Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 12:04   #3631
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Też myślę, że to najlepszy sposób na włoski. Olejki znajdziesz w każdym arabskim sklepie.
Musisz przetestować różne, bo np mi, te, które wymieniła kocurzyca nie pasują w ogóle.
Kokosowy (i czysty i Vatika z kokosem) plączą włosy i sprawiają, że mam siano, nie wspomnę o tym, ze nie mam szans rozczesać włosów po umyciu.
A ja z kolei po kokosowym nawet mogłabym odzywki nie używac Włosy rozczesują się świetnie.
Mam też małe sekrety co do czesania.
Przed myciem dokładnie szczotkuję włosy (niezależnie czy są naolejowane czy nie). Po takim zabiegu włosy nie są splątane po myciu. Stosuję mycie OMO. Myję dokładnie skalp, reszta włosów myję się praktycznie sama spływającym szamponem.
Po myciu mokre włosy przeczesuję jedynie palcami. Nigdy nie czeszę mokrych włosów. Suche włosy rozczesuję praktycznie jednym pociągnięciem szczotki.


Cytat:
Dabur Amla jest na bazie parafiny, nie ufam tej substancji, dużo lepszy byłby naturalny, czysty olejek z amli (można kupić taniej niż Dabur, zwykle jest w szklanej, zwykłej butli).
Chodzi mi ogólnie o Amlę. Fakt bez parafiny lepsza. Tylko Dabur chyba najłatwiej dostać. Przynajmniej u mnie.

Cytat:
Za to rycynowy to podstawa, pogrubia, wzmacnia, dodaje blasku. Mieszam go z olejem ze słodkich migdałów, czasem dodaję żółtko i kilka kropli olejku rozmarynowego (można kupić w Boots).
Ja też mieszam z migdałowym, dla wygody, żeby łatwiej sie nakładał.
I olejku rozmarynowego też dodaję. Ma on przyspieszać porost.
Maseczki z żółtkiem jeszcze nigdy nie próbowałam. Muszę w końcu przetestować.


Cytat:
A jeśli wymienione przez kocurzycę i przeze mnie olejki Ci nie będą odpowiadały to możesz jeszcze uzyć maski z amli (optycznie pogrubia włosy, zabezpiecza je przed wpływem środowiska zewnętrznego, odżywia i wzmacnia). Ziółek wpływającyhc na kondycję włosa jest mnóstwo, często można je kupić w takim samym sklepie co olejki, są wśród przypraw (amla, eclipta) a maskę robi się prosto, dodajesz do ziółek wodę, robisz papkę i kładziesz na włosy.
Włoski kochają ziółka

Cytat:
A jeśli chodzi o szampon to Vatika wprowadziła na rynek nową linię 4 szamponów, mam z olejem z migdałów, miodem, jogurtem i henną i przyznam, że szczerze go polubiłam. Polecam.
U mnie taki marny wybór. Na szampon Vatiki poluję juz od roku
Raczej sama nie zapuszczam sie w dzielnice gdzie można takie rzeczy kupić. Znalazłam jeden taki supermarket Al-Halal i zaopatruje się tam. Ale malutki wybór mają.
Muszę TŻta jako obstawę zgarnąć i jedziemy na poszukiwanie azjatyckich drogerii.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 12:50   #3632
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Szczęściara Myję włosy tak samo jak Ty, też czeszę je dokładnie przed umyciem, myję skalp a reszta myje się pianą powstałą na skórze głowy. I tu się kończy podobieństwo, bo włosy (po spłukaniu odżywki) jeszcze mokre są jednym wielkim dredem. Żeby je rozczesać muszę się trochę namęczyć. A paradoks polega na tym, że włosy suche mam w świetnej kondycji, błyszczą niemalże jak sztuczne, są ciężkie i gładkie. Nie mam pojęcia dlaczego tak bardzo trudno się z nimi uporać na mokro.
Kokosowy jest chyba najpopularniejszym olejkiem do włosów, zwłaszcza w wizażowych wątkach o tego typu produktach, a rzesza wielbicielek na pewno przewyższa olej ze słodkich migdałów, ale co włos to inne potrzeby, najważniejsze znaleźć dla siebie coś odpowiedniego
A używałaś oleju musztardowego?


