Czarna Lista PLOTKI cz. II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 20:46   #3211
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

shini, uprzejmię prosze zmień ton i nie atakuj mnie
zadowolenie dwóch stron z wymiany oznacza, że obie nie mają jakicholwiek wątpliwości co do flakonów perfum, obie chetnie będą tych perfum używać itd
Lawmore nie ma, jak dobrze zrozumiałam
Sylwia owszem
więc o czym tu pisać


myślę, że ta sprawa nie powinna w ogóle tu trafiać, bo rozumiem Sylwio, że kontaktowałaś się wcześniej w sprawie odmiany z Lawmore?

oczywiście, że znam Sylwię, co o ma do rzeczy, Lawmore też znam, wymieniałam się z nią i to była fajna i zadowalająca nas wymiana
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:51   #3212
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
GG do naanakov
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony, ale ewidentnie ktoś coś kręci.
Z jednej strony dziewczyny mówią, że we flakonie nie było paprochów, z drugiej zaś - na zdjęciu są. Nie chce mi się wierzyć, że którakolwiek z Was chciała kogoś oszukać.
Może to zabrzmi naprawdę beznadziejnie, ale może flakon został podmieniony na poczcie? Wiem, wiem, to brzmi jak wielki "spiseg", ale nie wiem, jak to wytłumaczyć inaczej...
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 20:52   #3213
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
shini, uprzejmię prosze zmień ton i nie atakuj mnie
zadowolenie dwóch stron z wymiany oznacza, że obie nie mają jakicholwiek wątpliwości co do flakonów perfum, obie chetnie będą tych perfum używać itd
Lawmore nie ma, jak dobrze zrozumiałam
Sylwia owszem
więc o czym tu pisać


myślę, że ta sprawa nie powinna w ogóle tu trafiać, bo rozumiem Sylwio, że kontaktowałaś się wcześniej w sprawie odmiany z Lawmore?

oczywiście, że znam Sylwię, co o ma do rzeczy, Lawmore też znam, wymieniałam się z nią i to była fajna i zadowalająca nas wymiana
W którym miejscu Cię atakuje? Jakbym chciała Cię zaatakować to bym inaczej napisała, uwierz Nie obrażam nikogo, nie używam wulgaryzmów, więc mam prawo i będę pisać co chcę Podobno jest wolność wypowiedzi. Lawmore uważa, że to oryginał i nie chce odmiany, więc druga strona nie może sobie odesłać flakonu i już, jeśli obie strony mają odmienne zdania decyduje modka A gadać widać jest o czym.
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-09 o 20:56
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:01   #3214
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Shini, Lawmore - robiłyście może zdjęcia tego flakonu?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:03   #3215
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość


myślę, że ta sprawa nie powinna w ogóle tu trafiać, bo rozumiem Sylwio, że kontaktowałaś się wcześniej w sprawie odmiany z Lawmore?
Tak, od kilku dni na PW próbuję się odmienić i chcę aby moja Mira Bai wróciła...aż sprawa trafiła tutaj.

Chętnie udam się z jakąś wytypowaną przez szacowne grono wizażanką z Gdańska do Sephory/ Douglasa, która byłaby na tyle miła i poświęciła cenny czas na powąchanie obu flaszek oraz naoczne sprawdzenie jak wygląda flakon
Sprawę opisałam też w wątku weryfikacyjnym na forum Perfumy.

