Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-01, 11:34   #631
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
Duk Duk
mam w cholere roboty. nadrobie chyba w domu dopiero.
buzki dziewuszki

ja mam jeszcze odrobinke cierpliwosci
Ja też, nic się nie stresuj
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:37   #632
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
No to siedzimy w tym razem!! Tyle że ja juz 4 misiące i powoli ulatnia sie ze mnie zapał. Ja tez mam focha na wage chociaz nie wiem czy to dobrze, bo ostatni skończył się zastojem Fatalnie sie czuje ostatnio, bo ten brzuch taki, brak porcelanki i ciągle uczucie pelności - ogólnie nieciakawie
u mnie jest podobnie, moja waga chyba nie lubi spadac masakra-juz dawno powinnam wazyc tyle ile dukan pokazal a tu dupa-uparty organizm mam ale nowy miesiac, i nowe wyzwania ZERO grzeszków wszystko zgodnie z Dukanem az bedzie restrykcyjnie zobaczymy, moze taki kopniak pomoze a jesli nie to przechodze na 3cia faze
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:47   #633
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Kochaniutkie a słodzik to w końcu można każdy? Bo do wypieków potrzebuje np. do serniczka? i czy jest jakaś dzienna ilośc dozwolona?
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:50   #634
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Kochaniutkie a słodzik to w końcu można każdy? Bo do wypieków potrzebuje np. do serniczka? i czy jest jakaś dzienna ilośc dozwolona?
Słodzik możesz jeśc ile chcesz, ale ważne aby nie miał aspartamu! Na aspartamie pieczenie jest niebezpieczne, a tak na codzień też nie używaj słodzika z aspartamem tylko z sacharynian sodu na przykład
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:52   #635
milaminka80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 258
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
u mnie jest podobnie, moja waga chyba nie lubi spadac masakra-juz dawno powinnam wazyc tyle ile dukan pokazal a tu dupa-uparty organizm mam ale nowy miesiac, i nowe wyzwania ZERO grzeszków wszystko zgodnie z Dukanem az bedzie restrykcyjnie zobaczymy, moze taki kopniak pomoze a jesli nie to przechodze na 3cia faze
Ja z każdym początkie tygodnia czy miesiąca mam - że zandych grzeszków i grzecznie duk duk. Ciągle sobie tak obiecam, ale ostatnio nie mam juz siły Nie chce nikogo zniechęcac, ale mi strzygła juz opadły.
__________________
"When nothing goes right... go left"
milaminka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:57   #636
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Słodzik możesz jeśc ile chcesz, ale ważne aby nie miał aspartamu! Na aspartamie pieczenie jest niebezpieczne, a tak na codzień też nie używaj słodzika z aspartamem tylko z sacharynian sodu na przykład
ejjj to ja już głupieje całkiem! a w książce jest napisane że cyt.:"Cukier jest zakazany, ale aspartam- dozwolony bez ograniczeń" więc czekałam jak kobitka mi zamówi i przywiezie do apteki taki słodzik co jedna tabletka w składzie ma 18g aspartamu i kupiłam. Ale ponieważ tamtego nie należy gotowac (piec) wiec szukam teraz jeszcze czegoś z czym bede mogła upiec sernik.
Dlaczego więc piszesz mi żebym na codzien nie używała słodzika z aspartamem tylko z sacharynianem sodu?
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:58   #637
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
Ja z każdym początkie tygodnia czy miesiąca mam - że zandych grzeszków i grzecznie duk duk. Ciągle sobie tak obiecam, ale ostatnio nie mam juz siły Nie chce nikogo zniechęcac, ale mi strzygła juz opadły.
ojojojjj, nie martwcie się...zastoje się zdarzaja. A ile Ci brakuję kg to wytyczonej wagi?
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 11:59   #638
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
ejjj to ja już głupieje całkiem! a w książce jest napisane że cyt.:"Cukier jest zakazany, ale aspartam- dozwolony bez ograniczeń" więc czekałam jak kobitka mi zamówi i przywiezie do apteki taki słodzik co jedna tabletka w składzie ma 18g aspartamu i kupiłam. Ale ponieważ tamtego nie należy gotowac (piec) wiec szukam teraz jeszcze czegoś z czym bede mogła upiec sernik.
Dlaczego więc piszesz mi żebym na codzien nie używała słodzika z aspartamem tylko z sacharynianem sodu?
Ksiązka była pisana daaawno temu , wtedy nie wiedziano (dziwnie brzmi ) o szkodliości aspartamu.
__________________