Olej z amli stoi u mnie kilometrami na półkach, ale cieżko było mi się do niego przekonać Dabur ma ładną buteleczkę, naklejkę, pudełko a ten zwykły (ale za to prawdziwy) przypomina mi ocet z lat 80tych, szklana butla i biała kartka z czarnym, krótkim opisem. Ale watro, choć ostatnio tak bardzo przeszkadza mi zapach amli, że musiałam odstawić.

Żółtko świetnie działa z olejkami ale zapach... jest dość silny, nawet rozmarynowy do końca nie pomaga. Ale coś za coś

A może w sklepie internetowym upolujesz ten szampon? Jak dla mnie jest o wiele lepszy niż poprzedni. Aha, często można spotkać szampon w czarnej, nieprzezroczystej butelce, nazywa się Bio Amla Shampoo, zawiera mnóstwo wyciągów z ziół, do tego nie ma slsów. Trudno go wyciągnąć z butelki, bo jest szalenie gęsty ale dobrze się pieni i jest genialny do zmywania olejków. A jeśli nie kładłaś na głowę oleju to można dodać do szamponu już na ręku odrobinę oleju rycynowego i takim umyć włoski, włoski są takie mocno witalne
O tym szamponie piszę, jakbyś w razie omijała go łukiem i nie pomyślała (tak jak kiedyś ja), żeby kupić i spróbować. Naprawdę fajny.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:02   #3633
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
A używałaś oleju musztardowego?
Czaję się na niego, ale muszę najpierw zyżyc trochę tych olejków które już mam. Za dużo sie tego zrobiło i już głupieję jak mam podjac decyzję który nałozyć.




Cytat:
A może w sklepie internetowym upolujesz ten szampon?
Mam uraz do zakupów internetowych. Za dużo rzeczy do mnie nie dociera. A najgorsze jest jak firma kurierska się upiera że paczkę dostarczyła, a ani ja ani moi sąsiedzi jej nie dostali
I jeszcze kurier pisze że zostawiał zawiadomienie kilkakrotnie i za kazdym razem w raporcie wpisał inny kolor drzwi, Chyba nawet na mojej ulicy nie był, bo uliczka jest krótka i wszystkie dzwi są białe.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:22   #3634
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czaję się na niego, ale muszę najpierw zyżyc trochę tych olejków które już mam. Za dużo sie tego zrobiło i już głupieję jak mam podjac decyzję który nałozyć.
To tak samo jak ja, nie poddałam się po pierwszych testach z kokosowym, kupowałam inne i przez jakiś czas miałam pół łazienki olejów. Ale musztardowego jeszcze nie. Zraził mnie zapach sezamowego, jest bardzo ciężki i intensywny, nie wiem czy musztardowy nie będzie podobny.





Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mam uraz do zakupów internetowych. Za dużo rzeczy do mnie nie dociera. A najgorsze jest jak firma kurierska się upiera że paczkę dostarczyła, a ani ja ani moi sąsiedzi jej nie dostali
I jeszcze kurier pisze że zostawiał zawiadomienie kilkakrotnie i za kazdym razem w raporcie wpisał inny kolor drzwi, Chyba nawet na mojej ulicy nie był, bo uliczka jest krótka i wszystkie dzwi są białe.
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak upolować TŻ i zabrać go na wycieczkę po sklepikach. Widzę, że jesteś z Birmingham, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem porządnie zaopatrzonego sklepu. Połowa dziewczyn, które chodzą ze mną na angielski ma rodziny w Birmingham, które prowadzą sklep z produktami arabskimi.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 14:56   #3635
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
W takim razie nie pozostaje nic innego, jak upolować TŻ i zabrać go na wycieczkę po sklepikach. Widzę, że jesteś z Birmingham, nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem porządnie zaopatrzonego sklepu. Połowa dziewczyn, które chodzą ze mną na angielski ma rodziny w Birmingham, które prowadzą sklep z produktami arabskimi.
A mogłabyś je popytać o adresy Tak chociaż mniej więcej. Dzielnica ulica Zaoszczędziło by mi to szukania i jeżdżenia w ciemno.
Ja jeżdżę do Al Halal market na Small Heath.
W mojej dzielnicy to nawet nie mam co marzyć o takich sklepach. Podejrzewam że na pewno coś bym dostała na Soho, ale tam niebezpiecznie jest. Byłam tam raz i mi wystarczy. Sama wiecej tam nie pojadę.
Jestem tu pięć lat ale dopiero od niedawna zaczęłam się interesować azjatyckimi kosmetykami