Edytowane przez sylwia.gda
Czas edycji: 2015-01-09 o 21:08
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:07   #3216
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

już, dobrze shini, już dobrze ... pisz sobie co chcesz i uznasz za wolność wypowiedzi
pozwól, ale nie będę już odnosić się do Twoich postów


Aniu Siarko, litosci, przybywaj tu, bo zaczyna się dyskusja pt "kopanie z koniem"
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:14   #3217
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

wow dziewczyny , spokojnie! Jetem!
to flaszką którą kupiłam w zeszłym roku na iperfumy! Jako że to nie była moja pierwsza flaszka Flower! Jestem Pewna w milion procent oryginalnosci! gdyz sama Ją kupiłam! (może gdyby była z wymianki mogłabym się podrapac za uchem)
Ciekawi mnie tylko że ani Ja ani Shini ani Lawmore nie widizałysmy zadnych syfów czy włosów w butelce a i zapach był zgodny z oryginałem oraz jego trwałośc nie budziła wątpliwosc żadnej z nas!
Kto podrabiałby 30ml perfum wartosci 100zł? iperfumy? No nie błagam.....
Dlaczego tak długo Lawmore musiała sie prosic o FOTO W wątku weryfikacyjnym ? z tego co się orientuję to trwa juz prawie tydzień.
Czyżby to była ta sama flaszka?
Sylwia -gda uprzejmię prosze o wyrazne foto dna flakonu i całości flaszki ponieważ na tak rozmazanych zdjęćiach ciężko cokolwiek zobaczyć!.

Najgorzej czuję się tu JA! Nie mam nic do ukrycia ale tez nie lubie sie tłumaczyć ! bo ostatnio usłyszałam że "tłumaczą sie winni " to ode mnie wyszła flaszka i nie wiem dlaczego ktoś tu pisał że "FLASZKA BYŁA WIELOKROTNIE WERYFIKOWANA"
to kiedy , i przez kogo? Nie było zadnej weryfikacji wczesniej flaszki niz ta dziesiejsza!
Ja jestem pewna zródła pochodzenia perfum!
to że flaszki wedrują z rąk do rąk to normalne chyba na perfumowym więc bezzasadne jest tu pytanie" dlaczego flaszka wedruje do 3 wizazanki "
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 21:16   #3218
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Shini, Lawmore - robiłyście może zdjęcia tego flakonu?
Ja nie robiłam, niestety miałam wtedy telefon w naprawie i przedpotopową cegłę w użyciu, nie miałam możliwości robienia fotek, dlatego na życzenie fatygowałam chłopaka żeby cyknął fotę. Można to sprawdzić w moich poprzednich wątkach. Teraz wstawiam zdjęcia każdej rzeczy i każdą, którą poślę dalej obfotografuję z każdej strony Co do mojej kultury wypowiedzi, to jeśli ktoś nie rozumie, dlaczego bulwersuje mnie to, że ktoś pisze, że jeśli jedna strona ma jakieś wątpliwości to odmiana powinna nastąpić już i natychmiast na żądanie tej osoby to nie mam pytań Pisałam Lawmore i uważam, że dobrze zrobiłam, żeby nie zgadzała się póki co na żadną odmianę i nie przyjmowała paczki odesłanej samowolnie, bo mogą być gorsze problemy- coś się potłucze, dostanie nie ta flaszkę, co trzeba i będzie jeszcze gorzej cokolwiek udowodnić...Zresztą jak podkreśliłam swój bulwers? Wykrzyknikiem i wielokropkiem. No zgroza normalnie, cham ze mnie i burak
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-09 o 21:18
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:17   #3219
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

no to i ja się wypowiem

Sylwio - skoro brałaś udział w weryfikacjach jako mod, czemu teraz nie chcesz umieścić postu ze zdjęciami na weryfikacyjnym? To chyba najlepszy spsób - zapach jest cechą, ktorej nie przekażesz na fotkach, ale i też niezbyt dobrym argumentem, jesli ma być jedynym, a oskarżenie wizażanki (w sumie kilku wizażanek) o przerzucanie się podróbą na Targowisku, to dość poważna sprawa i słabo wygląda, przy jednoczesnej niechęci do weryfikacji na Perfumach, przy udziale osób bezstronnych.

