Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/ - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 21:16   #1171
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Witam jak radzicie sobie z niespodziankami , wyskoczyło mi teraz kilka pryszczy .. skóra wariuje mi mam sucha skórę czy tonik z mlekiem nadaje się zastanawiam się nad kupnem polecanej przez innych mydła Aleppo 20% .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.

Edytowane przez Disnejova
Czas edycji: 2012-11-10 o 21:18
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 21:45   #1172
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Jeśli chodzi o takie niespodzianki to właśnie pasta cynkowa- polecona mi przez kosmetyczkę- dużo pomaga, a koszt śmieszny bo jakieś 3 zł płaciłam ( tylko nie maść cynkowa ale pasta cynkowa )
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 22:02   #1173
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość

a po jakim czasie Cię wysypało? Bo ja użyłam mleka 3 razy i wydaje mi się że jest gorzej....[COLOR="Silver"]
Dokładnie nie powiem, bo to było przeszło pół roku temu, ale wydaje mi się, że tak po tygodniu.
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 10:48   #1174
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

. Czy komuś mleko pomogło na podskórne zaskórniki?
__________________


Edytowane przez deszczowypies
Czas edycji: 2016-06-12 o 18:59
deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 15:18   #1175
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

mleko nie, ale ocet jablkowy w proporcji pol na pol z przegotowana woda, lub dla cery wrazliwej 3 do 1 z woda. Rewelacja, wszystko wyleczylam, cera gladka, bez przebarwien.Polecam
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 16:56   #1176
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
mleko nie, ale ocet jablkowy w proporcji pol na pol z przegotowana woda, lub dla cery wrazliwej 3 do 1 z woda. Rewelacja, wszystko wyleczylam, cera gladka, bez przebarwien.Polecam
A czemu nie?
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 18:47   #1177
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

hej dziewczyny,
wywaliło mnie okropnie po tym mleku (3 razy użyłam) cała twarz mam w takiej kaszce przestałam się teraz smarować, bo mam makabrę totalną , ale chyba pociągnę tą kurację, bo liczę, że skoro wywaliło to coś działa i MUSI to teraz zaleczyć jak już to mleko tak szaleje ze mną (nie daję mu innej opcji) 3majcie kciuki bym nie wyglądała jak ryż na mleku
aha, dziewczyny które stosowały mleko i też miały wysyp- po jakim czasie Was wysypało i po jakim zniknęło (przy ciągłej kuracji)?
pozdrawiam ^^
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-14, 20:15   #1178
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Mnie też wysypało po kilku dniach, ale to szybko znika .
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 21:11   #1179
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam jak radzicie sobie z niespodziankami , wyskoczyło mi teraz kilka pryszczy .. skóra wariuje mi mam sucha skórę czy tonik z mlekiem nadaje się zastanawiam się nad kupnem polecanej przez innych mydła Aleppo 20% .
mam to mydło od ponad roku i na mnie nie działa,a czasami wysusza mi jeszcze policzki
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:03   #1180
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

a ja to mam wrażenie, że nic na mnie nie działa. Stosuję mleko od tygodnia, zauważyłam że delikatnie łuszczy mi się skóra, mimo że stosuję kremy nawilżające to wydaje mi się że mam wysuszoną skórę. Moje zaskórniki jak były tak są fakt,że codziennie mi teraz wyskakuje stan zapalny, więc może jakoś te zaskórniki się uwalniają? Jak myślicie? Obiecałam sobie, że do końca roku będę na pewno stosować to mleko, bo wiem, że trzeba cierpliwości, ale Wy pisałyście o efektach malutkich już niedługo po stosowaniu, a ja sama nie wiem
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 15:22   #1181
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
A czemu nie?
mi nie pomoglo, a ocet jablkowy tak
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 09:47   #1182
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hop, hop czy ktoś jeszcze tu zagląda? Ja mleko stosuję 10 dni i jak narazie buźka tragiczna- wyciąga z niej wszystko (takie mam wrażenie), ale do końca roku na pewno nie zrezygnuje- zobaczymy czy sie uda. A Wy jak tam?
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 00:29   #1183
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
mleko nie, ale ocet jablkowy w proporcji pol na pol z przegotowana woda, lub dla cery wrazliwej 3 do 1 z woda. Rewelacja, wszystko wyleczylam, cera gladka, bez przebarwien.Polecam
o, dziękuję bardzo, mam właśnie na stanie ocet jabłkowy, wreszcie na coś się przyda! dam znać mniej więcej za tydzień jak efekty
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 08:10   #1184
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Ashia Pokaż wiadomość
mleko nie, ale ocet jablkowy w proporcji pol na pol z przegotowana woda, lub dla cery wrazliwej 3 do 1 z woda. Rewelacja, wszystko wyleczylam, cera gladka, bez przebarwien.Polecam
a jaką miałaś buźkę? Z czym walczyłaś? z zaskórnikami? napiszesz coś więcej?
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 09:55   #1185
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
a jaką miałaś buźkę? Z czym walczyłaś? z zaskórnikami? napiszesz coś więcej?
no właśnie, bo u mnie głównie ta paskudna kaszka
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 07:39   #1186
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
no właśnie, bo u mnie głównie ta paskudna kaszka
no niestety u mnie też

