Kosmetyki z Litwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 22:26   #1
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294

Kosmetyki z Litwy


Witam
Niedawno przywiozłam z Litwy 2 kosmetyki marki Margarita, produkowane przez firmę Biok Laboratorija. Jako kometykoholiczka nie mogłam w markecie pominąć działu z kosmetykami I tak mój wzrok przyciągnęły te kosmetyki pielęgnacyjne m.in. ze względu na stylistykę opakowań - lubię jak kosmetyki są estetycznie zapakowane
Kupiłam tylko 2 rzeczy: tonik oczyszczający z ogórkiem i rumiankiem oraz uniwersalny krem z rokitnikiem. Na razie jestem z obu rzeczy bardzo zadowolona Krem rokitnikowy uzywam do rąk - świetnie się spisuje, szybko się wchłania wspaniale nawilża i wygładza skórę. Tonik pięknie pachnie, świetnie oczyszcza, nie wysusza ani nie ściąga cery.

Te rzeczy były kupowane w ciemno. I stąd moje pytanie czy któraś z Was spotkała się z kosmetykami Margarita? I może coś jeszcze o nich powiedzieć, jakie inne rzeczy byście mogły polecić? Albo inne kosmetyki litewskie, które wypróbowałyście i uważacie je za dobre, które warto kupić?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 16:46   #2
Gladiss
Przyczajenie
 
Avatar Gladiss
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki z Litwy

Cześć
Ja mam odrzywkę do włosów z białkiem przenicy i jestem z niej zadowolona ładnie nawilża włosy i zmiękcza. Stosuję pod czepek wtedy widać lepszy efekt Kosmetyki Margarita można kupić w polskim Piotrze i Pawle są bardzo tanie
Gladiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 20:13   #3
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki z Litwy

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Witam
Niedawno przywiozłam z Litwy 2 kosmetyki marki Margarita, produkowane przez firmę Biok Laboratorija. Jako kometykoholiczka nie mogłam w markecie pominąć działu z kosmetykami I tak mój wzrok przyciągnęły te kosmetyki pielęgnacyjne m.in. ze względu na stylistykę opakowań - lubię jak kosmetyki są estetycznie zapakowane
Kupiłam tylko 2 rzeczy: tonik oczyszczający z ogórkiem i rumiankiem oraz uniwersalny krem z rokitnikiem. Na razie jestem z obu rzeczy bardzo zadowolona Krem rokitnikowy uzywam do rąk - świetnie się spisuje, szybko się wchłania wspaniale nawilża i wygładza skórę. Tonik pięknie pachnie, świetnie oczyszcza, nie wysusza ani nie ściąga cery.

Te rzeczy były kupowane w ciemno. I stąd moje pytanie czy któraś z Was spotkała się z kosmetykami Margarita? I może coś jeszcze o nich powiedzieć, jakie inne rzeczy byście mogły polecić? Albo inne kosmetyki litewskie, które wypróbowałyście i uważacie je za dobre, które warto kupić?
kupiłam szampon w Wilnie, ale tylko raz użyłam i oddałam mamie
nie był zły, ale używałam lepszych w podobnej cenie
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 20:57   #4
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki z Litwy

Cytat:
Napisane przez Gladiss Pokaż wiadomość
Cześć
Ja mam odrzywkę do włosów z białkiem przenicy i jestem z niej zadowolona ładnie nawilża włosy i zmiękcza. Stosuję pod czepek wtedy widać lepszy efekt Kosmetyki Margarita można kupić w polskim Piotrze i Pawle są bardzo tanie
O!!! Nie wiedziałam... To wspaniała wiadomość! Nie muszę się już zaopatrywać na Litwie Przy najbliższej okazji zajrzę do Piotra i Pawła, żeby popatrzeć, jaki mają asortyment z Margarity.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;3947579 8]kupiłam szampon w Wilnie, ale tylko raz użyłam i oddałam mamie
nie był zły, ale używałam lepszych w podobnej cenie[/QUOTE]

Ja używałam 2 rodzai szamponów: z rumiankiem i bursztynem do włosów blond oraz z pokrzywą. Z obu byłam raczej zadowolona, ale nie powaliły mnie na kolana Mają małą pojemność (tubka 200 ml) i szybko się kończą. A i cenowo też nie powalają...
Za to bardzo polecam żele pod prysznic jako szampony Takie 2 w 1 Cenowo wychodzi bardzo korzystnie, bo ok. 6 Lt (czyli 7 zł z kawałkiem) za 400 ml żelu. Polecam zwłaszcza ten z olejkiem rokitnikowym Jako żel do mycia i szampon - delikatny dla skóry, nie wysusza! Nawet w okresie zimowym, powiedziałabym nawet, ze delikatnie nawilża - skóra po nim była miękka i gładka, przyjemna w dotyku. Z kolei włosy miękkie, zauważalnie błyszczące i wygładzone, dobrze się rozczesywały, bez używania odżywki. No cudo ten żel z rokitnikiem -> http://www.biok.lt/index.php?id=236&pid=308
Drugi żel, którego używałam (też jako 2 w 1) z wyciągiem z 7 ziół już tak nie zachwycił, aczkolwiek uważam, ze przyjemny w użyciu

Lubię ich kremy do twarzy - żel-krem ogórkowy świetny na lato, lekki, przyjemny, świeży zapach, dobrze się wchłania, myślę, że byłby idealny dla cer tłustych i mieszanych Dla suchych zdecydowanie za lekki i za słabo nawilża. U mnie się sprawdził latem, ale na okres chłodniejszy i zimowy zdecydowanie za lekki.
Za to bardziej treściwszy jest krem nawilżający z serwatką. Bardzo dobrze się u mnie sprawdza teraz, doskonale nawilża i wygładza. Używam go głównie na policzki, gdyz z nimi mam problem - lubią się przesuszać, a po użyciu tego kremu skóra jest miękka i gładka, przy czym efekt ten utrzymuje się cały dzień

Fajne mają pasty do zębów "Ecodenta", bardzo mi przypasowały, bo zawierają sporo wyciągów z ziół - zwracam na to uwagę z powodu wrażliwych dziąseł (bywa, że czasami krwawią...) i staram się wybierać takie pasty, które mają jak najwięcej ziołowych składników. Teraz przyczajam się na serię czarno-białą tych past

Sporo tych kosmetyków Margarity już wypróbowałam W zapasie mam jeszcze mleczko do ciała z serwatką i krem do ciała z ogórkiem.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 09:33   #5
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kosmetyki z Litwy

Podnoszę!
Miał ktoś krem do włosów Margarita? z wyciągiem z bursztynu i filtrem uv.
Na kwc nie ma a jestem ciekawa opinii ;(
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 18:59   #6
kiwi123kiwi123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 84
Dot.: Kosmetyki z Litwy

Witam czy ktoś używał może jakiegokolwiek szamponu Margarita? Najlepiej tego z pokrzywą lub tatarakiem. Chciałabym poznać opinie o nich, bo na KWC nic nie ma
__________________
"Gdy czasami masz wątpliwości, czy coś zrobić, bo boisz się ryzyka, pomyśl... przecież żyje się raz! "
kiwi123kiwi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-08 19:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.