Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 12:08   #241
bozena_laszczak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
robisz zabiegi "odświeżające" ? czy po zakończonej serii czyli 2 lata temu nie zrobiłaś oni jednego zabiegu?
Jeśli chodzi o bikini to 2 lata temu zrobiłam serię 4 albo 5 zabiegów i do tej pory nie mam żadnego problemu z owłosieniem. Pojawiają się tylko nieliczne nowe włoski.
Na pachy zrobiłam najpierw serię 3 zabiegów i na tym miałam zakończyć. Jednak włoski jeszcze odrastały, więc zrobiłam jeden dodatkowy zabieg i podobnie jak przy bikini ta okolica nie wymaga dodatkowej depilacji od 2 lat.
bozena_laszczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 14:42   #242
stefan_karolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez bozena_laszczak Pokaż wiadomość
Ja robiłam Vectusem pachy i bikini ponad 2 lata temu. Z tego co pamiętam wtedy to była nowość i chyba tylko dwa gabinety w Krakowie miały odpowiedni sprzęt.
Jestem bardzo zadowolona z efektów. Do tej pory włosy nie odrosły. Oczywiście pojawiają się pojedyncze nowe włoski, ale to jest nie do uniknięcia.
W tym samym gabinecie jedna koleżanka usuwała wąsik inna depilowała łydki i obie też są bardzo zadowolone.
Bozena, mogę spytać w jakim gabinecie w Krakowie robiłaś depilację?
stefan_karolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:56   #243
marina_trapp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

W tym roku na wiosnę robiłam bikini Vectusem. Jak na razie rezultaty bardzo zadowalające. Moja kosmetyczna mówiła, że czasami potrzebne są zabiegi przypominające (średnio co 12 miesięcy), ale póki co nie widzę takiej potrzeby.

Dodam tylko, że moja mama robiła depilację dokładnie w tym samym czasie co ja tylko, że jakimś innym laserem, odrobinę tańszym. Pomimo, że zrobiła jeden zabieg więcej to i tak przed każdym wyjściem na basen "ma spotkanie" z maszynką do golenia. Także myślę, że warto poszukać Vectusa w swojej okolicy.
marina_trapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 08:43   #244
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez bozena_laszczak Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o bikini to 2 lata temu zrobiłam serię 4 albo 5 zabiegów i do tej pory nie mam żadnego problemu z owłosieniem. Pojawiają się tylko nieliczne nowe włoski.
Na pachy zrobiłam najpierw serię 3 zabiegów i na tym miałam zakończyć. Jednak włoski jeszcze odrastały, więc zrobiłam jeden dodatkowy zabieg i podobnie jak przy bikini ta okolica nie wymaga dodatkowej depilacji od 2 lat.
ale Ci dobrze ja pomimo bardzo dobrych efektów w mojej ocenie spotykam się z vectusem co 4-8 miesięcy pragnę być idealnie gładka i dlatego regularnie go odwiedzam
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 13:49   #245
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny, a stosowałyście jakąś suplementację pomiędzy zabiegami(no i w trakcie)? Bo mnie przy umawianiu wizyty pytano o zioła, leki i suplementy właśnie. I tak sprawdzam skład i raczej nie ma nic fotouczulającego, ale może lepiej odstawić(chociaż niedawno zaczęłam kurację) ?
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 08:41   #246
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 31
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a stosowałyście jakąś suplementację pomiędzy zabiegami(no i w trakcie)? Bo mnie przy umawianiu wizyty pytano o zioła, leki i suplementy właśnie. I tak sprawdzam skład i raczej nie ma nic fotouczulającego, ale może lepiej odstawić(chociaż niedawno zaczęłam kurację) ?
Witaj! Tak ja suplementowałam l-carnitynę, magnez i kwas foliowy. Z tym że magnezu nie brałam w dniu zabiegu, resztę tabletek bez zmian.
Poza tym piję pokrzywę i czystek wiem że mogę, więc to robię. Mnie w gabinecie powiedziano że nie mogę w trakcie laseroterapii przyjmować skrzypu, dziurawca, nagietka, jeżówki purpurowej, miłorzębu japońskiego, aspiryny, ibupromu, vit.A, leków rozrzedzających krew (np.acard) i oczywiście nie można być na antybiotyku...po niektórych trzeba nawet odczekać 2 tygodnie żeby zrobić laser. Mam nadzieje że pomogłam że rezygnuj z suplementacji bo to dobra rzecz, po prostu zadzwoń albo zapytaj na wizycie w gabinecie czy możesz to brać? tyle

