Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-11, 15:26   #2581
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Niestety boli. Tak szarpnęłam. Z wózka sklepowego wyjmowałam dużą torbę pełną alkoholi i napojów. Musiałam szarpnąć, żeby dać radę to wyjąć. Poczułam wtedy, że coś się zadziało w tej piersi.

Nie myślałam, że po takim czasie to jeszcze jest niebezpieczne. Gdybym wiedziała, że tak to się skończy, poprosiłabym kogoś.

Dziwne uczucie znowu czuć tę pierś przy chodzeniu, bieganiu, ruchu rąk. Dopiero sobie uświadomiłam, jak fajnie już było. Niczego nie czułam, piersi, jak swoje. Normalnie biegniesz i nie czujesz cycków, a teraz w tej jednej znowu bałagan.

Zapiszę się w przyszłym tyg. na USG. Tylko, czy to badanie jest w stanie wykazać jakieś naderwanie mięśnia, czy coś podobnego. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 16:56   #2582
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Może po prostu nadwyrężyłaś mięsień. Idź kochana dla świętego spokoju na to USG. Jeśli będzie coś nie tak, to powinno wykazać nieprawidłowość
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 17:06   #2583
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja kupiłam sportowy. Ten co ma Fleur, 70C. Czuje sie jak seksbomba Hahahah pancernik jest straszny. A opuchlizny juz nie ma, wiec zobaczymy, może nie będzie potem zbyt dziwny. 65 prawdopodobnie E musiałabym kupować, ale to sie okaże za dwa miesiące (a nawet i pózniej, bo niektórym z Was sie zmienił rozmiar po wiecej niż 3 mies).

Lika, a sportowe do kiedy masz nosić? Trz do 6tyg? Bo ja mówiłam o tym i o tym ze do 6 tyg

Pani w sklepie powiedziała jak mi ładnie ten stanik zebrał piersi hahahahhaah to nie stanik, Ups. Zupełnie inaczej wyglądają i sie zbierają w tym sportowym, lepiej!

Komtesa, nie martw sie, nic nie mogło sie stać... przecież nie będziemy teraz do końca życia nic nie robić. Niektóre dziewczyny codziennie dźwigają ciężkie rzeczy, a maja implanty.

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2017-10-11 o 17:07
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 17:31   #2584
Toskania2000
Raczkowanie
 
Avatar Toskania2000
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 419
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Komtesa, weź jakiś przeciwzapalny lek.
Napewno pomoże i boleć przestanie.
Niemożliwe, żeby mogło się coś stać. Prawdopodobnie nie obciążałaś klatki i stąd ból.
Ja nie wyobrażam sobie nie podnosić zakupów (oczywiście w odpowiednim czasie), gdyż to głównie ja je robię.
__________________
21.09. 2017 - Silimed 425 cc - A.B.
Toskania2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:04   #2585
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sportowy. Ten co ma Fleur, 70C. Czuje sie jak seksbomba Hahahah pancernik jest straszny. A opuchlizny juz nie ma, wiec zobaczymy, może nie będzie potem zbyt dziwny. 65 prawdopodobnie E musiałabym kupować, ale to sie okaże za dwa miesiące (a nawet i pózniej, bo niektórym z Was sie zmienił rozmiar po wiecej niż 3 mies).

Lika, a sportowe do kiedy masz nosić? Trz do 6tyg? Bo ja mówiłam o tym i o tym ze do 6 tyg

Pani w sklepie powiedziała jak mi ładnie ten stanik zebrał piersi hahahahhaah to nie stanik, Ups. Zupełnie inaczej wyglądają i sie zbierają w tym sportowym, lepiej!

