Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 20:05   #691
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Bierze jak to w Wawie 50 zł.
Mi się z nim bardzo dobrze jeździło Cierpliwie ze mną powtarzał wszystko co chrzaniłam. Dlatego zawsze polecam
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:09   #692
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Bierze jak to w Wawie 50 zł.
Mi się z nim bardzo dobrze jeździło Cierpliwie ze mną powtarzał wszystko co chrzaniłam. Dlatego zawsze polecam
a ja ostatnio w necie znalazłam szkołe która bierze za godzine 25zł, nie wiem na razie, bede myślała jak zdam teorie jak coś to sie odzezwe o namiary
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:10   #693
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio w necie znalazłam szkołe która bierze za godzine 25zł, nie wiem na razie, bede myślała jak zdam teorie jak coś to sie odzezwe o namiary
Ale dla ludzi z zewnątrz też? Bo dla kursantów to prawdopodobne...
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-15, 20:14   #694
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Ale dla ludzi z zewnątrz też? Bo dla kursantów to prawdopodobne...
nie wiem, tam była taka tabelka, z podziałem na 5 i 6 biegowe. Bede potem dzwonić i sie dowiadwać...
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 07:24   #695
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

zaraz wybieram sie na jazde...brrrr.. nigdy nie jezdzilam w taka pogode i az sie boje,co to bedzie. ostro pada i nie zapowiadaja,by sie zmienilo
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 08:03   #696
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

martha nie przejmuj się,ja mam jutro egzamin
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 13:55   #697
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
martha nie przejmuj się,ja mam jutro egzamin

bede trzymac kciuki jutro - obiecuje
a ja po jazdach i nie bylo tak zle dzis w koncu mialam pokazywane parkowanie prostopadle! zawracanie na 3 i gorke! ktos sie zajal moja nauka
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 18:32   #698
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Ja też 3mam kciuki!

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
bede trzymac kciuki jutro - obiecuje
a ja po jazdach i nie bylo tak zle dzis w koncu mialam pokazywane parkowanie prostopadle! zawracanie na 3 i gorke! ktos sie zajal moja nauka
I jak Ci Kochana wytłumaczył to parkowanie? Jaką zasądę uczył?
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-17, 19:26   #699
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

probowalam tylko pare raze doslownie,poza tym pogoda nie byla dobra,strasznie sie rozpadalo i szczerze mowiac malo co widzialam przez tylnia szybe mimo wycieraczek i nawiewu..ale mniej wiecej tak z tego co zapamietalam, to tylem dojezdzam na wysokosc samochodu,tak bym minela moja yariska tyl zaparkowanego auta i wtedy maksymalnie skrecam kierownica, by widziec bok samochodu zaparkowanego w lusterku leweym, wjezdzam w miejsce miedzy auta i jak juz jestem miedzy nimi i w miare prosto wjezdzam i widze bok auta to prostuje troche kierownice... yyyyy, a wyjazd podobnie najpierw w przod prosto by wyjechac z toru i potem maksymalny skretnie wiem czy dobrze tlumacze bo nie umiem i nie wiem czy dobrze zapamietalam
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 21:49   #700
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Hej, można się przyłączyć?
We wtorek mam pierwszą jazde i trochę sie jej obawiam Jeździłam już samochodem po placu, uczył mnie tata i szczerze mówiac całe szczęście ze mnie uczył, bo za nic nie mogłam prawidłowo, gładko ruszyć! Dopiero po jakiś 2h prób wyczułam dobrze sprzęgło Mam nadzieję że sobie poradzę
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 16:09   #701
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

przyszłam sie troche pochwalić, zdałam dziś teorie zajeło mi to 5 min. z zaznaczaniem odp i sprawdzeniem ich teraz czas myślec o praktyce;/
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 12:56   #702
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez molly17 Pokaż wiadomość
Hej, można się przyłączyć?
We wtorek mam pierwszą jazde i trochę sie jej obawiam Jeździłam już samochodem po placu, uczył mnie tata i szczerze mówiac całe szczęście ze mnie uczył, bo za nic nie mogłam prawidłowo, gładko ruszyć! Dopiero po jakiś 2h prób wyczułam dobrze sprzęgło Mam nadzieję że sobie poradzę
poradzisz
czekmy na relacje


Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
przyszłam sie troche pochwalić, zdałam dziś teorie zajeło mi to 5 min. z zaznaczaniem odp i sprawdzeniem ich teraz czas myślec o praktyce;/
no widzisz,teoria to pikussuper ze ci poszlo
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 15:57   #703
aite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

PPP90, super że ci się udało. mam nadzieję, że mi też tak dobrze pójdzie, bo to już jutro.
ech, nawet nie zauważyłam kiedy minęły te wszystkie jazdy. :P

mam taką maleńka nadzieję, że może, może uda mi się zrobić praktykę jeszcze w tym tygodniu, a nastroił mnie tak kolega który zdał dzisiaj i dostał termin na piątek. :P więc przy odrobinie szczęścia..
aite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:13   #704
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Czesc Dziewczyny. Przylacze sie do Was.

Mam dzis swoja trzecia jazde. A w sumie to zalicze 5 i 6 godzine. Mam taki stres jak nigdy

Moja pierwsza jazda wygladala tak. Wsiadlam, pokazal jak sie sprawdza wszystkie *******y pod maska, swiatla itd. Zapytal czy jezdzilam kiedys. Powiedzialam ze kiedys ktos mnie uczyl, ale niewiele pamietam. No to dawaj i jazda na miasto. Jezdzilam obrzezami Warszawy, spanikowana ale i podjarana Zgasl mi dwa razy. W sumie to zaczelo mi sie pozniej juz nudzic. Zmiana biegow szla ok. Nastepnego dnia bylo juz gorzej. Wyjechaloismy bardziej w centrum i bylam bardzo zdenerwowana. Strasznie padalo, samochody bardzo szybko jezdzily. Wiecej razy mi zgasl:/ W sumie to niczego nowego mnie nie uczyl. JEchalam jakby sama. Czasem mi pomagal. Ale nie tak sobie to wyobrazalam. Malo tego - tak mnie zagadywal ze nie moglam sie skupic. Opowiadal o muzyce, kogo lubi a kogo nie. O swoich kredytach, samochodach. Dalej.. Udawal ze gra na gitarze! Wszystko byloby fajnie, ale wolalabym sie nauczyc jezdzic porzadnie. Z takim typem moge smigac jak juz sie wsyztskiego naucze. Wiec zmienilam instruktora i teraz sie boje, ze ten bedzie sztywny i ostry.

Ale mam stress
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:29   #705
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny. Przylacze sie do Was.

Mam dzis swoja trzecia jazde. A w sumie to zalicze 5 i 6 godzine. Mam taki stres jak nigdy

Moja pierwsza jazda wygladala tak. Wsiadlam, pokazal jak sie sprawdza wszystkie *******y pod maska, swiatla itd. Zapytal czy jezdzilam kiedys. Powiedzialam ze kiedys ktos mnie uczyl, ale niewiele pamietam. No to dawaj i jazda na miasto. Jezdzilam obrzezami Warszawy, spanikowana ale i podjarana Zgasl mi dwa razy. W sumie to zaczelo mi sie pozniej juz nudzic. Zmiana biegow szla ok. Nastepnego dnia bylo juz gorzej. Wyjechaloismy bardziej w centrum i bylam bardzo zdenerwowana. Strasznie padalo, samochody bardzo szybko jezdzily. Wiecej razy mi zgasl:/ W sumie to niczego nowego mnie nie uczyl. JEchalam jakby sama. Czasem mi pomagal. Ale nie tak sobie to wyobrazalam. Malo tego - tak mnie zagadywal ze nie moglam sie skupic. Opowiadal o muzyce, kogo lubi a kogo nie. O swoich kredytach, samochodach. Dalej.. Udawal ze gra na gitarze! Wszystko byloby fajnie, ale wolalabym sie nauczyc jezdzic porzadnie. Z takim typem moge smigac jak juz sie wsyztskiego naucze. Wiec zmienilam instruktora i teraz sie boje, ze ten bedzie sztywny i ostry.