Edytowane przez sweeney
Czas edycji: 2010-09-01 o 12:02
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:01   #639
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
ejjj to ja już głupieje całkiem! a w książce jest napisane że cyt.:"Cukier jest zakazany, ale aspartam- dozwolony bez ograniczeń" więc czekałam jak kobitka mi zamówi i przywiezie do apteki taki słodzik co jedna tabletka w składzie ma 18g aspartamu i kupiłam. Ale ponieważ tamtego nie należy gotowac (piec) wiec szukam teraz jeszcze czegoś z czym bede mogła upiec sernik.
Dlaczego więc piszesz mi żebym na codzien nie używała słodzika z aspartamem tylko z sacharynianem sodu?
Też miałam ten problem. Przeczytałam książkę i było napisane że aspartam jest dozwolony bez ograniczeń.
Zapytałam o to na forum jak zaczynałam dietę i dziweczyny mi odpisały, że książki zostały napisane i wydane zanim badania dowiodły że aspartam nie jest zdrowy. Zbiło nie to z tropu. Dziewczyny mi napisały więc jaki słodzik jest dozwolony. Czyli to co Ci napisałam
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:05   #640
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Też miałam ten problem. Przeczytałam książkę i było napisane że aspartam jest dozwolony bez ograniczeń.
Zapytałam o to na forum jak zaczynałam dietę i dziweczyny mi odpisały, że książki zostały napisane i wydane zanim badania dowiodły że aspartam nie jest zdrowy. Zbiło nie to z tropu. Dziewczyny mi napisały więc jaki słodzik jest dozwolony. Czyli to co Ci napisałam
Ale chyba nie jakiś szkodliwy też? skoro już go mam to do herbaty 2x po 3tabl. dziennie nie zaszkodzi, a kupie inny do częstszego stosowania.
Tylko rozumiem że ten inny ma byc z sacharynianem sodu?
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:09   #641
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Ale chyba nie jakiś szkodliwy też? skoro już go mam to do herbaty 2x po 3tabl. dziennie nie zaszkodzi, a kupie inny do częstszego stosowania.
Tylko rozumiem że ten inny ma byc z sacharynianem sodu?
Napisze tak. Co do aspartamu to Ci nie napiszę bo nie mam pojęcia, czy możesz go jeśc czy nie. Ja go omijam i jem te wskazane słodziki
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:10   #642
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Agnese69 Pokaż wiadomość
No i tu wreszcie udało się znaleźć jedyne przyzwoite zdjęcie zrobione przez moją córkę mi i małżowi. Bo możnaby przypuszczać, że byłam tam jedynie z dzieckiem Oto więc mój odchudzony już całkiem nieźle pan D.
no wreszcie bo myslalam ze wysiadl na siku gdzies po drodze i zabladzil w jakims lesie czy jak ?
fajne foty, mezus tez niczego sobie figurke ma
swietnie wygladasz pieknie Ci z opalenizna zazdraszczam...

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-01 o 12:11
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:29   #643
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Kasikr w każdym jednym większym sklepie znajdziesz słodzik do wypieków. Ja wczoraj kupiłam np w Kauflandzie za niecałe 5 zł 230g słodzika co odpowiada 460g cukru białego. Do herbaty używam takie zwykłego. Skoro napoje są tym słodzone to przy normalnym używaniu nie sądzę żeby to zabijało. A nawet gdyby to na cos trzeba umrzeć
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:34   #644
CzarnaKropka
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaKropka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 96
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Tylko??? Powinnas napisać AŻ 5kilo! Ja chudnę niecałe 3 kg na miesiąc i sobie chwalę.
Każdy by chciał od razu 10kg na minusie.

Jeżeli masz niedużo do zrzucenia to waga spada wolniej niż u osób z bardzo dużą nadwagą.
No i kwestia organizmu, wieku, każdy jest inny i inaczej reaguje Kwestia odżywiania.

U mnie wolno idzie bo jem mało mięsa, w zasadzie to prawie wogóle.

Ale są też plusy. Skóra ma czas na "odmłodzenie". Zaciskam zęby bo tez bym już chciała być na III fazie.
Mam do zrzucenia ponad 10kg, także nie tak mało A mięso jem codziennie praktycznie...
Może masz racje..aż 5kg...ale jak widzę jak inne kobietki schudną tak dużo, to..

Sparta, kawa na czczo nie działa na mnie....a pokrzywa z koprem to herbata? ( w ogóle brzmi okropnie , da się to pić?:P)

A co do red tea to piłam kiedyś jakaś z apteki...takie 2 grubsze babki na niej były, ale nie pomaga mi ...