Komtesa, nie martw sie, nic nie mogło sie stać... przecież nie będziemy teraz do końca życia nic nie robić. Niektóre dziewczyny codziennie dźwigają ciężkie rzeczy, a maja implanty.
Hejo. A jaki model i gdzie kupilas staniczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:05   #2586
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Hejo. A jaki model i gdzie kupilas staniczek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fleur na swoim profilu podawała model, chyba Triaction N? z Triumpha.
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:10   #2587
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

WYLICZANKA

😍

Luka_ja - 17.10 - 6

😍

Aqgatta58 - 30.11 - 20

😍

JustynkaWe - 12.12 - 62

😍

Nati0702 - 7.03 - 148

😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Fleur na swoim profilu podawała model, chyba Triaction N? z Triumpha.
Aha dzieki to kukne tez do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-11, 21:10   #2588
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witajcie Dziewczyny😊

Rzeczywiscie bardzo kameralnie tutaj u Was👍 Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Czekam na zabieg...właściwie miałam to juz mieć za sobą , ale się przeziębiłam (oczywiście Prawo Murphie'go, bo normalnie mój lekarz rodzinny nie wie jak wyglądam). Od konsultacji czekałam trzy miechy...miało byc wczoraj, bedzie 17-go, jesli sie wykuruje... a zaparlam sie, wiec bedzie, innej opcji nie przyjmuje do wiadomości!😉

Chciałabym mieć to już za sobą🙄



Luka_ja widzę, że dla nas obu 17-ty października będzie wielkim dniem😃
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:12   #2589
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny😊

Rzeczywiscie bardzo kameralnie tutaj u Was👍 Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Czekam na zabieg...właściwie miałam to juz mieć za sobą , ale się przeziębiłam (oczywiście Prawo Murphie'go, bo normalnie mój lekarz rodzinny nie wie jak wyglądam). Od konsultacji czekałam trzy miechy...miało byc wczoraj, bedzie 17-go, jesli sie wykuruje... a zaparlam sie, wiec bedzie, innej opcji nie przyjmuje do wiadomości!😉

Chciałabym mieć to już za sobą🙄



Luka_ja widzę, że dla nas obu 17-ty października będzie wielkim dniem😃
Hej
Witamy w naszym gronie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:19   #2590
Luka_ja
Raczkowanie
 
Avatar Luka_ja
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 265
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Witaj Zoji 😊 Historia wypisz,wymaluj jak u mnie, miał być 25.09. jednak przeziębienie pozmieniało plany (również to u mnie osobliwe zjawisko). Napisz coś więcej, u kogo (inicjały) i co robisz 😊 Będzie nam raźniej 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
17.10.2017r. AK
Sebbin 425 ccc proj.5,7
dł.12,7, szer.12,00
Luka_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:23   #2591
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Fleur na swoim profilu podawała model, chyba Triaction N? z Triumpha.
Kurde nie mam jej w znajomych . Jestes w stanie mi podac dokladnie? Przepraszam ze nudze ale bede miec wiadomość na zapas w co celowac po pancerniku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-11, 21:31   #2592
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Co myslicie o tych ?
Sa ok?
Screenshot_20171011-222543.pngScreenshot_20171011-222731.png

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:40   #2593
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Co myslicie o tych ?
Sa ok?
Załącznik 7271686Załącznik 7271691

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam własnie ten po lewej, ale wersja biało-różowa. ;D Triumph Triaction Free Motion N 70C
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 21:51   #2594
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja też mam ten free motion. Jest rewelacyjny! A ten z prawej wydaje się być jeszcze lepszy, bo zapinany z przodu. Po operacji jak znalazł.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 22:06   #2595
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Ja mam własnie ten po lewej, ale wersja biało-różowa. ;D Triumph Triaction Free Motion N 70C
Aha no to super zapisze sobie go
Ile po operacji mozna juz go miec ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Ja też mam ten free motion. Jest rewelacyjny! A ten z prawej wydaje się być jeszcze lepszy, bo zapinany z przodu. Po operacji jak znalazł.
No wlasnie tez ze wzgledu na zapiecie kuknelam na niego tylko ciekawe czy rozstaw piersi bedzie ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 22:28   #2596
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez JustynkaWe Pokaż wiadomość
Aha no to super zapisze sobie go
Ile po operacji mozna juz go miec ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


No wlasnie tez ze wzgledu na zapiecie kuknelam na niego tylko ciekawe czy rozstaw piersi bedzie ok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sportowy stanik możesz nosić dopiero po zgodzie Twojego lekarza. Nie wcześniej. Każdy ma swój sposób prowadzenia leczenia, dlatego nie możesz się sugerować tym co piszemy.