Ale mam stress
ja ze swoim instruktorem też rozmwiałam na różne tematy, nie zawsze związane z nauką jazdy ale rzeczywiście tak jak piszesz że nie wiele mówił Ci o przepisach itp. to nie jest dobrym instruktorem:| nie stresuj sie tak nowym instruktorem, będzie dobrze
dziekuje dziewczyny miałam 0 błędów
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:49   #706
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Ale mi sie zaczelo wydawac ze on ma nierowno pod sufitemNagle zaczynal kogos udawac, udawac ze gra na gitarze. Troche to dziwnie wygladalo w wykonaniu 50 letniego faceta. Tym bardziej ze to byly moje pierwsze godziny za kolkiem. On robil wszystko bym zwrocila na niego uwage i bysmy pogadali sobie o czyms. JEsczze mi ciezko skupiac sie na rozmowie, znakach i calej jezdzie.

No cykam sie Ide..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:49   #707
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Mi na 1 jeździe instruktorka tłumaczyła wszystko w samochodzie co i jak, ustawiałam lusterka, wrzucałam biegi i tego typu inne nudki ;p Potem zostało jeszcze 15 min więc wyjechałysmy na miasto. Przejechałam kilka ulic i wróciłyśmy do ośrodka, było całkiem ok, silnik nie zgasł, chociaż wiadomo że przez 15 minut to za wiele sie nie najeździłam Mam bardzo fajną babeczke, wszystko dokładnie tłumaczy, aż nie musze się niczego pytać no i pomagała mi skręcać bo zbytnio mi nie szło Ale pierwsze koty za płoty, jutro następna jazda


Dobrze ze zmieniłaś instruktora, myśle że z poprzednim niewiele byś się nauczyła, bo nie dość, że ci nie pomagał to jeszcze zagadywał wtedy kiedy byłaś skupiona.
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:03   #708
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

To i ja sie dolaczam motorkiem wyjezdzilam 6 godzin, slalom ok, osemeczki slicznie - tylko ta pieprzona gorka gasnie ciagle i ciagle i ciagle udaje sie raz na 3 proby i juz mnie to wkurza, to za malo gazu, to za szybko sprzeglo, to troche zjedzie w dol. Dzisiaj 2 godz. walczylam i ciagle zle nie potrafie wyczuc tego sprzegla, w samochodzie jakos to wychodzi bez najmniejszych problemow, a tu skubaniec ciagle gasnie
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:19   #709
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Czesc dziewczyny, moge sie dolaczyc?


ja juz koncze teorie, mialam 4 dniowy kurs...tak na szybko jazdy tez chce jak najszybciej, mysle brac po 2 godz....no i oby zdac za pierwszym razem


niestety nie dostalam żadnej plytki, moze znacie jakies strony internetowe gdzie bym sobie mogla robic testy? najlepiej by mi sprawdzalo czy dobrze czy zle
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 21:21   #710
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

witam nowe osoby widze że wątek sie rozwija
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:28   #711
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
ja ze swoim instruktorem też rozmwiałam na różne tematy, nie zawsze związane z nauką jazdy ale rzeczywiście tak jak piszesz że nie wiele mówił Ci o przepisach itp. to nie jest dobrym instruktorem:| nie stresuj sie tak nowym instruktorem, będzie dobrze
dziekuje dziewczyny miałam 0 błędów
bedziesz kolejna riderka gratuluje bezblednej teorii
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:31   #712
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

ja dostalam wczoraj testy, w czwartek juz zdaje teorie...wsumie dobrze mysle że na tym egzaminie beda te same pytania identiko co mam w ksiazce?? Muszę sie upewnic

szkoda że plytki nie mam lepiej by mi szlo
dzis przed snem mam zamiar nauczyc sie tych wszytskich pytan, bo na jutro i pojutrze jestem poumawiana nie bede miala czasu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:33   #713
aite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 202
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

witam serdecznie nowe kursantki.

inc0rrect - ja polecam gorąco program 'PrawkoB' - są tam nie tylko testy w różnych trybach (nauka - podzielona na kategorie, test, znaki), ale też przy każdym pytaniu jest wytłumaczenie, co uważam za naprawdę super sprawę i wiele mi pomogło. program możesz wyszukać w googlach.
i tak, pytania na teście to te same jak na płytce/zestawie testów.

