Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 08:47   #2521
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

U nas spanie do 9 choć przed 7 musiała, zrobić mleko ale to tylko 5 minut
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:17   #2522
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

A powiedzcie mi ile wasze dzieci piją?
Bo Eryk mało. Myślę,że za mało. Chciałabym,żeby jak najwięcej pił wody,ale wodę to on wypije łyczek-dwa i dość. I tak potrafi 50 ml przez cały dzień
Więc zaczęłam mu soki dawać,chociaż nie chciałam,ale to pije chętniej,no i cały kubek wypije dość szybko,czyli 200 ml.
Oprócz tego 2x dziennie mleko.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:23   #2523
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi ile wasze dzieci piją?
Bo Eryk mało. Myślę,że za mało. Chciałabym,żeby jak najwięcej pił wody,ale wodę to on wypije łyczek-dwa i dość. I tak potrafi 50 ml przez cały dzień
Więc zaczęłam mu soki dawać,chociaż nie chciałam,ale to pije chętniej,no i cały kubek wypije dość szybko,czyli 200 ml.
Oprócz tego 2x dziennie mleko.
wiktor wypijal wczesniej 200ml herbatki, wody przez caly dzien wypije moze 100ml, sok wciagnie naraz caly a etraz nie wiem ile pije bo ma kubek bez miarki ale kubek ma 330ml to tak z 3/4 dziennie herbatki z jednej lyzeczki wypija
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:35   #2524
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Moja jeszcze dużych strat nie poczyniła ale siedzę z nią na dworze ile się da. Najbardziej ją ciągnie do radia, tv jakoś na nią tak nie działa. Chyba nie ma tam po prostu co wciskać Ja jak karmię to zawsze coś daję do ręki bo inaczej brud wszędzie murowany
Za to moja dziś wstała o 4.30. Masakra. Myślałam że wyjdę z siebie

Ojoj i pomyśleć że ja narzekam na mojego że wstał o 6
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:46   #2525
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi ile wasze dzieci piją?
Bo Eryk mało. Myślę,że za mało. Chciałabym,żeby jak najwięcej pił wody,ale wodę to on wypije łyczek-dwa i dość. I tak potrafi 50 ml przez cały dzień
Więc zaczęłam mu soki dawać,chociaż nie chciałam,ale to pije chętniej,no i cały kubek wypije dość szybko,czyli 200 ml.
Oprócz tego 2x dziennie mleko.
Ostatnio oglądałam jakiś program w telewizji i mówili o tym co dzieci powinny pić i ile. Dziecko w wieku 1-4 lata powinno wypijać 0,8 - 1,0 litra płynu dziennie, najlepiej wody. Moja Córcia chyba tyle nie wypija, ale na szczęście lubi wodę. Właściwie tylko wodę pije, a soku nie chce.
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:50   #2526
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

a ja narzekam ze mlody o 7 wstaje
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 12:19   #2527
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam jakiś program w telewizji i mówili o tym co dzieci powinny pić i ile. Dziecko w wieku 1-4 lata powinno wypijać 0,8 - 1,0 litra płynu dziennie, najlepiej wody. Moja Córcia chyba tyle nie wypija, ale na szczęście lubi wodę. Właściwie tylko wodę pije, a soku nie chce.

Ale wliczając w to mleko,tak? To mój tyle nie wypija
Ale w sumie w owocach też jest woda i jak zupka to też płyn...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 13:21   #2528
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Moja mleka z pół litra pije plus pół litra wody z kapką soku
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:13   #2529
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

hejj

no Mateusz wybitnie zdolny jesli chodzi o robienie balaganu i
demolowanie domu dzis spedzilam przedpoludnie na chowaniu i wynoszeniu na strych wszystkiego co moglby zniszczyc i wywalac z szafekteraz spi, a jak wstanie szybko go wygonie z domu, zebym chociaz na niedziele miala jako taki porzadek, bo co jak co ,ale do balaganu i potykanie sie o wszystko na pewno sie nie przyzwyczaje,no moze przy drugim dziecku

a jeszcze co do karmienia to ja tez daje rozne rzeczy ,zeby choc troche zajął rączki, ale gdzie tam, 3 sekundy potrzyma i chce cos nowego.

wczoraj MAteuszek jadl pierwszy raz czeresnie i dalam mu tak normalnie ze skórka i wnocy cos poplakiwal ,nie wiem czy nie brzuszek, a wy jakbyscie dały te czeresnie, bez skóry?

