zmniejszyć wcięcie w talii - jak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 15:38   #1
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Smile

zmniejszyć wcięcie w talii - jak?


Dziewczyny, znacie jakieś ćwiczenia, które, które zmniejszyłyby wcięcie w talii? Mam budowę klepsydry - a co za tym idzie - problem ze spodniami i sukienkami. Zdaję sobie sprawę z tego, że sporo dziewczyn ma odwrotny problem - chciałoby wyeksponować owe wcięcie - ja mam za dwie, mogę sie podzielić Mimo, że obecnie jestem troszkę przy kości i różnica między biodrami a pasem to jakieś 20 cm (ponoć ideał to 30!), wcięcie jest spore, a chciałabym troszkę mniejsze Mam nadzieję, że jest to w jakiś sposób możliwe?
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:46   #2
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

to co ja mam powiedziec jak mam 32 cm roznicy? tez bym chciala zmniejszyc kontrast ale z moich dotychczasowych doswaidczen to jak bym nie cwiczyla w talii miesni nie przyroslo a nwet cm nadal ubywalo wiec niestety nie pomoge ale chetnie poczekam na jakies rady
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:48   #3
agolek
Wtajemniczenie
 
Avatar agolek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 373
GG do agolek
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

hej,

kliknijcie na linka http://samozdrowie.interia.pl/forma/...?inf=100039021 moze znajdziecie cos dla siebie.


pozdrawiam i zycze powodzenia
__________________
Akcja Odchudzanie !!!2kg do zgubienia....
agolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 18:51   #4
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

Chyba po prostu trzeba odchudzić biodra. Druga wersja to zapuścić brzuszek, ale chyba nie o to wam chodzi.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:06   #5
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

Mam ten sam problem: odchudzic biodra?! Nie da sie!!! Sama kość!!! 80cm, a talia 48cm luźno mierzone
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 21:11   #6
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Talking Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

ja wiem jak to zrobić, prosze:

Nożyce pionowe:
połóż się na podłodze. Ręce ułóż wzdłuż tułowia, a wyprostowane nogi unieś w górę. Następnie skrzyżuj stopy tak, aby raz jedna, a raz druga była z przodu. Staraj się, żeby przez cały czas nie odrywać pleców od podłogi. Wykonaj 3 serie ćwiczeń, powtarzając nożyce 16 razy.

Siad podparty:
usiądź opierając dłonie na podłodze. Złączone nogi unieś do góry. Pamiętając o prostych plecach przyciągaj nogi do klatki piersiowej. Zrób 3 serie po 16 razy.


Przyciąganie nóg do piersi:
usiądź w siadzie podpartym na łokciach. Ręce ułóż wzdłuż ciała. Utrzymując proste plecy, przyciągaj do klatki piersiowej raz prawą, raz lewą nogę. Wykonaj 3 serie po 16 razy.


Odchylanie tułowia do tyłu:
usiądź w lekkim rozkroku. Plecy proste. Nogi ugnij w kolanach, pięty dociśnij do podłogi. Skrzyżowane dłonie połóż na karku, oprzyj na nich głowę. Odchylaj się do tyłu - tyle ile możesz, nie tracąc równowagi. Wykonaj 2 serie po 16 razy.


Skłony w przód:
wykonaj siad skrzyżny, z wyprostowanymi plecami. Dłonie luźno oprzyj na barkach. Zrób głęboki wdech, unosząc ramiona w górę. Przy wydechu, zrób skłon w przód. Ćwiczenie powtórz 10 razy.



· Bardzo przydatnym przyrządem gimnastycznym, pomagającym zmniejszyć odwód w talii jest koło hula - hop. Kręć je kilka razy dziennie, tak długo jak potrafisz.

· Gdy komórki tłuszczowe zaczynają się zmniejszać, pozbywają się też zgromadzonych toksyn. Aby im to zadanie ułatwić, weź codziennie 20 minutową kąpiel w wodzie z dodatkiem soli morskiej. Taki zabieg pojędrnia też skórę.

· Unikaj produktów gazotwórczych (warzyw kapustnych, roślin strączkowych).

ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:01   #7
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

Ka.si nie wiem czy mnie dobrze zrozumialas - ja nie chce zrzucic cm w talii, ja chce sprawic, ze zmniejszy sie kontrast biodra-pas.
Anestet-ka - mimo, ze to tylko 20 cm to roznica widoczna golym okiem jest spora - ja mam po prostu szerokie biodra - tylka prawie wcale nie mam. Sa kobiety co maja w pasie 60 a w biodrach 90-kilka i tego tak nie widac, bo sa "okragle" - na te centymetry sklada sie tylek. U mnie niestety sa to kosci biodrowe, ktore nie daja sie odchudzic
Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-09, 23:08   #8
bietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 188
Dot.: zmniejszyć wcięcie w talii - jak?

żeby zmniejszyć taki kontrast trzeba powiększyć mięśnie skośne brzucha, rozbudują się one i automatycznie zmniejszą wcięcie, w tym celu trzeba robić mało powtórzeń ćwiczeń ale z dużym obciążeniem, czyli np po 10 - 15 powtórzeń w 3 seriach z obciazeniem
bietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.