Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-27, 22:58   #1
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817

Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić


Postanowiłam w końcu zaopatrzyć się w klasyczne eleganckie spodnie do kostek (najlepiej czarne) i pojawił się problem. Wszystkie są za szerokie - Zara zdecydowanie za duża, Mango też, w Mohito jedna para całkiem znośna się trafiła (granatowe), ale pozostałe niestety za duże, Reserved też za duże. Mam ok. 56 w pasie i 82-83 w biodrach. Wszystkie spodnie, które mierzyłam są za szerokie w biodrach, talii i w udach, przez co marszczą się okropnie. Nie chcę kupować i nieść do krawcowej na przeróbkę. Czy macie jakieś pomysły, w których sklepach mogę trafić na małe spodnie do kostek z materiału innego niż dżins.

Edytowane przez myszakotka
Czas edycji: 2013-04-27 o 23:15
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 08:38   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

na działach dziecięcych patrzyłaś? tam raczej rzadko można trafić coś eleganckiego, ale można spróbować.
z małych rozmiarów to w grę wchodzi jeszcze stradivarius i h&m.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 09:27   #3
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

O działach dziecięcych nie pomyślałam. Zawsze wydawało mi się, że rozmiar 164 jest na grube dziecko. W stradivariusie nie mają takich spodni (natomiast rozmiarowo mi pasuje ich 32), hm jest za duży
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 09:42   #4
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
O działach dziecięcych nie pomyślałam. Zawsze wydawało mi się, że rozmiar 164 jest na grube dziecko.
raczej na wysokie jak na swój wiek w hm rozmiarówka dochodzi do 170cm. sporo drobnych dziewczyn ubiera się w działach dziecięcych, nieraz nawet widzę takie ciuchy u blogerek modowych
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 11:28   #5
justwithrut
Raczkowanie
 
Avatar justwithrut
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 43
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Jeszcze CUBUS Kappahl ma dziecięce rozmiarówki.. i one często nie mają przewidzianych bioder jak w rozmiarówce dla kobiet także jest szansa że bedą na Ciebie dobre ) Dodatkowo często sa w atrakcyjniejszych cenach.. no i nie wiem moim zdaniem te najmniejsze rozmiary spodni w MANGO są niesamowicie malusie ) Moze kwestia fasonu - musisz popróbowac.. Małe rozmiary tez sa moim zdaniem w RIver Island.. Jeszcze małe ciuszki mają w Pull & Bear - ja tam musze brac rozmiar spodni zawsze wiekszy od normalnego.. i małe ciuchy są tez w Bershka - to ja zawsze mówię, że nie przewidują że kobieta ma biodra takie są ciasne )) Także może tam coś uda Ci sie znalesc.. Reserved i Mohito raczej mają moim zdaniem duuże ciuchy bo zawsze wchodzę tam w mniejsze niż naprawde nosze.. W pull& Bear powinnaś znaleść coś dla siebie i mają dobre ceny )
__________________
I was born to make mistakes.
Not fake perfection.
justwithrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 12:46   #6
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

O River Island zapomniałam (rozmiar 6 jest często na mnie dobry), ale we Wrocławiu mają niestety mały wybór, chyba, że zamówię przez asos. Z Mango najmniejsze dżinsy są na mnie prawie zawsze dobre, ale takie bardziej klasyczne, garniturowe spodnie są już za duże (wymierzyłam chyba wszystkie dostępne). W sklepach typowo młodzieżowych - Bershka, Pull and Bear, czy Stradivarius nie widziałam właśnie takich garniturowych spodni, a ze względu na rozmiarówkę często tam zaglądam. Co do braku miejsca na biodra w niektórych sklepach - jak są dobre w biodrach, to w pasie odstają (mam wyraźnie zaznaczone biodra i figurę gruszki, tylko cała jestem drobna).
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 12:54   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

ciuchy na działach dziecięcych są dla szczupłych i wysokich dziewczyn - wiele drobniejszych dziewczyn tam kupuje a rozmiar są do 170cm więc nawet nie musisz być niska żeby mieć odpowiedniej długości nogawki
a bershka? oni też mają chyba małe 32 - no i jeszcze może house/croop? to sklepy dla bardziej nastolatek więc fasonow są na drobniejsze dziewczyny a mają często takie normalne cichy zdatne do noszenia przez starsze dziewczyny
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 14:03   #8
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Ale w tych sklepach typowo młodzieżowych nie mogę znaleźć garniturowych spodni cygaretek (wąskich do kostek). Są same w stylu dżinsów, albo takie niezbyt eleganckie
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 15:39   #9
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Ale w tych sklepach typowo młodzieżowych nie mogę znaleźć garniturowych spodni cygaretek (wąskich do kostek). Są same w stylu dżinsów, albo takie niezbyt eleganckie
no tak w młodzieżówkach raczej ciężko o to, ale przejść się można.