A przy kazji, przypomniała mi sie aferka sprzed lat - też flakon zmienił właściwości w trakcie podróży od wizażanki A do wizażanki B. Powstała z tego całkiem dłuuuga i niestety dość żenująca dyskusja przy udziale pierdyliona osób i nic nie wniosła niestety
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:24   #3220
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
GG do naanakov
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no to i ja się wypowiem

Sylwio - skoro brałaś udział w weryfikacjach jako mod, czemu teraz nie chcesz umieścić postu ze zdjęciami na weryfikacyjnym? To chyba najlepszy spsób - zapach jest cechą, ktorej nie przekażesz na fotkach, ale i też niezbyt dobrym argumentem, jesli ma być jedynym, a oskarżenie wizażanki (w sumie kilku wizażanek) o przerzucanie się podróbą na Targowisku, to dość poważna sprawa i słabo wygląda, przy jednoczesnej niechęci do weryfikacji na Perfumach, przy udziale osób bezstronnych.

A przy kazji, przypomniała mi sie aferka sprzed lat - też flakon zmienił właściwości w trakcie podróży od wizażanki A do wizażanki B. Powstała z tego całkiem dłuuuga i niestety dość żenująca dyskusja przy udziale pierdyliona osób i nic nie wniosła niestety
Misianko, Sylwia wrzuciła już zdjęcia na weryfikacyjny.
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:25   #3221
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam, niestety miałam wtedy telefon w naprawie i przedpotopową cegłę w użyciu, nie miałam możliwości robienia fotek, dlatego na życzenie fatygowałam chłopaka żeby cyknął fotę. Można to sprawdzić w moich poprzednich wątkach.
......
Czeba cykać swoje rzeczy przed wysyłką, na wszelki wypadek Kolejny raz podobny problem

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

Sylwio - skoro brałaś udział w weryfikacjach jako mod, czemu teraz nie chcesz umieścić postu ze zdjęciami na weryfikacyjnym?
.......

A przy kazji, przypomniała mi sie aferka sprzed lat - też flakon zmienił właściwości w trakcie podróży od wizażanki A do wizażanki B. Powstała z tego całkiem dłuuuga i niestety dość żenująca dyskusja przy udziale pierdyliona osób i nic nie wniosła niestety
Sylwia wrzuciła dzisiaj zdjęcia w weryfikacyjnym

A historię sprzed lat pamiętam. Na czym stanęło? Że widocznie na poczcie ktoś podmienił? Może to ta sama poczta?
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 21:25   #3222
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Jednocześnie załozyłam oba wątki i siedzi na weryfikacyjnym gotowy do weryfikacji.
Tak jak pisałam, zapachu nie da się sfotografować.
W życiu prywatnym jestem mamą niemowlaka i nie siedzę tu 24h/dobę jak to kiedyś za starych dobrych czasów targowiska bywało.
Napisałam do lawmore kilka razy, nie mam aż tak ostrego aparatu, ale dziś spróbowałam - dzielnie uchwycił nierówności w szkle, paprochy oraz długi a'a wacik - TAK JAK PISAŁAM - zapachu niestety nie da się przez komputer powąchać.

Ktoś wyżej pisał, że 30tek się nie podrabia i z tego, co widzę, rozmowa idzie w kierunku, że niby ja fotografuję inną, podrobioną flaszkę 30tkę, tak?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:27   #3223
naanakov
Upiór z Czarnej Chaty
 
Avatar naanakov
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 191
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
GG do naanakov
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Hatko, no właśnie ja obstawiam pocztę, choć to byłaby niesamowicie abstrakcyjna sytuacja...
Tylko wówczas co z tym fantem zrobić?
__________________
naanakov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:35   #3224
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Hatko, no właśnie ja obstawiam pocztę, choć to byłaby niesamowicie abstrakcyjna sytuacja...
Tylko wówczas co z tym fantem zrobić?