A skąd ty jesteś?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:08   #3636
KaraMars
Przyczajenie
 
Avatar KaraMars
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
GG do KaraMars
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja 22 jadę do Londynu...pewnie będziemy mieć wolny czas na Oxford Street, ale 3 godziny tam to chyba strasznie mało co?? Mogłybyście mi powiedzieć gdzie warto zajść (oprócz Primarka bo tam na 100%) żeby wyrobić się w te 3 godzin mniej więcej? Chciałabym kupić ciuchy u kosmetyki...
KaraMars jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 21:30   #3637
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Beekeeper, ktory to scrub Soap and Glory polecasz? Bo znalazlam kilka. Rzeczywiscie maja dopre opinie.

http://www.boots.com/en/Soap-Glory-S...-200ml_641302/

http://www.boots.com/en/Soap-and-Glo...b-300ml_27894/

http://www.boots.com/en/Soap-Glory-S...h-450ml_51545/

http://www.boots.com/en/Soap-Glory-T...-125ml_641363/

http://www.boots.com/en/Soap-Glory-S...-300ml_999405/
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 12:41   #3638
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah, choddzilo mi o Flake Away
http://www.boots.com/en/Soap-and-Glo...b-300ml_27894/

Faktycznie duzo maja scrubow i kiedys tez sie zastanawialam czym one sie od siebie tak naprawde roznia. Nie sprawdzilem tego doglebnie, ale zauwazylam, ze na pewno roznia sie zapachem.
Scrub 'Em and Leave 'Em jest z tej samej linii zapachowej co Mist You Madly i perfumy No2, wiec zapach jest mocniejszy, bardziej orientalny. Ja No2 nie lubie, wiec jak dla mnie odpada.
Z serii Spa (niebieskiej) mam tylko krem do rak i on pachnie jak jagody, wiec podejrzewam, ze cala seria pachnie podobnie. Swietny, duzy sloj, wiec moze jednak sie skusze i go wyprobuje!
Nie jestem pewna co do Scrub Actully. Jest z oryginalnej, rozowej serii wiec pachnie podobnie jak Flake Away. Mysle, ze moze sie roznic gestoscia, jako ze jest w tubce. Pewnie to raczej taki zelo/scrub pod prysznic. Ja wole grube scruby, wiec nie jestem nim zbytnio zainteresowana.
The Greatest Scrub of All jest do twarzy i ostatnio potrzebuje jednego, wiec chyba zakupie jutro i zdam Wam relacje

Aaliyah, znasz moze jakies kremy z lekkimi kwasami dostepne w UK? Mialam do tej pory Skin Reviver z Bare Escentuals pod makijaz i Paradise Regained z Lusha. Pierwszy byl nawet nawet, delikatny ale moglam czuc roznice. Drugi nie czynil szkod, ale tez zbytnio mi nie pomogl wiec nie planuje znowu wydac na niego Ł25 bez konkretnych wynikow.