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

oczywiście tabsy przeciwbólowe tylko w dniu zabiegu nie wolno, a jeśli trzeba coś zażyć to paracetamol można.....
Saarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 09:29   #247
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Saarenka Pokaż wiadomość
Witaj! Tak ja suplementowałam l-carnitynę, magnez i kwas foliowy. Z tym że magnezu nie brałam w dniu zabiegu, resztę tabletek bez zmian.
Poza tym piję pokrzywę i czystek wiem że mogę, więc to robię. Mnie w gabinecie powiedziano że nie mogę w trakcie laseroterapii przyjmować skrzypu, dziurawca, nagietka, jeżówki purpurowej, miłorzębu japońskiego, aspiryny, ibupromu, vit.A, leków rozrzedzających krew (np.acard) i oczywiście nie można być na antybiotyku...po niektórych trzeba nawet odczekać 2 tygodnie żeby zrobić laser. Mam nadzieje że pomogłam że rezygnuj z suplementacji bo to dobra rzecz, po prostu zadzwoń albo zapytaj na wizycie w gabinecie czy możesz to brać? tyle

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

oczywiście tabsy przeciwbólowe tylko w dniu zabiegu nie wolno, a jeśli trzeba coś zażyć to paracetamol można.....
Dziękuje, bardzo pomogłaś na szczęście, nic z tymi składnikami nie biorę

Właśnie byłam wczoraj na zabiegu i podałam nazwę suplementu i Pani powiedziała, że nie ma przeciwwskazań.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 09:59   #248
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie stosowania preparatów z kwasami typu glikolowy, salicylowy, migdałowy w trakcie depilacji laserowej twarzy. Można łączyć jedno z drugim? Teraz jest odpowiednia pora na złuszczanie bo słońca mocnego nie ma ale też chciałabym pozbyć się ohydnych baczków, pojedynczych włosków na brodzie i wąsiku....możecie coś doradzić? dzięki
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:09   #249
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez SabrinaCzarownica Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam pytanie odnośnie stosowania preparatów z kwasami typu glikolowy, salicylowy, migdałowy w trakcie depilacji laserowej twarzy. Można łączyć jedno z drugim? Teraz jest odpowiednia pora na złuszczanie bo słońca mocnego nie ma ale też chciałabym pozbyć się ohydnych baczków, pojedynczych włosków na brodzie i wąsiku....możecie coś doradzić? dzięki
podczas depilacji laserowej jest absolutny zakaz uzywania kwasów na obszarach, które będą poddawane depilacji. więc musisz wybrać albo kwasy albo vectus
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 09:28   #250
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
podczas depilacji laserowej jest absolutny zakaz uzywania kwasów na obszarach, które będą poddawane depilacji. więc musisz wybrać albo kwasy albo vectus
Dzięki śliczne....a nie wiesz może czy toniki z kwasami o małym stężeniu też są przeciwwskazaniem? Mam tonik z salicylem i stosuje go tylko na czoło i nos pomaga na syfki ale na brodzie też mi się robią i korci mnie przejechać tam tonikiem. Wizytę na vectusa mam pod koniec przyszłego tygodnia... doradzicie cosik? macie jakieś doświadczenia .... ???? dzieki
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 06:27   #251
agataast
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez SabrinaCzarownica Pokaż wiadomość
Dzięki śliczne....a nie wiesz może czy toniki z kwasami o małym stężeniu też są przeciwwskazaniem? Mam tonik z salicylem i stosuje go tylko na czoło i nos pomaga na syfki ale na brodzie też mi się robią i korci mnie przejechać tam tonikiem. Wizytę na vectusa mam pod koniec przyszłego tygodnia... doradzicie cosik? macie jakieś doświadczenia .... ???? dzieki

Naprawdę będziesz ryzykować, nawet jeśli ktoś na forum stwierdzi, że to bezpieczne? Nie lepiej kupić zwykły tonik bez kwasu, te 2-3 tygodnie mało zmienią.
agataast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 09:04   #252
EwaTranquility
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 17
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziewczyny ja już kilka miesięcy temu skończyłam i chcę się podzielić doświadczeniami.
Wyniki na ciele (nogi, pachy) nadal jestem zadowolona ale buzia (wąsik) dramat, nic nie zeszło buuu
EwaTranquility jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:34   #253
SabrinaCzarownica
Przyczajenie
 
