Październikowe mamy 2015 część I - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-01, 11:54   #2101
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja nie zmieniam kosmetyków bo mało ich używam w sumie ale właśnie zastanawiam sie nad rozstępami bo to chyba już czas sie smarować hm? Używa któraś elancyl? Drogi troche ale opinie ma niezle


Co do wyprawki kusi juz kusi poogladac mozna ale zeby kupic to nie jestesmy na etapie urzadzania mieszkania wiec co najwyzej mebelki do malego pokoiku hihi a juz mam maly plan ale najpierw musze dojsc do tego jak zamiescic zdjecia
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )


Edytowane przez paulinka009
Czas edycji: 2015-03-01 o 11:56
paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:34   #2102
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
odkąd zaszłam w ciąże to stan skóry mi się pogorszył, gdzieś syfki mi wyłaża nie tylko na twarzy ale i na plecach a co najgorsze to mam tak suchą skóre normalnie az np na nogach sie łuszczy.ja stosuję garniera gdzieś najlepiej podchodzą mi
Mi też się cera bardzo pogorszyła. Pełno mam zaskórniaków, pryszczy, a nigdy nie miałam problemy z cerą. Nawet jako nastolatka piękna cera. Więc może to wskazuje na dziewuszką Ponoć dziewczynka odbiera urodę mamusi w ciąży. Dziewczyny co urodził czy to prawda??

Viki chyba się z Tobą nie witałam więc witam

Kiedyś był do buzi taki fajny z AA z naturalnych składników i wycofali
Właśnie mi się skończył i tak się zastanawiam jaki kupić. Teraz miałam z Lidla na noc i był świetny. Kupiłam po przeczytaniu wyników testów kremów do twarzy różnych marek i cen. Okazało się, ze Lidlowski najlepszy a najtańszy
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:44   #2103
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mi też się cera bardzo pogorszyła. Pełno mam zaskórniaków, pryszczy, a nigdy nie miałam problemy z cerą. Nawet jako nastolatka piękna cera. Więc może to wskazuje na dziewuszką Ponoć dziewczynka odbiera urodę mamusi w ciąży. Dziewczyny co urodził czy to prawda??

Viki chyba się z Tobą nie witałam więc witam

Kiedyś był do buzi taki fajny z AA z naturalnych składników i wycofali
Właśnie mi się skończył i tak się zastanawiam jaki kupić. Teraz miałam z Lidla na noc i był świetny. Kupiłam po przeczytaniu wyników testów kremów do twarzy różnych marek i cen. Okazało się, ze Lidlowski najlepszy a najtańszy
Hehe nie prawda że na dziewuszke się brzydnie ja miałam piękna cerę z córką a teraz wydaje mi się ze to pogorszenie to hormony plus zmiana diety (no która z nas ma teraz super zdrowa dieta hehe )który to krem?
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 13:35   #2104
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

to ten krem http://www.zeberka.pl/art/krem-z-lid...arszczki-30197
Ja miałam no noc ten granatowy
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 13:49   #2105
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Tez mysle ze to sciema z tym pogorszeniem urody w ciazy, Kożuchowska zbrzydła a wyszedł chłopaczek

Dziewczyny, J. przyniosl zakupy, pozarlam plasterek cytryny, zjadlam nieplanowanie frytki (wyrwalam mu normalnie jak zobaczyl ze sobie kupil w zestawie z Kfc ), popilam łykiem coli i... jest ok. Teraz wcinam groszek zielony prosto z puszki (ale mnie naszlo ) i popijam zaparzony imbir, chyba bede zyc
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 13:50   #2106
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