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez KaraMars Pokaż wiadomość
ja 22 jadę do Londynu...pewnie będziemy mieć wolny czas na Oxford Street, ale 3 godziny tam to chyba strasznie mało co?? Mogłybyście mi powiedzieć gdzie warto zajść (oprócz Primarka bo tam na 100%) żeby wyrobić się w te 3 godzin mniej więcej? Chciałabym kupić ciuchy u kosmetyki...
3 godziny to malo na samego Primarka hehe.
Jesli to wszystko co masz to ja faktycznie skupilabym sie na Twoim miescu na 2-3 najwazniejszych punktach. Primark, Boots i jakis sklep z obuwiem, np Faith Wszystko tez zalezy od Twojego budzetu. W Bootsie jest czesto sporo promocji (np teraz 1/3 na Soap&Glory) i mozna trafic na swietne obnizki. Ja bym tez poszla do Lusha (czy jest Lush na Oxford Street??), chocby tylko, zeby sprawdzic o co chodzi. Jesli bym miala cos kupic, to na pewno byla by to jedna z Fresh Mask (kosztuja chyba Ł4.50) i cos do kapieli albo do pielegnacji skory (do demakijazu polecam Ultra Bland albo Angles on Bare Skin-genialny!!!).
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:42   #3639
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dzieki za odpowiedz Beekeeper, dzis bylam w duzym Bootsie i strasznie to S&G bylo poprzebierane. Pewnie przez promocje. No i nic jeszcze nie kupilam. Ale upoluje sobie ten scrub co polecasz.

A widzialam, ze S&G ma w ofercie taki scrub i maske 2w1 z glinka. Orientujesz sie czy to dobre? Wydaje mi sie ze ma on kwasy w skladzie rowniez.

Co do kremow z kwasami to niestety nie pomoge bo juz dawno nie uzywalam... Jedynie uzywam toniku Clinique 4 no i to mi wystarcza. Ale wiem, ze Palmers ma w ofercie krem z kwasami. Slyszalam, ze dobry. Probowalas?

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2010-03-14 o 14:44
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 17:43   #3640
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz Beekeeper, dzis bylam w duzym Bootsie i strasznie to S&G bylo poprzebierane. Pewnie przez promocje. No i nic jeszcze nie kupilam. Ale upoluje sobie ten scrub co polecasz.

A widzialam, ze S&G ma w ofercie taki scrub i maske 2w1 z glinka. Orientujesz sie czy to dobre? Wydaje mi sie ze ma on kwasy w skladzie rowniez.
Chodzi Ci o TEN? Aj, duzo maja tych kosmetykow, ciezko sie czasem polapac, a jeszcze ciezej cos wybrac Nie,nie probowalam i szczerze mowiac troche nieufnie podchodze doich kosmetykow to twarzy. Jakos za duzo ich maja, zeby wszystko bylo swietne...
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Co do kremow z kwasami to niestety nie pomoge bo juz dawno nie uzywalam... Jedynie uzywam toniku Clinique 4 no i to mi wystarcza. Ale wiem, ze Palmers ma w ofercie krem z kwasami. Slyszalam, ze dobry. Probowalas?
TEN? Nie, nie probowalam. Nawet nie wiedzialam, ze maja linie do twarzy. Ciekawe czy jest w UK?Poszukam..Dzieks
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-03-14 o 17:44
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:51   #3641
KaraMars
Przyczajenie
 
Avatar KaraMars
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 29
GG do KaraMars
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Beekeeper dzięki za odpowiedź...mój budżet wynosi 105 funtów ale muszę liczyć pamiątki i trochę musi mi zostac do PL
KaraMars jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 20:18   #3642
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

You're welcome

No, bylam w Bootsie, nie byla scrubu,ktory chcialam wiec skonczylam na tym 2w1, ktory Aaliyah wspominala. No, zobaczym jak pojdzie,dam znac
Moje poszukiwania kremu z kwasami spelzly na niczym. Chcialam cos innego, cos co nie mozna by bylo dostac w PL, ale nic nie znalazlam. Palmersa nie bylo (patrzylam w necie na Superdruga i tam tez jest tylko seria do ciala). Eee, cos czuje, ze skonczy sie na LRP Effaclar K Albo moze Avene Diacneal albo Clearance K..? (ich nie mialam). Wiecie czym one sie od siebie roznia?