Likaaa! Odpowiedz mi: te 6 tygodni to w pancernikach i sportowych czy po 6 tyg dopiero sportowy? Bo ja mam 12 tyg w pancerniku i sportowy, dopiero potem jakies ludzkie staniczki :P
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-11, 22:28   #2597
Ona31Waw
Raczkowanie
 
Avatar Ona31Waw
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 332
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zoji Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny😊

Rzeczywiscie bardzo kameralnie tutaj u Was👍 Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?

Czekam na zabieg...właściwie miałam to juz mieć za sobą , ale się przeziębiłam (oczywiście Prawo Murphie'go, bo normalnie mój lekarz rodzinny nie wie jak wyglądam). Od konsultacji czekałam trzy miechy...miało byc wczoraj, bedzie 17-go, jesli sie wykuruje... a zaparlam sie, wiec bedzie, innej opcji nie przyjmuje do wiadomości!😉

Chciałabym mieć to już za sobą🙄



Luka_ja widzę, że dla nas obu 17-ty października będzie wielkim dniem😃
Witaj Zoji
U kogo robisz operacje i jaki będziesz mieć implant?
__________________
Było: A/84/70/171/56
Już są M.Ch 21.09.2017 Allergan 325cc 12/11.1/5.7
Jest: E 90/70/171/58
Ona31Waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 06:45   #2598
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
Sportowy stanik możesz nosić dopiero po zgodzie Twojego lekarza. Nie wcześniej. Każdy ma swój sposób prowadzenia leczenia, dlatego nie możesz się sugerować tym co piszemy.

Likaaa! Odpowiedz mi: te 6 tygodni to w pancernikach i sportowych czy po 6 tyg dopiero sportowy? Bo ja mam 12 tyg w pancerniku i sportowy, dopiero potem jakies ludzkie staniczki :P
Pancerniki u niektórych lekarzy to właśnie sportowe modele biustonoszy niektórych marek jak właśnie biustonosze Anita. U AK sprawa wygląda tak że po operacji trzeba bezwzględnie nosić biustonosz który się dostało po operacji przez 6 tygodni, a po 6 tygodniach biustonosze bez fiszbin, że sportowymi też bym uwazala na początku, bo mogą różnie się układać i naciskać. Zobacz w galerie dziewczyn, większość z nas po tych 6tygodniach kupowała właśnie jakis sportowy jak ten triaction bądź takie miękkie z hm lub cubusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 07:39   #2599
Cotton2015
Raczkowanie
 
Avatar Cotton2015
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 404
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

jejciu, ale mi się dziś śniło! że mi się z piersi dwa naleśniki zrobiły, jak u matki, która wykarmiła trójkę dzieci haaha aż zapaliłam światło, żeby sprawdzić, czy to sen, taki był realistyczny
Jutro się przeprowadzam, chyba z tego stresu mi się już na głowę rzuca :P
__________________
14.04.2015 dr P.N., ES 400 hp
19.06.2017 poprawka i wymiana implantów dr A.B. Polytech 600 SL TXS
Cotton2015 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 08:23   #2600
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
jejciu, ale mi się dziś śniło! że mi się z piersi dwa naleśniki zrobiły, jak u matki, która wykarmiła trójkę dzieci haaha aż zapaliłam światło, żeby sprawdzić, czy to sen, taki był realistyczny
Jutro się przeprowadzam, chyba z tego stresu mi się już na głowę rzuca :P
Stres robi swoje Mi przed operacją śniło się że jestem na operacji i jakieś dziwne scenariusze związane z nią, a po że jestem na poprawce
Byłam wczoraj na konsultacji u AB, powiedział żebym wracała do normalnego życia, ale bez tego jak to ujął "hulaj duszo piekła nie ma".

Nie kazał mi nosić żadnego stanika sportowego ani pooperacyjnego a ja zapomniałam zapytać jak jest lepiej.
Tak czy siak śpię dalej w pancerniku a na co dzień sportowy będzie.
Zadzwonię i podpytam co on na ten temat myśli.

Cotton powiedz mi proszę Mentorko ma, doktor kazał Ci masować blizny? Masowałaś je, czy tylko kleiłaś plasterek? Teraz są miękkie czy czuć zgrubienie?

