Skrobia ziemniaczana jako puder - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 19:39   #481
dorota_
Raczkowanie
 
Avatar dorota_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 114
Dot.: skrobia ziemniaczana

Witajcie dziewczyny ja tez postanowilam opisac moje doswiadczenia ze skrobia, od razu zamowilam dry flo, nigdy nie probowalam zwyklej maki choc to jest niby to samo. Na poczatku nakaldalam pedzlem sama skrobie, ale faktycznie wygladalam troche jak trup chociaz mam naprawde jasna karnacje a potem wpadlam na pomysl zeby pomieszac skrobie z pudrem sypkim. Ja wybralam blended face powder clinique ktory sam w sobie jest swietny a pomieszany z maka jest cudowny, sliczny efekt i daje mniejsze krycie czyli staje sie bardziej delikatny. Z cynamonem jeszcze nie probowalam ale jutro pedze rano do sklepu i bede eksperymentowac.... dziekuje wam kochane ze jestescie. odkad odkrylam wizaz staje sie coraz piekniejsza
dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 13:44   #482
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: skrobia ziemniaczana

no i zamówiłam skrobię dry flo. Jak na pierwszy raz to nie jestem usatysfakcjonowana. lepszy efekt miałam po zwykłej ziemniaczance. Teraz mam wrażenie, że skrobia dry flo zbiera sie wraz z fluidem w zagłebieniach na twarzy i uwidacznia mikroskopijne włoski. jakoś kiepsko to wygląda. popróbuję jeszcze kilka dni i zdecyduję. jak tak dalej pójdzie to wracam do ziemniaczanki
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:12   #483
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: skrobia ziemniaczana

Kurcze!! Dziewczyny normalnie niesamowicie sie ciesze ze zerknelam na ten watek dzis Zaczelam uzywac skrobii zmieszanej z pudrem jakies 3 tygodnie temu, a od 2 tygodnii mam przesuszona skore twarzy. Nawet zaczelam uzywac pod makijarz poltlustego kremu co mi sie w zyciu nie zdarzylo i nic nie pomagalo!!
Gdybym nie zajrzala ten watek to w zyciu nie doszlabym co sie stalo z moja skora...
I jeszcze jedno oprocz tego troche wiecej niespodzianek mi sie na twarzy pojawilo, myslicie ze to tez moze byc wina skrobi czy raczej nie?? Teoretycznie skrobia nie powinna zatykac porow i powodowac wysypu, prawda...?
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:27   #484
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno oprocz tego troche wiecej niespodzianek mi sie na twarzy pojawilo, myslicie ze to tez moze byc wina skrobi czy raczej nie?? Teoretycznie skrobia nie powinna zatykac porow i powodowac wysypu, prawda...?
Skrobia nie jest komedogenna. Może zmieniłaś coś w pielęgnacji? Czym ją nakładasz? Pędzlem? Może to wina długo niepranego pędzla?

Ja ostatnio przeprosiłam się z dry flo (nie spodobała mi się, bo wchodzi w pory i nie matowi na długo twarzy). Kilka dni temu koleżanka w pracy zwróciła mi uwagę, że mam jakieś grudki pod nosem (ziemniaczanka+filtr ). Choć dry flo nie trzyma matu tak długo jak zwykła skrobia, to przynajmniej nie robi się aż takie ciasto. Poza tym twarz jest milsza w dotyku.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 16:43   #485
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: skrobia ziemniaczana

Nakladam ja puszkiem do pudru. I akcesoria typu pedzle i aplikatory piore raz na jakies 2 tygodnie, wiec to pewnie nie to. A z kosmetykow do twarzy to w ciagu ostatniego miesiaca wymienilam tylko zel do mycia twarzy no i od tygodnia musze uzywac tlustszego kremu do twarzy...
Myslicie ze powinnam zrezygnowac ze skrobii? Troche mi jej szkoda bo twarz sie mniej bylszczy i u mnie wyglada jak zwykly sypki puder wcale sie nie odroznia...
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 17:08   #486
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: skrobia ziemniaczana