W dziale perfumeryjnym byl zestaw (zestaw bo perfumy + 30ml body lotion pfff) nowego Idylle Guerlain z Ł40 na Ł25. Dzizz, ledwo sie powstrzymalam.... Teraz mnie po nim troche glowa mnie boli, wiec chyba i dobrze

Znowu kupon na Ł5 off z No7. Ich kosmetyki musza cieszyc sie slabym powodzeniem skoro non-stop sa w ofercie..

Ej dziewczyny, a co tam z Ania_Wila, juz jej dawno tu nie bylo..?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:22
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 21:35   #3643
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jeszcze raz wspomne, ze tem kupon jest tez na Rubi&Millie. Ostatnio dostalam trzy. Wykorzystalam jeden na lakier do paznokci-wyszedl£4.50 zamiast £9.50.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 12:07   #3644
perelka_1983
Raczkowanie
 
Avatar perelka_1983
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 58
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

witajcie
ja tylko napisze jedno- kocham the body shop
__________________
spełniona mamuśka
http://picasaweb.google.pl/katarynka311
perelka_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 12:54   #3645
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość

Aaliyah, znasz moze jakies kremy z lekkimi kwasami dostepne w UK?
Ja nie Aaliyah ale się wtrącę Dobre opinie słyszałam o tym kremie:
http://www.skindoctors.co.uk/shop_pr...tail.php?id=23
Zawiera kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy. Jeśli robi tak jak pokazują zdjęcia pod opisem kremu to warto się na niego skusić. Nie wiem tylko czy zbliżające się lato sprzyja.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:12   #3646
perelka_1983
Raczkowanie
 
Avatar perelka_1983
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 58
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Apsik link nie dziala
__________________
spełniona mamuśka
http://picasaweb.google.pl/katarynka311
perelka_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 14:27   #3647
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hmm... u mnie działa.
W każdym razie krem nazywa się Gamma Hydroxy™ i jest produkowany przez firmę Skin Doctors.
Tu jest strona firmowa: www.skindoctors.co.uk
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:54   #3648
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Zgadzam sie z Beekeeper, ze 3 godzinki to malo na sam Primark, zwlaszcza na Oxford Street. Kiedys wpadlam w godzinnej przerwie w pracy i patrzylam tylko na buty, ktore niestety musialam zostawic, bo nie doszlam nawet do polowy kolejki!! A gdzie jeszcze przymierzanie??? Mission impossible) Te 105 funciakow to skromny budzet jak na Primark, bo tam na Oxford Street jest szczegolna kolekcja butow, najwieksza chyba w calym Londynie i na pewno kilka par bedziesz chciala zakupic, a torebki, paski, kiecuszki, ojjj uwierz trudno sobie odmowic, zwlaszcza jesli to taki jednorazowy wypad. Niby tani sklep, ale wychodzisz z pelnymi torbami i tu po funcie , tam po funcie i stowka wychodzi.

Ja polecam Primark i centrum handlowe na Bromley. Przyjemny deptaczek, male kolejki, nie cierpie tego scisku w centrum, juz samo przeciskanie sie wsrod przechodnio meczy. A kosmetyki to polecam TK maxx zdecydowanie, super oferty i super produkty.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:20   #3649
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Ja nie Aaliyah ale się wtrącę Dobre opinie słyszałam o tym kremie:
http://www.skindoctors.co.uk/shop_pr...tail.php?id=23
Zawiera kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy. Jeśli robi tak jak pokazują zdjęcia pod opisem kremu to warto się na niego skusić. Nie wiem tylko czy zbliżające się lato sprzyja.
dziwne..mi tez nie dziala,i to cala strona, nie tylko ten link.
Zabawne, bo wlasnie niedawno zauwazylam w jednej z gazet ten krem i zastanawialam sie, czy nie jest za mocny.. AHA i BHA razem? Nie zalezy mi na czyms bardzo zluszczajacym, raczej delikatnym wugladzeniu. No i przychodzi wiosna, wiec teraz nie pora na doglebne zluszczanie. Niestety nie ma zbyt duzo recenzji w Internecie, ani na MUA ani tutaj. No nic, poszukam bardziej doglebnie

