Rossmann cz. XXVIII - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 16:46   #3661
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja o nim myślałam, ale wyczytałam na jakimś blogu, że ono śmierdzi. I to solidnie, tak, że facet zwrócił dziewczynie uwagę, że chyba się nie umyła, więc ja zrezygnowałam z pomysłu zakupu tego cuda. Nie wiem czy tak jest faktycznie, może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy, ale ostrzegam bo sama wycofałam się z planów zakupu tego cuda w ostatniej chwili.
Perfecta I love bronze jest ok.
Z Cupuacu miałam peeling i zmęczył mnie zapach, poza tym tona parafiny mnie zniechęciła. Nadaje się tylko na przesuszone pośladki po zimie i tak go właśnie zużyłam. Reszty tej serii nie znam.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------


Przy takich cenach to chyba jednak prędzej kupię coś z MUR niż z Wibo. Cena cieni zabija. Bronzer i róż spokojnie można mieć taniej z jakiejś paletki MUR. Kamuflaż mnie nie kręci, kolory mają kiepskie. Tu chyba lepsze upolowanie Catrice na promocji. Mam 2 kolorki z Catrice, testowałam na całonocnej imprezie (wesele) i okazały się, że są super. Jakbym miała brać kamuflaż to bym się zaczaiła na Catrice. W cenie regularnej brałam i chyba był po 8 zł, więc znów taniej niż Wibo. Jak dla mnie powinni zweryfikować ceny pod kątem cen u konkurencji bo tu zdecydowanie przegrywają, a pod kątem jakości wychodzi tak samo jak u konkurencji, więc nie rozumiem czym chcą skłonić klienta do zakupu.
Ja go brałam jak jeszcze nie było opinii i się niczym nie sugerowałam i dobrze bo dla mnie to mega przyjemny zapach i swojego zdania nie zmienię Suchy olejek z serii też tak pachnie. Kwestia gustu

Kamuflaż Catrice w regularnej kosztuje koło 13 zł.
Ładnym opakowaniem, reklamą? Ale to też Ross zawyżył ceny bo np paleta Go Nude na własnym e-sklepie Wibo jest po 34,99. Lovely zostawili sobie jako markę dla nastolatek, a Wibo promują jako taką lepszą do grona kobiet które mogą wydać więcej. Tak to widzę.

Co do Lovely to mają fajny tusz ale potem wam foty wrzucę na rzęsach i nie nie chodzi o żółtka
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 16:49   #3662
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja o nim myślałam, ale wyczytałam na jakimś blogu, że ono śmierdzi. I to solidnie, tak, że facet zwrócił dziewczynie uwagę, że chyba się nie umyła, więc ja zrezygnowałam z pomysłu zakupu tego cuda. Nie wiem czy tak jest faktycznie, może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy, ale ostrzegam bo sama wycofałam się z planów zakupu tego cuda w ostatniej chwili.
Perfecta I love bronze jest ok.
Z Cupuacu miałam peeling i zmęczył mnie zapach, poza tym tona parafiny mnie zniechęciła. Nadaje się tylko na przesuszone pośladki po zimie i tak go właśnie zużyłam. Reszty tej serii nie znam.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------


Przy takich cenach to chyba jednak prędzej kupię coś z MUR niż z Wibo. Cena cieni zabija. Bronzer i róż spokojnie można mieć taniej z jakiejś paletki MUR. Kamuflaż mnie nie kręci, kolory mają kiepskie. Tu chyba lepsze upolowanie Catrice na promocji. Mam 2 kolorki z Catrice, testowałam na całonocnej imprezie (wesele) i okazały się, że są super. Jakbym miała brać kamuflaż to bym się zaczaiła na Catrice. W cenie regularnej brałam i chyba był po 8 zł, więc znów taniej niż Wibo. Jak dla mnie powinni zweryfikować ceny pod kątem cen u konkurencji bo tu zdecydowanie przegrywają, a pod kątem jakości wychodzi tak samo jak u konkurencji, więc nie rozumiem czym chcą skłonić klienta do zakupu.
No jak to czym, poczuciem luksusu
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 17:51   #3663
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ale róż chamsko zerżnięty z narsa
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:52   #3664
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:57   #3665
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
Dla mnie rabarbar jest boski . Łazienka pachnie nim nawet chwilę po myciu rąk.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 18:59   #3666
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dla mnie rabarbar jest boski . Łazienka pachnie nim nawet chwilę po myciu rąk.
No to chyba się skuszę, bo potrzebuje do pracy, a często myje ręce i nie chce się potem męczyć ze śmierdzącym mydłem
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:20   #3667
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Wibo się ceni, pewnie będzie kosztował z dwie dychy .
Też tak myślę, szczególnie, że Ross ostatnio podniósł ceny produktów Wibo.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nic ciekawego. No może róże by podeszły. Chyba, że dadzą kosmiczną cenę.
Reszta podobna do produktów już dostępnych, ale w innej wersji.
Ani paletka cieni, ani 3w1 do konturowania mnie nie zainteresowały.
Zresztą na tej promocji -49% dużo osób kupowało paletkę go nude i neutral. Mnie one zupełnie nie interesowały.
Nawet gdyby kosztowały połowę mniej też bym nie kupiła.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja o nim myślałam, ale wyczytałam na jakimś blogu, że ono śmierdzi. I to solidnie, tak, że facet zwrócił dziewczynie uwagę, że chyba się nie umyła, więc ja zrezygnowałam z pomysłu zakupu tego cuda. Nie wiem czy tak jest faktycznie, może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy, ale ostrzegam bo sama wycofałam się z planów zakupu tego cuda w ostatniej chwili.
Perfecta I love bronze jest ok.
Z Cupuacu miałam peeling i zmęczył mnie zapach, poza tym tona parafiny mnie zniechęciła. Nadaje się tylko na przesuszone pośladki po zimie i tak go właśnie zużyłam. Reszty tej serii nie znam.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------