Emilia25 Wy się ze swoim TŻ poznaliście tutaj!? serio!?

A na pocieszenie nałożyłam sobie szamponetkę na łeb, i chwiyciło moje odrosty Chciałam powrócić do naturalnego koloru włosów, ale jak już zaczęłam mieć odrosty do ucha to się poddałam, bo stwierdziłam, że mój naturalny nie jest taki fajny

Kobietki, ja uciekam do wieczorka, napiszcie coś, abym miała co czytać
Ps. Fajnie, że jesteście tu!
CzarnaKropka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:38   #645
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
Mam do zrzucenia ponad 10kg, także nie tak mało A mięso jem codziennie praktycznie...
Może masz racje..aż 5kg...ale jak widzę jak inne kobietki schudną tak dużo, to..

Sparta, kawa na czczo nie działa na mnie....a pokrzywa z koprem to herbata? ( w ogóle brzmi okropnie , da się to pić?:P)
Pewnie że tak. mi pomogło i nawet smakowało
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:47   #646
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez milaminka80 Pokaż wiadomość
Ja juz próbowałam wielu rzeczy, ale najbardziej pomagało i tutaj może mi sie za to dostać... kromka bialego chleba. Przeczyścilo od razu, ale ostatnio i ona nie pomogła, to juz drugi raz nie próbowałam, bo to było za duzo, a skoro mam wizyte u lekarza, to może on mi cos poradzi.

Ja może nie tyle wkurzona co oslabiona juz tym wszystkim jestem
Bo czytam o tych spektakularnych spadkach a u mnie
Qrcze, ja zaczelam miec klopoty z porcelana (hihi) odkad wprowadzilam do diety kakao, niestety zatwardza;/ Musze je ograniczyc, bo wczesniej nie bylo problemy
Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
Mam do zrzucenia ponad 10kg, także nie tak mało A mięso jem codziennie praktycznie...
Może masz racje..aż 5kg...ale jak widzę jak inne kobietki schudną tak dużo, to..
Spokojnie, cierpliwosci Podobno poplaca

A ja juz jestem po obiadku
Sniadanie - twarozek z cynamonem i jogurtem,
II sniadanie - jogurt kakaowy
Obiadek - 4 plastry wędliny i kurczak w sosie pomidorowym
A jak tam wasze jadlospisy?
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:50   #647
rumcia1
Rozeznanie
 
Avatar rumcia1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 874
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

jest nasza Rumcia właśnie tak myślałam, że toniesz w robocie - nic się nie martw nadrobisz nas - a jak chłopcy? wszystko wporząsiu ???
kiecka - istotny temat, koniecznie musisz ją zwężyć, bo jak inaczej ? w worku to nie będzie efektu balowego
krótkich kolejeczek u doktorka życzę

- praca i praca, ale nie długo sie przewali i będę miała chyba luźniej
- z chłopcami w porządku, jeden - pierwszy dzień w zerówce, drugi - pierwszy dzień w przedszkolu, trzeci na rękach
- sukienkę wczoraj dałam do zwężenia, ma być dzisiaj lub jutro do odebrania
- kolejki fatalne na badaniach, w każdej po min. 50 osób. Wstałam rano pojechałam na czczo przed 7, wyskoczyłam na miasto ok 11 i zjadłam trochę serka wiejskiego i znowu do kolejki i w domu byłam ok 15 po południu. Głodna, zła, zmęczona, ale z zaświadczeniami.
Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
jeszcze sobie nie poszla cholera jedna magazynuje woda jak zbiornik to jakas masakra na wage nie wchodze, bo nie chce sie dolowac i mam plan zwazyc sie dopiero 21 wrzesnia, ale nie wiem czy to tylko pobozne zyczenie NO NIE MOZESZ MIEC LUK W LEKTURZE czytaj na s czytaj i pocieszaj a jak u Ciebie?
U mnie źle.
Nie, nie grzeszę, ale....
Po pierwsze zmiana cyklu z 5/5 na 4/3 spowodowała, że organizm zatrzymał się i głupieje, bo do tego doszła mu zmiana żywienia po pójściu do pracy. Rano nie mam czasu zjeść dużo, więc tylko trochę wieśniaka. Do pracy idę niby na krótko, więc nie biorę jedzenia, po czym okazuje się, że wracam po kilku godzinach, bo jeszcze to jeszcze tamto muszę zrobić po godzinach. Te wczorajsze badania - głodówka, dzisiaj zjadłam dopiero o 12 i jestem załamana, bo bujam się od 72,6kg przez 73 potem znowu 72,8kg i tak w kółko. Od jutra wiem na ile godzin idę do pracy, więc jedzenie będę brała ze sobą, ale najgorsze jest to, ze porcelanki nie mam już chyba 3 dzień i dziś zaczynam czuć nadęty brzuch i jest niefajnie.
Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Gdzie i za ile kupujecie tuńczyka w sosie własnym? Bo ja dziś zapłaciłam w Lewiatanie za puszke 5,60zł (firma Lisner bo innego nie znalazłam), wydaje mi się drogo, jest gdzieś taniej?
W realu tuńczyk kosztuje ok 3,60zł
__________________
rumci robótki ręczne

