ile lat macie a na ile wyglądacie? :D - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 08:59   #151
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D


Carmela bije od Ciebie jadem po prostu. Jesteś złośliwa, tamten tekst wyzej rodem tekst 12 - stolatki a nie doroslej kobiety.
Moze wg ciebie powinno sie wygladac jak ta pani z twojego avatara?


Dziewczyna ze zdjecia wygląda jak wiekszość dziewczyn w Polsce, strój tez zwyczajny, nie widze nic w tym dziecinnego. Włosy tez zwyczajne, panie po 30stce nawet takie noszą. Nie kazdy chodzi z grzebieniem i nie da sie zawsze miec pięknie ulozonych wlosow, no chyba, że ty nie rozstajesz się z grzebieniem i lakierem ani na chwile.

Dziewczynie ze zdjecia dalabym 16 lat
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 11:08   #152
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość


Moze wg ciebie powinno sie wygladac jak ta pani z twojego avatara?
pomyslalam wlasnie o tym samym. Coz, taki awatar juz cos swiadczy o tej osobie. Zreszta inne jej posty rowniez...

No ale nic. Inny temat byl
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:28   #153
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
No tak,na co dzień mam ułożone włosy.
Powiedziałabym, że masz rozpuszczone i nie zauważyłam, żeby były jakoś "ułożone"(sugerując się fotografiami na Twoim blogu). Jeśli dla Ciebie punktem odniesienia i wzorem jest dziewczyna z avatara, to nie dziwię się, że tamten strój został przez Ciebie skrytykowany. W takim wypadku 3/4 kobiet w Polsce ubiera się gówniarsko, w tym ja
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:28   #154
Natt1992
Zakorzenienie
 
Avatar Natt1992
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 028
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Od jakiegoś czasu ludzie dawali mi tyle lat ile faktycznie mam, aż nagle od zeszłego tygodnia znowu stałam się szesnastolatką. Nie wiem czy dlatego, że mi cienie spod oczu zniknęły czy co
__________________
aktualna wymiana
Natt1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 17:20   #155
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Ale to poważnie potraktowałyście...
Nie chciałam nikogo obrazić,specjalnie jeszcze dodałam emotkę dla podkreślenia że nie traktuję tego słowa całkiem serio.

No a jakieś świecące apaszki i brak fryzury to dla mnie jest odmładzający strój i ja w tym wieku tak bym się nie ubrała,zwłaszcza jeśli miałabym problem z oceną mojego wieku
Brak fryzury? Łysa jest czy coś?
Mówisz, że nie ubrałabyś się tak-ok, kwestia upodobań, ale często osoby z odmładzającymi rysami twarzy ubrane i odpicowane na "poważną laskę" wyglądają jak przebrane na starą-maleńką. Albo na nastolatkę kradnącą mamie ciuchy. Nie każdy ma ochotę na wygląd laski z Twojego awatara.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 22:03   #156
ja i moj kot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 405
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Carmela jaka Ty biedna i zakompleksiona. Jeśli długie, proste włosy z grzywką to dla ciebie nie fryzura, to szkoda czasu na gadkę z Tobą.

A dziewczyna z Twojego ava jest okropna. Wybacz, jeśli to Ty
ja i moj kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 05:02   #157
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez ja i moj kot Pokaż wiadomość
Carmela jaka Ty biedna i zakompleksiona. Jeśli długie, proste włosy z grzywką to dla ciebie nie fryzura, to szkoda czasu na gadkę z Tobą.

A dziewczyna z Twojego ava jest okropna. Wybacz, jeśli to Ty
Dla mnie to nie są długie proste włosy,tylko napuszone włosy.

Och,nie wyszło Ci Dziewczyna z mojego avatara to fotomodelka,Iranka mieszkająca w Kalifornii,której urodą wiele osób liczących się w świecie mody się zachwyca.

Cytat:
Coz, taki awatar juz cos swiadczy o tej osobie. Zreszta inne jej posty rowniez
Widziałam że specjalnie weszłaś na mój profil żeby poszukać innych postów,och Ty Sherlocku.
Wywlekanie innych postów w temacie dotyczącym czego innego jest kompletnie żałosne.Zresztą chyba nawet w regulaminie coś o tym pisze,albo pisało.