ja stosuje Ziaja Med seria AZS i emulsje Dermedic, domycia uzywam Biodermy dla dzieci. Jutro albo we wtorek planuje zaopatrzyc sie w koncu w tego Palmersa. BTW. Ogladalam dzis Dzien Dobry TVN. Gosciem programu byla dzis Sylwia Gliwa. Zachwalała ksiażkę Pierwszy rok z zycia dziecka. Jest też wersja dla cieżarnych W oczekiwaniu a dziecko. Ktoś ma lub czytał? ja chyba kupię. Na allegro widzialam dwie w cenie 69 zł.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 13:56   #2107
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
ja stosuje Ziaja Med seria AZS i emulsje Dermedic, domycia uzywam Biodermy dla dzieci. Jutro albo we wtorek planuje zaopatrzyc sie w koncu w tego Palmersa. BTW. Ogladalam dzis Dzien Dobry TVN. Gosciem programu byla dzis Sylwia Gliwa. Zachwalała ksiażkę Pierwszy rok z zycia dziecka. Jest też wersja dla cieżarnych W oczekiwaniu a dziecko. Ktoś ma lub czytał? ja chyba kupię. Na allegro widzialam dwie w cenie 69 zł.
Przeglądałam ją w Empiku i całkiem do rzeczy, ale dla ciężarnych to nie wiem czy się opłaca. Ile nam już zostało 7 miesięcy?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 13:58   #2108
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Ja dzis zaczynam 8tydzien. Nie mam zadnych badan ani karty ciazy. Jutro sie przejde do innego lekarza.
Ale mi sie pizzy zachcialo. Ale boje sie zrobic, bo mi nie wyjdzie...
Ja wczoraj zrobiłam pizze, ale piekarnik bez termoobiegu i oczywiście cały spód pizzy się przypalił.. Całe mieszkanie śmierdziało oczywiście jadłam pizze tylko z wierzchu, praktycznie bez ciasta..

Dziewczyny, dzisiaj się wystraszyłam.. W sklepie zaczęło mnie boleć hmm no jakby krocze :/ Takie kłucie, ból nie wiem jak opisać :/ A teraz jak robiłam obiad to podbrzusze pobolewało :/ A wczesniej nic takiego nie było :/

Edytowane przez Agniesia92
Czas edycji: 2015-03-01 o 14:01
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:07   #2109
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Witam Ja się chyba wczoraj za bardzo pochwaliłam tym, że mdłości mam tylko rano i wieczorem, dziś mnie męczą bez przerwy... Nic nie przełknę. Jak poczułam, że mamuśka rybę w piekarniku robi musiałam uciec do swojego pokoju bo nie zdzierżę tego zapachu..

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość
odkąd zaszłam w ciąże to stan skóry mi się pogorszył, gdzieś syfki mi wyłaża nie tylko na twarzy ale i na plecach a co najgorsze to mam tak suchą skóre normalnie az np na nogach sie łuszczy.ja stosuję garniera gdzieś najlepiej podchodzą mi
O mi też się pogorszyła. Nigdy żadnych problemów, tylko rozszerzone naczynka. A teraz co chwile jakiś syfek, na nosie zaskórniaki no masakra.

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mi też się cera bardzo pogorszyła. Pełno mam zaskórniaków, pryszczy, a nigdy nie miałam problemy z cerą. Nawet jako nastolatka piękna cera. Więc może to wskazuje na dziewuszką Ponoć dziewczynka odbiera urodę mamusi w ciąży. Dziewczyny co urodził czy to prawda??
Dlatego czuję, że będzie dziewczynka, bo mi strasznie urodę odbiera Dodatkowo jeszcze włosy mi lecą..
Ja mam potwierdzone u znajomej. Wyglądała strasznie w ciąży i urodziła dziewczynkę, w kolejnej tak samo. Ale pożyjemy zobaczymy
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:08   #2110
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Nie no nie popadajmy w obsesję, bo by można się było tylko żywić z własnego ogródka i hodowli, a pod blokiem to nie bardzo

Tzn że masz 92 lata? Długo płodna jesteś Żartuje No to stara dupka jesteś hihiihhi bo ja to pierwszej młodości W maju taka okrąglutka sumka mi stuknie

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Pasztetnik ja bym nie przełknęła chyba takiej zupy. A jak masz na imię?