i zaczęłaś ten ocet? Ja stosuję mleko drugi tydzień i jak narazie codziennie mi się coś z tej kaszki tworzy, jakiś stan zapalny ale taki szybki i łatwy do usunięcia. Być może właśnie skóra się oczyszcza? I łuszczy mi się skóra bardziej niż po kwasach mimo że stosuję nawilżanie, ale może to też dobrze. Do końca roku nie odpuszczam
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 12:43   #1187
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hey, nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale jeśli tak to byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Stosuję mleko w formie toniku od miesiąca i 5 dni. Spróbowałam tego sposobu bo od lat męczę się z zaskórnikami zamkniętymi, taka "kaszka" widoczna najbardziej pod swiatłem. jest ich bardzo dużo, głownie na policzkacj i żuchwie. Jedne są bardziej wypukłe inne mniej, ale do rzeczy. Odkąd stosuję mleko na twarz codziennie mnie wysypuje, z zaskórników robią sie pryszczyki delikatne łatwe do pozbycia lub większe stany zapalne. Niemalże codziennie po kilka, pozbywami się ich, czasem szybko i bez śladu niemalże, a czasem niestety to "grubsza" sprawa. I teraz pytanie, czy mleko tak oczyszcza? Bo fakt że mam ich juz zdecydowanie mniej przynajmniej 1/3 wylazła a na ich miejsce nic sie nie utworzyło. Czy myslicie że to dobrze? Ze to tak ma działać? Czy nie bardzo?
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 14:09   #1188
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Mnie na początku też wysypywało, ale nie w takim stopniu jak Ciebie. Nie znam się, ale wydaje mi się, że to dobrze, że tak się Twoja skóra oczyszcza.
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 10:39   #1189
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
Hey, nie wiem czy ktos tu jeszcze zagląda ale jeśli tak to byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Stosuję mleko w formie toniku od miesiąca i 5 dni. Spróbowałam tego sposobu bo od lat męczę się z zaskórnikami zamkniętymi, taka "kaszka" widoczna najbardziej pod swiatłem. jest ich bardzo dużo, głownie na policzkacj i żuchwie. Jedne są bardziej wypukłe inne mniej, ale do rzeczy. Odkąd stosuję mleko na twarz codziennie mnie wysypuje, z zaskórników robią sie pryszczyki delikatne łatwe do pozbycia lub większe stany zapalne. Niemalże codziennie po kilka, pozbywami się ich, czasem szybko i bez śladu niemalże, a czasem niestety to "grubsza" sprawa. I teraz pytanie, czy mleko tak oczyszcza? Bo fakt że mam ich juz zdecydowanie mniej przynajmniej 1/3 wylazła a na ich miejsce nic sie nie utworzyło. Czy myslicie że to dobrze? Ze to tak ma działać? Czy nie bardzo?
Ja nie miałam problemu z wysypem, Ciebie podziwiam-uparta jesteśalbo zdeterminowana

Jeśli nie minęło po miesiącu stosowania, odstawilabym mleko na bok.Mleko z kartonu zawiera również nieco "chemii", mozesz mieć uczulenie- stąd taki wysyp.Ja, nie katowalabym skóry tym mlecznym tonikiem.Poszukaj innych "domowych" sposobów.Polecam Ci pokrzywę, witaminy z grupy b,owsiankę, siemie lniane (w tym maseczkę lnianą).

