kurs w select - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-09, 19:29   #31
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

to chyba nie wiesz jak wygladaja tipsy zrobione przez profesjonalistke bo na takim kursie nikt ci ładnych nie zrobi bo wiem jakie my robilysmy z dziewczynami


i pewnie z zegarkiem w reku liczyłaś te 15 sekund
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-09 o 20:06
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 06:00   #32
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: kurs w select

Słuchajcie, zawsze tak jest, że dla jednej osoby coś jest super, a inna nie jest z tego zadowolona i nie ma sensu się sprzeczać...
Ktoś przeczyta info o tym kursie i sam zdecyduje, czy mu taka kolej rzeczy odpowiada czy nie - takie moje zdanie
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 11:55   #33
piny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kurs w select

Paulinka ale jesteś wściekła Troszke mi Ciebie szkoda. W mojej grupie też była jedna kursantka, której nie wszystko ładnie i pięknie wychodziło jak reszcie dziewczyn. Ale instruktor potrafiła ją zmotywowac do tego, aby się nie poddawała. Być może ty nie słuchałaś tych rad i taki jest tego efekt.
piny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:03   #34
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

a czy ja gdzieś powiedziałam ze mi nie wychodzi? albo ze robiłam gorzej coś niż inni? bez przesady ale na takim kursie nikt cie nie załozy paznokci tak jak profesjonalistka i do ideału nam daleko. chyba nie myslisz ze dziewczyny ktore po raz pierwszy przedluzaja paznokcie zrobią to idealnie...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:54   #35
Wioleta Adamczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: kurs w select

witam wszystkich na forum,nazywam sie Wiolka i bylam z Paulina w jednej grupie na kursie paznokci,jak przeczytalam jej wypowiedz to az sie we mnie zagotowalo.przepraszam Paulina,dlaczego przez dwa tygodnie wogole sie nie odezwalas??ja z Kamila zaczelysmy kurs dopiero trzeciego dnia z przyczyn losowych,musze jednak powiedziec a ponadto podziekowac pani Beatce za okazanie nam cierpliwosci i wytlumaczeniu wszystkiego,mialysmy duzo modelek,naprawde,robilysm y wszystkie rodzaje tipsow:zel,akryl,szablon. najbardziej podobaly mi sie lekcje ze zdobnictwa paznokci o ktorych chyba kolezanka paulina zapomniala,poznalysmy takie wspaniale a zarazem latwe do zrobienia wzorki,to byla swietna zabawa kazdy mial inny pomysl na zdobienie wiec bylo wesolo ja osobiscie bardzo milo wspominam kurs paznokci prowadzony przez pania Beatke.choc bylam juz troszke zmeczona bo wczesniej uczeszczalam na kurs wizazu w tej samej szkole to na lekcje przychodzilam bardzo chetnie. tam sie relaksowalam,dodam ze poznalam bardzo fajnych ludzi,z ktorymi utrzymuje kontakt,wiec nie wiem Paulina w czym widzisz problem...nie trzymalas sie z grupa,o nic nie pytalas, nie sprawialas wrazenia ze jakos specjalnie cie to interesuje i chcesz wiedziec jak najwiecej....wiec miej pretensje tylko i wylacznie do siebie...a co do godzin,to panie instruktorki codziennie zostrawaly do godziny siedemnastej,to ze my chcialysmy wychodzic wczesniej to tylko nasza sprawa..pomysl dziewczyno nad swoim zachowaniem,co soba prezentujesz...ja wynioslam naprawde duzo,a te dwa pierwsze dni w ktorych mnie nie bylo , pani Beata zaprosila mnie na kurs do innej grupy,wiec nadrobilam zaleglosci,i juz mialam swoje pierwsze wlasne klientki jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziekuje gronie nauczycieli szkoly SELECT za swietne przygotowanie do zawodu , DZIĘKUJĘ !!!
Wioleta Adamczuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:03   #36
Wioleta Adamczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: kurs w select