Pogoniłam męża do sklepu i ma mi pizzę zrobić hiihihi zachciewajkę mam. Dzisiaj to mam masakrę z sikaniem. Latam co chwilę. Średnio 4-5 razy na godzinę

He he napisałam, że o rocznik chodzi Z tego co widzę to jeszcze młodsze dziewczyny są
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:12   #2111
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
He he napisałam, że o rocznik chodzi Z tego co widzę to jeszcze młodsze dziewczyny są
94 się kłania , jestem pewnie jedną z najmłodszych ale na pierwszej stronie widzę jeszcze 2 dziewczyny w moim wieku
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 14:15   #2112
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez amelia177 Pokaż wiadomość
Kochana przypomnij jakie masz bliźniaczki? jednojajowe czy dwu?



Ehh..ja przed ciążą miałam schudnąć i nie zdążyłam :P Teraz 70...zobaczymy ile mi przybędzie przy dwójce?!! Zazdroszcze forumowym chudzinkom

Co do foty to chciałabym pokazać Wam aktualne, a dziś dostałam filmik. Poniżej fotka, którą idealnie oddaje jak wyglądają teraz dzieci.

Załącznik 5925527
Jejuja jeszcze nie wiem jakie blizniaki. Na Iwszym usg bylam na przelomie 4/5 tygodnia i lekarz stiwerdził tylko, że na 90% bliźniaki. We wtorek mam USG wiec moze bedę wiedziec coś wiecej.

A zdjęcie, które zamieściłaś super! to są jednojajowe?

Qrde, ja sie boje, ze straszie sie roztyjęw ciazy. Na razie waz e 54/55 przy wzroscie 162. Waga w normie. Kobiety u mnie w rodzinie tyły po 30kg w ciazy. Cholera przy blizniakach chyba przytyje ze 40
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:19   #2113
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
94 się kłania , jestem pewnie jedną z najmłodszych ale na pierwszej stronie widzę jeszcze 2 dziewczyny w moim wieku
Oo nieźle
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:25   #2114
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Oo nieźle
ciąża w takim wieku jak moja mama była, tylko ona już planowała u nas to rodzinne haah
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:25   #2115
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Agniesia92 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zrobiłam pizze, ale piekarnik bez termoobiegu i oczywiście cały spód pizzy się przypalił.. Całe mieszkanie śmierdziało oczywiście jadłam pizze tylko z wierzchu, praktycznie bez ciasta..

Dziewczyny, dzisiaj się wystraszyłam.. W sklepie zaczęło mnie boleć hmm no jakby krocze :/ Takie kłucie, ból nie wiem jak opisać :/ A teraz jak robiłam obiad to podbrzusze pobolewało :/ A wczesniej nic takiego nie było :/
Mi wczoraj menż zrobił pizze i była pycha mniam mniam. Polacam mąkę do pizzy z Tesco
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:25   #2116
_Niuszka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Ja kupiłam książkę "W oczekiwaniu na dziecko" czytam na bieżąco i jestem bardzo zadowolona. Książkę poleciła mi koleżanka, która też jest w ciąży. Jeśli nie jesteś przekonana podejdź to empiku, przewertuj książkę i oceń sama czy tematyka Cię zainteresuje,a zamówić możesz na allegro bo jest tańsza.
_Niuszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:27   #2117
natalitka1988
wkręcona :)
 
Avatar natalitka1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 696
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Hej!!! WY to normalnie produkcja
Ja mam 26 lat.. no prawie 27 i jestem jedna z nielicznych w moim otoczeniu bezdzietną

Ja się smaruję teraz kremem nivea soft.. ale nie wiem czy mogę... muszę zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki

Ja nie wyobrażam sobie żadnej potrawy bez vegety w proszku.. ale kupuję póki co zwykłą taką...moja koleżanka ma takie urządzenie, którym można samemu zrobić np vegete...

