ta różnica nadal jest widoczna! Nawet zakupienie i zużycie całej tubki kremu tego nie zniwelowało
[Zresztą śmiem twierdzić,że w kupionej przeze mnie tubce był krem nieco inny niż w tej testerowej Nawet specjalnie pytałam tej sephozanki,co tu kiedyś do nas zaglądała - oni dostają osobno testery oznaczone "tester".... ]
Ale cała ta dramatyczna historia dotyczy Stri w starej wersji;w zeszłym roku weszła w odnowionej wersji,właśnie testuję z miniatury... ale pod oczy nie mogę,potwornie mnie uczulił po pierwszym użyciu Także testuję na zmarszczki między brwiami
Także jakbym miała się jednoznacznie wypowiedzieć,to nie wiem,czy warto Koniec końców chyba jednak nie warto
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 16:48   #1872
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Kalioka Pokaż wiadomość
o o widze naprawde ogromne podobieństwa, mnie DDML sypal bardzo szybko po 2 miesiacach stosowania ( bylo to jakies 5 lat temu a pamietam jak dzis ta rozpacz). CoC jest ok, Super.. hmm cos przestalismy sie kochac, a Redness... po 2 sloiku mnie za bardzo wybielil! i wiele by tu pisac ale milo, ze mozna powymieniac sie doswiadczeniami.
Dzis ide spac z olejkiem Clarinsowym na buzi (blue orchid) biedna poduszka
zawsze fajnie o tym pogadać
uf a już myślałam, że ja jestem jakaś nienormalna z tym DDMLem. Redness mialam próbkę, ale jakoś nie podpasował mi...
Natomiast szczerze mówiąc jeszcze mnie ciągnie do tego kremu pod oczy z kulką. Mam oba All About Eyes, i bardzo je lubię, bo mi fajnie nawilżają skórę pod oczami. Ten z kulką to taki kaprys, ale bym go pewnie chętnie używała... lato idzie, kulka chłodzi, będę musiała się nad tym zastanowić )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:13   #1873
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

A ja się pochwalę że na dniach VIP złowiłam szminkę Givenchy Candide Tangerine a już myślałam że jej nie dostanę bo już jakiś czas temu ta limitowanka weszła a z ilością produktów Givenchy to w Seph bywa ciężko
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:23   #1874
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja mam i 4 seasons i inne wynalazki... i polecam Ci mój ulubiony brązer korresa , a do delikatnego look'u rouge bunny rouge 007 (właśnie teraz go używam, jak jeszcze opalona nie jestem, do konturowania jest świetny )
na fotce korres i rbr są w górnym prawym rogu ... tylko kolory trochę przekłamane (najlepiej pomacać na żywo)
A dlaczego Korres jest taki super?
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:40   #1875
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

kolor mi bardzooo odpowiada mam nr 2 ... ten ciemniejszy... taki brązik ładny (bez cegły, pomarańczy, rdzy itp. )
na moim ulubionym blogu znajdziesz notkę o korresie http://liparazzi.blogspot.com/2011/0...es-korres.html

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-04-17 o 18:46
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:43   #1876
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
kolor mi bardzooo odpowiada mam nr 2 ... ten ciemniejszy... taki brązik ładny (bez cegły, pomarańczy, rdzy itp. )
na moim ulubionym blogu znajdziesz notkę o korresie http://liparazzi.blogspot.com/2011/0...es-korres.html

Oj ja tez uwielbiam brazer Korres, musze kupic pelnowymiarowe bo niestety tylko pare razy testowalam. Powiedz mi on kosztuje 200 zł
? tak?
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:53   #1877
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Powiedz mi on kosztuje 200 zł
? tak?
179 zł
warto brać na - 20 % (wtedy masz go za 143 zł )





a wracając do tematu dni vip, to jak któraś z Was nie wie na co wydać kasę, to podpowiem róże tweedowe chanel moje niedawne odkrycie, mam w swojej kolekcji kilka fajnych mazideł na policzki, ale ostatnio używam tylko tweedziaki, koral jest jaśniutki i ciepły, rose to troszkę ciemniejszy odcień i chłodny... dla mnie najlepsze róże jakie posiadam bardzo długo się trzymają, wystarczy raz nałożyć, by uzyskać delikatny efekt, mają drobinki, które nie rzucają się w oczy... naprawdę warto chociażby przetestować dorzucę fotki nie wiem ile one kosztują, bo mi się udało je dorwać za śmieszne pieniądze w wersji testerowej ale i tak bardzoooo je Wam polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1.jpg (160,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gg.jpg (62,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (83,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez tytułu1hhj.jpg (58,0 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-04-18 o 11:20
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 11:52   #1878
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skorzystałam ) kupiłam sobie krem z Clinique na noc, ten Youth Surge ) fajny całkiem
Ile kosztuje bez zniżki ?
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
179 zł
warto brać na - 20 % (wtedy masz go za 143 zł )