Przy takich cenach to chyba jednak prędzej kupię coś z MUR niż z Wibo. Cena cieni zabija. Bronzer i róż spokojnie można mieć taniej z jakiejś paletki MUR. Kamuflaż mnie nie kręci, kolory mają kiepskie. Tu chyba lepsze upolowanie Catrice na promocji. Mam 2 kolorki z Catrice, testowałam na całonocnej imprezie (wesele) i okazały się, że są super. Jakbym miała brać kamuflaż to bym się zaczaiła na Catrice. W cenie regularnej brałam i chyba był po 8 zł, więc znów taniej niż Wibo. Jak dla mnie powinni zweryfikować ceny pod kątem cen u konkurencji bo tu zdecydowanie przegrywają, a pod kątem jakości wychodzi tak samo jak u konkurencji, więc nie rozumiem czym chcą skłonić klienta do zakupu.
Z Cupuacu mam żel pod prysznic (czy tam masło) i jest jednak fajne.
Zapach intensywny karmelkowo-kakaowy, nie wiem jak dokładnie go określić.
Może go lubię za skład olejowy.
Nie stosuję codziennie, nie wyobrażam go sobie stosować przy dużych upałach, wolę wtedy delikatniejsze wodno-cytrusowe klimaty.
Mam jeszcze z tej serii balsam pod prysznic (kupiłam na promo w sp), ale go nie napoczęłam.
Nad peelingiem się zastanawiałam, choćby dla zapachu. Kupię go jak choć trochę wykończę zapasy peelingów.
Na olejek nie natrafiłam niestety, a chciałabym go mieć. W sklepie Ziaji nie kupię- jest drożej. A do Natury mi nie po drodze.

Co do ohydnych zapachów to najgorsze jakie wąchałam to były żele z Biedronki Be beauty (karmelowy, pistacjowy, malinowo-waniliowy i czekoladowy). Po wąchaniu nich robiło mi się niedobrze.
Z równą niechęcią darzę żel z Isany (karmel z wanilią).
Polubiłam za to Isanę miód kwiatowy, choć też jest troszeczkę słodko-mdły.
Do mdłości doprowadzają mnie te nowe żele z Palmolive (wanilia, czekolada, truskawka)

Wibo rzeczywiście robi się ekskluzywny.
Tylko szkoda, że jakość nie idzie za ceną.
Mam wrażenie, że celują w Loreala. A to, że zgapiają od innych nazwy czy opkowania nie przekona mnie do kupna ich produktu.
Mam od nich parę rzeczy udanych(róż-oh blush, bezbarwny fixer do brwi i jeszcze coś tam )
Nie polecę na paletki do oczu czy konturowania, nie jest to w moim stylu, wolę samodzielne kosmetyki niż korzystanie tylko z 1/3 z nich.
To samo tyczy się Loreala, Maybelline czy Rimmela.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2016-06-08 o 20:21
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 20:29   #3668
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

A pamiętacie żel z Isany z aniołem na opakowaniu i czym pachniał ? sorki, tak mi się skojarzyło jak pisałyście o dziwnych zapachach.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:33   #3669
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
A pamiętacie żel z Isany z aniołem na opakowaniu i czym pachniał ? sorki, tak mi się skojarzyło jak pisałyście o dziwnych zapachach.
Fuuu : (
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 20:48   #3670
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dla mnie rabarbar jest boski . Łazienka pachnie nim nawet chwilę po myciu rąk.
Mi też się ten zapach bardzo podoba Kupiłam do kuchni, ale mam w planie kupić jeszcze zapas (lub dwa albo i więcej ), również do łazienki. Nie jest ani słodko-mdlący, ani kwaśny, taki raczej orzeźwiający, ale pośrodku I rzeczywiście się chwilę utrzymuje. Trafili
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 23:18   #3671
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
O nie. Jest teraz w promce? A ja tydz temu za CAŁE 3.50 kupiłam!
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 11:42   #3672
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
O nie. Jest teraz w promce? A ja tydz temu za CAŁE 3.50 kupiłam!
o kurczę! tak pozdrożaly te mydełka? myślałam, że one ok 2,79

