Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 11:16   #4861
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Ahhh zazdroszcze wesela ) na pewno nie bedzie tak źle na zdj! jak w słoncu to moze beda lekk przeswietlone i nie bedzie widac
Nie beda...kolega wie co robi Za to na pewno bedzie ta moja jedna jasniejsza brew z tona korektora nad nia i odstajacymi skorkami
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Własnie tez staram sie powstrzymywac ale jak widze takie zaskórniki to ghhhr:/
Ja sobie zawsze powtarzam ile sie da, ze zaskorniki lepsze niz ranki i krostki ...czesto dziala

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Jak na razie tego nie ruszam fajnie by było gdyby znikło samo! dotychczasowo cąłkiem dobrze działał na to acnefan ale teraz nie moge go dostac w aptece..
Tak to czasem jest, ja sobie kiedys juz nawet zapas kupilam jak bylam w domu bo w stolicy nigdzie nie bylo . Swoja droga z tej samej firmy calkiem niezle jest cos co sie zwie silica clean, taki rodzaj maseczki jakby, na czolo mogloby byc dobre

http://www.asa.eu/produkt.php?kto=klient&id=23

tylko tez roznie bywa z dostepnoscia
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:22   #4862
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam wszystkie wizażanki po dość długiej przerwie Mimo iż spędziłam cudowne 11 dni na urlopie z moim Tż (ani razu nie spadł deszcz) chciałam zapaść się pod ziemie Moja buzia wyglądała jak po maratonie wyciskania. Chyba domyślam się jaki był tego powód. Po pierwsze złe odżywianie - codziennie słodkości, napoje gazowane typu cola .. oraz nadmiar słońca. Ładnie się opaliłam ale nie stosowałam kremu z filtrem na buzie Zaskoczyła mnie jedna sytuacja. Nie myślałam że ludzie potrafią być aż tak odważni. Kupujac loda na Krupówkach dziewczyna z budki (miała max 20 lat i cere z niedoskonałościami) ni z tąd ni z owąd wyskoczyła do mnie z tekstem: przepraszam Panią że pytam ale widze że ma Pani trądzik, długo już ? bo ja lecze od 4 lat i nic się nie zmienia .. i takie tam. Byłam lekko zszokowana ale .. wydawała się bardzo sympatyczna osobą. Chwile sobie pogadałyśmy. Nawet mój Tż właczył się do rozmowy Troche mnie ta rozmowa podniosła na duchu. Pomyślałam sobie: kurcze nie jestem sama!!!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:23   #4863
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
No mi tez sie nie rozjasnila jakos tragicznie - tez do koloru wlosow mniej wiecej...czyli do rudawego - jedyny problem w tym ,ze syfki mialam tylko przy jednej i tylko jedna smarowalam

Teraz do kompletu chyba powinnam sobie druga posmarowac bo cos za ciemna jest
hihi, to ty też lekko rudawa? naturalnie czy po farbowaniu?
hmm, zastanawiam się czy to odbarwienie od razu wychodzi, bo ja zauważyłam po jakimś czasie... na drugi dzień chyba

__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:27   #4864
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez gliwiczanka Pokaż wiadomość
hihi, to ty też lekko rudawa? naturalnie czy po farbowaniu?
hmm, zastanawiam się czy to odbarwienie od razu wychodzi, bo ja zauważyłam po jakimś czasie... na drugi dzień chyba

Ja naturalnie ale brwi mam na szczescie ciemne brazowe normalnie

Masz racje, to nie wychodzi od razu bo ja tez tego nie zauwazylam wczesniej...dopiero po weselu na drugi dzien, a smarowalam sie ostatni raz z 1,5 dnia wczesniej

Serio chyba zaraz zrobie to samo z druga brwia
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:35   #4865
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Ja naturalnie ale brwi mam na szczescie ciemne brazowe normalnie