To może to ten "bardziej tłusty" krem cię zapycha? Odstaw go i obserwuj skórę.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:27   #487
MalwinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: skrobia ziemniaczana

ja zmieszałam

glinka różowa + glinka żółta + mąka ziemniaczana

wyszedł fajny puder!!
MalwinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-03, 08:41   #488
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez MalwinaJ Pokaż wiadomość
ja zmieszałam

glinka różowa + glinka żółta + mąka ziemniaczana

wyszedł fajny puder!!
a możesz coś więcej na ten temat? skąd te produkty? co to za produkty? jakie proporcje?
skrobie znam, ale te glinki nie
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 10:50   #489
MalwinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: skrobia ziemniaczana

glinki kupiłam w zielarskim z firmy arpol-fr (http://arpol-fr.com.pl/), są to produkty naturalne, w sklepie na tej stronie można je obejrzeć. Kupiłam oczywiście postać sypką, opakowanie 10 g, każda kosztowała mnie 5,50. Takie opakowanie dwóch kolorów, tzn żółtej i różowej starczy na duuuużo pudru. można kupić też białą, ja nie kupiłam bo akurat nie było sklepie. Mieszałam zupełnie na oko, trzeba eksperymentować, by uzyskać odpowiedni odcień. Dla mne sama żółta z różową były za ciemne ale po dodaniu mąki jest super.
MalwinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 10:52   #490
MalwinaJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: skrobia ziemniaczana

jeszcze raz link do glinek http://arpol-fr.com.pl/
MalwinaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 15:08   #491
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: skrobia ziemniaczana

dziękuję MalwinaJ, poczytam. może nawet się skusze.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 16:05   #492
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: skrobia ziemniaczana

Skrobia ziemnaczana+cynamon to po prostu super mieszanka!!!Lepsza od samej skrobi,gdyż się nie jest takim "bladziochem"kto jeszcze nie wypróbował to ja szczerze polecam
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 20:53   #493
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: skrobia ziemniaczana

Ja taki mały off-top a przy okazji up

Przeczytałam ten wątek od dechy do dechy i naprawdę zaczynam rozumieć Wizażanki, które się denerwują na powtarzane w kółko pytania. Przynajmniej sobie niektóre pytania i odpowiedzi utrwaliłam.
Rada na przyszłość - zanim zaczniecie zadawać pytania sprawdźcie, czy ktoś nie zadał ich przed Wami. A ile innych ciekawych rzeczy się przy tym dowiecie...
Tydzień bez skrobi Was nie zbawi, a przynajmniej zanim zaczniecie używać przeanalizujecie wszystkie za i przeciw

Się już wymądrzyłam to idę.

Ja daję skrobi kredyt zaufania.

anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 21:36   #494
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: skrobia ziemniaczana

Ja dopiero dzis przebrnelam przez ten watek.

Zaczelam czytac i dojrzalam kartoflane swiatelko w tunelu!!!
Biegne do lazienki, nakladam Manhattan Powder Mat, wszyscy go chwala, a mi sie po godzinie swieci nochalek, moze kartoflanka zmatuje kartofelka??
Truchtam do kuchni, szukam maki. Przeciez musi gdzies byc, wczoraj robilam kluski, (Jezzzu tyle pudru zmarnowalam!), no dobra, jeszcze wczoraj maka BYLA, gdzie jest dzis??
Ok, znalazlam. Ide z torebka do lazienki, TZ pyta co bede krochmalic. Niczego mu nie tlumacze, i tak nie zrozumie.
Skrobia nalozona, cera jak marzenie. Boziu, jaka jestem piekna!!! OK, OK moze nie piekna, ale na pewno matowa.

Czytam dalej. Podobno na matujacych pudrach skrobia nie matuje.
Bieg do lustra. Jak to nie matuje?! Mnie zmatowila.

Czytam, ze z czasem wysusza.
Hmm, jak mi nosek wysuszy to plakac nie bede. No dobra, zaryzykuje, mam dobry krem i maseczke z LRP. Tylko dlaczego mam wrazenie, ze nagle skory zaczela mi sie na twarzy sciagac. Cholera, moglam tego nie czytac!!