ja kupiłam kilka sztuk na otwarciu rossa za 2,19
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 12:35   #3673
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
O nie. Jest teraz w promce? A ja tydz temu za CAŁE 3.50 kupiłam!
Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość
o kurczę! tak pozdrożaly te mydełka? myślałam, że one ok 2,79
ja kupiłam kilka sztuk na otwarciu rossa za 2,19
Do dziś jest promo na zapas po 2,39 z 2,89 natomiast z pompką kosztuje 3,49; są jeszcze mydła z pompką po 2,09 i 3,99
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 13:20   #3674
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
Ładnie tak słodko- kwaśno
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
O nie. Jest teraz w promce? A ja tydz temu za CAŁE 3.50 kupiłam!
jeszcze jest ale zapas za 2,39 jak kupowałam w kwietniu to było po 1,99

Ja chciałam kilka słów o tuszu Lovely Lash Extension

Jestem po 3 użyciach ale już mogę napisać:
- nie rozmazuje się i nie odbija (sprawdzony przy wietrze który wyciskał mi łzy z oczu )
- kolor intensywnie czarny
-tusz od nowości jest mokry, może skleić rzęsy ale przy odpowiednim tuszowaniu ta się je rozdzielić
- szczoteczka lekko wygięta podkręca rzęsy i ma trochę ostre igiełki więc trzeba uważać żeby się nie dziabnąć bo będzie bolało
- tusz zostawia rzęsy mięciutkie i delikatne, nie usztywnia ich jak np. Maybelline Lash Sensational
- wydłuża i to bardzo co prawda na zdj. mam pod spodem odżywkę Eveline SOS Lash Booster, ale i tak widzę różnicę w stosunku do w/w LS
- jedna warstwa daje efekt zadowalający, przy drugiej już naprawdę robi się efekt firanek
- co do kruszenia to mikro pyłki zauważyłam, ale jak wyżej napisałam to było przy mocnym wietrze prosto w oczy , przy normalnych warunkach jakaś jedna mała kropeczka, ale to jeszcze potestuję
- łatwo się zmywa

Na chwilę obecną mega pozytyw za niska cenę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lov tusz1.jpg (241,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lov tusz2.jpg (64,3 KB, 62 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 13:39   #3675
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Jakiś czas temu użyłam tych skarpet i miałam zdać relację:
http://www.rossmann.pl/Produkt?productID=382241

Otóż, świetne są. Stopy już mi się złuszczyły (w sam raz przed urlopem ). Dawno nie były takie gładkie. Zabieg na pewno powtórzę sobie za jakiś czas.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 14:35   #3676
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu użyłam tych skarpet i miałam zdać relację:
http://www.rossmann.pl/Produkt?productID=382241

Otóż, świetne są. Stopy już mi się złuszczyły (w sam raz przed urlopem ). Dawno nie były takie gładkie. Zabieg na pewno powtórzę sobie za jakiś czas.
Po ilu dniach zaczęłaś i skończyłaś się łuszczyć?
Mam je i nie wiem czy się porywać na użycie
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 14:38   #3677
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Po ilu dniach zaczęłaś i skończyłaś się łuszczyć?
Mam je i nie wiem czy się porywać na użycie
Łuszczenie pojawiło się jakieś dwa tygodnie po użyciu i trwało z dobre 1,5 tygodnia.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 15:24   #3678
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Do dziś jest promo na zapas po 2,39 z 2,89 natomiast z pompką kosztuje 3,49; są jeszcze mydła z pompką po 2,09 i 3,99
Zazwyczaj te mydła były po 2,50 w promo.. Raz kupiłam po 2,19 i widzę że co promocja to inne ceny. Rabarbar całkiem udany zapach, mam w zapasie
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 16:49   #3679
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Rabarbar najlepszy!
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 17:02   #3680
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ma któraś mydło w płynie Isana o zapachu rabarbaru? Ładnie pachnie?Musze kupić zapas bo mi się kończy a jutro ostatni dzień promocji i nie wiem które wybrać, interesuje mnie jeszcze pomarańcza lub algi.
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Ja chciałam kilka słów o tuszu Lovely Lash Extension