Ja nie wierzę w "podrabiacza" na poczcie. Raz, że faktycznie nie widuję podrabianych 30-tek (co nie znaczy, że ich nie ma), a dwa, że jak już na poczcie faktycznie pracuje jakiś czarny charakter, to zwyczajnie jest to złodziej, a nie szczwany lis

Czasem przecież zdarzają się niedoróbki we flakonach i pływające farfocle. Szkoda więc, że dziewczyny nie mają fotek wypuszczonej w świat flaszki.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:36   #3225
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Tylko wówczas co z tym fantem zrobić?
odmienić się
toteż jakkolwiek byłaby to absurdalna sytuacja i nawet jeśli jest się pewnym oryginalności swoich perfum, to żeby uniknąć takich sytuacji należałoby po prostu odesłać rzeczy z wymiany
po prostu, po ludzki podejść jakoś, nie wyszarpywac sobie tych rzeczy, ani na siłę nie obdarowywać kogoś kosmetykiem którego nie chce i nie będzie używać
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:37   #3226
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Misianko, Sylwia wrzuciła już zdjęcia na weryfikacyjny.
No to ok, tylko tu było napisane, że stanęło na PW i tym wątku

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Czeba cykać swoje rzeczy przed wysyłką, na wszelki wypadek Kolejny raz podobny problem



Sylwia wrzuciła dzisiaj zdjęcia w weryfikacyjnym

A historię sprzed lat pamiętam. Na czym stanęło? Że widocznie na poczcie ktoś podmienił? Może to ta sama poczta?
no na niczym nie stanęło w sumie, oprócz kilku nadwyrężonych znajomości wizażowych
no i widowisku dla wszystkich. i moim zdobywaniu doświadczenia (świeżak byłam wtedy )

Cytat:
Napisane przez naanakov Pokaż wiadomość
Hatko, no właśnie ja obstawiam pocztę, choć to byłaby niesamowicie abstrakcyjna sytuacja...
Tylko wówczas co z tym fantem zrobić?
nazbyt jak dla mnie abstrakcyjna
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:39   #3227
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Ja chyba powoli kończę dyskusję tutaj, bo przekazałam wszystko co wiedziałam i widziałam jako świadek i osoba pośrednio w to zamieszana Ze swojej strony napisałam Lawmore, że jeśli okaże się, że flaszka to podróbka- a raczej jeśli spece tak uznają oraz, że ten flakon to ten "nasz" flakon (w co nie wierzę, bo wiem jaką flaszkę widziałam, ale nawet jeśli nie zgadza się z wyrokiem bezstronnego sądu to trzeba go przyjąć) i jeśli Lawmore się odmieni to ze swojej strony mogę jej zapewnię jej jakąś rekompensatę Nikogo nie oszukałam celowo i nawet jeśli sama mam być na tym stratna to w ramach nauczki odpowiem za swój błąd polegający na tym, że nie obfotografowałam flakonu przed przekazaniem go dalej Myślę, że nikt do tej pory nie czuł się w wymianach ze mną oszukany ani stratny na niczym i chcę żeby tak pozostało
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-09 o 21:44
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:40   #3228
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Jednocześnie załozyłam oba wątki i siedzi na weryfikacyjnym gotowy do weryfikacji.
Tak jak pisałam, zapachu nie da się sfotografować.
W życiu prywatnym jestem mamą niemowlaka i nie siedzę tu 24h/dobę jak to kiedyś za starych dobrych czasów targowiska bywało.
Napisałam do lawmore kilka razy, nie mam aż tak ostrego aparatu, ale dziś spróbowałam - dzielnie uchwycił nierówności w szkle, paprochy oraz długi a'a wacik - TAK JAK PISAŁAM - zapachu niestety nie da się przez komputer powąchać.