Gosia Mateuszek wczesniej nie chciał pic za bardzo, ale to jak pił mleko z butelki, a odkad przestał pic mleczko wypija dziennnie mysle gdzies 300-400 ml wody, oczywiscie wiecej jak jest cieplo.Na spacerze czasami dostaje soczek ze slomką, ale dla niego bardziej chyba atrakcja jest kolorowe opakowanie i pozniej jak juz wypije celowanie slomka do dziurki

My dzis pospalismy do 9-10, ale to wyjatek, bo normalnie to pobudka okolo 7.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:47   #2530
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Tynka ja zdejmuję skórkę ze wszystkiego chyba co ją ma. Eryk dobrze nie gryzie. U Mateuszka mogła być powodem skórka. Zresztą nawet dorosłemu może się skórka przykleić i boleć brzuch.

A Mateusz wcale już mleka nie pije? Ale mleczne rzeczy jada,tak?
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 14:49   #2531
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ale wliczając w to mleko,tak? To mój tyle nie wypija
Ale w sumie w owocach też jest woda i jak zupka to też płyn...
Program był o piciu wody i napojów, ale myślę, że chodzi o ilość wszystkich płynów wypijanych dziennie, więc mleko też. Moja Córcia mleka już nie pije (je jeszcze kaszki) i pije właśnie tylko wodę.
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N

Edytowane przez Agnes18
Czas edycji: 2013-06-15 o 14:50
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 15:17   #2532
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Gosiu on odrzucil butelke jak byl chory i wymiotowal(zawsze wymioty byly przy piciu mleka) i sie zrazil, dlatego staram sie dwa razy dziennie robic mu kaszke wielozbozowa na mleku, wcyodzi jakies 300 ml dziennie i tyle tylko mm pochlania.

Z tymi czeresniami to faktycznie mnie poniosło,ale tak mu smakowalo, ze nie pomyslalam.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 19:13   #2533
MegMakeUp
Rozeznanie
 
Avatar MegMakeUp
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Olecko
Wiadomości: 683
GG do MegMakeUp
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Tymek wypija mleko dwa razy dziennie po 200ml i około 4 kubków herbaty z rumianku zmieszaną z sokiem. Jeśli podaję soki to rozcieńczam wodą. Niestety samej wody nie chce pić... jak mu daję wodę to pociągnie łyka i odstawia i nawet przez cały dzień tak potrafi więc na razie zostajemy przy rumianku. Mam nadzieję,że z czasem się przyzwyczai do wody.
MegMakeUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 20:19   #2534
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez MegMakeUp Pokaż wiadomość
Tymek wypija mleko dwa razy dziennie po 200ml i około 4 kubków herbaty z rumianku zmieszaną z sokiem. Jeśli podaję soki to rozcieńczam wodą. Niestety samej wody nie chce pić... jak mu daję wodę to pociągnie łyka i odstawia i nawet przez cały dzień tak potrafi więc na razie zostajemy przy rumianku. Mam nadzieję,że z czasem się przyzwyczai do wody.
moj wode troche wypije w ostatecznosci ale tez nie chetnie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 20:53   #2535
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Hej


To moja córcia jednak grzeczniejsza od Mateuszka, ale teraz nie ma czasu, bo się rozkręca z chodzeniem. Wcześniej po 2 kroki robiła, kucała i na raka , a wczoraj wsadziłam ją do trampoliny i ta od siatki do siatki po przekątnej zaczęła chodzić po tej trampolinie i tak się dziecku spodobało, że dziś też tam zasuwała i odważyła się chodzić tak po ziemi i zasuwa aż miło


U mnie Basia wypija około 400 ml herbatki Hipp lub Bobovita, soki też czasem i wodę ma zawsze na noc, ale w dzień też bardzo chętnie ją pije w przeciwieństwie do swojego brata :P



Tynka Ja czereśnie dawałam małej najpierw bez skóry, a później ze skórką i szczerze mówiąc nic jej nie było, ale te moje dzieci to naprawdę dobrze znoszą takie rzeczy Mają to po mnie Tylko nie przesadzałam z ilością , dałam parę i odwracałam uwagę, bo nawet za dużo czereśni dla dorosłego może zakończyć się rewolucją...


Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie zimy z dzieciakami w domu, bo tak teraz dobrze siedzieć z nimi na dworze, gdzie mają miejsce na szaleństwa
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:27   #2536
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Tez mysle o Balbince i Julku. Niech te podejrzenia okaza sie pomylka
Mam nadzieję, że z Julkiem będzie wszystko w porządku, i skończy się na podejzeniach!

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
U nas noce znowu fatalne. Idą małej 2 górne czwórki. To chyba dlatego.
Powiedzcie ile jedzą wasze dzieci bo moja ciagle woła jeść. Nie chcę jej przekarmić ale jak już jest koniec kaszki czy obiadu to ona podnosi wrzask. Nie wiem czy jeszcze taka głodna czy tak sobie krzyczy
Joanaros, ale przecież to prosto sprawdzić. Zaproponuj Viki dodatkową łyzeczkę, jak będzie chciala jeść, znaczy, że głodna, jak wypluje albo zamknie buzie, znaczy, że tylko sobie krzyczy

A przykładowy jadłospis Matyldy, np.
Mleko z cycka na dzieńdobry
Kaszka mleczna lub bezmleczna (błyskawiczna albo robiona przeze mnie np jaglana z quinoa i rodzynkami, cynamonem, gruszką), kawa inka z mlekiem, woda, lub mleko jesli kasza bezmleczna
Biszkopt albo pieczywo chrupkie, soczek
Obiad- zupka wielowarzywna z kaszą, soczewicą lub ziemniakami, jak dam radę to też 2 danie rybka lub mięsko, coś warzywnego
Kisiel jabłkowy albo jogurcik lub budyń, kolejny biszkopt na podwieczorek
Kolacja-jak mi sie nie chce nic to kasza, jak mam wiecej siły to omlet z warzywami lub kanapka z hummusem, szynka i kawałkeim warzywa.
Przed snem cycek a w ciagu dnia ostanio tez cycek wrecz co chwila, ale to chyba przez ząbki...

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi ile wasze dzieci piją?
Bo Eryk mało. Myślę,że za mało. Chciałabym,żeby jak najwięcej pił wody,ale wodę to on wypije łyczek-dwa i dość. I tak potrafi 50 ml przez cały dzień
Więc zaczęłam mu soki dawać,chociaż nie chciałam,ale to pije chętniej,no i cały kubek wypije dość szybko,czyli 200 ml.
Oprócz tego 2x dziennie mleko.
Odkąd nauczyłam Matyldę picia przez słomkę, to szybko poszło Jej z niekapkami i kubeczkami. Czasem też podaję Jej wodę mineralną dla małych dzieci w takich malutkich buteleczkach z dziubkiem, i powiem Ci Gosia że taki sposób się bardzo sprawdza, bo Matylda jest przeszczęśliwa że może pić w taki dorosły sposób i nic Jej nie przeszkadza że to woda bez smaku. Może spróbujcie coś takiego z Eryczkiem?

Matylda ogólnie piła mało, ale od jakiegoś czasu ma spust. Myślę, że ok 2 kubków wody/herbatki do tego soczek wypija, a jeszcze liczy się zupa, mleko z cycka i mleko do kaszek lub do popicia kaszek. Woda jest tez w owocach i z tego co czytałam to liczy się całościowo?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Moja jeszcze dużych strat nie poczyniła ale siedzę z nią na dworze ile się da. Najbardziej ją ciągnie do radia, tv jakoś na nią tak nie działa. Chyba nie ma tam po prostu co wciskać Ja jak karmię to zawsze coś daję do ręki bo inaczej brud wszędzie murowany
Za to moja dziś wstała o 4.30. Masakra. Myślałam że wyjdę z siebie
Matylda czasem zjada swoje posiłki przy pepie pig Byłam przeciwna takim praktykom, ale cóż...I przynajmniej w naszym przypadku, nie uważam, aby otwieranie buzi podczas oglądania bajek było mechaniczne. Matylda jak coś Jej nie podpasuje to z automatu wypluwa, a jak już nie chce jeść to zaciska bużke w kaczy dziubek, wcale nie koniecznie konsumuje całe porcje tylko dlatego, że bajka leci, róznie bywa. Jak nie bajka, to ogląda książeczki, od razu sama przynosi. Na razie nie bede z tym walczyc, zreszta ja też lubię jesc i czytać