Mnie oczywiście powstrzymać się nie dało, wpadłam do Li Pari i takie cuda co oni mają... Pani dobrała mi rozmiar 65G :O Ale cudo!
Później byłam w Intimissimi i tam jak chciałam conajmniej 70E to Pani powiedziała że to rzadki rozmiar i mi dała np 80C, 85B
I powiedziała że mogą mi obwód zmniejszyć albo jak nie jestem z Wawy żebym poszła do krawcowej. Oczywiście zrezygnowałam.
Później poszłam do Etam i oprócz miękkich niemiseczkowych był tylko jeden w rozm 70E, bo wszystkie inne kończą się na D.
Jak przed op miałam problem żeby kupić dobrą gąbkę w rozmiarze moim był problem bo macałam czy mają dużo gąbki i fiszbiny, a teraz macam czy ich nie mają przyjemny problem.

Moje cycochy dalej opuchnięte i chciałabym już wrócić do fitnessu i Zumby - jak myślicie kiedy będę mogła?

A na domiar złego okres dziś mi się przytrafił i czuje się jak dmuchana lalka..
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:27   #2601
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

kinia, super że wszystko ok.
Niestety Intimissimi ma marną rozmiarówkę. Ja kupuję 75C, ale czuję że ten obwód powinien być 70. Jednak miseczki pasują i ogólnie jest ok.
Cubus ma fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o sieciówki. Ma obwody od 65 jeśli się nie mylę.
W Reserved 70E też spokojnie są.
La Pari u nas nie ma, ale ceny chyba i tak mają kosmiczne?
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:30   #2602
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

w dniu dzisiejszym mija dwa tygodnie od operacji, obudziłam się z ogromnym bólem, nie jestem w stanie funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych wkleiłam zdjęcia blizn do albumu
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:33   #2603
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
Pancerniki u niektórych lekarzy to właśnie sportowe modele biustonoszy niektórych marek jak właśnie biustonosze Anita. U AK sprawa wygląda tak że po operacji trzeba bezwzględnie nosić biustonosz który się dostało po operacji przez 6 tygodni, a po 6 tygodniach biustonosze bez fiszbin, że sportowymi też bym uwazala na początku, bo mogą różnie się układać i naciskać. Zobacz w galerie dziewczyn, większość z nas po tych 6tygodniach kupowała właśnie jakis sportowy jak ten triaction bądź takie miękkie z hm lub cubusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja mam sportową Anitę jako pancernik. Na sportowy dostałam zielone światło, więc będę sportowy nosiła na dzień, a pancernik na noc. No i pancernik zrobił się trochę luźny. Dalej jest dobry, ale porównując z tym co było wcześniej... Po praniu jest super, ale doba, dwie, i już tak super nie leży. Fleur, Ty też chyba dość wcześnie kupiłaś ten z Triumpha?

Patrysienka, dalej masz strupki? Ja jestem 2,5 tyg po i już różowiutkie blizny. Jak u reszty z tym? Tylko ja jestem takim wyjątkiem?

To źle, że tak długo bierzesz przeciwbólowe. Ja zawsze łykam tabletki jak cukierki, okres, ból głowy, kręgosłup, a po piersiach 6go dnia odstawiłam :/ Myślałaś, żeby zamówić fizjoterapeutę do domu, by Ci rozmasował plecy i odciążył trochę?

I JAK DOBRZE CZUĆ SWÓJ MOSTEK!!!

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2017-10-12 o 08:37
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:42   #2604
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość
No ja mam sportową Anitę jako pancernik. Na sportowy dostałam zielone światło, więc będę sportowy nosiła na dzień, a pancernik na noc. No i pancernik zrobił się trochę luźny. Dalej jest dobry, ale porównując z tym co było wcześniej... Po praniu jest super, ale doba, dwie, i już tak super nie leży. Fleur, Ty też chyba dość wcześnie kupiłaś ten z Triumpha?

Patrysienka, dalej masz strupki? Ja jestem 2,5 tyg po i już różowiutkie blizny. Jak u reszty z tym? Tylko ja jestem takim wyjątkiem?