Pisza, ze zapycha pory!
Od jednego razu mnie nie zapcha... chyba. A jesli? Czy cos mi sie nie zaczyna robic na brodzie?! Oj...

Skonczylam czytac i ugotowalam w miedzyczasie obiad. Minely 4 godziny od nalozenia podkladu i skrobi - moj nosek (i przylegajaca do niego reszta) jest nadal MATOWY! To czego nie mogl sprawic matujacy puder, sprawila skrobia!


Ps. Czy wynalazl juz ktos moze podklad domowej roboty??
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 22:36   #495
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: skrobia ziemniaczana


uśmałam się z Twojego postu

Tak, tak domowy podkładzik już dziewczyny pewnie szykują
Ale trzeba mieć do niego strusie jajka i szafran
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 21:41   #496
paulina6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Dot.: skrobia ziemniaczana

hmm... cały czas piszecie o mące ziemniaczanej - a próbowałyście z mąką pszenną? czego lepiej używać?
paulina6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 22:07   #497
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: skrobia ziemniaczana

Zaleznie od potrzeb i sytuacji mozna dobrac odpowiedni produkt spozywczy. Jak wiadomo kisiel zawiera make ziemniaczana, wiec jako rozu mozna z powodzeniem uzyc kislu wisniowego czy malinowego, jako korektor zbytniej rumianosci sprawdza sie doskonale kisiel agrestowy. Oczywiscie kislu uzywamy tylko w wersji bez cukru, krysztalki cukru widac na twarzy.

A tak na powaznie, pszennej chyba nikt jeszcze nie probowal.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 11:57   #498
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Talking Dot.: skrobia ziemniaczana

Wczoraj wieczorem zajrzałam tutaj pierwszy raz i... rano rzuciłam sie do szafki kuchennej. Zapobiegliwie posmarowałam buzie kremkiem nawilżającym, na to ziemniaczana pędzlem i troche brązującego pudru w kulkach na policzki (przyzwyczajenie bladej twarzy ) no jak narazie to poprawiłam raz - przed chwilą - nie było w sumie potrzeby, ale zaraz wychodzę i wrócę wieczorkiem, więc wole być pewniejsza zmatowienia Narazie pełen ukłon w strone dziewczyn, puder niormalnie grejt podpisuje sie pod apelem o podkład domowej roboty Tylko niech to nie będzie ziemniaczana z żółtkiem, bo to już stosuję jako maseczkę hehe..
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:12   #499
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Pisza, ze zapycha pory!
Nie, nie i jeszcze raz nie Mnie nigdy nie zapchała
To naprawdę cudowny wynalazek
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 15:41   #500
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: skrobia ziemniaczana

hm ja mam skore sucha i poorblem w wybraniem pudekru bo boje sie ze pomimo podkaldu nawilzajacego wysuszy buzke i podkresli skorki a jak ze skrobia?nadaje sie do cery suchej?i wrazliwej?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:48   #501
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
hm ja mam skore sucha i poorblem w wybraniem pudekru bo boje sie ze pomimo podkaldu nawilzajacego wysuszy buzke i podkresli skorki a jak ze skrobia?nadaje sie do cery suchej?i wrazliwej?
Uawazam, ze nie bedzie sie nadawała.
Ja mam mieszana cerę i skrobi uzywam do zmatowienia tłustych partii twarzy- na suchych za bardzo odznaczałaby sie, po prostu byłoby widac białą mąkę. Poza tym czasem swędzi mnie twarz, czyl do wrażliwych cer nie nadawałaby się.
Odradzam więc
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 15:53   #502
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez migdalowa89 Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zajrzałam tutaj pierwszy raz i... rano rzuciłam sie do szafki kuchennej. Zapobiegliwie posmarowałam buzie kremkiem nawilżającym, na to ziemniaczana pędzlem i troche brązującego pudru w kulkach na policzki (przyzwyczajenie bladej twarzy ) no jak narazie to poprawiłam raz - przed chwilą - nie było w sumie potrzeby, ale zaraz wychodzę i wrócę wieczorkiem, więc wole być pewniejsza zmatowienia Narazie pełen ukłon w strone dziewczyn, puder niormalnie grejt podpisuje sie pod apelem o podkład domowej roboty Tylko niech to nie będzie ziemniaczana z żółtkiem, bo to już stosuję jako maseczkę hehe..
Ziemniaczana + żółtko? Tylko tyle czy coś jeszcze? Mogłabyś coś więcej napisać o tej maseczce? ;> Jak się domyślam, jest dla przetłuszczającej się i mieszanej cery
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:38   #503
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: skrobia ziemniaczana