Postaram się więcej w tym wątku nie wypowiadać,bo jeszcze urażę znowu kogoś kto wystawia do oceny swoje zdjęcie.I całe rzesze obrończyń uciśnionych,przewrażliwio nych na tym punkcie.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 07:20   #158
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Po prostu zanim podejmiesz się oceny wyglądu innej osoby, najpierw spójrz na siebie i na przyszłość staraj się używać takich słów, żeby nikogo nie urazić.Tyle.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:38   #159
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że masz rozpuszczone i nie zauważyłam, żeby były jakoś "ułożone"(sugerując się fotografiami na Twoim blogu). Jeśli dla Ciebie punktem odniesienia i wzorem jest dziewczyna z avatara, to nie dziwię się, że tamten strój został przez Ciebie skrytykowany. W takim wypadku 3/4 kobiet w Polsce ubiera się gówniarsko, w tym ja
Jaki jest adres bloga Carmeli?
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 10:51   #160
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Och,nie wyszło Ci Dziewczyna z mojego avatara to fotomodelka,Iranka mieszkająca w Kalifornii,której urodą wiele osób liczących się w świecie mody się zachwyca.
No tak, fotomodelka i ludzie ze świata mody się nią zachwycają, więc na pewno podoba się każdemu i prezentuje jakieś wyższe piękno uniwersalne
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:53   #161
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA Pokaż wiadomość
Po prostu zanim podejmiesz się oceny wyglądu innej osoby, najpierw spójrz na siebie i na przyszłość staraj się używać takich słów, żeby nikogo nie urazić.Tyle.
Zawsze patrzę na siebie

Cytat:
No tak, fotomodelka i ludzie ze świata mody się nią zachwycają, więc na pewno podoba się każdemu i prezentuje jakieś wyższe piękno uniwersalne
Jasne że nie,ale zabawnie to brzmi jak ktoś próbuje Ci dopie... a okazuje się,że mu nie wyszło.
Po za tym raczej nazwanie Lily Ghalichi mianem okropieństwa jest naprawdę zabawne i widać,że chodziło tylko o to by mi dopiec.
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 14:21   #162
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość


nazwanie Lily Ghalichi mianem okropieństwa jest naprawdę zabawne
ale ona jest naprawde okropna

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;41390357]Jaki jest adres bloga Carmeli? [/QUOTE]

wlasnie, tez szukalam
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:54   #163
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Abstrahując od określenia stylu jednej z wizażanek, to mnie się dziewczyna z avatara Carmeli naprawdę podoba Wygląda jak z 1001 nocy. A już nazywanie jej okropną to gruba przesada - co w niej Waszym zdaniem jest okropnego?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:19   #164
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ale ona jest naprawde okropna

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



wlasnie, tez szukalam
Też zaraz wygooglowałam, masakra
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:27   #165
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Abstrahując od określenia stylu jednej z wizażanek, to mnie się dziewczyna z avatara Carmeli naprawdę podoba Wygląda jak z 1001 nocy. A już nazywanie jej okropną to gruba przesada - co w niej Waszym zdaniem jest okropnego?
Mnie nie podoba się twarz tej modelki- i nie musi, każdy ma inne preferencje i gusta, ale nie mam zamiaru nikomu walić tekstami pokroju 'gówniarskiego wyglądu', bo nie chcę zniżać się do takiego poziomu. Wszystko można zakomunikować w nieobraźliwy sposób.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:29   #166
on_tiptoes
Rozeznanie
 
Avatar on_tiptoes
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 594
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Abstrahując od określenia stylu jednej z wizażanek, to mnie się dziewczyna z avatara Carmeli naprawdę podoba Wygląda jak z 1001 nocy. A już nazywanie jej okropną to gruba przesada - co w niej Waszym zdaniem jest okropnego?
Nie lubię się wypowiadać negatywnie o czyjejś urodzie - bo zaraz ktoś powie "zazdrościsz" , ale naprawde jest paskudna. Typ urody podobny do Kim Kardashian, ale Kim jest dużo ładniejsza

Spójrz chociażby na to zdjęcie: http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...QEwAg&dur=1661

Ale wiadomo, kwestia gustu. A co konkretnie mi się nie podoba? Nos i szczęka, bardzo wydłużona twarz, megazrobione oczy. Ale włosy ma ładne
on_tiptoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:38   #167
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Nie licząc brwi, to na tym zdjęciu akurat wygląda ładnie :P

A twarz wydłużona, bo dziewczyna z Iranu, tam to jest norma akurat.