rumcia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 12:51   #648
Little_Bibi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poręba
Wiadomości: 10
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu podgladam wasze rozmówki i wyniki waszych spadków na wadze. Postanowiłam do Was dołączyć i zacząć dietkę. Mam nadzieję, że pomożecie mi wytrać w tym czasie. Postanowiłam dołączyć, ponieważ w listopadzie mam zostać żoną no i pasowało by jakoś wyglądać. Dietę zaczelam wczoraj. A więc do roboty!
Little_Bibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:01   #649
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
Tylko??? Powinnas napisać AŻ 5kilo! Ja chudnę niecałe 3 kg na miesiąc i sobie chwalę.
Każdy by chciał od razu 10kg na minusie.

U mnie wolno idzie bo jem mało mięsa, w zasadzie to prawie wogóle.
U mnie 4kg na miesiac

A wlasnie przestudiowalam swoje zeszlotygodniowe menu i doszlam do wniosku ze w sumie ja tez prawie nie jem miesa, kurcze czas zaopatrzyc sie w jakis zapas kuraka
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 13:07   #650
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez CzarnaKropka Pokaż wiadomość
Emilia25 Wy się ze swoim TŻ poznaliście tutaj!? serio!?
Serio serio.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:17   #651
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Coś tu dziś smutno i szaro hahaha
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:21   #652
pyzulina
Przyczajenie
 
Avatar pyzulina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

dziś trzeci dzień diety i tylko pół kg mniej... chyba coś źle robię
piję ze dwie szkl kawy dziennie i zamiast mleka dodaję 3ipół łyżeczki mleka chudego, zrozumiałam z książki ze można je do kawy dodawać, może za dużo???
__________________
86-84-82-80-78-76-74-72-70-68-66-64-62-60-57
pyzulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:24   #653
Aleksandra_M
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 541
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez mirkaaa Pokaż wiadomość
hej
lece 4/3, postanowilam juz z tej kwestii wiecej nic nie zmieniac, do pionu postawila mnie Alex i juz niech tak bedzie! Jednak warzywa sa potrzebne i witaminki rowniez.
ciesze sie ze chociaz Ty mnie sluchasz

a ze skora na buzi duuuuzo lepiej juz
staram sie jej nie dotykac w pracy jak macam brudne papiery itp...

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja_25 Pokaż wiadomość
Od mojej osoby to się łaskawie odstosunkuj, przyszłaś sobie ni z tąd ni z owąd i wprowadzasz zamieszanie i nie zdrową atmosferę. Odpuść sobie może i więcej nie chce widzieć w twoim poście nic na swój temat.
a widzialas ze Was bronilam?

Edytowane przez Aleksandra_M
Czas edycji: 2010-09-01 o 13:23
Aleksandra_M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:24   #654
kasikr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Skoro tak smutno i szaro to może coś na rozweselenie
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach
kasikr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:28   #655
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Skoro tak smutno i szaro to może coś na rozweselenie
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach
haha dobre
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
ciesze sie ze chociaz Ty mnie sluchasz

a ze skora na buzi duuuuzo lepiej juz
staram sie jej nie dotykac w pracy jak macam brudne papiery itp...