Moim skromnym zdaniem skrobia dla suchej cery się nie nada
U mnie ją np na polikach widać. (cera mieszana)
W ogóle na podkład u mnie się jej nie da nałożyć, bo widać mąkę
Pozdro
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 14:03   #504
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Post Dot.: skrobia ziemniaczana

Mieszam sobie żółteczko z maka ziemniaczana i na twarz na jakieś 15 minut.. ale robi sie taka okropna skorupa, więc jak sie nie chcesz z tym bawic to ubij białko i dodaj mąki. To w zasadzie działa podobnie. Uwagaz tym żółtkiem! Jeśli masz dobrze napiętą skórę twarzy, albo przesuszoną to ostrożnie, bo ta mieszaninka baaaardzo ściąga naskórek i zwęża pory. No żeby temu zapobiec możesz dodać jakiegoś kremu do całej papki. Ilość "na oko", nigdy tego nie mierzę Taka maseczka jest dobra przed jakąś imprezą - na szybkie poprawienie wyglądu. U mnie działa elegancko Tak w ogóle to sporo kombinuje z domowymi produktami. Polecam bardzo ostry peeling dla tych, ktore na codzien zapominaja o porządnych zabiegach (jak ja ): kawa (w sypkiej postaci, NIE ta rozpuszczalna) + balsam mocno nawilżający. Niektórzy - jak moja siostra reaguja alergicznie, no ale ona ma taki delikatny trądzik a ja nie
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:11   #505
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: skrobia ziemniaczana

Właśnie szukałam czegoś, co zwężyło by mi pory. I raczej wybiorę wariant z kremem. A tej mąki to dużo? Bardzo gęste to ma być?
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:32   #506
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Post Dot.: skrobia ziemniaczana

Po prostu musi być takie żeby się utrzymało na twarzy. Ciężko mi napisać jak gęste.. Musisz sama wyczuć. wiesz, jak będzie spływało to ubrudzisz kafelki w łazience, albo nie daj Boże dywanik w pokoju
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:54   #507
timiri
Raczkowanie
 
Avatar timiri
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: skrobia ziemniaczana

głupie pytanie, ale co tam - żólto oczywiście płynne, jeszcze przed ugotowaniem ?
Myślicie, że to będzie zapychać pory...? Mam trądzikową buzię, acz na twarzy nie mam raczej "wulkanów" ...
timiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 21:13   #508
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: skrobia ziemniaczana

Z tego co pisze migdałowa89, to przecież to nie zapycha, tylko zwęża pory. Ja zamierzam wypróbować maseczkę w tym tygodniu (tak, tak, musze tylko znaleźć jakiś wolny wieczorek, tylko ja i łazienka ;P) i opowiem, jak było
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 15:44   #509
migdalowa89
Raczkowanie
 
Avatar migdalowa89
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 198
GG do migdalowa89
Post Dot.: skrobia ziemniaczana

Jak najbardziej "płynne żółtko" Jak juz pisałam nie ręczę za moje wymysły kuchenno-kosmetyczne, bo moją siostrę raz uczuliłam i juz nie chce patrzeć na te moje papki Ale przecież nawet maseczki za 300 złotych uczulaja, więc co mi tam, lepeij eksperymentować z nasza ziemniaczana niż wydawać fortunę
__________________


migdalowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 18:11   #510
paulina6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 18
Dot.: skrobia ziemniaczana

Ech, mi też skrobia nie pomogła Już nie wiem co ze sobą zrobić, pudrowanie co godzinę jest nieralne przecież...

Najpierw nałożyłam skrobię, potem odrobiną fludiu, na to znów skrobia, a na to puder żeby lepiej się trzymało.
Załamana już jestem... ;(
paulina6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 15:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.