Tutaj super http://lillyghalichi.com/wp-content/...hi-900x500.jpg ja bym chciała tak wyglądać w miejsce swojej szerokiej gęby

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Mnie nie podoba się twarz tej modelki
To znaczy co?

Mnie to ciekawi, bo nazywanie dziewczyny brzydką jest co najmniej zdumiewające. A że typ urody taki, do jakiego my, pszenno-buraczani Słowianie nie jesteśmy przyzwyczajeni ani z którym nie jesteśmy "opatrzeni", to od razu reakcje negatywne Jak gęby jak patelnia i zadartego nosa brak, to od razu że obrzydliwe

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
No tak, fotomodelka i ludzie ze świata mody się nią zachwycają, więc na pewno podoba się każdemu i prezentuje jakieś wyższe piękno uniwersalne
Kiedyś był wątek o Megan Fox (tak to się pisze?), i tam to dopiero były ochy o pięknie uniwersalnym. Chyba w wyborach miss dmuchanych lalek

Edytowane przez Mileva_
Czas edycji: 2013-06-19 o 15:48
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:32   #168
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
To znaczy co?

Mnie to ciekawi, bo nazywanie dziewczyny brzydką jest co najmniej zdumiewające. A że typ urody taki, do jakiego my, pszenno-buraczani Słowianie nie jesteśmy przyzwyczajeni ani z którym nie jesteśmy "opatrzeni", to od razu reakcje negatywne Jak gęby jak patelnia i zadartego nosa brak, to od razu że obrzydliwe
Ja tam brzydką bym jej nie nazwała ale mi się jej twarz również nie podoba, jest za wąska i długa (tak wiem Iran), wiadomo, rzecz gustu
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:48   #169
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Nie licząc brwi, to na tym zdjęciu akurat wygląda ładnie :P

A twarz wydłużona, bo dziewczyna z Iranu, tam to jest norma akurat.

Tutaj super http://lillyghalichi.com/wp-content/...hi-900x500.jpg ja bym chciała tak wyglądać w miejsce swojej szerokiej gęby



To znaczy co?

Mnie to ciekawi, bo nazywanie dziewczyny brzydką jest co najmniej zdumiewające. A że typ urody taki, do jakiego my, pszenno-buraczani Słowianie nie jesteśmy przyzwyczajeni ani z którym nie jesteśmy "opatrzeni", to od razu reakcje negatywne Jak gęby jak patelnia i zadartego nosa brak, to od razu że obrzydliwe



Kiedyś był wątek o Megan Fox (tak to się pisze?), i tam to dopiero były ochy o pięknie uniwersalnym. Chyba w wyborach miss dmuchanych lalek
Nie podoba mi się zbyt wąska twarz.
No to akurat jestem złym przykładem buraczanej Polki, bo podoba mi się masa rożnych typów (od kobiet ciemnoskórych, "buraczanych" Polek, Azjatek, etc etc), ale ta twarz akurat mi nie podpasowała. Każdy ma prawo do swoich upodobań. Nie napisałam, że jest brzydka, tylko, że mnie się nie podoba.
No tak, z moją gębą jak patelnia i nosem się nie mogę odzywać chyba

Edytowane przez mallary
Czas edycji: 2013-06-19 o 16:50
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:08   #170
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
podoba mi się masa rożnych typów (od kobiet ciemnoskórych, "buraczanych" Polek, Azjatek, etc etc)
A ktoś konkretny? Im więcej, tym lepiej.