Masz racje, to nie wychodzi od razu bo ja tez tego nie zauwazylam wczesniej...dopiero po weselu na drugi dzien, a smarowalam sie ostatni raz z 1,5 dnia wczesniej

Serio chyba zaraz zrobie to samo z druga brwia
a zrób, co ci szkodzi no chyba że masz jakieś słabiutkie brwi to może nie ryzykuj
chociaż skoro tamta przetrwała to z tą też nie powinno się nic stać tragicznego

[ja kiedyś byłam blondynka, ale pociemniały mi z wiekiem włoski do jakiegoś brązu (?) i jak teraz od słonka jaśnieją to na rudo]
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:38   #4866
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wlasnie zrobilam tyle, ze kurcze przez to, ze to jasnieje z opoznieniem to nie wiem ile razy bede musiala to polac by uzyskac podobny efekt Ale z dwojga wole obie rudawe, niz jedna ciemnobrazowa, a jedna jasniejsza

Ja mialam kiedys bardziej rude wlosy, teraz sa brazowe szczegolnie u gory ale na szczescie konce dalej maja w sloncu fajny rudy polsyk, szczegolnie po lecie Bylam przed weselem u fryzjerki w koncu choc prosilam by z dlugosci nie skracala (przez syfki na plecach) tylko nieco je wycieniowala...i jak zwykle padlo pytanie czy to moje czy farbowane

Tak w ogole to zrobilam henne na rzesy tez,wiec jest miesznie bo mam rzesy czarne czyli ciemniejsze niz zwykle,a brwi (a raczej jedna brew poki co) jasniejsze niz zwykle
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:45   #4867
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tylko nie przesadź teraz z tą wodą, quleczko ja bym pewnie nie wytrzymała (strasznie jestem niecierpliwa) i potem chodziłabym z jedną brwią supertlenioną
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 11:46   #4868
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja jestem blondyna, naturalna, nigdy nie farbowana. Od słońca robią mi się jaśniejsze pasemka, wszystkim się zawsze wydaje że farbuję : P
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:54   #4869
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja tez sie przekonalam o wybielajacych wlasciwosciach wody utlenionej........ Zwatpilam. Smarowalam wczoraj i dzisiaj roga czym sie dalo. Dusilam, nacisklam ale nie wyszedl. Ogromny podrazniony czerwony. Mysllam, ze gorzej byc nie moze. Przytknelam wacik nasaczony z woda utleniona...... odlepiam go po jakiejs godzinie......i w sodku moj czerwony rog a naokolo wybielona skora..... wczesniej to tak nie dzialalo bo nie bylam opalona.....ze zlosci wyzylam sie na calej twarzy. Dawno nie bylam w takim stanie :/
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:29   #4870
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Nie beda...kolega wie co robi Za to na pewno bedzie ta moja jedna jasniejsza brew z tona korektora nad nia i odstajacymi skorkami

Ja sobie zawsze powtarzam ile sie da, ze zaskorniki lepsze niz ranki i krostki ...czesto dziala
a chyba ze
lepsze! i łatwiej zatuszowac


Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Tak to czasem jest, ja sobie kiedys juz nawet zapas kupilam jak bylam w domu bo w stolicy nigdzie nie bylo . Swoja droga z tej samej firmy calkiem niezle jest cos co sie zwie silica clean, taki rodzaj maseczki jakby, na czolo mogloby byc dobre

http://www.asa.eu/produkt.php?kto=klient&id=23

tylko tez roznie bywa z dostepnoscia
a ciekawa ta maseczka. Na mnie acnefan działa dosc szybko wiec to moze jeszcze szybciej Trzeba bedzie popytac...

