Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 12:54   #1231
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Felicitaz Pokaż wiadomość
Hej,

Jak to w końcu jest?
Zmienili prezenty, ale nie zmieniła się oferta? Wcześniej nie byłonp Vanille Noire...

Poza tym nowy kod - ważny do 3.10.

PROMO - 90% na jeden artykuł w koszyku

W koszyku muszą się znaleźć co najmniej 3 produkty. Promocja obowiązuje przy zamówieniu od 99 zł i nie obejmuje produktów oznaczonych Zielonym punktem, Zestawów dla Ciebie oraz produktów stanowiących Ofertę specjalną. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia od której promocja jest aktywna. Oferty promocyjne nie łączą się. Z promocji można skorzystać tylko raz.
W pupę niech sobie wsadzą tę ofertę, zielone punkty np nie wliczają sie do wartości zamówienia , ale gdy wlozyłam do koszyka taki produkt juz po przekroczeniu progu od jakiego obowiązuje promocja to zrabatowało mi który kosmetyk? no oczywiscie że zielony punkt, bo najtańszy. A nie ma w ofercie mowy o tym że rabatuje najtańszy z tych trzech w koszyku. Żenada
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:03   #1232
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
U mnie na Lubelszczyźnie mówi się strugaczka lub temperówka, ale o zastróżce nie słyszałam
No proszę, czyli co województwo, to inaczej dlatego mnie to zaciekawiło, ale dobra koniec OT
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:23   #1233
Iris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jako prezent-niespodziankę w nowej ofercie internetowej dostałam Perfumowane mleczko do ciała Vanille Noire.
Iris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 15:57   #1234
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Iris Pokaż wiadomość
Jako prezent-niespodziankę w nowej ofercie internetowej dostałam Perfumowane mleczko do ciała Vanille Noire.
Całkiem dobra niespodzianka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 17:33   #1235
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Krutynianka, Anna1987 - w ofercie wysyłkowej przy składaniu zamówienia przez internet nie ma możliwości wyboru opcji dostawy. Ostatnio paczki są wysyłane kurierem DPD. Jeżeli zależy Wam na zmianie, już po złożeniu zamówienia powinnyście zadzwonić lub napisać do boku wiadomość e-mail z prośbą o wysłanie przesyłki pocztą. Dopóki nie wyślą, powinno się udać
Napisałam do nich maila Tylko trochę za późno, bo późno zajrzałam na roszerowy wątek i zdążyli już wysłać kurierem, ale szybko dostałam odp, że mogą wysłać jeszcze raz pocztą i żeby tamtej paczki od kuriera przypadkiem nie odbierać
Swoją drogą mogłam od razu po złożeniu zamówienia napisać do bok z pytaniem czym wysyłają i lepiej żeby to była poczta

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
Paczka doszła, okazało się że prezentem był błyszczyk a tak liczyłam na coś innego

Oferta dla Przyjaciółki -> 3PYF2MM07 oraz 3PYF2MM08

W obu blankietach to samo. Dla nas 2 prezenty do wyboru -> 1 produkt do wyboru z całego katalogu lub bluza polarowa S/M (jeśli przyjaciółka zamówi powyżej 39zł)
Dla przyjaciółki ->
pow. 39zł - 1 produkt do wyboru z katalogu
pow. 59zł - prezent niespodzianka
pow. 79zł - wysyłka gratis

Ok to czas na zdjęcia
Dostałaś papierowy katalog z ofertą dla przyjaciółki? To dlatego, ze zamawiałaś z wysyłkowej pierwszy raz? Zawsze tak robią jak ktoś pierwszy raz zamawia z katalogu, czy to jakiś nieprzewidywalny roszerowy wyskok?

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Całkiem dobra niespodzianka
Ja bym obstawiała, że w ten sposób chcą ubezpieczyć się na wszelki wypadek od reklamacji na brak konkretnego prezentu w paczce i wysyłanie jakiegoś zamiennika tak jak było to z Neroli. Przeliczyli się wtedy z zapasami konkretnego zapachu, który się skończył i wysyłali co innego, potem były reklamacje w pełni uzasadnione i musieli dosyłać te perfumy. A to dodatkowe koszty. Teraz jako prezent jest "niespodzianka" i mogą uniknąć analogicznej sytuacji jak zabrakłoby np. tego mleczka waniliowego i wysłać co innego, np. mleczko konwaliowe czy cuś inszego, o. Się wycwanili
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 17:38   #1236
emilinka
Rozeznanie
 
