Stary Folwark w Tumianach pod Olsztynem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 10:38   #1
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94

Stary Folwark w Tumianach pod Olsztynem


Czesc dziewczyny, poszukuję informacji na temat Starego Folwarku, gdzie planuję urzadzić wesele. Jakoś nie mogę znaleźć opinii a jeśli są to stare, czy któraś z Was robiła tam wesele lub robi? Jakieś wrażenia i ogólnie: czy warto?
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 19:47   #2
Martita6969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Stary Folwark w Tumianach pod Olsztynem

Witaj

Ja miałam swój najpiękniejszy dzień wczoraj, wesele było w Starym Folwarku właśnie! Było po prostu pięknie! Ale zacznę od początku - właścicielka bardzo pomocna, umie doradzić co i jak, pomogła nam również w doborze super orkiestry - ale o tym za chwilę Jedzenie - pycha! Dużo na stołach, domowe, widać że bardzo się starają. Tort zamawiany jest z cukierni - również przepyszny (w gratisie). Wystrój sali - mnóstwo balonów w kolorze mojej wiązanki ślubnej, pięknie przystrojone stoły (delikatnie i wykwintnie) i pięknie zrobione za nami Goście zachwyceni Bardzo polecam to miejsce. Można tam również wynająć pokoje dla gości - cena pokoju jest niezależna od ilości osób w pokoju ale pokoje są z reguły 4-5 osobowe, w sumie nie chodzi o to żeby się wyspać na weselu, ale żeby gdziekolwiek legnąć zwłoki Kelnerzy - bardzo pomocni, ogarniają co trzeba i na czas Było po prostu cudownie i mogę każdemu polecić to miejsce!

A jeżeli będziesz szukała zespołu muzycznego - zapytaj właścicielkę o zespół HIT z Olsztyna, da Ci namiary - super orkiestra, niespotykane konkursy, grają 1,5 godz bez przerwy, dają czasu, goście nie schodzili z parkietu a ja nie miałam czasu nawet żeby pójść się napić wody

Podsumowując - nie żałujemy wyboru sali weselnej, Stary Folwark daje radę
Martita6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 13:23   #3
Kasiaczek1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Stary Folwark w Tumianach pod Olsztynem

Czesc,
też właśnie szukamy sali na wesele na Mazurach, zainteresował mnie ten Stary Folwark, możesz zdradzić ile Cię to kosztowało? chodzi o koszt na osobę + nocleg
Pozdrawiam
Kasiaczek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 18:57   #4
tancereczka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Stary Folwark w Tumianach pod Olsztynem

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek1987 Pokaż wiadomość
Czesc,
też właśnie szukamy sali na wesele na Mazurach, zainteresował mnie ten Stary Folwark, możesz zdradzić ile Cię to kosztowało? chodzi o koszt na osobę + nocleg
Pozdrawiam
hej ,
ja byłam rok temu na weselu w Tumianach u znajomych i tak zauroczyło mnie to miejsce , że również swoj przyjęcie postanowiłam zorganizowac tam ( wrzesień 2012). Co do ceny to chyba bardzo przystepna bo płacimy 160,00 zł /os i nic nas nie interesuje . w cene wliczone są i owoce, i ciasta i napoje .
Poza tym ośrodek jest znany przede wszystkim z dobrego swojskiego jedzenia. Pamiętam , ze jak byłam na tym weselu rok temu to młodzi obdzielili wszystkich gosci wedzonkami, ciastami i sałatkami pozostałymi z przyjęcia.
Mam nadzieję, ze nić sie nie zmieniło i na naszym przyjeciu weselnym będzie podobnie.

Jesli jestes jeszcze ciekawa - po weselu chetnie opowiem jak było .
tancereczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.