Cytat:
Napisane przez czaaajka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki po dość długiej przerwie Mimo iż spędziłam cudowne 11 dni na urlopie z moim Tż (ani razu nie spadł deszcz) chciałam zapaść się pod ziemie Moja buzia wyglądała jak po maratonie wyciskania. Chyba domyślam się jaki był tego powód. Po pierwsze złe odżywianie - codziennie słodkości, napoje gazowane typu cola .. oraz nadmiar słońca. Ładnie się opaliłam ale nie stosowałam kremu z filtrem na buzie Zaskoczyła mnie jedna sytuacja. Nie myślałam że ludzie potrafią być aż tak odważni. Kupujac loda na Krupówkach dziewczyna z budki (miała max 20 lat i cere z niedoskonałościami) ni z tąd ni z owąd wyskoczyła do mnie z tekstem: przepraszam Panią że pytam ale widze że ma Pani trądzik, długo już ? bo ja lecze od 4 lat i nic się nie zmienia .. i takie tam. Byłam lekko zszokowana ale .. wydawała się bardzo sympatyczna osobą. Chwile sobie pogadałyśmy. Nawet mój Tż właczył się do rozmowy Troche mnie ta rozmowa podniosła na duchu. Pomyślałam sobie: kurcze nie jestem sama!!!
moja skóra tez tak wyglada po takich szalenstwach...ake jak bedac na wakacjahc sobie odmowic czegos takiego???:/ i jeszcze jak dojdzie alkoholl...chcoiaz ostatnio zauwzylam ze gorzej jest po slodyczach
Co do tej dziewczyny chyba bym czegos takiego nie powedizała nieznajomej osobie, chociaz w sumie nie była niemiła...

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Ja tez sie przekonalam o wybielajacych wlasciwosciach wody utlenionej........ Zwatpilam. Smarowalam wczoraj i dzisiaj roga czym sie dalo. Dusilam, nacisklam ale nie wyszedl. Ogromny podrazniony czerwony. Mysllam, ze gorzej byc nie moze. Przytknelam wacik nasaczony z woda utleniona...... odlepiam go po jakiejs godzinie......i w sodku moj czerwony rog a naokolo wybielona skora..... wczesniej to tak nie dzialalo bo nie bylam opalona.....ze zlosci wyzylam sie na calej twarzy. Dawno nie bylam w takim stanie :/
to to az tak rozjasnia? a myslam ze to tylko pic moze sporbuje rozjasnic włoski na rekach
Nie wolno tak maskarowac! nałoz jakas massezke antybakteryjna i łagodzaca i moze sprobuj pasty cynkowej. Ja na takie paskudy daje Afronis trzymam troche wacik, zdejmuje jest lekko zaczerwienione ale potem znika i przysusza sie i na to pasta cynkowa. Działa dosc szybko.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 12:41   #4871
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

QsQs - to wybielenie po wodzie na skorze przy uszkodzonych wyciskaniem krawedziach ranki to akurat szybko schodzi po godzinie by go pewnie nie bylo. Szkoda, ze sie przez to wyzylas na twarzy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 12:57   #4872
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

IN de ShaDoWs wlosow pewnie Ci nie ruszy, to taka zlosliwosc. Tak jak pisalam kiedys probowalam tym rozjasnic wąsa i nie dalo rady. Przykladalam tez tak wczesniej waciki i nic nie bylo ale wtedy bylam bladziutka i nie bylo co wybielac wtedy widocznie.
Ja przykladalam do tego i acnefan i paste cynkowa i przecieralam afronisem i cisnelam a on ani sie nie wchlanial ani nie wychodzil na wierz co mnie jeszcze bardziej rozwscieczalo. No trudn, stalo sie ze 2 tygodnie gojenie mnie czeka i zasmarowywania tonem korektora i fluidu. I jeszcze ta biala rozjasniona plama na srodku czola. hehe spoko. Pisze tak byle co i chaotycznie zeby to z siebie wyrzucic, wybaczcie

quleczko a Ty probowałaś tej maseczki ?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:20   #4873
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
quleczko a Ty probowałaś tej maseczki ?
Tak, kiedys dlugo ja stosowalam. To polski tanszy odpowiednik czegos cos sie nazywa Silicol Skin ale dla mnie jest sporo lepszy od orginalu I dodatkowo zawiera wlasnie ten boski olejek herbaciany - dlatego mi sie przypomnialo o tym