A moje dziecko polubiło zabawę w buju-buju w kocu. Nawet potrafi to powtórzyć, sama idzie po koc, ściąga go z łóżka i się kładzie

Tynka, rozumię, że straciłaś cierpliwośc i musiałaś krzyknąć. Ja jestem bałaganiarą, ale jednak jak Matylda czasem bałaganu na robi to nawet mnie przerasta, a już zwłaszcza jak stoję w garach i specjalnie dla niej zdrowe rzeczy gotuję a Ona potem akurat nie ma na daną potrawę w danym momencie ochoty i pluje, wyraca miskę z ręki i nieraz cała podłoga do sprzatania. Czasem mnie to złości, szczególnie jak umęczona jestem, w innym przypadku zachwouję stoicki spokój i po prostu sprzątam. Mateuszek pewnie nie wie, że zle robi, jest ciekawy i ruchliwy i w sumie to powód do radości, ze zdrowo się chowa, ale na pewno jeszcze nie raz sie zdenerwujesz, w koncu to ludzka rzecz, a dla Mateuszka i tak jesteś najlepszą mamą na świecie

Edytowane przez ewelajna25
Czas edycji: 2013-06-15 o 21:30
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:48   #2537
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ostatnio oglądałam jakiś program w telewizji i mówili o tym co dzieci powinny pić i ile. Dziecko w wieku 1-4 lata powinno wypijać 0,8 - 1,0 litra płynu dziennie, najlepiej wody. Moja Córcia chyba tyle nie wypija, ale na szczęście lubi wodę. Właściwie tylko wodę pije, a soku nie chce.
eee ale toć różnica w rozmiarach brzuszka 1 a 4 lata móje napewno tyle nie wypija, 2x200 ml mleka, i z 300-400 ml wody A poza tym w jedzonku tez jest woda niby
Jakoś młody od początku załapania butli załapał wodę i teraz soku nawet nie bardzo jak mu ktoś kupi i próbuję dać I szczerze mnie to cieszy

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie zimy z dzieciakami w domu, bo tak teraz dobrze siedzieć z nimi na dworze, gdzie mają miejsce na szaleństwa
Też sobie nie wyobrażam, jak młode przyzwyczai się teraz do całych dni na dworze
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 21:52   #2538
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
eee ale toć różnica w rozmiarach brzuszka 1 a 4 lata móje napewno tyle nie wypija, 2x200 ml mleka, i z 300-400 ml wody A poza tym w jedzonku tez jest woda niby
Jakoś młody od początku załapania butli załapał wodę i teraz soku nawet nie bardzo jak mu ktoś kupi i próbuję dać I szczerze mnie to cieszy



Też sobie nie wyobrażam, jak młode przyzwyczai się teraz do całych dni na dworze
Różnica 1 a 4 lata, dlatego też przedział podany 0,8-1 litra. Napisałam tylko co słyszałam w programie. (DDTVN 6 czerwca)
Moje Dzieciątko tak jak Twoje soków i herbatek nie chce pić. Na poczatku mnie to martwiło, że nie pije soków, tylko wodę, ale podobno to nawet lepiej
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N