Avatar SabrinaCzarownica
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 13
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez agataast Pokaż wiadomość
Naprawdę będziesz ryzykować, nawet jeśli ktoś na forum stwierdzi, że to bezpieczne? Nie lepiej kupić zwykły tonik bez kwasu, te 2-3 tygodnie mało zmienią.
No naprawdę! Bo prawda jest taka że to nie kwestia 3 tygodni jak napisałaś tylko minimum trzech miesięcy bo twarz vectusem robi się co 4 tygodnie więc w ogóle nie mogę się złuszczać kwasami!
Dlatego zrobiłam peeling kawitacyjny
SabrinaCzarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 16:44   #254
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Musi być tam słabo skoro nie stać ich na reklamę :/ i muszą spamowaç na wizażu

Edit: moderacja usunęła spam, do którego się odnosiłam
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2016-01-24 o 09:31
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 10:30   #255
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Kochane wizażynki! Bardzo Was proszę o poradę. Na środę mam ustaloną wizytę będę depilować łydki i uda Vestusem... Mam bardzo mocy, czarny włos jest ich mnóstwo na całej powierzchni nóg. Wszędzie są tej samej grubości i koloru / dramat / wiem że niektóre z Was mają np. jaśniejesze włoski na przodzie ud , albo mocniejsze przy kostkach a ja wszędzie mam taki sam włos! Czarny, gruby i z jednego ujścia wychodzą 3 włosy na raz!! Mam do Was pytanie? Czy bardzo będzie mnie boleć? Czytałam o jakimś kremie znieczulającym na receptę ale nie wiem czy to coś daje? Czy przy pierwszym zabiegu jest szansa jakoś mnie znieczulić? Okropnie się boję bo jestem wrażliwa na ból a z tego co czytam i słyszałam od znajomej z pracy to boli.... napiszcie coś proszę jak macie doświadczenia....mam czas do 27 dzięki
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 16:49   #256
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez zomucha Pokaż wiadomość
Kochane wizażynki! Bardzo Was proszę o poradę. Na środę mam ustaloną wizytę będę depilować łydki i uda Vestusem... Mam bardzo mocy, czarny włos jest ich mnóstwo na całej powierzchni nóg. Wszędzie są tej samej grubości i koloru / dramat / wiem że niektóre z Was mają np. jaśniejesze włoski na przodzie ud , albo mocniejsze przy kostkach a ja wszędzie mam taki sam włos! Czarny, gruby i z jednego ujścia wychodzą 3 włosy na raz!! Mam do Was pytanie? Czy bardzo będzie mnie boleć? Czytałam o jakimś kremie znieczulającym na receptę ale nie wiem czy to coś daje? Czy przy pierwszym zabiegu jest szansa jakoś mnie znieczulić? Okropnie się boję bo jestem wrażliwa na ból a z tego co czytam i słyszałam od znajomej z pracy to boli.... napiszcie coś proszę jak macie doświadczenia....mam czas do 27 dzięki
Każdy ma inną wytrzymałość na ból, nikt Ci nie powie jak to będzie u Ciebie. Ja również obawiałam się przed pierwszym laserem, bo nawet depilacja woskiem bardzo mnie bolała. A podczas laseru ból był znośny, oprócz jednego momentu (pod pachą koło pieprzyka) w którym ból był silny ale Pani wykonująca zabieg przerwała na chwilę i zmniejszyła siłę. Myślałam, że najgorsze będą pachy bo tam miałam włosy o jakich Ty wspominasz: ciemne, grube, z jednej cebulki 3 włosy...i oprócz jednego momentu o którym wspominałam nie było źle, za to na łydkach gdzie włosy były cienkie w pewnym momencie musiałam poprosić o zwolnienie tempa, nie był to ból raczej dyskomfort....
Ja bym na Twoim miejscu spróbowała bez znieczulenia. Poinformuj wcześniej o swoich obawach osobę wykonującą zabieg, a już w trakcie trwania zabiegu informuj o swoich odczuciach i jeśli Cię boli to Pani zapewne zwolni, a może nawet zmniejszy siłę (co nie wpłynie na efekt). Mogę jeszcze doradzić jedną rzecz: poproś o depilację w pierwszej kolejności miejsc które są dla Ciebie najbardziej bolesne przy depilacji woskiem czy depilatorem. Z czasem ból coraz bardziej zaczyna nam doskwierać, na początku jest najlepiej.
Nie bój się na zapas, porozmawiaj o swoich obawach z osobą wykonującą zabieg bo w razie czego zawsze można obniżyć moc Będzie dobrze, zwłaszcza jeśli pójdziesz do doświadczonej osoby która szybko wykona zabieg, wybierzesz odpowiednią datę tj. nie przed miesiączką i oczywiście nie będziesz się negatywnie nastawiać, że będziesz bardzo cierpieć.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:07   #257
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Dziękuje za odpowiedź miałaś rację nie było tak źle. Strach ma wielkie oczy, ale powiedziałam na wstępnie że boję się bólu i generalnie myślę o znieczuleniu jeśli można... No Pani stwierdziła że nie ma się czego bać, że zrobi tak że bardzo boleć nie będzie, a jak będzie to znieczulimy ale przy następnym zabiegu lub dzisiaj zrobimy tylko łydki a uda w piątek, mówiła też mam bardzo dobry włos do lasera że szybko zobaczę efekt zabiegów w sumie zrobiłam łydki i uda następny zabieg mam za 8 tygodni i spróbuje ze znieczuleniem na tył ud tam pieroństwo najbardziej bolało! Czekam na efekt zabiegu Pani była taka pewna że aż wzbudziła moją ciekawość napiszę kilka zdań za jakiś czas dobrej nocy
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:22   #258
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Na mnie vectus nie zadziałał
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 08:05   #259
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Na mnie vectus nie zadziałał
Cześć Kocuracek ...ale napisz, tak szczerze ... żadne włoski Ci nie wypadły po depilacji? może masz jakieś problemy zdrowotne? trochę mnie nastraszyłaś bo kupiłam karnety na łydki i uda i mam nadzieje że będzie działał! Ja na razie nie widzę żadnych efektów, hmm napisz coś więcej....też miałaś nogi robione czy coś innego? pozdrawiam
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 07:27   #260
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Jestem po 6 zabiegach z vectusa na całe ciało. Włosy zniknęły w 40% więc szału nie ma. Mam włosy średni blond.
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 13:02   #261
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez zomucha Pokaż wiadomość
Cześć Kocuracek ...ale napisz, tak szczerze ... żadne włoski Ci nie wypadły po depilacji? może masz jakieś problemy zdrowotne? trochę mnie nastraszyłaś bo kupiłam karnety na łydki i uda i mam nadzieje że będzie działał! Ja na razie nie widzę żadnych efektów, hmm napisz coś więcej....też miałaś nogi robione czy coś innego? pozdrawiam