pulina wez moze juz nic njie pisz,bo jakos ci to nie wychodzi...taka madra sie po kursie zrobilas,dlaczego nic nie powiedzialas podczas lekcji??? przeciez tam nikt nie krzyczal, dostalam odpowiedz na wszystkie pytania,ponadto pani Beata pakazala nam wiecej,np. jak zrobic kwiatki z akrylu itd... a teraz po chamsku obgadujesz,tylko sie osmieszasz...
Wioleta Adamczuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:13   #37
Wioleta Adamczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: kurs w select

witam wszystkich na forum,nazywam sie Wiolka i bylam z Paulina w jednej grupie na kursie paznokci,jak przeczytalam jej wypowiedz to az sie we mnie zagotowalo.przepraszam Paulina,dlaczego przez dwa tygodnie wogole sie nie odezwalas??ja z Kamila zaczelysmy kurs dopiero trzeciego dnia z przyczyn losowych,musze jednak powiedziec a ponadto podziekowac pani Beatce za okazanie nam cierpliwosci i wytlumaczeniu wszystkiego,mialysmy duzo modelek,naprawde,robilysm y wszystkie rodzaje tipsow:zel,akryl,szablon. najbardziej podobaly mi sie lekcje ze zdobnictwa paznokci o ktorych chyba kolezanka paulina zapomniala,poznalysmy takie wspaniale a zarazem latwe do zrobienia wzorki,to byla swietna zabawa kazdy mial inny pomysl na zdobienie wiec bylo wesolo ja osobiscie bardzo milo wspominam kurs paznokci prowadzony przez pania Beatke.choc bylam juz troszke zmeczona bo wczesniej uczeszczalam na kurs wizazu w tej samej szkole to na lekcje przychodzilam bardzo chetnie. tam sie relaksowalam,dodam ze poznalam bardzo fajnych ludzi,z ktorymi utrzymuje kontakt,wiec nie wiem Paulina w czym widzisz problem...nie trzymalas sie z grupa,o nic nie pytalas, nie sprawialas wrazenia ze jakos specjalnie cie to interesuje i chcesz wiedziec jak najwiecej....wiec miej pretensje tylko i wylacznie do siebie...a co do godzin,to panie instruktorki codziennie zostrawaly do godziny siedemnastej,to ze my chcialysmy wychodzic wczesniej to tylko nasza sprawa..pomysl dziewczyno nad swoim zachowaniem,co soba prezentujesz...ja wynioslam naprawde duzo,a te dwa pierwsze dni w ktorych mnie nie bylo , pani Beata zaprosila mnie na kurs do innej grupy,wiec nadrobilam zaleglosci,i juz mialam swoje pierwsze wlasne klientki jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziekuje gronie nauczycieli szkoly SELECT za swietne przygotowanie do zawodu , DZIĘKUJĘ !!!
Wioleta Adamczuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 11:18   #38
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez anna janiak Pokaż wiadomość
Witam jestem klientką select od 4lat i to co napisała paulina to nie mieści sie w głowie.Jak możesz oczerniać p.Beate że źle prowadziła kurs.Jeszcze nie zdażyło mi sie jak chodze na paznokcie żeby coś było źle zrobione.Takie doświadczenie jak ma p.Beata to ty możesz pozazdrościć,nie będziesz taka dobra nigdy.Ja jestem klientką a bez problemu poradziłabym sobie z założeniem paznokci bo beata bardzo wnikliwie tłumaczy jak się to robi.Byłam dziś również na paznokciach i mam tak pięknie zrobione że aż skakałam z radości,mimo że dziś jest drugi dzień kursu.I byłam tam 3godz i było dużo kursantek P.Beata do każdej podchodziła bez problemu tłumaczyła i pokazywała żedna z nich nie czekała dłużej niż 15sekund,więc nie oczerniaj jej bo dzięki niej masz coś w tej głowie .W 8dni nie będziesz perfekcjonistką wiec trzeba szkolic sie .Pomyśl zanim coś powiesz
To jest forum na którym toczy się dyskusja. Każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, ale takie uwagi mogłaś sobie darować-nie Tobie o tym przesądzać.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:10   #39
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: kurs w select