Na W. znalazlam JEDNA recenzje jak na razie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=689 i krotka analize skladu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2579
sounds promising...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:36
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 22:53   #3650
Chantal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 14
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja ostatnio postanowiłam wypróbować Multi-Active Clarinsa na noc. Dopiero rozpoczęłam także wstrzymam się z ocenami, ale jednak Repairwear zdobył moje serce, także zobaczymy.
I chciałam wyrazić swoją opinię na temat tuszu Clinique, High Impact Curling Mascara. Oj, nie nie nie. Być może i chcieli dobrze z tymi polimerami i krzemionką, co można zmyć zaledwie ciepłą wodą, ale przez to zbija się w grudki, które potem się osypują. Nieważne, jak malutko go nałożyłam, efekt zawsze ten sam. Także ja zdecydowanie nie polecam.
Ale w związku z tym mam pytanie o dobry tusz podkręcający. To zawsze mój główny wyznacznik. Dotychczas najlepiej spodobał mi się ten: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...Ultra-Curl.htm , ale może polecicie coś lepszego.

I ostatnimi czasy poraz kolejny zachwycam się maseczką z Lusha Catastrophe Cosmetic: http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80 . Jest rewelacyjna. Jeśli ktoś poszukuje bardzo dobrego oczyszczenia, przy tym bez żadnych podrażnień, a wręcz przeciwnie ukojenie, odżywienie i nawilżenie serdecznie polecam!!!

I chciałam jeszcze zapytać o odżywki do rzęs. Czy możecie coś polecić, lub może wiecie coś o dwóch, na które się czaję: L'oreal ( http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-33098.htm ) i Clinique ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...od-maskare.htm ). Będę wdzięczna za porady.
Chantal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 02:59   #3651
xxhubabubaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny czy mogły byście doradzić mi jakiś krem, firmę.
Mam cerę suchą wiec chciała bym czegoś dobrze nawilzającego. Potrzebuję lekkiego, delikatnego kremu który mogę stosować na dzień i jakiś cięższy który bym stosowała na noc. Do tej pory używałam Dove, ale przestał mi odpowiadać ;/
W sumie jakiś dobry balsam może też znacie
Dzięki i Pozdrawiam!
xxhubabubaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 11:10   #3652
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej dziewczyny jako że w wakacje wybieram się do Angli to mam pytanie czy można w Angli zakupić filtr avene 50+ ? i jeżeli się orientujecie to w mniej więcej jakiej cenie można go dostać ?

mam też pytanie odnośnie kosmetyków No7 jakiej jakości są one ?
głównie chodzi mi podkłady i pudry.

z góry dziękuje za info
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:45   #3653
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

[QUOTE=Chantal;17986314]Ja ostatnio postanowiłam wypróbować Multi-Active Clarinsa na noc. Dopiero rozpoczęłam także wstrzymam się z ocenami, ale jednak Repairwear zdobył moje serce, także zobaczymy.
QUOTE]

Hejka ja wlasnie koncze Clarinsa - na poczatku byl super a teraz nie robi juz zadnej roznicy - szczerze mowiac to jestem troszke zawiedziona - ale kazdy krem dziala inaczej na innych osobach - wiec miejmy nadzieje ze bedzie dzialal.
Ja teraz sprobuje Caudalie - z winogron - kiedys mialam probke i byla swietna. Pewnie znowu sie rozczaruje :-0

Jest fajan stronka http://makeupalley.com/product/ gdzie pisza opinie dziewczyny z calego swiata na temat popularnych kosmetykow - zobacz sobie - wciaga jak nie wiem.
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:01   #3654
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
(...)