Cześć
U mnie historia jest taka, że parę lat temu depilowałam się laserem, którego nazwy nie pamiętam. Co 1-2 lata powinnam robić 1-2 zabiegi "przypominające". A to dlatego, że włoski zaczynają się po takim czasie pojawiać. I zawsze chodziłam na te zabiegi przypominające tym laserem i znowu na dwa lata miałam gładką skórę. W tym roku wypadło, że powinnam zrobić przypomnienie, a że dostałam lepszą cenę na vectusa II to stwierdziłam, że nim pozbędę się tych odrośniętych dziadów (ponoć najmocniejszy na rynku, mniej bolesny itp). Nie ruszyło nic. No nic kompletnie. Zrobiłam dwa zabiegi, w tej cenie miałabym już jeden zabieg moim laserem, który na 100 proc chociaż połowę tego by wypielił. Moja koleżanka też nie jest zadowolona a miała robione 4 razy. Mówi, że placek jedynie w jakimś miejscu ma przerzedzony. U niej mowa o bikini, u mnie bikini, miedzy pośladkami i pachy. Jestem blada z czarnym włosem. Miałam ochotę na łydki vectusem, ale szkoda mi kasy, bo widocznie na mnie nie działa. Dasz znać jak u Ciebie poszło? Trzymam kciuki żeby jednak ruszyło, bo kasa pewnie niemała
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 10:07   #262
zomucha
Przyczajenie
 
Avatar zomucha
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Cześć
U mnie historia jest taka, że parę lat temu depilowałam się laserem, którego nazwy nie pamiętam.

Cześć dzięki śliczne że odpisałaś i na wstępnie napiszę że szkoda że nie pamiętasz jakim laserem się depilowałaś !

W tym roku wypadło, że powinnam zrobić przypomnienie, a że dostałam lepszą cenę na vectusa II

Ja byłam na zabiegu vectusem nie widziałam nawet że wypuścili vectusa II to ten sam Palomar z USA? jesteś pewna?to ma znaczenie :/

Jestem blada z czarnym włosem.
To podobnie jak ja...

Dasz znać jak u Ciebie poszło?
Minęło 13 dni od zabiegu nie widzę żadnego efektu, nic się nie zmieniło....