Avatar emilinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 996
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Miałam dodać zdjęcia oferty 9PYF2AC05 i 0PYF2AC06, ale niestety były nieczytelne również w świetle dziennym - widocznie kiepski ze mnie fotograf. Ten sam katalog dodała Anna 1987, więc można go również "podpiąć" pod powyższe oferty

Edytowane przez emilinka
Czas edycji: 2016-10-03 o 17:45
emilinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 17:53   #1237
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
GG do Anna1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Dostałaś papierowy katalog z ofertą dla przyjaciółki? To dlatego, ze zamawiałaś z wysyłkowej pierwszy raz? Zawsze tak robią jak ktoś pierwszy raz zamawia z katalogu, czy to jakiś nieprzewidywalny roszerowy wyskok?

A nie wiem Klientką jestem już bardzo długo ale też bardzo długo nie zamawiałam wysyłkowo ani internetowo - tylko czasem stacjonarnie Teraz mnie tak naszło na zamawianie, dostałam paczkę z zamówieniem i katalogiem i tam była wpięta oferta przyjaciółkowa
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 17:58   #1238
mmyszkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
No proszę, czyli co województwo, to inaczej dlatego mnie to zaciekawiło, ale dobra koniec OT
Hehe, nie wiedziałam że mój regionalizm taką dyskusję wywoła U mnie mówi się zamiennie temperówka lub strugaczka, nawet słownik to zna, bo nie podkreśla na czerwono. O zastróżce nie słyszałam (to słowo słownik podkreśla). To tak samo jak "baton"- u mnie mówi się tak na długą bułkę śniadaniową, a inni rozumieją pod tym słowem snickersa, marsa, itd. Jeszcze inni taką bułkę nazywają np bułką krakowską. Moja praca wymaga trochę jeżdżenia po różnych miejscach i czasem łapię takie słowa, nie zdając sobie sprawy, że inni mogą ich nie znać Dla mnie hitem była "zrywka"- koleżanka ze Śląska tak mówiła na jednorazowe reklamówki w markecie- no bo przecież są do zrywania z rolki. Bardzo pomysłowe słowo

A co do pomysłu z wsadzeniem kredki do lodówki dziękuję, nie wpadło mi to do głowy
mmyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:03   #1239
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Anna1987 Pokaż wiadomość
A nie wiem Klientką jestem już bardzo długo ale też bardzo długo nie zamawiałam wysyłkowo ani internetowo - tylko czasem stacjonarnie Teraz mnie tak naszło na zamawianie, dostałam paczkę z zamówieniem i katalogiem i tam była wpięta oferta przyjaciółkowa
Bo się zastanawiam, czy mi też wyślą ofertę dla przyjaciółki... A ja akurat pierwszy raz z wysyłkowej Co prawda i tak teraz nie zamierzam robić już żadnych zamówień, ale przyjaciółkowa oferta by się przydała skoro jest ważna 6 mscy. Akurat za pół roku powinnam wykończyć zapasy roszerowych szamponów (3 w drodze, 1 w zapasie i 1 w użyciu ) i żeli, i wtedy może jakieś zamówionko
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:23   #1240
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez mmyszkaaa Pokaż wiadomość
Hehe, nie wiedziałam że mój regionalizm taką dyskusję wywoła U mnie mówi się zamiennie temperówka lub strugaczka, nawet słownik to zna, bo nie podkreśla na czerwono. O zastróżce nie słyszałam (to słowo słownik podkreśla). To tak samo jak "baton"- u mnie mówi się tak na długą bułkę śniadaniową, a inni rozumieją pod tym słowem snickersa, marsa, itd. Jeszcze inni taką bułkę nazywają np bułką krakowską. Moja praca wymaga trochę jeżdżenia po różnych miejscach i czasem łapię takie słowa, nie zdając sobie sprawy, że inni mogą ich nie znać Dla mnie hitem była "zrywka"- koleżanka ze Śląska tak mówiła na jednorazowe reklamówki w markecie- no bo przecież są do zrywania z rolki. Bardzo pomysłowe słowo