Jest fajan stronka http://makeupalley.com/product/ gdzie pisza opinie dziewczyny z calego swiata na temat popularnych kosmetykow - zobacz sobie - wciaga jak nie wiem.
świetna stronka coś czuje że opanuje mnie wir poszukiwań na tej stronce :P
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:11   #3655
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
świetna stronka coś czuje że opanuje mnie wir poszukiwań na tej stronce :P
hehe - ciezko sie bedzie oderwac!!!! sama juz tam siedze nie wiem ile czasu - milej zabawy!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:14   #3656
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
hehe - ciezko sie bedzie oderwac!!!! sama juz tam siedze nie wiem ile czasu - milej zabawy!!
dziękuje zaraz będą musieli mnie siłą odrywać od komputera .
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 18:40   #3657
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jako że w wakacje wybieram się do Angli to mam pytanie czy można w Angli zakupić filtr avene 50+ ? i jeżeli się orientujecie to w mniej więcej jakiej cenie można go dostać ?

mam też pytanie odnośnie kosmetyków No7 jakiej jakości są one ?
głównie chodzi mi podkłady i pudry.

z góry dziękuje za info
Avene bedzie dostepne np w Bootsie
Nie wiem, o ktory dokladnie krem Ci chodzi, ale ten do skory nadwrazliwej kosztuje 12.95
Ogolnie mowiac kosmetyki apteczne bardziej oplaca sie kupowac w PL, tutajbowiem nie sa zbyt popularne i przez to nie ma zadnych ofert promocyjnych etc Moze najwyzej byloby cos w internecie, ale nie jestem zaznajomiona. Ja wode micelarna zawsze kupuje w PL na zapas
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:13   #3658
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Właśnie o wodę micelarną chciałam zapytać...

Ja wciąż lecę na pielęgnacji z Polski i trochę mnie to wkurza, bo przepłacam, a i nie ma to większego sensu:
Używam oliwki Johnson's baby do demakijażu + tonik ziaja rumiankowy po oliwce; jest to zastępczy demakijaż ponieważ wykończyłam przedwcześnie wodę Biodermy. Nie ma tutaj jakiejś sensownej wody micelarnej / płynu hipoalergicznego?

Bardzo lubię Glisskura - służy moim włosom znacznie lepiej niż inne kosmetyczne tanie firmy - czy znacie coś podobnego w działaniu niż ich serie 19 bądź repair care (tutaj Gliss, dostępny też w Superdrug, niedostępny oczywiście #$%^&* w Bootsie)?

Maseczka z zielonej glinki (najlepiej w proszku)?

Pozdrawiam serdecznie
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 19:36   #3659
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Właśnie o wodę micelarną chciałam zapytać...

Ja wciąż lecę na pielęgnacji z Polski i trochę mnie to wkurza, bo przepłacam, a i nie ma to większego sensu:
Używam oliwki Johnson's baby do demakijażu + tonik ziaja rumiankowy po oliwce; jest to zastępczy demakijaż ponieważ wykończyłam przedwcześnie wodę Biodermy. Nie ma tutaj jakiejś sensownej wody micelarnej / płynu hipoalergicznego?

Bardzo lubię Glisskura - służy moim włosom znacznie lepiej niż inne kosmetyczne tanie firmy - czy znacie coś podobnego w działaniu niż ich serie 19 bądź repair care (tutaj Gliss, dostępny też w Superdrug, niedostępny oczywiście #$%^&* w Bootsie)?

Maseczka z zielonej glinki (najlepiej w proszku)?

Pozdrawiam serdecznie
co do makijazu, to slyszalam duzo na temat oliwki do demakijazu Shu Uemura, ponoc jest genialna.
W UK jest plyn micelarny Avene, Vichy i LRP,ktore wszystkei dostepne sa w Bootsie. CO do innych marek nie jestem pewna poniewaz nie sledze na bierzaco...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:08   #3660
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

W Boots'ie jest jeszcze taka woda:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...demakijazu.htm

Ja bardzo lubie, ale mam raczej normalna cere.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.