Skoro uważasz, że nie możesz, to przykre Po co się tak od razu obruszać? Nie od dziś wiadomo, że jeśli do czegoś się nie jest przyzwyczajonym, to reakcja jest często wroga, obronna. Dlatego co niektórym starszym ludziom wszystko, co ma czarne włosy i oczy się z początkiem lat 50. kojarzy Ale to zupełnie inny temat.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:11   #171
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

mnie ona konia przypomina i tyle

jest bardzo sztuczna

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
Typ urody podobny do Kim Kardashian, ale Kim jest dużo ładniejsza
oo,wlasnie.

Ale jesli chociaz wlosy ma prawdziwe, to akurat fakt, ze ma ladne.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-19 o 17:13
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:22   #172
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Ale co ma sztuczne poza brwiami?

Swoją drogą, to też nie wiem, dlaczego wszystko, co ciemne się ludziom od razu kojarzy sztucznie. Polecam wycieczkę choćby do Turcji. To te wszystkie kobiety, które akurat nie są w czarczafie / innym nikabie, to po dziesięciu operacjach od razu. Hmm.

Ale konia?! Też mam lekkie kompleksy odnośnie swego wyglądu, ale na to bym nie wpadła

Co do Kim, to się zgadzam, że ładniejsza Ogólnie Kim to jeden z moich kobiecych "ideałów"
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:24   #173
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
ale ona jest naprawde okropna

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



wlasnie, tez szukalam
Mnie tez sie nie podoba, o ale o gustach się nie dyskutuje

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-06-19 o 17:27
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:33   #174
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
A ktoś konkretny? Im więcej, tym lepiej.

Skoro uważasz, że nie możesz, to przykre Po co się tak od razu obruszać? Nie od dziś wiadomo, że jeśli do czegoś się nie jest przyzwyczajonym, to reakcja jest często wroga, obronna. Dlatego co niektórym starszym ludziom wszystko, co ma czarne włosy i oczy się z początkiem lat 50. kojarzy Ale to zupełnie inny temat.
Konkretny? Czasem nawet nie wiem, kto jest na zdjęciu (tumblr i te sprawy ) Nie wiem, czy chodzi o wyliczankę, kto zna więcej i lepsze. Przykład-pomijam jej twórczość, która mnie nie interesuje-podoba mi się typ urody Rihanny. Jednocześnie podoba mi się Audrey Hepburn i inne delikatne twarze, m.in. Keira Knightley, czy Natalie Portman. Czy to znaczy, że mój gust jest gorszy? Nie, jest inny i każdy ma inne typy, jakie lubi.
I tak, będę się obruszać, póki teksty takie jak patelniane gęby są ok, ale nazwanie kogoś innego okropnym już nie.

Edytowane przez mallary
Czas edycji: 2013-06-19 o 17:38
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:58   #175
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez mallary Pokaż wiadomość
Konkretny? Czasem nawet nie wiem, kto jest na zdjęciu (tumblr i te sprawy ) Nie wiem, czy chodzi o wyliczankę, kto zna więcej i lepsze. Przykład-pomijam jej twórczość, która mnie nie interesuje-podoba mi się typ urody Rihanny. Jednocześnie podoba mi się Audrey Hepburn i inne delikatne twarze, m.in. Keira Knightley, czy Natalie Portman. Czy to znaczy, że mój gust jest gorszy? Nie, jest inny i każdy ma inne typy, jakie lubi.
I tak, będę się obruszać, póki teksty takie jak patelniane gęby są ok, ale nazwanie kogoś innego okropnym już nie.
Twierdzisz, że podoba ci się wiele egzotycznych, zapytałam więc o przykłady - na ogół jeśli się coś pisze, to naturalną konsekwencją ze strony rozmówcy jest chęć otrzymania jakiegoś doprecyzowania, którego albo nie potrafisz udzielić, albo nie chcesz, zasłaniając się tekstem o wyliczance Wymieniłaś Rihannę, która jest dość sztandarowa, pisałaś o krociach.

A ktoś powiedział, że gorszy?