Jestem po 3 użyciach ale już mogę napisać:
- nie rozmazuje się i nie odbija (sprawdzony przy wietrze który wyciskał mi łzy z oczu )
- kolor intensywnie czarny
-tusz od nowości jest mokry, może skleić rzęsy ale przy odpowiednim tuszowaniu ta się je rozdzielić
- szczoteczka lekko wygięta podkręca rzęsy i ma trochę ostre igiełki więc trzeba uważać żeby się nie dziabnąć bo będzie bolało
- tusz zostawia rzęsy mięciutkie i delikatne, nie usztywnia ich jak np. Maybelline Lash Sensational
- wydłuża i to bardzo co prawda na zdj. mam pod spodem odżywkę Eveline SOS Lash Booster, ale i tak widzę różnicę w stosunku do w/w LS
- jedna warstwa daje efekt zadowalający, przy drugiej już naprawdę robi się efekt firanek
- co do kruszenia to mikro pyłki zauważyłam, ale jak wyżej napisałam to było przy mocnym wietrze prosto w oczy , przy normalnych warunkach jakaś jedna mała kropeczka, ale to jeszcze potestuję
- łatwo się zmywa

Na chwilę obecną mega pozytyw za niska cenę
Sorry ale okropnie wygląda na rzęsach.

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2016-06-09 o 17:03
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 18:09   #3681
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p
muszę wypróbować
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 18:59   #3682
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------



Sorry ale okropnie wygląda na rzęsach.
U mnie jeszcze nigdzie go nie ma :/
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 19:11   #3683
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze nigdzie go nie ma :/
U mnie też nie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Nie ten watek
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-09, 21:15   #3684
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p
Nie widziałam takiego, muszę go mieć
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 06:45   #3685
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Czy mnie się tylko wydaje, czy balsam Lirene arabica nagle podrożał? Czaję się na promocję na niego i widziałam, że chyba kosztował ok. 13,99? Teraz oglądam a tu cena 16,99. Dokładnie rok temu kupiłam go w promocji, na lato i poniżej 9 zeta kosztował.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 06:48   #3686
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p
O, to też dobrze wiedzieć
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 06:54   #3687
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Czy mnie się tylko wydaje, czy balsam Lirene arabica nagle podrożał? Czaję się na promocję na niego i widziałam, że chyba kosztował ok. 13,99? Teraz oglądam a tu cena 16,99. Dokładnie rok temu kupiłam go w promocji, na lato i poniżej 9 zeta kosztował.
Ostatnio Rossmann szaleje z podwyżkami, więc pewnie nie wydaje Ci się.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 07:37   #3688
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

No Rossek przegina wręcz z cenami!

Jestem zbulwersowana po prostu, widział ktoś te niby nowości wellness and beauty, np. perełki do kąpieli, sól do kąpieli mango i papaja?
Sól za 160 g 11,99 zł!
A perełki sezam i wanilia 9,99 zł 100g, masakra jakaś, do tej pory perełki były 180 g za 8,99 zł, a sól 450 g 6,59 zł. Wierzyć mi się nie chce Nie używam tej soli, ale sam fakt. Co z tego, że opakowanie zmienili??
__________________
Vouloir c'est pouvoir
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 12:38   #3689
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Czy mnie się tylko wydaje, czy balsam Lirene arabica nagle podrożał? Czaję się na promocję na niego i widziałam, że chyba kosztował ok. 13,99? Teraz oglądam a tu cena 16,99. Dokładnie rok temu kupiłam go w promocji, na lato i poniżej 9 zeta kosztował.
Też pamiętam cenę chyba 9,99 zł.
Cytat:
Napisane przez a_g_a_t_a Pokaż wiadomość
No Rossek przegina wręcz z cenami!

Jestem zbulwersowana po prostu, widział ktoś te niby nowości wellness and beauty, np. perełki do kąpieli, sól do kąpieli mango i papaja?
Sól za 160 g 11,99 zł!
A perełki sezam i wanilia 9,99 zł 100g, masakra jakaś, do tej pory perełki były 180 g za 8,99 zł, a sól 450 g 6,59 zł. Wierzyć mi się nie chce Nie używam tej soli, ale sam fakt. Co z tego, że opakowanie zmienili??
Ja widzę cenę za Wellness & Beauty, sól do kąpieli, mango i papaja, 450 g, 6,59 zł
Wellness & Beauty, sól do kąpieli z kwiatem wiśni i ekstraktem z róży, 450 g, 11,99 zł
Wellness & Beauty, wiśnia i róża perełki do kąpieli, 180 g, 9,59 zł
Wellness & Beauty, wanilia i sezam, perełki do kąpieli, 180 g, 5,39 zł

Może te niższe ceny to CND ale to fakt przeginają z tymi podwyżkami
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 14:17   #3690
weepwill
Rozeznanie
 
Avatar weepwill
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 671
Dot.: Rossmann cz. XXVIII

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ładne ale nowe jeżynowe 10000% lepsze;p

a to jest jakaś limitka?
weepwill jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 21:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.