Moze ja jeszcze cos wrzuce:
Jak juz wczesniej pisalam, niedlugo bede brala udzial w kursie w Select ale za nim sie tam zapisalam(a myslalm jeszcze nad EF) szukalam na wielu forach informacji na ich temat(bo jestem dociekliwa osoba i nie lubie byc robiona w balona bo wtedy robie sie batdzo i to ma takie kosekwecje ) .
Na poczatku powiem ze bylo ciezko cos znalezc ale sie wglebilam + zaczelam sie kontaktowac z osobami ktore robily tam kurs, to zdecydowana wiekszosc jest bardzo pozytywna.
Jak juz dzieczyny sie wypowiadaly(i ja takze tak uwazam), kazdy ma swoje gusta i opinie. Kazdy odbiera wszystko inaczej.
Po informacjach ktore otrzymalam od osob bioracych udzial w ich kursie, zdecydowalam sie zapisac wlasnie do nich.

Sama jak juz pisalam, uwazam ze sa b. pomocni i o wszystkim dobrze informuja, po powrocie z kursu napewno dopisze swoja glebsza opinie.

A to dla wszystkich
: roza:
i prosze nie klocic sie

Pozdrawiam/ SzinaSE
__________________
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza..."



Zapraszam do mojego watku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363397

szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:55   #40
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

a co ma do tego to ze nie trzymałam z grupą? albo to ze o nic nie pytałam? nie pytałam bo duzo juz wiedziałam na ten temat. widze ze juz nawet nie mozna wyrazic swojej opinii na jakis temat bo zaraz ktos to napiętnuje. ja mam inne zdanie niz twoje i tyle. wielkie mi zdobnictwo zaschnietymi lakierami do paznokci, a w planie kursu pisało troche inaczej, mozna to sprawdzic. i niby czym ja sie ośmieszam? ze mam inne zdanie niz twoje?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:46   #41
Wioleta Adamczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: kurs w select

kolezanko,chyba nie wiesz co znaczy wyrazac opinnie,bo ty wyraznie oczernilas szkole.piszesz ze duzo wiedzialas dlatego o nic nie pytalas...to po co kurs?? kurs mial na celu szybko i zwiezle przedstawic nam ogolne zasady i techniki robienia i zdobienia paznokci,czy potrzebne ci sa przybory najwyzszej jakosci?? my sie tylko uczylysmy,zostaly nam przedstawione latwe,szybkie a zarazem śliczne sposoby zdobnictwa-o to chyba chodzilo a nie o to jakimi lakierami malujemy,i juZ nie przesadzaj ze wszystkie byly zaschniete,bylo takich kilka na caly koszyk ale to chyba tylko wina kursantek bo zwyczajnie niedokladnie dokrecily lakier,a wiadomo ze jesli dokladnie tego nie zrobimy to dostaje sie powietrze i lakier zasycha...a teraz jestes juz po kursie to kup sobie najlepsze lakiery i dzialaj pozdro złośnico
Wioleta Adamczuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 12:32   #42
yoancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: kurs w select

Heja,
A ja po przeanalizowaniu mnóstwa rożnych ofert kursów w necie i po przeczytaniu całego tego wątku, wczoraj zapisałam się właśnie na kurs do szkoły SELECT
Jak ktoś chce się czegoś nauczyć, to się nauczy i mu nie będzie przeszkadzał trochę zaschnięty lakier, nie takie pilniki czy coś tam innego
TRZEBA MIEĆ DOBRE CHĘCI I ZAUWAŻAĆ TAKŻE POZYTYWNE STRONY!!!
Zaczynam 26 stycznia i już się nie mogę doczekać
Pozdrawiam wszystkie maniaczki pazurkowego malowania
yoancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:17   #43
Dorotka C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Angry Dot.: kurs w select