To źle, że tak długo bierzesz przeciwbólowe. Ja zawsze łykam tabletki jak cukierki, okres, ból głowy, kręgosłup, a po piersiach 6go dnia odstawiłam :/ Myślałaś, żeby zamówić fizjoterapeutę do domu, by Ci rozmasował plecy i odciążył trochę?

I JAK DOBRZE CZUĆ SWÓJ MOSTEK!!!
Mi mój doktor powiedział że pierwsze 6 tyg tylko w pancerniku i żeby nie dokupywac bo szkoda pieniędzy, później będą potrzebne na koronki Jego słowa. Także po 6 tyg zielone światło na miękkie biustonosze bez fiszbiny, fiszbiny minimum po 3 miesiącach. Pielęgniarka potem mówiła żeby jeszcze po 6 tyg. Spać w pancerniku. Szczegółowe dowiem się na konsultacji gdzieś za miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 08:56   #2605
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
w dniu dzisiejszym mija dwa tygodnie od operacji, obudziłam się z ogromnym bólem, nie jestem w stanie funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych wkleiłam zdjęcia blizn do albumu
Cierpliwości. Ja pamietam, że mnie przestało boleć tak mocniej po 2 tygodniach, ale ogólnie bóle różne były długo, do 5 tygodni na pewno, dopiero jak cała opuchlizna zeszła było lepiej. Rwanie, zwłaszcza jak wstawałam z łożka było bardzo silne , czasami aż oddech zabierało. Mineło po 6 tyogodniach.
Ty byłaś koścista, zero tkanki, ciało naprawdę potrzebuje czasu żeby się dostosować do nowego sytuacji. Będzie lepiej, czas.... cierpliwości!

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Lika23, ja śpię do dziś w pancerniku lub topie . Jest mi tak wygodniej i nie stresuję się, że cyckom się coś stanie. Latem parę nocy spałam bez, ale nie czułam się pewnie.
Ogólnie po tych 6 tygodniach na dzień wkładałam np. triumph trophy N, Anitę tą miękką bez fiszbin, którą ostatnio wstawiałam i tak na co dzień na pewno przez kilka tyg. Zdarzyło mi się włożyć te miękkie z cubusa, ale raczej tak na pół dnia, tylko do pracy. Fiszbiny nosiłam po 3 miesiącach, ale po 4-5 godzin, dłużej nie było mi wygodnie. Obecnie noszę wszystko co popadnie, byle wygodne było. z 90% staników wyjęłam fiszbiny i nie straciły formy.
te 2 nowe z intimissimi są niesamowicie wygodne i fiszbiny kompletnie nie przeszkadzają, bo się nisko kończą.
Latem nosiłam lekkie, nie trzymające koronki, sporadycznie bez stanika.
Ale jak sam dr mi w czerwcu teraz powiedział, najlepiej jak się w domu siedzie ubrać coś trzymającego, żeby grawitacja za szybko nie zadziałała.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 09:12   #2606
szalonajaa
Raczkowanie
 
Avatar szalonajaa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 136
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
w dniu dzisiejszym mija dwa tygodnie od operacji, obudziłam się z ogromnym bólem, nie jestem w stanie funkcjonować bez tabletek przeciwbólowych wkleiłam zdjęcia blizn do albumu
Biedna jesteś... współczuję Ci że tak cierpisz Ale taki stan nie będzie trwał wiecznie, na pewno z dnia na dzień będzie czuć poprawę.

Ja w sumie już od kilku dni bez proszków. Rwie mnie w prawej piersi czasem, dlatego jak pamiętam to staram się się bardziej lewej ręki używać.
A co do piersi... Jejuuuu jak one mi się nie podobają Zastanawiam się czy w metodzie pod powięź one tak samo powinny opaść jak w metodzie pod mięsień? Jakoś mam ich sporo na górze przez co daleko im do mojego pożądanego kształtu...
__________________
05.10.2017 - dr A.B. Warszawa - Silimed Natural 320HI

Edytowane przez szalonajaa
Czas edycji: 2017-10-12 o 09:14
szalonajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 09:15   #2607
Lika23
Raczkowanie
 
Avatar Lika23
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 485
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Cierpliwości. Ja pamietam, że mnie przestało boleć tak mocniej po 2 tygodniach, ale ogólnie bóle różne były długo, do 5 tygodni na pewno, dopiero jak cała opuchlizna zeszła było lepiej. Rwanie, zwłaszcza jak wstawałam z łożka było bardzo silne , czasami aż oddech zabierało. Mineło po 6 tyogodniach.
Ty byłaś koścista, zero tkanki, ciało naprawdę potrzebuje czasu żeby się dostosować do nowego sytuacji. Będzie lepiej, czas.... cierpliwości!