w takim reserved to nawet ja mam problemy ze znalezieniem spodni, wszystko za duże, a noszę 36

http://www.hm.com/pl/product/02192?article=02192-D a takie? rozmiarówka sie zaczyna od 32, moze by byly dobre? w hm roznie wygląda rozmiarówka, czasem najmniejszy jest na mnie za duży a czasem wręczmusze wziąc 38 :P
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:24   #10
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
no tak w młodzieżówkach raczej ciężko o to, ale przejść się można.

w takim reserved to nawet ja mam problemy ze znalezieniem spodni, wszystko za duże, a noszę 36

http://www.hm.com/pl/product/02192?article=02192-D a takie? rozmiarówka sie zaczyna od 32, moze by byly dobre? w hm roznie wygląda rozmiarówka, czasem najmniejszy jest na mnie za duży a czasem wręczmusze wziąc 38 :P
Pytałam się w hm o rozmiar 32 (widziałam, że jest na stronie) i powiedziano mi, że nie dostają 32 do sklepów. A niestety 34 jest za duże (sporo par mierzyłam).
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:28   #11
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

no to jeszcze pozostaje zawsze opcja uszycia na miarę, przynajmniej będziesz miała w szafie klasyczną i dobrej jakości rzecz która wytrzyma dłużej niż portki z sieciówki
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-28, 16:36   #12
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Nie mam takiej krawcowej, aby szyć u niej. Zastanawiam się jeszcze nad asosem, ale boję się zamawiać spodnie bez mierzenia (co do innych części garderoby nie mam takich obaw).

Zrzędzę, ale już mnie trafia. Nie mogę chodzić wszędzie w dżinsach, czasem chciałabym zamiast sukienki czy spódnicy wyglądać elegancko w spodniach. Wcale chudzielce nie mają dobrze
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 16:43   #13
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Nie mam takiej krawcowej, aby szyć u niej. Zastanawiam się jeszcze nad asosem, ale boję się zamawiać spodnie bez mierzenia (co do innych części garderoby nie mam takich obaw).

Zrzędzę, ale już mnie trafia. Nie mogę chodzić wszędzie w dżinsach, czasem chciałabym zamiast sukienki czy spódnicy wyglądać elegancko w spodniach. Wcale chudzielce nie mają dobrze
popytaj znajomych, może ktoś zna jakąś godną polecenia krawcową. co do zamawiania to też bym się bała bo to jednak materiałowe, to może źle leżeć.
teraz i tak jest dobrze z ciuchami dla chudzielców i drobinek, pamiętam czasy jak ja nie mogłam znaleźć dobrych spodni, wszystko za duże, za długie a do najchudszych nie należę
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:15   #14
justwithrut
Raczkowanie
 
Avatar justwithrut
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 43
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Kochana ) ALe gapa jestem ) poszukaj na Allegro!!!! Napewno coś znajdziesz takiego jak potrzebujesz.. może niekoniecznie firmowe.. ale napewno cos odpowiedniego się znajdzie.. jeśli nie - poddaję się )
__________________
I was born to make mistakes.
Not fake perfection.
justwithrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 16:03   #15
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez justwithrut Pokaż wiadomość
Kochana ) ALe gapa jestem ) poszukaj na Allegro!!!!
wlasnie przejrzalam cygaretki rozm 32 i sa nawet z bershki i stradivariusa na all
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 21:28   #16
justwithrut
Raczkowanie
 
Avatar justwithrut
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 43
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
wlasnie przejrzalam cygaretki rozm 32 i sa nawet z bershki i stradivariusa na all

Haha ) No widzisz!!! Proste rozwiązania są najlepsze..a człowiek kombinuje, plącze się ) A tu tak łatwo mozna znaleść ) Jak Ty to robisz, że taka chudzinka jestes? )
__________________
I was born to make mistakes.
Not fake perfection.
justwithrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 22:13   #17
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez justwithrut Pokaż wiadomość
Haha ) No widzisz!!! Proste rozwiązania są najlepsze..a człowiek kombinuje, plącze się ) A tu tak łatwo mozna znaleść ) Jak Ty to robisz, że taka chudzinka jestes? )

Ehh, żadne na allegro nie są takie jakbym chciała (nie chcę tych zaszewek przy talii), chcę czarne, proste, eleganckie (garniturowe) cygaretki i wolałabym przymierzyć. Jutro zajrzę do river island.
A co do bycia chudzinką - sama nie wiem, z wiekiem zamiast tyć to chudnę (mam 29 lat i 165 wzrostu). Lekarze mnie na wyniki wysyłają, bo jem normalnie, niczego sobie nie odmawiam i nic, 2-3razy w tygodniu fitness, a wystarczy, że mam trochę więcej pracy (mam pracę taką, że wyłączam się na kilka - kilkanaście godzin) i zjem mniej przez kilka dni, to od razu chudnę i ciężko mi wrócić do poprzedniej wagi. Tarczyca została wykluczona, teraz badanie rezonansem, albo tomograf przysadki mnie czeka bo mam hiperprolaktynemię. Ale mam nadzieję, że taka moja natura.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 07:21   #18
justwithrut
Raczkowanie
 