Witam wszyskie Panie na forum, chciałam się wypowiedzieć na temat szkoły Select.
Jestem kientką od trzech lat i zawsze byłam zadowolona z pracy jaką panie kursantki wykonywały na moich paznokciach, oczywiste jest że do wszystkiego trzeba mieć tzw. smykałke.
Co do instruktorek to bez najmniejszego zarzutu zawsze służa kursantką radą i swoimi umiejetnościami.
Jestem Bardzo zdziwiona subiektywną wręcz bezczelną opinią wypisaną na forum przez Paulinka675 na temat osoby p. Beatki (instruktorki). Całe zamieszanie wywołane głupstwami wypisanymi przez jedną osóbkę nie mogą zawarzyć na ocenie działalności szkoły.
Na ogół takie bezmyślne wypowiedzi podyktowane są brakiem doświadczenia i zazdrością.
Mam nadzieje że bzdurne wypowiedzi nie staną na dalszej drodze do kariery p. Beatki.

P. S.
do Szefostwa szkoły, myślę że zadowolenie klientek i sporej większości kursantek mówi o profesjonaliźmie z jakim uczą instruktorki.

Pozdrawiam .

Edytowane przez Dorotka C
Czas edycji: 2008-11-18 o 15:18
Dorotka C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 15:58   #44
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

a co tam takiego bezczelnego widzisz? bo jesli dobrze widze to o instruktorce napisałam tyle ze nie mogła nam patrzec na rece bo było nas 8! a nie jak miało byc 4 i po prostu nie mogla sie rozdwoic.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 22:41   #45
Wioleta Adamczuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: kurs w select

paulina jestes jeszcze bardziej beszczelna...przeczytaj swoja pierwsza wypowiedz...i ostatnia...chyba tylko sie zbłaiła
Wioleta Adamczuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 22:54   #46
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: kurs w select

Dajcie dziewczynie spokoj!
pincset kursantek bylo super zadowolonych,a jednej sie nie podobalo-i co z tego!?

zamiast sciagac cala batalie swiecie oburzonych obronczyn,zostawcie ta jedna niezadowolona i gut ist.

to jakies sekty sa czy cos?
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:38   #47
Dorotka C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

Witam Panie, oczywiście masz rację frauhelga że wokoło jednej osoby nie ma co robic tyle zamieszania i poprostu odpuścić ją sobie ale jak napewno Wszystkie wiecie że krytyka (i to w tak prostackim wykonaniu) jest długo pamiętana i dla (w tym przypadku p. Beaty) jest krzywdząca.

Reasumując teraz powinny nastąpić PRZEPROSINY.
Pozdrawiam.



Dorotka C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 09:47   #48
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Dorotka C Pokaż wiadomość
Reasumując teraz powinny nastąpić PRZEPROSINY.
Myślę,że Paulinka chętnie je przyjmie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:10   #49
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
myślę,że paulinka chętnie je przyjmie.
:d:d:d
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 10:32   #50
Dorotka C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Myślę,że Paulinka chętnie je przyjmie.

nie, nie źle mnie zrozumiałaś to Paulinka675 powinna przeprosić p. Beatę coś z Tobą (paulakrk) nie tak.
Głupota i pycha niektórych Pań mnie przeraża