Edytowane przez aite
Czas edycji: 2010-05-25 o 21:34 Powód: dopisek
aite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:50   #714
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, moge sie dolaczyc?

ja juz koncze teorie, mialam 4 dniowy kurs...tak na szybko jazdy tez chce jak najszybciej, mysle brac po 2 godz....no i oby zdac za pierwszym razem

niestety nie dostalam żadnej plytki, moze znacie jakies strony internetowe gdzie bym sobie mogla robic testy? najlepiej by mi sprawdzalo czy dobrze czy zle
ja korzystałam z tej strony: http://www.e-kierowca.pl/elearning.html#/tests jest podział na tematy, a potem możesz poćwiczyć sam egzamin (18 losowych pytań). Dostałam płytke ale wygodniej robiło mi się z tej strony Efekt jest - na wewnętrznym 0 błędów

Faktycznie wątek się rozwija, wcześniej kilka razy już podczytywałam, żeby sie wczuć w kurs prawka
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:01   #715
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez aite Pokaż wiadomość
witam serdecznie nowe kursantki.

inc0rrect - ja polecam gorąco program 'PrawkoB' - są tam nie tylko testy w różnych trybach (nauka - podzielona na kategorie, test, znaki), ale też przy każdym pytaniu jest wytłumaczenie, co uważam za naprawdę super sprawę i wiele mi pomogło. program możesz wyszukać w googlach.
i tak, pytania na teście to te same jak na płytce/zestawie testów.
Cytat:
Napisane przez molly17 Pokaż wiadomość
ja korzystałam z tej strony: http://www.e-kierowca.pl/elearning.html#/tests jest podział na tematy, a potem możesz poćwiczyć sam egzamin (18 losowych pytań). Dostałam płytke ale wygodniej robiło mi się z tej strony Efekt jest - na wewnętrznym 0 błędów

Faktycznie wątek się rozwija, wcześniej kilka razy już podczytywałam, żeby sie wczuć w kurs prawka

dzieki dziewczyny sama nic nie znalazlam

musze sie z tym zapoznac, mam nadzieje tylko że darmowe....?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:51   #716
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Oooo, ja tez polecam testy na e-kierowca, są działami poukładane, jak się je porobi, to się wszystko juz wie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:35   #717
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

PPP90,
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:35   #718
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

No moj nowy instruktor to jest prawdziwy instruktor. Od poczatku do konca sama musialam zajac sie samochodem-zapalic, zgasic. A nie jak tamten wszystko sam robil. Zdziwiony byl, ze nie trenowalam ruszania i hamowania.Wiec pojechalismy na obrzeza i przez pol godziny ruszalam i hamowalam 3 metry przejechalam i znowu Nauczyl mnie ruszania na dwa sposoby, powiedzial ktorego kiedy dobrze uzywac. Wszystko wyjasnil. Pozniej pare razy mi oczywiscie zgasl, ale juz wiem dlaczego i wiem jak to prawidlowo robic-kwestia wprawy.

Zero zbednej gadki, troche surowy byl. Ale wole takiego niz jakiegos pajaca. Dzis kolejna jazda, siodma i osma godzina.

Troche sie nie moge doczekac, ale nadal sie stresuje. Czy Wy tez sie tak stresujecie?
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:38   #719
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Hehehe, ja mam przed sobą 20godzinę i powiem szczerze, że stresuję się teraz bardziej niż na początku, bo na początku to miałam nastawienie - łeeee... ile czasu jeszcze przede mną, a teraz? Teraz to jeszcze moment i egzamin i do tego mi instruktor powtarza, że widzi, że nieźle jeżdzę i ma nadzieje, że uda mi się zdać za pierwszym razem Jakąś taką presję czuję, wewnętrzną i zewnętrzną, coś okropnego, bo im dalej, tym gorzej moje nerwy się trzymają
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:21   #720
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
bedziesz kolejna riderka gratuluje bezblednej teorii
zobaczymy po praktycznym
Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
PPP90,
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.