Edytowane przez Agnes18
Czas edycji: 2013-06-15 o 21:54
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 07:55   #2539
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Ewelajna no właśnie Eryka ciągnie do picia z mojej butelki czy jak widzi,że Wiki z czegoś innego pije. Wczoraj częstował się moją miętą z kubka. To też jakiś sposób jest.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 08:35   #2540
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ewelajna no właśnie Eryka ciągnie do picia z mojej butelki czy jak widzi,że Wiki z czegoś innego pije. Wczoraj częstował się moją miętą z kubka. To też jakiś sposób jest.
O no Olaf podobnie, zawsze musi spróbować z kubka jak widzi że rodzice piją
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 13:20   #2541
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Ewelajna mój siostrzeniec uwielbiał takie bujanie na kocu Moja póki co na to nie wpadła
Ja też nie wyobrażam sobie chłodniejszych dni. Wiki już rano przynosi buty i stoi przy drzwiach bo chce na dwór. Tam tyle ciekawych rzeczy Ja też wolę tak spędzać czas bo w domu to strasznie mi się wlecze ten czas
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 16:32   #2542
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
O no Olaf podobnie, zawsze musi spróbować z kubka jak widzi że rodzice piją
Matylda ma to samo
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:44   #2543
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Chyba dzisiaj Balbinka miala miec wyniki Julka,co?
Mam nadzieje,ze sie odezwie. Trzymam caly czas
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:49   #2544
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Chyba dzisiaj Balbinka miala miec wyniki Julka,co?
Mam nadzieje,ze sie odezwie. Trzymam caly czas
tak w ogole mialy wasze dzieci badanie krwi ogolne? moj jeszcze nie mial i chyba sie z nim przejde aby mu pobrali do badania profilaktycznie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:00   #2545
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
tak w ogole mialy wasze dzieci badanie krwi ogolne? moj jeszcze nie mial i chyba sie z nim przejde aby mu pobrali do badania profilaktycznie
Oskar miał jak miał ostatnio jak miał 6m co było podejrzenie krzywicy.

Też myslę o Balbince
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 12:37   #2546
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

hej

tez mysle o Julku i Balbince ..oby wszystko bylo u nich w porzadku

Cytrynka my robilismy badanie krwi i moczu i TSh na roczek i w maju w szpitalu tez mial robione.

ale ciepełko opalam sie na balkonie , a spioch spi juz 3 godzinki
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 13:00   #2547
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

My nie badaliśmy. Ale Eryk wygląda jak okaz zdrowia,więc nie wiem czy to potrzebne...
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 21:13   #2548
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Cześć Dziewczyny!

chciałam Wam przekazać info od Balbinki, bo nie da rady wejść na forum.
Pozwolę sobie zacytować

"proszę o jeszcze więcej modlitwy i kciukow,bo nadal nie mamy ostatecznej diagnozy i jutro będziemy jeszcze do jednego lekarza jechać.. Mam nadzieje,że ona powie nam w koncu cos konkretnego. Bo jak na razie slyszymy teorie o jakimś zespole (ale nie pamiętam nazwy,chodzi o to,że kosmki jelitowe zanikają i nic się nie wchłania),o jakieś innej postaci anemii (ale jakiej nie wiem,lekarz nie powiedział nic więcej), o chorobie autoimmunizacyjnej no i oczywiscie o tym najgorszym. nie wiemy już co mamy myslec, boimy sie nawet zerkac w sieci co to wszystko oznacza...
Wiemy tylko,że wyniki są coraz gorsze, jest gorzej niż było równy miesiąc temu. I to nas najbrdziej martwi,bo to oznacza ze cokolwiek by to nie było to i tak postępuje...
Dziękuje Wam wszystkim za to,że nas wspieracie...
"

jutro ma się do mnie odezwać, więc jak się coś dowiem to Wam przekażę.

Pozdrawiam
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 07:27   #2549
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Aż się poryczałam czytając info od Balbinki

Będę się modlić o Juleczka ze zdwojoną siłą , oby to coś pomogło !!
To niesprawiedliwe że takie rzeczy dotykają tak małych dzieci , które mają cały świat przed sobą. Dziecko powinno się bawić , śmiać , a nie jeździć od lekarza do lekarza
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 07:31   #2550
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Nasze dzieci świat poznają, a mamusiom spać nie dają. III-IV 2012 cz.(X)V

Karo dzięki za wiadomość.

Balbinka trzymamy mocno kciuki oby to nie było nic poważnego!
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.