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


a widzialas ze Was bronilam?
Na pewno widziała Lucia nasza pinkna
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:41   #656
wiewiorka07
Raczkowanie
 
Avatar wiewiorka07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: sercem w Dalmacji :) a ciałkiem gdzie Hitler i Stalin zrobili co swoje...
Wiadomości: 368
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Dzień dobry dziewczynki

przyznaję się bez icia, że nie nadrobiłam wszytskiego. Wena was nie opuszcza

Agnese super laska na tle pięknych widoków Super!

missines ja bym też walczyła. Pismo do dyrektorki, do kuratorium i gdzie jeszcze to pomyślę... Jeszcze jedną rzecz bardzo ważną powinnaś zrobić. Znajdż psychologa i to na dniach i niech ci da opinie, że twoj syn źle znosi zmianę grupy, że nie wpłynęło to na niego korzystnie. To będzie twoja karta przetargowa. Po czymś takim nie mogą Ci odmówić

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

A co do mojej wagi to jest taka sama jak wczoraj

ale już chyba wiem dlaczego, bo dostałam jakiegoś plamienia i jest coraz bardziej intensywne. Chyba @ zawita. Dużo wcześniej niż powinna, przecież dopieor była 11... ehhh. Jeśli tak to z wagą się pożegnam do poniedziałku
__________________


moje Motto: jestem piękna, zgrabna, mądra, zaje***ta i mogę w życiu wszystko!!!!

czas w to uwierzyć
wiewiorka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:55   #657
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
twinsplus a na którym dniu a6w jesteś? Bo za mną 9 dzień i zastanawiam się czy dobrze robię, bo nie bolą mnie jakoś bardzo mięśnie, za to bardzo mnie zaczyna to nużyć.. Ale dam radę!
ja w sumie dzis mam 3 dzien dopiero, wiem ze monotonne ale sie nie zniechecaj co do cwiczen to ja znalazlam na youtube cos takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM
a w komentarzach pod spodem jest napisane ,ze mozna to cwiczenie robic na 2 sposoby:
1. to cwiczenia 1,2,3,4,5,6 i potem znow pokolei / lub
2. cwiczenie 1 x6 potem 2x6 potem 3 x 6 itd
robie ten 2 sposob, ale jak bedzie mi za ciezko, to przezuce sie na 1

Cytat:
Napisane przez rumcia1 Pokaż wiadomość
- praca i praca, ale nie długo sie przewali i będę miała chyba luźniej
- z chłopcami w porządku, jeden - pierwszy dzień w zerówce, drugi - pierwszy dzień w przedszkolu, trzeci na rękach
- sukienkę wczoraj dałam do zwężenia, ma być dzisiaj lub jutro do odebrania
- kolejki fatalne na badaniach, w każdej po min. 50 osób. Wstałam rano pojechałam na czczo przed 7, wyskoczyłam na miasto ok 11 i zjadłam trochę serka wiejskiego i znowu do kolejki i w domu byłam ok 15 po południu. Głodna, zła, zmęczona, ale z zaświadczeniami.

U mnie źle.
Nie, nie grzeszę, ale....
Po pierwsze zmiana cyklu z 5/5 na 4/3 spowodowała, że organizm zatrzymał się i głupieje, bo do tego doszła mu zmiana żywienia po pójściu do pracy. Rano nie mam czasu zjeść dużo, więc tylko trochę wieśniaka. Do pracy idę niby na krótko, więc nie biorę jedzenia, po czym okazuje się, że wracam po kilku godzinach, bo jeszcze to jeszcze tamto muszę zrobić po godzinach. Te wczorajsze badania - głodówka, dzisiaj zjadłam dopiero o 12 i jestem załamana, bo bujam się od 72,6kg przez 73 potem znowu 72,8kg i tak w kółko. Od jutra wiem na ile godzin idę do pracy, więc jedzenie będę brała ze sobą, ale najgorsze jest to, ze porcelanki nie mam już chyba 3 dzień i dziś zaczynam czuć nadęty brzuch i jest niefajnie.

W realu tuńczyk kosztuje ok 3,60zł
oj to niedobrze ale moze jak jedzenie sobie jakos ustabilizujesz to bedzie lepiej bo na razie to tak chaotycznie jesz, z racji powrotu do pracy, bedzie dobrze po twoich doswiadczeniach i mirki ze zmiana trybu, to ja juz zmieniac nie bede za duzo problemow po drodze
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:57   #658
syla877
Raczkowanie
 
Avatar syla877
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 61
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Witam Was Dukanki! Ja od wczoraj zaczęłam dietę! Mam nadzieję, że tym razem mi się uda wytrwać
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was i za siebie ;p
syla877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:58   #659
lukrecja_25
Wtajemniczenie
 
Avatar lukrecja_25
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 053
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Nie chodzi o priv na temat diety bo nie jestem "słoneczkiem polsatu" i nie udzielam rad indywidualnie, ale chodziło mi o to, że jeżeli masz personalnie do mnie jakieś pretensję to nie pisz tu tylko wtedy bezposrednio na priv.