a wracając do tematu dni vip, to jak któraś z Was nie wie na co wydać kasę, to podpowiem róże tweedowe chanel moje niedawne odkrycie, mam w swojej kolekcji kilka fajnych mazideł na policzki, ale ostatnio używam tylko tweedziaki, koral jest jaśniutki i ciepły, rose to troszkę ciemniejszy odcień i chłodny... dla mnie najlepsze róże jakie posiadam bardzo długo się trzymają, wystarczy raz nałożyć, by uzyskać delikatny efekt, mają drobinki, które nie rzucają się w oczy... naprawdę warto chociażby przetestować dorzucę fotki nie wiem ile one kosztują, bo mi się udało je dorwać za śmieszne pieniądze w wersji testerowej ale i tak bardzoooo je Wam polecam
Pochawal się gdzie dorwałaś testerki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 12:00   #1879
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Pochawal się gdzie dorwałaś testerki
na all
jeśli chcesz, to na pw mogę podać Ci sprzedającego...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 12:54   #1880
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na all
jeśli chcesz, to na pw mogę podać Ci sprzedającego...
Ooo, to i ja jestem ciekawa Zdradzisz i mi tajemniczego dostawcę?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 13:50   #1881
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ile kosztuje bez zniżki ?
159zł chyba, jakoś tak za 30ml

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na all
jeśli chcesz, to na pw mogę podać Ci sprzedającego...
ja też chcę ja też chcę )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:24   #1882
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Jak któraś z Was lubi takie klimaty, to jest wyprzedaż:
http://tagomago.pl/produkt/2933/Chan...0ml/?folder=93
Pozdrawiam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 23:40   #1883
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dzisiaj wieczorkiem zrobiłam sobie przyjemność i wybrałam się do S. do Złotych Tarasów. Zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona, w ogóle było miło bo ok 20.00 było mało ludzi i panie konsultantki mogły każdemu poświęcić czas. Dostałam też sporo próbek i rabat na paragonie - minus - 15% na produkty do pielęgnacji ciała, oferta ważna w dniach 26.04-15.05, ale tylko z tym paragonem/kuponem.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2011-04-18 o 23:44
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 06:09   #1884
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Na Bemowie też są bardzo miłe Panie. Ostatnio robię zakupy tylko tam i jestem naprawdę zadowolona .
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:03   #1885
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Kupiłam na razie polecany przez Was brązer 4 seasons, teraz muszę dokupić jakiś sensowny pędzel

Co do pędzli, wstępnie przymierzam się do zakupu tego pędzla do pudru XL z czerwoną rączką, ale trochę zaskoczyła mnie cena - 158 zł! Później w innej Sephorze gdzie byłam przelotem widziałam ten sam pędzel po 140 zł. Niezła różnica, hmm Na razie rozmyślam, czy warto.

Macie może porównanie Diorskina Forever z Diorskinem Nude? Mam ten drugi, troszkę mnie wysusza a pamiętam, że Forever miał fajne krycie więc dumałam nad nim. Tyle, że w składzie również wysoko alkohol, brrr. Będzie lepszy od Nude? Testuję jeszcze ten nowy Clinique Redness Solutions i jest naprawdę fajny. Na trzeci typ obrałam sobie Lancome Photogenic Lumessence. Czas mi ucieka do końca Vipow a ja nie umiem się zdecydować.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:42   #1886
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
159zł chyba, jakoś tak za 30ml
Dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:04   #1887
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
na all
jeśli chcesz, to na pw mogę podać Ci sprzedającego...
bardzo proszę o priva
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:10   #1888
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

wysłałam wszystkim zainteresowanym pw

jako OT dodam, że merlin dał 40% zniżki na zegarki too late http://merlin.pl/moda/promotion/Zega...40_taniej.html właśnie kliknęłam brązową m-kę... w końcu się doczekałam promocji

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-04-19 o 12:16
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:15   #1889
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
wysłałam wszystkim zainteresowanym pw

jako OT dodam, że merlin dał 40% zniżki na zegarki too late http://merlin.pl/moda/promotion/Zega...40_taniej.html właśnie kliknęłam brązową m-kę... w końcu się doczekałam promocji
Dziękuję za namiary
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:40   #1890
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
wysłałam wszystkim zainteresowanym pw

jako OT dodam, że merlin dał 40% zniżki na zegarki too late http://merlin.pl/moda/promotion/Zega...40_taniej.html właśnie kliknęłam brązową m-kę... w końcu się doczekałam promocji
Hej,
ja też dziękuję za namiar na Too Late. Podchodziłam do nich kilka razy - ale teraz cena jest bardzo atrakcyjna, więc kliknęłam sobie 2 - biały i fuksja
Pozdrawiam.

Gosia
margotber jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.