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Lika23, ja śpię do dziś w pancerniku lub topie . Jest mi tak wygodniej i nie stresuję się, że cyckom się coś stanie. Latem parę nocy spałam bez, ale nie czułam się pewnie.
Ogólnie po tych 6 tygodniach na dzień wkładałam np. triumph trophy N, Anitę tą miękką bez fiszbin, którą ostatnio wstawiałam i tak na co dzień na pewno przez kilka tyg. Zdarzyło mi się włożyć te miękkie z cubusa, ale raczej tak na pół dnia, tylko do pracy. Fiszbiny nosiłam po 3 miesiącach, ale po 4-5 godzin, dłużej nie było mi wygodnie. Obecnie noszę wszystko co popadnie, byle wygodne było. z 90% staników wyjęłam fiszbiny i nie straciły formy.
te 2 nowe z intimissimi są niesamowicie wygodne i fiszbiny kompletnie nie przeszkadzają, bo się nisko kończą.
Latem nosiłam lekkie, nie trzymające koronki, sporadycznie bez stanika.
Ale jak sam dr mi w czerwcu teraz powiedział, najlepiej jak się w domu siedzie ubrać coś trzymającego, żeby grawitacja za szybko nie zadziałała.
Masz ismenka rację. Wspomniał mi też doktor o grawitacji. Mam zamiar kupić te same biustonosze co masz. Ale spokojnie przeczekam te 6tyg i zrobię nalot na sklepy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.09.17 OP A.K Katowice_-_ Sebinny anatomy TF 535cc B:130mm H:137mm P61mm
Lika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 09:21   #2608
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez szalonajaa Pokaż wiadomość
Biedna jesteś... współczuję Ci że tak cierpisz Ale taki stan nie będzie trwał wiecznie, na pewno z dnia na dzień będzie czuć poprawę.

Ja w sumie już od kilku dni bez proszków. Rwie mnie w prawej piersi czasem, dlatego jak pamiętam to staram się się bardziej lewej ręki używać.
A co do piersi... Jejuuuu jak one mi się nie podobają Zastanawiam się czy w metodzie pod powięź one tak samo powinny opaść jak w metodzie pod mięsień? Jakoś mam ich sporo na górze przez co daleko im do mojego pożądanego kształtu...
Oczywiście że opadną spokojnie, na górze masz opuchliznę i w zależności od organizmu jeszcze troszkę się będzie utrzymywać..

Ja w prawej do tej pory mam sporą, z lewej nieco zeszła ale dalej jest. Doktor w Vectrze pokazywał mi że opuchliznę widać
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 09:23   #2609
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

szalonaja, no jasne, że opadną, ułożą się.
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 09:33   #2610
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
kinia, super że wszystko ok.
Niestety Intimissimi ma marną rozmiarówkę. Ja kupuję 75C, ale czuję że ten obwód powinien być 70. Jednak miseczki pasują i ogólnie jest ok.
Cubus ma fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o sieciówki. Ma obwody od 65 jeśli się nie mylę.
W Reserved 70E też spokojnie są.
La Pari u nas nie ma, ale ceny chyba i tak mają kosmiczne?
Ja zamówiłam sobie też tego Tezenisa i jest super. Tani był a po wyjęciu fiszbin bardzo wygodny!

w Li Pari mają ceny kosmiczne ale i biustonosze są cudowne od 250 nawet do 500 zl za biustonosz
Ale warto jeden lub dwa tam kupić bo są świetne.

Resztę sklepów polukam jak już i cyce będą zdrowsze, nie chciałam ich przemęczać takim mierzeniem.
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.