Avatar justwithrut
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 43
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

noo River Island koniecznie..ale tez Mango i pull & bear.. tam same drobnice )) Powodzenia!!!! A w razie czego, może poprostu czarne getry?? Albo eleganckie tregginsy z Zary...? rozciągliwe sa takze nawet te małe rozmiary powinny leżec.. )
__________________
I was born to make mistakes.
Not fake perfection.
justwithrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:03   #19
Maksiunio
Zadomowienie
 
Avatar Maksiunio
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 109
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Spróbuj Mango Online. Mają tam rozmiar 32, którego w sklepach stacjonarnych Mango nie uświadczysz . Jeżeli nie będą pasować, zawsze możesz zwrócić. Polecam też Zarę Kids albo dział dziecięcy h&m. Czasami można znaleźć tam coś fajnego. Zajrzyj też to Tally Weijl - ich 32 jest malutkie. Powodzenia
Maksiunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-30, 10:21   #20
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Widzę, że autorka wątku ma podobne do moich wymiary
Z eleganckimi spodniami może być problem, bo o ile dżinsy można znaleźć tak te eleganckie już są gorsze do wyszukania. Ja jeszcze chyba nigdy nie znalazłam takich jakie bym chciała i kupowałam i zanosiłam do krawcowej do przeróbki. Wiem, że wizyta u krawcowej, mierzenie, itp. są bardziej uciążliwe niż kupienie gotowych spodni, ale wtedy będziesz miała pewność, że spodnie będą dobrze dopasowane, a tak będziesz może naprawdę długo szukała i niekoniecznie coś znajdziesz.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:56   #21
justwithrut
Raczkowanie
 
Avatar justwithrut
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 43
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Widzę, że autorka wątku ma podobne do moich wymiary
Z eleganckimi spodniami może być problem, bo o ile dżinsy można znaleźć tak te eleganckie już są gorsze do wyszukania. Ja jeszcze chyba nigdy nie znalazłam takich jakie bym chciała i kupowałam i zanosiłam do krawcowej do przeróbki. Wiem, że wizyta u krawcowej, mierzenie, itp. są bardziej uciążliwe niż kupienie gotowych spodni, ale wtedy będziesz miała pewność, że spodnie będą dobrze dopasowane, a tak będziesz może naprawdę długo szukała i niekoniecznie coś znajdziesz.
WIecie co..ja zawsze myślałam, że ludzie z większym zadem mają problemy ze znalezieniem spodni... ale tak dochodze do wniosku że Wy macie dużo trudniejszą sytuacje...
__________________
I was born to make mistakes.
Not fake perfection.
justwithrut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 11:28   #22
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Oj, żebyś wiedziała
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 12:43   #23
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Ja też jestem bardzo szczupła, kupuję spodnie w Pull & Bear, na allegro czasami, w Tally Weijl
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 21:32   #24
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Wczoraj wymierzyłam kilka par w Mohito i zauważyłam, że mają olbrzymie różnice w rozmiarach pomiędzy konkretnymi modelami. Udało mi się tam wcześniej upolować całkiem dobre granatowe i białe, które też ujdą, wobec tego z uporem mierzyłam wszystkie czarne. Były takie modele, że weszłaby jeszcze jedna osoba (rozmiar 34), ale trafił się jeden model (mam już takie białe), że całkiem dają radę. Mogłyby być mniejsze, ale nie spadają i nie marszczą się w kroku (nie wiem, czy wiecie o co chodzi), ani pod pośladkami.

Do River Island nie dotarłam w końcu. A co do Mango zauważyłam, że niby 32 jest, ale jak się na nie kliknie, to żadne spodnie nie są dostępne (kiedyś mi Pani w sklepie powiedziała, że na Europę nie puszczają 32).
Z tymi młodzieżowymi sklepami typu Pull and Bear, Bershka czy Stradivarius jest ten problem, że rzadko można znaleźć tam takie klasyczne, eleganckie garniturowe spodnie. Dżinsy, czy spodnie w stylu dżinsów, tj. z kieszeniami z tyłu owszem są, albo jakieś inne, takie bardziej casualowe też można znaleźć, ale takich klasycznych, już nie.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Widziałam wątek o modzie dla puszystych. Może przydałby się wątek o modzie i sklepach dla chudzielców?
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 21:48   #25
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Orsay ma rozmiar 32 (przynajmniej na stronie int.), ale nie mam pojęcia jaki on jest - czy "duzy" czy "maly"

EDIT:
np. takie
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2013-05-01 o 21:53
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 22:21   #26
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
Orsay ma rozmiar 32 (przynajmniej na stronie int.), ale nie mam pojęcia jaki on jest - czy "duzy" czy "maly"

EDIT:
np. takie
Ich 32 to francuskie 34, mają niemiecką rozmiarówkę - trzeba dodać 1 rozmiar
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:22   #27
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

poszukaj na wieszakach z odzieżą dla nastolatek czasem tam można znaleźć jakieś okazy i na twoje wymiary
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:44   #28
alcia22
Rozeznanie
 
Avatar alcia22
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 797
Dot.: Spodnie dla chudzielca - gdzie kupić

nio to masz troszkę kłopotu ale poszukaj czegoś też na allegro
alcia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.