Ja ja stosowalam nie na cala twarz bo dosc mocno wysusza (tak jak glinka mniej wiecej) tylko na strefe T. Na czolo, nos, brode jest dla mnie idealna plus ewentualnie punktowo
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:28   #4874
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Tak, kiedys dlugo ja stosowalam. To polski tanszy odpowiednik czegos cos sie nazywa Silicol Skin ale dla mnie jest sporo lepszy od orginalu I dodatkowo zawiera wlasnie ten boski olejek herbaciany - dlatego mi sie przypomnialo o tym

Ja ja stosowalam nie na cala twarz bo dosc mocno wysusza (tak jak glinka mniej wiecej) tylko na strefe T. Na czolo, nos, brode jest dla mnie idealna plus ewentualnie punktowo
a jakbys miala porownac to co lepsze? glinka czy ta maseczka?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 13:40   #4875
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

nie wiem, nie umiem porownac dawno tamtej nie mialam bo kiedys w wawie nie dalo sie jej dostac niemal, a teraz jakos mam glinke i jest ok

ale obie dzialaja dobrze jesli chodzi o oczyszczenie skory, zlikwidowanie nadmiaru sebum,dzialanie antybakteryjne i w ogole

Z jakiegos opisu z netu z ktorym sie zgadzam mniej wiecej
Cytat:
Preparat posiada silne właściwości oczyszczające, ściągające i antyseptyczne.[...]Stosowany regularnie zwęża pory, zmniejsza skłonność do powstawania wykwitów, zaskórników.[...]Przeznaczenie: do cery tłustej, z tendencją do łojotoku i trądziku [...]Aktywne składniki:
  • związek krzemu - posiada silne właściwości oczyszczające, ściągające, adsorbcyjne, dzięki czemu nieodwracalnie wiąże zanieczyszczenia, bakterie, toksyny
  • olejek z drzewka herbacianego wykazuje właściwości antyseptyczne
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:12   #4876
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ahhh kurcze szkoda ze takich włosków by nie rusyzło:/ ja jestem brunetka mam ciemne i bardzo ich nie lubie wiec zostaje w takim razie depilator...chociaz niektorzy rozjasniaja tym wlosy na głowieczytałam ze jest taka woda utelniona specjalna rozjasniajaca ale maja 9% bo ta zwykła ma 3% tylko nie wiem czy ja mozna dostac w aptece.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 15:20   #4877
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moja blond koleżanka rozjaśniała sobie włosy na głowie wodą utlenioną i zrobiły jej się rude..
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 19:52   #4878
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Dziewczyny odważyłam się dzisiaj wyjść do ludzi bez makijażu,wow-niby takie nic,ale dla mnie wiele znaczy
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:29   #4879
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no to gratulacje Lolcia chyba przyznasz że to nie takie straszne jednak trzeba się przełamać
QsQs na poprzedniej stronie pytałam się o Twoją brodę jak się miewa ??
Kurcze dziewczyny jutro ide składać cv gdzie się da. Dziś nic nie ruszam bo z podrapaną twarzą zawsze czuje się niepewnie a zależy mi żeby dostac jakąś prace na wakacje
shima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-30, 20:29   #4880
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 868
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No to Lolcia, gratuluję
Ja nie wyciskam juz ho-ho - z tydzień, a rośnie mi na poliku coś ogrooomnego... Czekam aż się jeszcze powiększy i może jakoś to sterylnie podcisnę?
__________________
Nie narażam życia. Noszę rewolwer. Życie musi być podniecające. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spuścizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty słuchasz?
K-H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:37   #4881
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No faktycznie nie było tak strasznie,ale i tak niepewnie się jeszcze czuję
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:47   #4882
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
czytałam ze jest taka woda utelniona specjalna rozjasniajaca ale maja 9% bo ta zwykła ma 3% tylko nie wiem czy ja mozna dostac w aptece.
Dokladnie ,taka jest czesto w farbach w kolorze blond, gdzie tak naprawde napierw musisz rozjasnic swoje naturalne ciemne wlosy, a dopiero pozniej zafarbawac.