Edytowane przez Dorotka C
Czas edycji: 2008-11-19 o 10:35
Dorotka C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:41   #51
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: kurs w select

znowu cała horda użytkowniczek z liczbą postów 1 lub 3, w świętym oburzeniu.....
Jakież to typowe.....
I jakże przewidywalne......
....a jakie infantylne.....
w takich chwilach marzę o dostępie do IP użytkowników....
w celach porównawczych, rzecz jasna

dochodzę do wniosku, że jednak szkolenie indywidualne to super sprawa.
Instruktor może na bieżąco kontrolować stan pilników i polerek oraz wyrabiać w kursantkach dobry nawyk dokręcania lakierów.
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:02   #52
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

przeczytalam wszystkie swoje wypowiedzi i nadal nie widze w tym nic bezczelnego ani oczerniajacego kogos...idzcie zlinczowac wszystkich na forum ktorzy maja inne zdanie niz wasze albo nie wiem zacznijcie ich palić na stosie

DorotkaC glupota jest twoje oburzenie i najezdzanie na mnie bo mam takie zdanie

a i za co mam przepraszac?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:10
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:20   #53
Dorotka C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Powinnaś być zadowolona że zwróciłaś na siebie uwagę - finał jest taki że oto Ci chodziło od poczatku.
Będąc na kursie (i mając zastrzeżenia) niczego nie powiedzieć a później pisać różności (mijające się z prawdą) to nie w porządku.
Jak się mają zaschnięte lakiery (baaardzo poważny problem) do podważania kompetencji instruktorek?????
Minęłaś się z powołaniem - powinnaś zatrudnić się w brukowej gazetce tam wszystkie chwyty dozwolone.

Pozdrawiam.


P. S. Paulinka675 jesteś bardzo pyszną (od pychy) osobą można tak sądzić po Twoich wypowiedziach. Za co przeprosić ?. Dziwi mnie że pytasz. ale nie można spodziewać się niczego innego od osoby spostrzegajacej swój koniuszek nosa.

Edytowane przez Dorotka C
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:28
Dorotka C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:48   #54
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Dorotka C Pokaż wiadomość
coś z Tobą (paulakrk) nie tak.
Niestety, wszystko ze mną doskonale

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
przeczytalam wszystkie swoje wypowiedzi i nadal nie widze w tym nic bezczelnego ani oczerniajacego kogos..
Ja również więc naprawdę się nie przejmuj

Cytat:
Napisane przez Dorotka C Pokaż wiadomość
Jak się mają zaschnięte lakiery (baaardzo poważny problem)
Jeśli kursantka ma za zadanie nauczyć się prawidłowej aplikacji emalii to niestety dość poważny problem.

Cytat:

ale nie można spodziewać się niczego innego od osoby spostrzegajacej swój koniuszek nosa.
"Osoba" płaci za kurs toteż ma święte prawo spostrzegać koniuszek własnego nosa.


Polemikę uważam za jałową bo zaraz znów zleci się 30 innych Pań z 1 postem na koncie. Takich jakby średnio wiarygodnych.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:23   #55
Dorotka C
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: kurs w select

Akurat uważam że w tym temacie jestem osoba Bardzo Wirygodną bo jak pisałam na poczatku (jestem klientką szkoły od najmarniej 3 lat) i widze jak tam wszystko wygląda i na jakich produktach pracują kursantki.
Proszę napisz mi paulakrk czy miałaś blizszy kontakt ze szkołą, a i dlaczego myślisz że Panie z 1 postem na koncie są średnio wiarygodne.
Ach i najważniejsze "Osoba", która płaci za kurs oczywiście ma prawo zgłaszać swoje uwagi bezpośrednio w czasie trwania kursu wtedy uzyskuje rezultaty i unika czczego gadania i Jałowej polemiki.
Dorotka C jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:27   #56
piny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kurs w select

Cześć dziewczyny Do paulakrk - A Pani chyba nie jest powiązana z tematem, aby się wtrącać Jak dobrze zauważyłam śledząc inne fora prowadzi Pani szkolenia, jak w takim razie tak poważna osoba znajduje czas na wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini, ale jest Pani szkoleniowcem czy internautą !! ?? :P
piny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:32   #57
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

