Wesele w sali na antresoli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-11, 07:16   #1
kasiekek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

Wesele w sali na antresoli


Witajcie! Mam ogromną zagwostkę w kwestii usadzenia Gosci na weselu. Przyjęcie odbędzie sie w dwupoziomowej karczmie. Gosci mozemy usadzic na górze, lub cześć na górze, a część na dole. Na dole znajduje sie parkiet, wiec max osob, które mogą tam usiąść, to ok 30 osob. Początkowo chcieliśmy wszystkich usadzic na górze, jednak tesciowa zasugerowala aby starsze osoby posadzic na dole. Ona sama tez powiedziala, ze chce siedziec na dole. Proszę, podpowiedzcie jak wybrnąć z takiej sytuacji. Dodam ze rodzina to ok 80 osob, a wszyscy Goście będą liczyć 150 osob.
kasiekek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 10:15   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wesele w sali na antresoli

Oja i wybraliście taka sale? Jak chcieliście to rozwiązać?
ja tez bym wolała siedziec na dole bo bliżej fo parkietu. z drugiej striny jeśli młodzi będą na gorze, to sadzając kogoś na dole trochę komuś mówisz „to są ci, których się sadza najdalej”
Imho jedyne wyjście to posadzenie wszystkich gości ja tym samym poziomie - będzie wam bardzo niewygodnie biegać po schodach (poza starszymi, babki na szpilkach tez nie beda tym zachwycone) i istnieje ryzyko, ze goście zalęgną przy stole, ale przecież kształt sali był wam znany
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-11, 13:55   #3
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Wesele w sali na antresoli

Cytat:
Napisane przez kasiekek Pokaż wiadomość
Witajcie! Mam ogromną zagwostkę w kwestii usadzenia Gosci na weselu. Przyjęcie odbędzie sie w dwupoziomowej karczmie. Gosci mozemy usadzic na górze, lub cześć na górze, a część na dole. Na dole znajduje sie parkiet, wiec max osob, które mogą tam usiąść, to ok 30 osob. Początkowo chcieliśmy wszystkich usadzic na górze, jednak tesciowa zasugerowala aby starsze osoby posadzic na dole. Ona sama tez powiedziala, ze chce siedziec na dole. Proszę, podpowiedzcie jak wybrnąć z takiej sytuacji. Dodam ze rodzina to ok 80 osob, a wszyscy Goście będą liczyć 150 osob.

Obok parkietu pewnie będzie dużo głośniej niż u góry. Usadzenie starszych osób w hałasie raczej nie jest dobrym pomysłem.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 13:19   #4
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Wesele w sali na antresoli

Byłam niedawno na weselu na sali z antresola,tylko na antresoli było mniej miejsc niż na dole.Na dole siedziała rodzina i cześć znajomych a na gorze sami znajomi mlodych.
Ja bym starszych nie sadzała na antresoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-13 14:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.