Ktoś wyżej pisał, że 30tek się nie podrabia i z tego, co widzę, rozmowa idzie w kierunku, że niby ja fotografuję inną, podrobioną flaszkę 30tkę, tak?
oki, zaręczam że bezdzietni też mają inne zajęcia
poczekajmy zatem na weryfikację, na ile można spokojnie, bez oskarżania i ferowania wyroków
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:50   #3229
201709081028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 237
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Ja tez Pisałam Lawmore że chętnie bym odzyskała Swojego Kenzona ale są pewne niejasnosci w tej sprawie które dają mi do myslenia, juz raz zostałam oszukana , i jaka mam pewnośc ze to moja flaszka? nie robiłam foto a kodów nie pamętam, i tez jak miałoby to wyglądac!? skoro Ty wymieniałaś się z Lawmore na rzeczy które juz pewnie uzywałyscie no a JA z Tobą gdzie kosmetyki zuzyte prawie bo mam małego atopowca i apteczne u mnie ida hutrowo, więc nie mam bladego pojecia co z tego wyniknie .....
201709081028 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-09, 21:50   #3230
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Aniu Siarko, litosci, przybywaj tu, bo zaczyna się dyskusja pt "kopanie z koniem"
W kinie byłam^^. Polecam "Whiplasha".

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
poczekajmy zatem na weryfikację, na ile można spokojnie, bez oskarżania i ferowania wyroków
Zgadzam się. I proszę o powstrzymanie się obecnie od dalszych komentarzy w tej sprawie, czekamy na wyniki weryfikacji w wątku z Perfum .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 21:57   #3231
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
W kinie byłam^^. Polecam "Whiplasha".
Też polecam Byłam wczoraj
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:00   #3232
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Ktoś chciał wyraźną fotkę denka z kodem, proszę bardzo.

Od razu zaznaczę, że atomizer jest ścisły, przylega idealnie do flaszki, więc nie ma możliwości aby znalazł się tam mój włos albo puszek z wacika...(sama nie wierzę że piszę takie rzeczy!)
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wizaz5.jpg
Wyświetleń: 80
Rozmiar:  66,6 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:03   #3233
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 336
Przekupka: 42 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
We flakonie, który dostałam od Wizażanki i który wysłałam Lawmore NIC nie pływało, chyba byśmy to zauważyły a sugerowanie, że dlatego przekazałyśmy perfumy dalej jest średnio na miejscu Mam nadzieję, że wypowie się Wizażanka, która kupiła te perfumy w perfumerii internetowej.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ja pewne perfumy, które mam od Lawmore (a ona także je ma o zgrozo z wymiany) też weryfikowałam i sprawdzałam w perfumerii i nawet mam je wystawione jak wiele innych, bo pilnie teraz szukam pewnych rzeczy i co może to też podróba i chce ją dalej puścić w świat? Taka ironia, bo pewnie potem to by było użyte jako argument

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Zresztą ja każde perfumy sprawdzam w perfumerii nawet te dużo tańsze, chociażby po to żeby zobaczyć, czy zapach się nie zmienił- perfumy mogą być źle przechowywane, czy stare

Wybacz, ale jak dla mnie nieco nadinterpretujesz.Po pierwsze nawet nie zasugerowalam, ze mialas zamiar kogokolwiek oszukac. Jedynie stwierdzilam jak jest, a to ze jakis paproch tam plywa jest faktem , podobnie jak to ze perfumy mialy kilka wlascicielek.