Taka normalna to by trzeba sobie chyba te rece pare razy cale polace, zwinac w jakis papier by to w ogole mialo szanse zadzialac...i tak pare razy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 20:48   #4883
tinkussia
Zadomowienie
 
Avatar tinkussia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja nie mam na czole nic
tylko na nosie małą krosteczkę i na brodzie czerwoną bliznę.
no w końcu wyszłam do ludzi z włosami upiętymi do góry
tinkussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:10   #4884
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny jutro ide składać cv gdzie się da. Dziś nic nie ruszam bo z podrapaną twarzą zawsze czuje się niepewnie a zależy mi żeby dostac jakąś prace na wakacje
Dokładnie. Ja ciągle odkładam szukanie pracy, aż mi się mordka zagoi. A tu zonk, bo zawsze coś powyskakuje, a przed @ zawsze masakra. Później to goję przez miesiąc, później znowu @ i tak dalej, błędne koło...
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:33   #4885
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Szczęście masz, ze chociaż Ci to znika. U mnie prawie każde naciśniecie znać ze 2 tygodnie na twarzy ...
A może powinnaś cos zmienić?dieta,kremy,tonik .Sama nie wiem może to kwestia wieku(ja mam 20 lat),bo ja tez miałam ciężko kiedyś,twarz była wiecznie czerwona,ale to tez przez to,że kiedyś wyciskałam i nie oczyszczałam po tym twarzy niczym,ani rąk i roznosiłam sama bakterie.Teraz oczyszczam i widzę,że jest o wiele,wiele lepiej.Nie wiem,jak duży wpływ na to maja zmiany w moim organizmie,jestem też po zmianie odżywiania(nie jem batonów,fast foody raz na milion lat,jem sporo warzyw,owoców,orzeszków itp.,od słodzyczy stronię)
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
a jak profesjonalnie nazywa sie ten zabieg z wysysaniem zaskórników?
Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
o ile sie nie mysle to mikrodermabrazja tak dziala mniej wiecej
http://www.onel.pl/?mod=art&id=1465
Jeżeli chodzi o to,o czym ja mówiłam,to jest to zwykłe oczyszczanie twarzy tyle,że nowocześniejszymi metodami.Mikrodermabrazja jest bardziej inwazyjna i twarz po niej wymaga regeneracji,stosowania kremów i z tego co wiem,to się łuszczy i dla efektu potrzeba dwóch/trzech zabiegów.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 21:45   #4886
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Marthusia ale to oczyszczanie tez musi miec jakas nazwe...to zwykle to jest manualne, a taka metoda o jakiej piszesz tez sie pewnie jakos nazywa

Co do znikania rzeczy na twarzy ja widze, ze z wiekiem jest coraz gorzej z regeneracja skory, wyciskam pewnie od 10 lat, a pierwszych "dziurek" dorobilam sie dopiero jakies 2-3 lata temu.

Za to widze, ze masc z witamina A ta regeneracje jednak przyspiesza Teraz wlasnie zaleczam nia to co mialam przed okresem.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Jedno pytanko, zeby nie bylo tak smutno i w ogole...to na odmiane cos pozytywnego. Pochwalcie sie co macie ladnego, jaka rzecz w sobie lubicie? Tylko bez "to mogloby byc lepsze" , "tamto byloby ok gdyby nie costam"....poprosze pozytywnie jakie sa wasze atuty - kazda z nas na pewno cos takiego ma
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:00   #4887
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