Nie wszystko wszystkim służy w jednakowym stopniu.Trzymam kciuki w walce o ładną cerę!
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 08:46   #1190
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Ja nie miałam problemu z wysypem, Ciebie podziwiam-uparta jesteśalbo zdeterminowana

Jeśli nie minęło po miesiącu stosowania, odstawilabym mleko na bok.Mleko z kartonu zawiera również nieco "chemii", mozesz mieć uczulenie- stąd taki wysyp.Ja, nie katowalabym skóry tym mlecznym tonikiem.Poszukaj innych "domowych" sposobów.Polecam Ci pokrzywę, witaminy z grupy b,owsiankę, siemie lniane (w tym maseczkę lnianą).

Nie wszystko wszystkim służy w jednakowym stopniu.Trzymam kciuki w walce o ładną cerę!
Dzięki za odpowiedź. No właśnie tak się nad tym zastanawiam .... Odpukać od wczoraj się uspokoiło, nic nie wylazło. Najgorsze lub najlepsze jest to, że moja buzia wygląda zdecydowanie lepiej, zaskórniki jeszcze są ale wszyscy widzą że dużo mniej. Dlatego kusi mnie żeby stosować ;-) Tak mnie zastanawia w jaki inny sposób niż "wyjście na zewnątrz" w postaci wyprysku może zniknąć taki zaskórnik ?
a siemie lniane działa na zaskórniki zamknięte? może wypróbuję
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 14:37   #1191
baja028
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Czytałam o tym sposobie pielęgnacji twarzy mlekiem już dawno... i muszę przyznać że kiedy przemywałam twarz 'naturalnym mlekiem' (takim od krówki ) moja cera stała się wręcz idealna, nie musiałam używać nawet podkładu a wcześniej... a to pryszczyki jakieś, rozszerzone pory, duuużo zaskórniaków i świecąca się skóra....
Także polecam ta metodę w 100 %

Niestety kiedy zauważyłam że cera aż tak się polepszyła, nie chciało mi się już bawić z tym mlekiem... mój błąd :/
Ale zamierzam się poprawić ... i.... wracam do mlecznej pielęgnacji

Aha... no i zapomniałam dodać że dzięki przemywaniu twarzy mlekiem pozbyłam się blizn, a było ich nie mało, bo każdy stres wyładowywałam swoim czasem męcząc skórę... głupi nawyk wyciskania... ale najważniejsze że teraz nie ma ani śladu

Edytowane przez baja028
Czas edycji: 2012-12-30 o 14:40
baja028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 23:41   #1192
rashette
Raczkowanie
 
Avatar rashette
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 160
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Kiedyś zaczęłam stosowac ta kurację, ale nie pamiętam jakie były efekty... Treaz zastanawiam sie czy nie wrócic do używania mleka... Ja używałabym takiego prawdziwego, prosto od krówki
Ale mam pytanie... Czy mleko stosujecie od razu wieczorem na twarz? Czy najpierw przemywacie twarz jakimś, żelem mydłem? Czy tylko wystarczy zmyc makijaz i zastosowac mleko?
I co stosujecie rano??

Byłabym wdzięczna za odpowiedź na te pytania
__________________
Najdłuższe wakacje!


- Walczę z trądzikiem - Epiduo, 2 miesiace!
- Zmieniam styl!
- Skalpel
- Killer
- Brzuszki
- Hula hop
- Bieganie
- Rolki
- Basen

rashette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 11:41   #1193
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja zmywam makijaż i od razu po tym używam mleka.
mln jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:28   #1194
kahaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 35
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Hej dziewczyny, ja mam troszke zaskórników na nosie, ale mam cerę naczynkową i nie wiem czy mogę stosować mleko. A muszę się pozbyć, bo pod wpływem stresu cisnę tę biedną skórę i mi się robią dziury w twarzy :/
kahaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 16:34   #1195
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja przez jakiś czas używałam mleko, ale takie ze sklepu bo nie mam możliwości dostania tutaj mleka prosto od krowy. Efektów nie widziałam i przestałam... Niestety jestem niecierpliwa i pewnie za krótko go stosowałam Może kiedyś znowu do niego wrócę
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:24   #1196
kari1985
Zadomowienie
 