Patelniana gęba to reakcja na wyskakiwanie jak Filip z konopi z tekstem, że ona jest okrrrropna! a fe! bo ja nie widzę codziennie na ulicy, to jest be! phi! Jeśli uważasz, że werbalne pokazywanie paluchem innych ludzi w dość ordynarny i niekulturalny sposób w twoim wykonaniu jest w porządku, to licz się z tym, że ktoś ci pokaże drugą stronę medalu Zresztą szeroką twarz mam sama, jeśli nie doczytałaś.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:13   #176
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Twierdzisz, że podoba ci się wiele egzotycznych, zapytałam więc o przykłady - na ogół jeśli się coś pisze, to naturalną konsekwencją ze strony rozmówcy jest chęć otrzymania jakiegoś doprecyzowania, którego albo nie potrafisz udzielić, albo nie chcesz, zasłaniając się tekstem o wyliczance Wymieniłaś Rihannę, która jest dość sztandarowa, pisałaś o krociach.
No ale wiesz, czasami jak zobacze fotografię jakiejsć ładnej modelki o egzotycznej urodzie to nie polecę od razu szukać jak ma na imię i nazwisko, po prostu stwierdzam, że jest ładna, mi samej byłoby ciężko powiedzieć która kobieta o tzw. słowiańskiej urodzie mi się podoba a takie na pewno są., mallary pewnie ma tak samo.
Żeby rozładować atmosferę to się zapytam na ile lat ja wyglądam, tak wiem, że makijaż oczu itp ale właśnie dość często w takim chodzę.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:24   #177
pandana88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 209
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41397680]No ale wiesz, czasami jak zobacze fotografię jakiejsć ładnej modelki o egzotycznej urodzie to nie polecę od razu szukać jak ma na imię i nazwisko, po prostu stwierdzam, że jest ładna, mi samej byłoby ciężko powiedzieć która kobieta o tzw. słowiańskiej urodzie mi się podoba a takie na pewno są., mallary pewnie ma tak samo.
Żeby rozładować atmosferę to się zapytam na ile lat ja wyglądam, tak wiem, że makijaż oczu itp ale właśnie dość często w takim chodzę.[/QUOTE]

22-23 oglądałaś Bates Motel? jesteś troszkę podobna do Emmy
pandana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:36   #178
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez pandana88 Pokaż wiadomość
22-23 oglądałaś Bates Motel? jesteś troszkę podobna do Emmy
Mniej więcej tyle mam. Nie oglądałam tego serialu ale musiałam wygooglować tą Emmę, jest ładniejsza ode mnie
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:41   #179
mallary
Rozeznanie
 
Avatar mallary
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 540
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41397680]No ale wiesz, czasami jak zobacze fotografię jakiejsć ładnej modelki o egzotycznej urodzie to nie polecę od razu szukać jak ma na imię i nazwisko, po prostu stwierdzam, że jest ładna, mi samej byłoby ciężko powiedzieć która kobieta o tzw. słowiańskiej urodzie mi się podoba a takie na pewno są., mallary pewnie ma tak samo.
Żeby rozładować atmosferę to się zapytam na ile lat ja wyglądam, tak wiem, że makijaż oczu itp ale właśnie dość często w takim chodzę.[/QUOTE]

Własnie o to mi chodziło...Czasami zobaczę jakąś ładną Japonkę czy Koreankę na tumblerze koleżanki, ale nie lecę sprawdzić, kto to. A np. ten typ urody mi się podoba, jest taki uroczy w moim odczuciu. A to, że nie znam konkretnych nazwisk? Nie interesuję się światem celebrytów, nazwiska mnie kompletnie nie interesują.
I nie, nigdzie, nie napisałam, że ta modelka jest fuuu okropna, tylko o moim subiektywnym odczuciu. Obiektywnie jest ładna-symetryczna twarz, zadbana, etc, ale nie jest w moim typie.
Choco Glan dałabym Ci 21 lat Ładna jesteś.
mallary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:14   #180
pandana88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 209
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41398047]Mniej więcej tyle mam. Nie oglądałam tego serialu ale musiałam wygooglować tą Emmę, jest ładniejsza ode mnie[/QUOTE]


to ile masz?


a ja? na ile lat wyglądam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0051.jpg (79,8 KB, 130 załadowań)
pandana88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 18:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.