shima z moja brodą nie było tak źle do dzisiaj właściwie. Na chwile obecną załamka po porannej wyżywce. ale od jutra tez atakuje z moimi cv.... może ktoś zatrudni nałogową wyciskaczke

marthusia kwestia wieku to nie jest, mam 21 lat (o boszzz, jaka stara) wiec zbliżony do Twojego. Zawsze po masakrze miałam mocno sfatygowaną twarz i nie goiło sie to w ciągu paru godzin Cisne od dzieciaka przez ten czas przerabiałam wiele kremów i toników, po żadnym nie zaobserwowałam szybszego gojenia. Diete mam średnią, bo jem dużo fast foodow i słodyczy ale jednocześnie lubie owoce, nabiał, pije mnóstwo soków i wody. Do tego prawie zawsze jakieś suplementy. Na całym ciele tak ciężko goja mi sie ranki.
Uhmm jak uważacie coś ze mną nie tak jeśli strupy potrafią trzymać mi sie po wyciskaniu 2 tygodnie? O takich cudach jak u marthusi czy tancerki (w pare godzin zejście zaczerwienień) moge sobie pomarzyć.....

quleczka bardzo trudne pytanie zadałaś
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:04   #4888
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Lolcia123,żadne niby nic,ja sama nie wiem,czy kiedyś do tego dobrnę Ostatnio w samym podkładzie wyszłam,i to był dla mnie sukces,ale czy z tego kiedyś zrezygnuję,to nie wiem.

quleczka hm,pytnę wiesz,niedługo się wybieram na oczyszczanie,tzn powinnam,bo zaraz będę czarna od tych wągrów -_-' i spytam jak to isę nazywa.
też mam długi starz wyciskania,dziurki na twarzy mam 'po babci',tak samo jak moja mama(która ma same dziureczki,jakby rozszerzone czyste wiecznie pory na policzkach)
Maśc z witaminą A?A ile taka maść kosztuje?Nazywa się jakoś,czy po prostu maść z wit.A?;>
A co do atutów...jestem drobna,z natury b.szczupła i niby to jakiś pozytyw i wcięcie w talii(niestety to jedyny kobiecy akcent na mnie;p)

Edit:QsQs ja proponuję zmianę diety,dorzucenie warzyw(dołączone do każdego posiłku naprawdę pomagają organizmowi) do tego sporo wody i naprawdę efekty są świetne.Ty nie marz,tylko z fast foodow zrezygnuj
Nie wiem,czy oglądałyście taki program na Club'ie gdzie Irlandczycy(albo Brytole,nie pamiętam)jadę do jakiegoś ciepłego kraju na detox.Mają problemy skórne,alergiczne,niepłod nośc i w ogóle przeróżne historie i wszystko lecza u nich min. przez zmiane diety.Naprawdę to,co jemy ma gigantycnzy wpływ na nas.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:12   #4889
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

marthusia To sie nazywa po prostu maść z wit. A i kosztuje niecałe 2 zł.

Moge oczywiście dorzucać warzywa, więcej wody już sie chyba nie da bo kilka litrów dziennie wlewam w siebie. A ze słodyczy i fast foodow nie moge zrezygnować pare dni bez tego i czuje sie słaba i całkowicie zdekoncentrowana.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 22:29   #4890
gliwiczanka
Raczkowanie
 
Avatar gliwiczanka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 161
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Jedno pytanko, zeby nie bylo tak smutno i w ogole...to na odmiane cos pozytywnego. Pochwalcie sie co macie ladnego, jaka rzecz w sobie lubicie? Tylko bez "to mogloby byc lepsze" , "tamto byloby ok gdyby nie costam"....poprosze pozytywnie jakie sa wasze atuty - kazda z nas na pewno cos takiego ma
ja lubię swoje szerokie w stosunku do reszty ciała bioderka uważam, że są bardzo kobiece (to brzmi jak jakiś przejaw narcyzmu)
__________________
gienek ;**
gliwiczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.