Mdłości dziś nie mam ale osttanio coraz częściej się zdarzają dziś mam 6 tydz 5d

Leniwy dzień dzisiaj mam Jak pogoda u was?? u nas od rana była naprwdę wiosna... teraz się trochę chmurzy

Aha!! Ja osttanio pochłaniam barszcz czerwony z paczki... winiary... nie mogę się powstrzymać... 3 kubki dziennie...
natalitka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:31   #2118
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Przeglądałam ją w Empiku i całkiem do rzeczy, ale dla ciężarnych to nie wiem czy się opłaca. Ile nam już zostało 7 miesięcy?
hehe dobe

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
94 się kłania , jestem pewnie jedną z najmłodszych ale na pierwszej stronie widzę jeszcze 2 dziewczyny w moim wieku
ja jestem 88'. ale te lata lecą
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:33   #2119
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Mi też się cera bardzo pogorszyła. Pełno mam zaskórniaków, pryszczy, a nigdy nie miałam problemy z cerą. Nawet jako nastolatka piękna cera. Więc może to wskazuje na dziewuszką Ponoć dziewczynka odbiera urodę mamusi w ciąży. Dziewczyny co urodził czy to prawda??

Viki chyba się z Tobą nie witałam więc witam

Kiedyś był do buzi taki fajny z AA z naturalnych składników i wycofali
Właśnie mi się skończył i tak się zastanawiam jaki kupić. Teraz miałam z Lidla na noc i był świetny. Kupiłam po przeczytaniu wyników testów kremów do twarzy różnych marek i cen. Okazało się, ze Lidlowski najlepszy a najtańszy
Nie pamietam jak to bylo u mnie z tym wygladem, raczej wiekszych problemow nie mialam. znajomi mowili, ze mi sie oczy swieca , hehe.

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
ja stosuje Ziaja Med seria AZS i emulsje Dermedic, domycia uzywam Biodermy dla dzieci. Jutro albo we wtorek planuje zaopatrzyc sie w koncu w tego Palmersa. BTW. Ogladalam dzis Dzien Dobry TVN. Gosciem programu byla dzis Sylwia Gliwa. Zachwalała ksiażkę Pierwszy rok z zycia dziecka. Jest też wersja dla cieżarnych W oczekiwaniu a dziecko. Ktoś ma lub czytał? ja chyba kupię. Na allegro widzialam dwie w cenie 69 zł.
MAM OBIE.
czytalam w pierwszej ciazy. Warto nawet teraz sobie zakupic.

Cytat:
Napisane przez malinowa4 Pokaż wiadomość
94 się kłania , jestem pewnie jedną z najmłodszych ale na pierwszej stronie widzę jeszcze 2 dziewczyny w moim wieku
Ja jestem 93 i to moja druga ciaza

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2015-03-01 o 14:34
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 14:33   #2120
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez _Niuszka_ Pokaż wiadomość
Ja kupiłam książkę "W oczekiwaniu na dziecko" czytam na bieżąco i jestem bardzo zadowolona. Książkę poleciła mi koleżanka, która też jest w ciąży. Jeśli nie jesteś przekonana podejdź to empiku, przewertuj książkę i oceń sama czy tematyka Cię zainteresuje,a zamówić możesz na allegro bo jest tańsza.
noo chyba kupię, bo jestem zielona w tym temacie. Dzięki za opinię
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:55   #2121
Agniesia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 61
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez natalitka1988 Pokaż wiadomość
Hej!!! WY to normalnie produkcja
Ja mam 26 lat.. no prawie 27 i jestem jedna z nielicznych w moim otoczeniu bezdzietną

Ja się smaruję teraz kremem nivea soft.. ale nie wiem czy mogę... muszę zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki

Ja nie wyobrażam sobie żadnej potrawy bez vegety w proszku.. ale kupuję póki co zwykłą taką...moja koleżanka ma takie urządzenie, którym można samemu zrobić np vegete...