A co do pomysłu z wsadzeniem kredki do lodówki dziękuję, nie wpadło mi to do głowy
Ja słyszałam, że to jest bułka wrocławska a "zrywka" faktycznie funkcjonuje. Jestem że śląska i jak czasem pytam o reklamówkę, to kasjerki chcą mi sprzedać taka z grubego plastiku, płatną kilkadziesiąt groszy.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:21   #1241
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Anna1987 - bardzo dziękuję za zdjęcia

emilinka - dziękuję za dobre chęci i podejmowane próby, to też się liczy

W nowym katalogu są całkiem fajne zestawy miniatur - już dodałam na pierwszą stronę

Iris, dziękuję za informację o prezencie-niespodziance

Krutynianka, do każdego zamówienia w ofercie wysyłkowej dołączany jest półroczny katalog wysyłkowy z dołączoną ofertą dla przyjaciółki. Bez względu na to, ile razy otrzymasz ten sam katalog, zaprosić możesz tylko tyle razy, ile pozwala Ci blankiet - w nowym katalogu aż cztery razy można wybrać dowolny produkt z katalogu Na blankiecie jest ważność 6 m-cy, ale oferta będzie ważna do końca czerwca 2017, więc masz czas

A prezenty-niespodzianki zdarzają się często, nie doszukujmy się w tym fakcie teorii spiskowych

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Orientujecie się, dlaczego w sklepie internetowym nie ma wody So Elixir 50ml? Chyba nie wycofują jej?
Już jest Po prostu była niedostępna z powodu wyprzedania zapasów
athm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-04, 12:30   #1242
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Wczoraj pytałam w stacjonarnym o Księgę Urody i pani powiedziała, że w tym roku już nie będzie.
Nie wiem, czy była taka informacja, jeśli tak, to przepraszam.
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:52   #1243
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Ja również dostałam mleczko Vanille Noir jako prezent niespodzianka w e-sklepie
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:54   #1244
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Wczoraj pytałam w stacjonarnym o Księgę Urody i pani powiedziała, że w tym roku już nie będzie.
Nie wiem, czy była taka informacja, jeśli tak, to przepraszam.
Nie było takiej informacji, dziękuję

Jak dotąd bezskutecznie dopytywałam w sklepie i w bok, ale nikt nic nie wiedział. To w sumie dziwne posunięcie - tyle nowości, zmian opakowań, a Księgi do tego nie dadzą?

Przeżyłam dziś miłe zaskoczenie - ostatnio męczyłam bok, zapytałam m.in. o nowy katalog wysyłkowy jesień/zima. I dzisiaj znalazłam go w swojej skrzynce, mimo że nie prosiłam o wysyłkę

Ktoś coś wie o dzisiejszym newsletterze? Do mnie znowu nic nie przyszło
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 12:57   #1245
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Żeby nie było oftopu, potrzebowałam małego paragonu do akcji i że akurat kończył mi się micel, zarykowalam z micelem Sensitive z wykorzystaniem 40% i żelem gratis i jestem naprawdę miło zaskoczona. Jedyny minus to ta pompka jest koszmarna, bryzga na wszystkie strony
Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że to jest bułka wrocławska a "zrywka" faktycznie funkcjonuje. Jestem że śląska i jak czasem pytam o reklamówkę, to kasjerki chcą mi sprzedać taka z grubego plastiku, płatną kilkadziesiąt groszy.
U mnie taka bułka to parowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:00   #1246
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Na stronie pojawiły się nowe okrągłe cienie
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:15   #1247
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;66034836]Na stronie pojawiły się nowe okrągłe cienie [/QUOTE]

pojawił się też nowy podkład kremowy i zmieniły się ceny
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:33   #1248
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zaszaleli z cenami Nowy podkład ma aż 40 ml, ale pewnie będzie dość gęsty i przez to mniej wydajny. Może być fajną opcją na zimę - przy okazji obadam w sklepie stacjonarnym

Małe cienie za 29 zł to trochę przesada Róże są tańsze od poprzednich, ale mniejsze. Mają ładne odcienie, o ile będą bardziej kremowe niż poprzednie (mam jeden i jest okropnie twardy), przy okazji skuszę się na któryś.

