Co zrobić z zaniedbaną skórą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-03, 16:30   #1
Ovalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Question

Co zrobić z zaniedbaną skórą?


Mam 17 lat, i od dłuższego czasu towarzyszy mi bardzo uciążliwy problem ze skórą twarzy. Mianowicie, obszar skóry wokół ust wygląda jakby tam był stary brud, taki ziemisty kolor i brzydko wygląda ogółem, tak jakbym nigdy tam nie myła się. Nieraz odczuwam niemiłe uczucie w tej części twarzy. Myję ją mydłem dla dzidziusiów bambino gdyż inne emulsje, preparaty sprawiają że skóra mi schodzi i odczuwałam dziwne mrowienie. Mam suchą cerę. Nie maluję się wcale, stosuje peeling gruboziarnisty 2 razy w tygodniu od kilku miesięcy i maseczki owocowe od tygodnia. Jednakże nic nie przynosi rezultatów, pozostaje taka zanieczyszczona i ziemista jaka była. Bardzo ciężko mi z tym żyć, aż strach w lustro patrzeć i nawet z kimkolwiek wstydzę się rozmawiać, spotykać. Co powinnam zrobić? Może jakieś konkretne zabiegi u kosmetyczki? Z góry będę wszystkim bardzo wdzięczna!
Ovalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 19:02   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Co zrobić z zaniedbaną skórą?

Do lekarza. Albo jakieś niedobory witaminowe bądź coś poważniejszego albo nie daj boże jakaś grzybica skóry gładkiej. Normalne to nie jest. Nie jest to zaniedbana skóra. Coś Ci po prostu dolega.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 18:44   #3
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: Co zrobić z zaniedbaną skórą?

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Do lekarza. Albo jakieś niedobory witaminowe bądź coś poważniejszego albo nie daj boże jakaś grzybica skóry gładkiej. Normalne to nie jest. Nie jest to zaniedbana skóra. Coś Ci po prostu dolega.
dokładnie,idź jak najszybciej do dermatologa
dowiesz sie co to,coś ci zapisze i byc może będzie lepiej,a może i całkiem sie pozbędziesz tego
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-04 19:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.