Dla mnie cos jest na rzeczy. Moze perfumy rzeczywiscie zostaly podmienione , skoro wczesniejwszystko wszystko bylo z nimi ok.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:05   #3234
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Pokaż wiadomość
Ja tez Pisałam Lawmore że chętnie bym odzyskała Swojego Kenzona ale są pewne niejasnosci w tej sprawie które dają mi do myslenia, juz raz zostałam oszukana , i jaka mam pewnośc ze to moja flaszka? nie robiłam foto a kodów nie pamętam, i tez jak miałoby to wyglądac!? skoro Ty wymieniałaś się z Lawmore na rzeczy które juz pewnie uzywałyscie no a JA z Tobą gdzie kosmetyki zuzyte prawie bo mam małego atopowca i apteczne u mnie ida hutrowo, więc nie mam bladego pojecia co z tego wyniknie .....
Kenzo właśnie trafił w czwarte ręce i jego ubytek jest znikomy, jak na czwartą właścicielkę i wynosi jedynie 5 ml z 30 ml ja jedyna nie puściłam go dalej, pewnie przy 29-tej wymianie dokonałby w końcu żywota.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:13   #3235
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Kenzo właśnie trafił w czwarte ręce i jego ubytek jest znikomy, jak na czwartą właścicielkę i wynosi jedynie 5 ml z 30 ml ja jedyna nie puściłam go dalej, pewnie przy 29-tej wymianie dokonałby w końcu żywota.
Perfum używam mało i nie codziennie, bo mam częste bóle głowy, poza tym Kenzo jest jednak zbyt intensywny dla mnie- co innego powąchać papierek w perfumerii a co innego chodzić z tym zapachem... Lawmore wzięła je w ciemno, bo bardziej zależało jej na pudrze a musiała coś dobrać z tego, co pamiętam i od razu stwierdziła, że to nie jej zapach, co w tym dziwnego, że mają mały ubytek? Wystawiam, wiele rzeczy, także takie, które niekoniecznie chce oddać, jak mnie coś skusi to oddaje, Kenzo poleciało w większej wymianie, razem z pudrem Vichy, który też miał znikomy ubytek ;] bo miałam ochotę na Dolce Lawmore Ale nie wiem po co ja się tłumaczę Lawmore lubię i wymieniałam się już z nią i nie oddałabym jej celowo śmierdzącej podróby, tylko odmieniła się z Lady jakby coś wzbudziło moje podejrzenia, bo oddałam sporo nowych rzeczy za Kenzo, które to rzeczy też mogłam sama zużyć i nie musiałam ich wymieniać...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-09 o 22:15
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 22:14   #3236
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Dziewczyny, prosiłam o coś . Mam zamknąć wątek, ponieważ nie umiecie tego uszanować?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:48   #3237
Lolka_L
Zakorzenienie
 
Avatar Lolka_L
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 453
Przekupka: 67 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Czy robię cos nie tak? mam w podpisie link do aktualnego wątku wymiankowego a przekierowuje na stary
Dlaczego tak jest?
troche mnie to denerwuję ....
Lolka_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:53   #3238
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Lolka_L Pokaż wiadomość
Czy robię cos nie tak? mam w podpisie link do aktualnego wątku wymiankowego a przekierowuje na stary
Dlaczego tak jest?
troche mnie to denerwuję ....
Masz dwa złe linki w podpisie. Pewnie w panelu zmieniłaś tylko jeden link, który jest "nazwą" linka, a drugiego nie (tego, który przekierowuje). Musisz wkleić odpowiedni link po dwa razy.
Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

Przykładowo w Edytuj podpis:
[ URL = "https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794631" ] http:// wizaz. pl/ forum /showthread.php?t = 794631 [ /URL ]

bez spacji

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2015-01-10 o 11:57
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 11:53   #3239
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Lolko, a jesteś pewna, że udało Ci się wkleić nowy link w miejsce starego? Miałam tak parę razy, że pomimo iż myślałam, że dokonałam zamiany linków, w tekście widniał stary. Spróbuj może jeszcze raz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-10, 12:01   #3240
Lolka_L
Zakorzenienie
 
Avatar Lolka_L
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 453
Przekupka: 67 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna Lista PLOTKI cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Masz dwa złe linki w podpisie. Pewnie w panelu zmieniłaś tylko jeden link, który jest "nazwą" linka, a drugiego nie (tego, który przekierowuje). Musisz wkleić odpowiedni link po dwa razy.
Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć...

Przykładowo w Edytuj podpis:
[ URL = "https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=794631" ] http:// wizaz. pl/ forum /showthread.php?t = 794631 [ /URL ]

bez spacji
zadziałało dzięki
Lolka_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-13 21:10:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.