Szkoda, że wszystko jest w stałej cenie.
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:06   #1249
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[QUOTE=athm;66036616]Zaszaleli z cenami Nowy podkład ma aż 40 ml, ale pewnie będzie dość gęsty i przez to mniej wydajny. Może być fajną opcją na zimę - przy okazji obadam w sklepie stacjonarnym

stary podkład kremowy też miał 40 ml
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 12:38   #1250
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość

Małe cienie za 29 zł to trochę przesada
Nawet nie trochę... bez sensu.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:51   #1251
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;66034836]Na stronie pojawiły się nowe okrągłe cienie [/QUOTE]
O, jak fajnie!
Oczywiście nie ma wszystkich kolorów (w katalogu francuskim było pokazane 60)
Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Zaszaleli z cenami Nowy podkład ma aż 40 ml, ale pewnie będzie dość gęsty i przez to mniej wydajny. Może być fajną opcją na zimę - przy okazji obadam w sklepie stacjonarnym

Małe cienie za 29 zł to trochę przesada Róże są tańsze od poprzednich, ale mniejsze. Mają ładne odcienie, o ile będą bardziej kremowe niż poprzednie (mam jeden i jest okropnie twardy), przy okazji skuszę się na któryś.

Szkoda, że wszystko jest w stałej cenie.
Stara wersja cieni miała 2,5g i kosztowały 34zł a nowe są tej samej gramatury
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:12   #1252
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Bardzo ładne te nowe róże Szczególnie wpadły mi w oko kolorki: 02, 03 i 06 Ogniście czerwona 08 wygląda niebezpiecznie Fuksja 04 też iście wyrazista Ciekawe, jak wszystkie kolory wyglądają w rzeczywistości.
Cena, wiadomo, bez promocji dosyć wysoka, ale z rabatem -40% będzie 17,40 zł
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:24   #1253
agtx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 230
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez athm Pokaż wiadomość
Małe cienie za 29 zł to trochę przesada Róże są tańsze od poprzednich, ale mniejsze. Mają ładne odcienie, o ile będą bardziej kremowe niż poprzednie (mam jeden i jest okropnie twardy), przy okazji skuszę się na któryś.
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Stara wersja cieni miała 2,5g i kosztowały 34zł a nowe są tej samej gramatury
No właśnie, coś tu nie halo. Ja swój pojedynczy cień, który kiedyś kupiłam na promocji -50%, kupiłam za 16 zł i ważył właśnie 2,5 g (czyli bez promo 32 zł). Więc nie podrożało, a potaniało. A te podwójne miały 3 g i kosztowały 45 zł :/

Natomiast podrożał róż. W starej wersji było 7 g i kosztował 39 zł. Teraz mamy prawie o połowę mniej różu - 4 g - i kosztuje 36 zł :/

Za to poszaleli w opisie tego podkładu:
"Dodatkowo, nowy Kremowy podkład odżywczy ma 3 nowe odcienie: w sumie 11 odpowiednich dla każdego typu karnacji!"
a do wyboru 8 kolorów

Teraz używam porcelanowego beżu z serii matującej i jest to najciemniejszy podkład jaki mam! Nadaje się tylko, gdy jestem opalona mimo, że nie jestem bladziochem. Chyba ich podkłady są jakieś "murzyńskie".

Edytowane przez agtx
Czas edycji: 2016-10-05 o 20:30
agtx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:39   #1254
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez agtx Pokaż wiadomość
No właśnie, coś tu nie halo. Ja swój pojedynczy cień, który kiedyś kupiłam na promocji -50%, kupiłam za 16 zł i ważył właśnie 2,5 g (czyli bez promo 32 zł). Więc nie podrożało, a potaniało. A te podwójne miały 3 g i kosztowały 45 zł :/

Natomiast podrożał róż. W starej wersji było 7 g i kosztował 39 zł. Teraz mamy prawie o połowę mniej różu - 4 g - i kosztuje 36 zł :/

Za to poszaleli w opisie tego podkładu:
"Dodatkowo, nowy Kremowy podkład odżywczy ma 3 nowe odcienie: w sumie 11 odpowiednich dla każdego typu karnacji!"
a do wyboru 8 kolorów

Teraz używam porcelanowego beżu z serii matującej i jest to najciemniejszy podkład jaki mam! Nadaje się tylko, gdy jestem opalona mimo, że nie jestem bladziochem. Chyba ich podkłady są jakieś "murzyńskie".
Stare róże kosztowały (nawet wciąż można sprawdzić na stronie) 43 zł za 7 g, więc cena spadła, ale gramatura też, natomiast wzrosła cena w przeliczeniu na gram produktu. Dla mnie i 4 g to róż nie do wykończenia