Witam wszystkich i gratuluje spadeczków
Mnie dziś na uczelni kumpele chwaliły: "jaka szczupła, jak schudłaś, jaka laska itp" czułam się mega cudownie
Ja jakos tego w sumie w lustrze nie widzę ale było mi niezmiernie miło hehe
eno lasko no no jak cie chwalą to znaczy że dobrze widzą hahahaha
Cytat:
Napisane przez Gabi3ek Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy uwas też tak waga wody w organiźmie skakała? waga w góre i w dół, szczególnie na początku?? hmmmmm??? ja mam malutką załamkę, malusieńka, tylko malusieńką bo znowu spada, tylko, że powolutku, nie zauważyłam, żebym spowrotem przytyła (patrząc na spodnie w które neidawno dupki nie wciskałam, a po tygodniu diety juz mogę spokojnie w nich chodzić także sama już nie wiem, przyjemnie na wadze widzieć z przodu 5 na wadzę :P
łooooo ja nie wiem czy mi woda skakała wagowo bo mi waga moja prymitywna nie waży wody ale wiem że raz mam wiecej raz mniej bo czasami pije pije pije i nie sikam wcale a czasami nie pije i nie pije a sikam isiakam hahahaha wodą sie nie martw nic a nic
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
A pij pokrzywę z koprem, mi pomogło. Może kawę na czczo. Ja kiedyś na początku diety też tak miałam i pewnego razu była impreza, wypiłam klina i od razu wc hehe
Dziękuję kochana, racja. miło to usłyszeć. Ty też to usłyszysz, jak już pewie nie usłyszałaś
a ja to zeżarłam duszka hahahaha (babeczke z lidla linessa) i sie tak pos... że hohoooooo
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Wodą to Ty się nie martw wysiusiasz się i zleci pewnie hehe
niestety muszę przyznać JEJ rację tej JEJ która to napisała

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Lusia a co Ty teraz robisz?
hohooo kobieto! Nie pytaj! hahah TY wieeesz hahaha

Cytat:
Napisane przez Little_Bibi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny od jakiegoś czasu podgladam wasze rozmówki i wyniki waszych spadków na wadze. Postanowiłam do Was dołączyć i zacząć dietkę. Mam nadzieję, że pomożecie mi wytrać w tym czasie. Postanowiłam dołączyć, ponieważ w listopadzie mam zostać żoną no i pasowało by jakoś wyglądać. Dietę zaczelam wczoraj. A więc do roboty!
A no oczywiście że jak masz zostać żoną to by wypadał o jakoś wyglądac hahha nawet nie jakoś tak tylko ale bardzo jakoś To ci daję moje błogosławieństwo siostro i zgadzam się na twoje przyjście do nas hahahahah AMEN
Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Coś tu dziś smutno i szaro hahaha
Bo ciocia lucia tu nie siedzi to dlatego hahahahaha
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_M Pokaż wiadomość
ciesze sie ze chociaz Ty mnie sluchasz

a ze skora na buzi duuuuzo lepiej juz
staram sie jej nie dotykac w pracy jak macam brudne papiery itp...

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------


a widzialas ze Was bronilam?
No jaha no widziałam a jak no jasne że tak Nasza Zonka wierna kobieta z niej dobre babsko zawsze broni jak lwica
Cytat:
Napisane przez kasikr Pokaż wiadomość
Skoro tak smutno i szaro to może coś na rozweselenie
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...
- No, weszły!
Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:
- Ale mam buciki odwrotnie...
Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!
Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:
- Ale to nie moje buciki....
Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!
Na to dziecko :
-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.
Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.
- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?
- W bucikach
dobre to hahaha
__________________
Nataniel '

bloguję
http://mamsmaczek.blogspot.com/
lukrecja_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:59   #660
sudenly
Zakorzenienie
 
Avatar sudenly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 787
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 15

Cześć kochane moje na początku dobra nowina od wczoraj -0,4kg nie wierzyłam wlasnym oczom... Znowu byłam tam w tej firmie w której b7yłam na rozmowie bo od tyg sie nie odzywali wiec uznalam ze pojade i bede o sobie przypominac, niestety w tych czasach trzeba byc namolnym zeby dostac robote hehe kazała przyjechac jeszcze raz za tydzien ale juz dała jakis cień szansy....aaa i chciałabym wszystkim pogratulować spadeczkówklas ki:
__________________

If You're Going Through Hell, Keep Going




sudenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.