Avatar kari1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 224
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja też stosuję takie z kartonu tylko staram się kupować w miarę tłuste Ja widzę piorunujące efekty mówiąc szczerze. Stosuję dokładnie dwa miesiące a buzia nie do poznania- zdecydowanie lepsza, nie miałam takiego efektu chyba po żadnym kosmetyku. Prawdą jest jednak, że jestem bardzo zdeterminowana i mimo wielu wysypów (widocznie bardzo mi się buźka oczyszczała) nadal je stosowałam. Teraz czekam czy uda mi się całkowicie wyleczyć mlekiem te wstrętne zamknięte zaskórniki. Teraz już mam ich mniej i wysypów też mniej
kari1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:15   #1197
may85
Raczkowanie
 
Avatar may85
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 45
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Ja to już sama nie wiem. Stosowałam cierpliwie mleko dobre ponad pół roku. Buzia naprawdę się poprawiła, skóra była gładka, zniknęły zaczerwienienia i drobne blizny, zmniejszyły się zaskórniki. Nawet nie miałam żadnych wysypów jak niektóre z was opisują. Aż tu nagle coś zaczęło się psuc. Na czole pojawiała sie coraz bardziej uciążliwa kaszka. Nie wiem czy to od tego mleka, może przedawkowałam W każdym razie odstawiłam już jakieś dwa miesiące temu. Z czoła wszystko szybko zniknęło. Poszłam do pani dermatolog i teraz stosuję tylko to co ona mi poleciła. Niedoskonałości może i znikają, ale buzię mam taką szarą i skóra generalnie nie tryska zdrowiem i energią
may85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 22:37   #1198
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Stosuję tą metodę trochę ponad tydzień i na prawdę działa. Pozostaje mieć nadzieje, że będzie działała zawsze , bo efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:57   #1199
SexPistols
Raczkowanie
 
Avatar SexPistols
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 179
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Bardzo sceptycznie i z wielkim powątpiewaniem przekopałam cały "mleczny" wątek. Jako zwolenniczka naturalnej pielęgnacji nie mogłam jednak pozostać obojętna. Pomyślałam - co mi tam, spróbuję.

Przemywam czystą twarz płatkiem kosmetycznym (czasami dwoma) porządnie nasączonym pełnym (3,2%) mlekiem (bez gotowania, prosto z butelki) dwa razy dziennie, rano i przed snem. Czekam aż się porządnie wchłonie, wieczorem zwykle trochę dłużej następnie gdy odczuwam już porządne ściąganie kontynuuje standardową pielęgnację, którą stosowałam przed mleczna kuracją (u mnie rano przeważnie krem matująco-nawilżający a przed snem żel aloesowy wymieszany z olejem kokosowym).

Widoczne rezultaty, naprawdę widoczne! Cera bardziej promienna, bardziej elastyczna, napięta, koloryt bardziej wyrównany, mniej widoczne pory czy zaskórniki, żadnych nowych niespodzianek! Jestem bardzo zadowolona i kontynuuje ten sposób pielęgnacji z radością.
Poszłam za ciosem i zaczynam rozglądać się za bardziej wartościowym kozim mlekiem. Jak na razie nie znalazłam w żadnym ze sklepów, twarożki, przetwory tak, mleko nie

Edytowane przez SexPistols
Czas edycji: 2013-01-08 o 15:00
SexPistols jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 12:03   #1200
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pozbyłam się pryszczy i zaskórników :-) /Mleko/

Cytat:
Napisane przez kari1985 Pokaż wiadomość
Ja też stosuję takie z kartonu tylko staram się kupować w miarę tłuste Ja widzę piorunujące efekty mówiąc szczerze. Stosuję dokładnie dwa miesiące a buzia nie do poznania- zdecydowanie lepsza, nie miałam takiego efektu chyba po żadnym kosmetyku. Prawdą jest jednak, że jestem bardzo zdeterminowana i mimo wielu wysypów (widocznie bardzo mi się buźka oczyszczała) nadal je stosowałam. Teraz czekam czy uda mi się całkowicie wyleczyć mlekiem te wstrętne zamknięte zaskórniki. Teraz już mam ich mniej i wysypów też mniej
Szczerze mowiac, to Cie podziwiam, za to, ze sie nie poddalas. Mi wyskoczylo pare pryszczy i spanikowalam. Troszke kusi mnie te mleczko.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 13:49:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.