Stare cienie pojedyncze były za 32 zł. 29 za jeden cień to wciąż dużo, mimo że taniej niż poprzednio Jak znajdę jakiś odcień, który mnie zauroczy - wezmę, ale większej kolekcji nie planuję. Nie lubię pojedynczych cieni walających się po kosmetyczce, mimo iż mam malutką specjalnie na "naoczne" kosmetyki

A nowy podkład utkwił mi w głowie jako "Zero Niedoskonałości" w gęstszej wersji, stąd moje porównanie do pojemności podkładów w butelce. Kremowego nigdy nie miałam. Czy takie coś w ogóle nada się do cery mieszanej?

agtx, z podkładów jasne są jasne porcelanowe beże - Zero Niedoskonałości 050 i Wygładzająco-rozświetlający 000 Ja akurat odnajduję się latem na 100, zimą między 050 a 100
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 21:22   #1255
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Właśnie popełniłam zamówienie Część roszerowego dobra dla mnie, a część powędruje do mamy, która między innymi uwielbia nową werbenę.

87040 Woda toaletowa Liście werbeny 1 59.00 zł
86919 Krem nawilżająco-łagodzący 1 28.00 zł
81921 Łagodzący płyn micelarny 2w1 1 22.00 zł
06152 Łagodząca mgiełka do twarzy 1 22.00 zł
29970 STOP zaskórnikom 1 26.00 zł
76076 Kredka do oczu / Czarny 1 24.90 zł
13199 Szampon odbudowujący 1 11.00 zł
34461 Zmysłowy żel pod prysznic i do kąpieli wanilia 400 ml 1 15.90 zł
80788 Mydlo truskawka 1 5.90 zł
WB01 Prezent niespodzianka 1 PREZENT
F60675 Vanille Noire Woda perfumowana 30 ml 1 PREZENT
Łączna cena produktów: 214.70 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny / wartość rabatu: "" / -100.00 zł
Razem do zapłaty: 114.70 zł

Flakonik Vanille Noire dla mnie Mam nadzieję, że niespodzianką w moim zamówieniu również okaże się mleczko Vanille Noire, jak informowałyście. Pierwszy raz będę próbować waniliowy żel pod prysznic z odświeżonej gamy Plaisirs Nature. Nowy kokos jest przepiękny, bardziej mleczny niż poprzednia wersja. Eh, coś wzięło mnie na wanilię
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 11:10   #1256
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
GG do Anna1987
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziś zrobiłam sobie zamówienie mało rzeczy bo za bardzo nic nie potrzebuję, bardziej zamawiam już na prezenty - wiem że to wcześnie ale wolę mieć potem z głowy

Zamawiałam z oferty którą wcześniej wrzuciłam czyli 9PYF 2CC07, niestety nie wchodzi ona przez internet więc musiałam dzwonić (pierwszy raz zamawiałam telefonicznie ) i niestety nie ma już zestawu uwodzenie (zaznaczone na zdjęciu) na który się tak strasznie napaliłam jakoś przeżyję

A jak przyjdzie paka powiem Wam co jest prezentem - niespodzianką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161003_120543.jpg (257,5 KB, 97 załadowań)
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 16:23   #1257
gabeczka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny proszę powiedzcie co jest prezentem niespodzianką w e-sklepie za próg 39 zł? Bardzo proszę
gabeczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 16:29   #1258
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zobacz na pierwszą stronę
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 16:39   #1259
akukuu1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Chyba nikt jeszcze nie pisał
MAILING SMS #2:
Nie daj sie jesiennej szarosci! Na poprawe nastroju soczyscie pachnacy zel pod prysznic W PREZENCIE za zakup i 2x-40%. Do 31.10 z sms&karta. Szczegoly w sklepie
akukuu1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 19:21   #1260
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez akukuu1 Pokaż wiadomość
Chyba nikt jeszcze nie pisał
MAILING SMS #2:
Nie daj sie jesiennej szarosci! Na poprawe nastroju soczyscie pachnacy zel pod prysznic W PREZENCIE za zakup i 2x-40%. Do 31.10 z sms&karta. Szczegoly w sklepie
Jeszcze nie było, dziękuję

Ostatnio mailing rozsyłają przez 2-3 dni, do mnie jeszcze nie dotarł. A przyda się, bo skończyłam wczoraj drugi poziom, ale nie mogłam odebrać prezentu, bo nie było maseczki marokańskiej, i muszę w najbliższym czasie iść jeszcze raz

Edytowane przez athm
Czas edycji: 2016-10-06 o 21:10
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.