Pielęgnacyjne TO-DO list przed ślubem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-25, 21:16   #1
RX2D2
Przyczajenie
 
Avatar RX2D2
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3

Pielęgnacyjne TO-DO list przed ślubem


Drogie Panie, potrzebuję Waszej pomocy.
Chciałabym przed wyjątkowym dniem doprowadzić moją buzię do perfekcji. W czerwcu ślub, myślę nad jakimś super zabiegiem, który zrobi z twarzą efekt wow.
Zastanawiałam się nad peelingiem kawitacyjnym i na tym moja wiedza się kończy, toteż zwracam się do Was z prośbą o wszelkie podpowiedzi- co robić w domu, a co u kosmetyczki, na co warto wydać grosz, a na co zupełnie nie?

Cerę mam mieszaną, bez większych problemów czy zmian skórnych. Jedynym problemem są wągry na nosie, z którymi walczę za pomocą plasterków, domowych maseczek, odpowiednim zmywaniem makijażu, peelingiem.
Od około miesiąca używam kremu BANDI z kwasami (buzia super promienna, ale powoduje, że powstaje kilka wyprysków).
Pod oczy krem AVA, na noc Ziaja Antyoksydacja lub Bandi właśnie, na dzień krem Bielendy.

Z wielką wdzięcznością przyjmę WSZYSTKIE sugestie
RX2D2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 07:24   #2
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Pielęgnacyjne TO-DO list przed ślubem

Kosmetyczka w gabinecie oceni stan Twojej skóry i dobierze zabiegi. My sobie tu możemy gdybać Moim zdaniem i tak trochę za późno zaczynasz. Każdy zabieg dla najlepszych efektów powinien być powtórzony minimum 3 razy w odstępie miesiąca, przy czym w czerwcu, jeżeli bierzesz ślub na początku miesiąca już trzeba sobie odpuścić. Dlatego jeśli chcesz poprawić stan cery przed ślubem umów się jak najszybciej na wizytę.
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:34   #3
vanillasky94
Przyczajenie
 
Avatar vanillasky94
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 23
Dot.: Pielęgnacyjne TO-DO list przed ślubem

Ja bym nie inwestowała w kawitację, bardzo delikatny efekt (jeżeli w ogóle widoczny), jak już to mikrodermabrazja. Byle nie przed samym ślubem.
vanillasky94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 16:11   #4
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Pielęgnacyjne TO-DO list przed ślubem

Dziewczyny dobrze piszą, kosmetyczka oceni z bliska co pomoże Twojej skórze warto pomyśleć też o pielęgnacji od wewnątrz.. myślałaś o jakichś wyciskanych sokach warzywnych, zielonych koktajlach? Nie ma to jak naturalny blask po zdrowym jedzonku
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-31 17:11:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.