DorotkaC normalnie jesteś jasnowidzem! dziekuje że mnie oświeciłas! normalnie tak pragnełam zwrócic na siebie uwage na forum chciałam zaistniec w internecie jak jolka ze swoim rózowym koniem! -wez sie kobieto nie osmieszaj

a skąd wiesz ze to mija sie z prawdą? ja byłam i widziałam, a co by to dało ze bym im powiedziała ze mi sie nie podoba? i tak by nic nie zrobili tylko jeszcze by sie krzywo spojrzeli ze mam jakies ale. i nie wiem po co laczysz lakier z instruktorką to zupelnie inne rzeczy. instruktorki i tak pewni nie maja wplywu na zakup materiałow. jak juz mowilam wczesniej grupa liczyla 8 osob a nie tak jak mowili 4!! wiec jak instruktorka mogła nas wszystkich dogladac! i niby po czym poznałas ze jestem"pyszna" ? za psychologa sie uważasz?

sama sie nadajesz do Faktu

a teraz tak troche z innej beczki: jak to jest z utwardzaniem naturalnej płytki żelem? przegladałam forum i widze ze sie to wykonuje. gdy zapytałam jednej z instruktorek (gdyż miało to byc w planie szkolenia)o ta metode powiedziala ze sie tego nie robi bo żel szybko peka na paznokciu.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:34   #58
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez piny Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Do paulakrk - A Pani chyba nie jest powiązana z tematem, aby się wtrącać Jak dobrze zauważyłam śledząc inne fora prowadzi Pani szkolenia, jak w takim razie tak poważna osoba znajduje czas na wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opini, ale jest Pani szkoleniowcem czy internautą !! ?? :P


a to co? szkoleniowiec nie ma prawa sie wypowiadac?


a ty jestes powiazana z tematem?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:35   #59
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Dorotka C Pokaż wiadomość
oczywiście ma prawo zgłaszać swoje uwagi bezpośrednio w czasie trwania kursu wtedy uzyskuje rezultaty i unika czczego gadania i Jałowej polemiki.
A później ma prawo swoje uwagi wygłosić na internetowym forum.

Cytat:
Napisane przez piny Pokaż wiadomość
A Pani chyba nie jest powiązana z tematem, aby się wtrącać
A to jest forum publiczne i powiązać się może każdy

Cytat:
jak w takim razie tak poważna osoba znajduje czas na wtykanie nosa w nie swoje sprawy.
Grunt to dobra organizacja pracy.

Cytat:
ale jest Pani szkoleniowcem czy internautą !! ?? :P
Kosmonautą jestem.




Utwardzanie naturalnej płytki jest normalnie praktykowanym zabiegiem.
Wykorzystujemy do niego albo typowe żele budujące albo specjalne elastyczne - silikonowe.

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:38
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:44   #60
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kurs w select

Cytat:
Napisane przez Dorotka C Pokaż wiadomość
Akurat uważam że w tym temacie jestem osoba Bardzo Wirygodną bo jak pisałam na poczatku (jestem klientką szkoły od najmarniej 3 lat) i widze jak tam wszystko wygląda i na jakich produktach pracują kursantki.
Proszę napisz mi paulakrk czy miałaś blizszy kontakt ze szkołą, a i dlaczego myślisz że Panie z 1 postem na koncie są średnio wiarygodne.
Ach i najważniejsze "Osoba", która płaci za kurs oczywiście ma prawo zgłaszać swoje uwagi bezpośrednio w czasie trwania kursu wtedy uzyskuje rezultaty i unika czczego gadania i Jałowej polemiki.

pani z jednym postem na koncie, zacięcie broni szkoły i instruktorek... odpowiedz nasuwa się sama


widze kolejny minus dla szkoly, jak mozna bylo powiedziec że nie utwardza się plytki żelem? powiedziano mi ze sie tego nie praktykuje bo bede miala niezadowolone klientki(bo jak pisałam wyzej podobno to peka)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2008-11-19 o 13:47
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.