Mdłości dziś nie mam ale osttanio coraz częściej się zdarzają dziś mam 6 tydz 5d

Leniwy dzień dzisiaj mam Jak pogoda u was?? u nas od rana była naprwdę wiosna... teraz się trochę chmurzy

Aha!! Ja osttanio pochłaniam barszcz czerwony z paczki... winiary... nie mogę się powstrzymać... 3 kubki dziennie...
Ja dzisiaj zrobiłam zupe bez kostki rosołowej ;p Wsypałam tylko trochę vegety tej naturalnej, do tego pieprz, sól, ziele angielskie i w sumie dobra wyszła więc da się

Co do kosmetyków to do makijażu używam kosmetyków mineralnych, tylko oczywiście tusz do rzęs i korektor "normalny" ;p
A tak ogólnie do pielęgnacji używam oliwki dla dzieci, żelu do kąpieli dla dzieci, do mycia twarzy mydła dziecięcego, a szampony Alterry. Do twarzy krem brzozowy Sylveco I tako

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie pamietam jak to bylo u mnie z tym wygladem, raczej wiekszych problemow nie mialam. znajomi mowili, ze mi sie oczy swieca , hehe.


MAM OBIE.
czytalam w pierwszej ciazy. Warto nawet teraz sobie zakupic.



Ja jestem 93 i to moja druga ciaza
Ładnie Czyli to nie nowość dla Ciebie
Agniesia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 14:59   #2122
malinowa4
Zakorzenienie
 
Avatar malinowa4
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 030
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
Nie pamietam jak to bylo u mnie z tym wygladem, raczej wiekszych problemow nie mialam. znajomi mowili, ze mi sie oczy swieca , hehe.


MAM OBIE.
czytalam w pierwszej ciazy. Warto nawet teraz sobie zakupic.



Ja jestem 93 i to moja druga ciaza
Z tego co widziałam Twoja córeczka to moja imienniczka Piękne imię



a co do tych kosmetyków.. ja do makijażu stosuję te co przed ciążą. kremy na dzień i na noc z bielendy do cery naczynkowej. balsam z palmersa przeciwko rozstępom a na resztę ciała emulsja natłuszczająca z zaja med. żel pod prysznic też z zaji, do skóry wrażliwej, bez parabenów.
malinowa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:21   #2123
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Chyba kupię obie książki na allegro

Natalitka jedziesz jeszcze do kliniki?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:45   #2124
Doorisska
Rozeznanie
 
Avatar Doorisska
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 986
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Dziewczyny ratujcie, bo facet bez fajek jest nie do zniesienia.... juz mnie do płaczu doprowadził. Jest tak zły ze wszystkiego się czepia. Dosłownie wszystkiego. A ja siedzę i placze
__________________
Będę mamą <3
Doorisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:45   #2125
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Też mam obie te książki i w sumie mogę polecić; )
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:46   #2126
afrodyta15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

A co zyca paleni

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Kuapouszka ale masz nowsze wydanie czy stare ksiazki
afrodyta15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:49   #2127
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, bo facet bez fajek jest nie do zniesienia.... juz mnie do płaczu doprowadził. Jest tak zły ze wszystkiego się czepia. Dosłownie wszystkiego. A ja siedzę i placze
Rzuca fajki?
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:49   #2128
Kuapouszka
Zadomowienie
 
Avatar Kuapouszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 238
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
to ten krem http://www.zeberka.pl/art/krem-z-lid...arszczki-30197
Ja miałam no noc ten granatowy
Dzieki; ) może przetestuje; )
__________________
Lily-13.02.2014 <3
Anika <3- 29.09.2015..
Kuapouszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:51   #2129
paulinka009
Zadomowienie
 
Avatar paulinka009
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 139
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Cytat:
Napisane przez Doorisska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie, bo facet bez fajek jest nie do zniesienia.... juz mnie do płaczu doprowadził. Jest tak zły ze wszystkiego się czepia. Dosłownie wszystkiego. A ja siedzę i placze
Wspolczuje wiem jak to jest, faceci sa wtedy nie do zniesienia
__________________
"...Tobie przed Bogiem obiecać,
że nie opuszczę Cię..."
--> 30 czerwca 2012 )

paulinka009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:58   #2130
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Październikowe mamy 2015 część I

Moj jest taki jak mu jeść nie dam. Wspolczuje bardzo, ale to przejściowe. Każde uzależnienie ma po odstawieniu okres głodu. Byle przetrwać a będzie dobrze.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 12:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.