Trzymam kciuki żeby jednak ruszyło, bo kasa pewnie niemała
dzięki śliczne dam znać jak coś ruszy lub nie ruszy;/
mam nadzieję że nie przeszkadza Ci forma w jakiej odpisałam pozdrawiam
zomucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 19:58   #263
Pi_gu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej! Zanim zdecydowałam się na zabieg Vectusem minęło sporo czasu. Informacje w internecie są sprzeczne.☠ Dziś jestem 2 tygodnie po pierwszym zabiegu - całe nogi i bikini głębokie. Obiektywnie podchodząc do sprawy, zabieg nie należy do przyjemnych, zwłaszcza bikini. Co do efektów mam ochotę wstawić zdjęcie...
Pi_gu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 06:19   #264
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez zomucha Pokaż wiadomość
dzięki śliczne dam znać jak coś ruszy lub nie ruszy;/

mam nadzieję że nie przeszkadza Ci forma w jakiej odpisałam pozdrawiam

Czekam na info (nic mi nie przeszkadza) szkoda, że depilacja jakim kolwiek laserem jest taka droga :/

Cytat:
Napisane przez Pi_gu Pokaż wiadomość
Hej! Zanim zdecydowałam się na zabieg Vectusem minęło sporo czasu. Informacje w internecie są sprzeczne.☠ Dziś jestem 2 tygodnie po pierwszym zabiegu - całe nogi i bikini głębokie. Obiektywnie podchodząc do sprawy, zabieg nie należy do przyjemnych, zwłaszcza bikini. Co do efektów mam ochotę wstawić zdjęcie...

Nie krępuj się a tak poważnie to po dwóch tygodniach nie można nic powiedzieć o skuteczności. Laser spowalnia odrastanie włosów i do 4-6 tyg byłam nawet gładka... Po czym odrosło wszystko.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 07:10   #265
dziubas3105
Zadomowienie
 
Avatar dziubas3105
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 573
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Czekam na info (nic mi nie przeszkadza) szkoda, że depilacja jakim kolwiek laserem jest taka droga :/




Nie krępuj się a tak poważnie to po dwóch tygodniach nie można nic powiedzieć o skuteczności. Laser spowalnia odrastanie włosów i do 4-6 tyg byłam nawet gładka... Po czym odrosło wszystko.
No właśnie. Po 3 razie włosów odrasta najwięcej.
Ja jestem po 6 zabiegach i muszę zrobić jeszcze min 2. Po serii włosów 40% mniej ale do pełnej gładkości dużo brakuje...
dziubas3105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:30   #266
sonida
Raczkowanie
 
Avatar sonida
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 68
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Robiłam już 6 zabiegów laserem na bikini (nie był to ipl), od ostatniego zabiegu mija rok a efekty są marne. Zastanawiałam się poważnie nad vectusem (mamy w Lublinie) ale czytając wpisy coraz bardziej się zastanawiam, nie chce wyrzucić znów kasy w błoto a zabiegi kosztują (1000zl dla studentki to spory wydatek). Czy któraś z Was jest już jakiś czas po zabiegu i może coś na ten temat napisać? Widziałam poprzednie wpisy, że laser jest nowy i jesteście w trakcie zabiegów ale może jednak któras niedawno skończyła?
__________________
Walki o piękne włosy ciag dalszy

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
sonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:58   #267
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Tak z ciekawości, napiszcie ile kosztuje jeden zabieg na konkretną partię u Was
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 16:51   #268
sonida
Raczkowanie
 
Avatar sonida
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 68
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

u mnie jedna duza partia 299 a kolejna 200, duze partie w pakiecie 5ciu 999zl
__________________
Walki o piękne włosy ciag dalszy

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
sonida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 09:51   #269
tynamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej, jestem tu nowa i mam pytanie odnośnie depilacji. Czy cały zabieg jest bardzo bolesny? Myślałam o bikini... ale boje się, że będzie bolało. Jakieś wasze opinie?
tynamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 13:58   #270
KarolinaMalinowska5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Vectus - nowa depilacja laserowa - jakie efekty?

Hej Nie wiem jak Vectus ale ja chodze na Light Sheer Duet, jest to diodowy laser, który ma w jednej głowicy nakładkę chłodząca a w drugiej zasysająca, tak wiec zabieg na prawde nie należy do bolesnych Wiadomo, że czuć delikatne ciepło i małe igiełki ale z tego co wiem to kazdy odczuwa to inaczej. Ja chodzę do <ciach> w Warszawie, mają teraz promocję na pierwszy zabieg na pachy za darmo. Moze spróbuj się tam umówić i sobie przetestujesz - ja polecam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-23 o 23:40
KarolinaMalinowska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-05 19:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.