Clear Aligner Aparat stały ortodoncja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 21:29   #1
Karolinka1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Clear Aligner Aparat stały ortodoncja


Witam mam dylemat o ktorym myśle od dosc dawna musze sie zdecydowac czy nalozyc aparat staly czy nakladki clear aligner chcialabym wybrac tansza opcje ( oczywiscid wiadomo jak kazdy ). A wiec oszacowalam ze aparat staly bedzie mnie kosztosal okolo 4000 tys zł obliczy lam dl noszenia przez rok mam nadzieje ze tylio tyle ald to tez jest niewiadome , natomiast nakladki clear aligner, gdybym je nosila przez tylko przez cztery tury wynioslyby lkolo 3600zl stad taka cena ze doliczylam jeszcze dojazdy, set up 500 zl wynosi noi tak jakos wyszlo. Pisze tutaj poniewaz nie chce sie zwracac do Pani ortodontki ktora zrobi mi diagnostyke set up,ktora kosztuje 500zl i pozniej wyjdzie ze calkowity koszt leczenia (bo taki trzeba zrobic na poczarku) wynosi 52000zl i wiadomo nie mam tyle pieniedzy i jeszcze strace na dojazd, za wizytd za place i set up i strace duzo oieniedzy. MOJA WADA TO NASUWAJACE SIE DWOJKI LEWA DWOJLA NASUWA SIE BARDZO LEKKO ALE PRAWA TROCHE BARDZIEJ. Zdjecia przesle na priv, pdosilabym o pomoc pkjiewaz naprawde nie wiem co zrobic, w aparacie stalym boje tego ze mialam, jeden zab robiony kanalowo i dlugosc tego noszenia,no wkurza mnie to ze mam tylko nasuwajace sie dwojki a bym musiala nosic aparat dluzej niz rok. Zastanawia mnie tez fakt czy moje zeby tylne będą wymagaly duzego przestawienia i czy to jie wplynid dosc mocno na długość noszenia Clear aligner. Z góry dzìękuję zs pomoc.
Karolinka1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 13:38   #2
marita_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 440
Dot.: Clear Aligner Aparat stały ortodoncja

Jak to set- up 500 zł? To jest jakaś strasznie kosmiczna cena. Ja za to nic nie płaciłam, a komplet 3 nakładek na górę i na dół kosztował mnie 900 zł.
Ja nie wiem skąd te ceny...
marita_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-06, 21:01   #3
ptysiek1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: oława
Wiadomości: 1
GG do ptysiek1988
Dot.: Clear Aligner Aparat stały ortodoncja

ja swoje nakladki nisze 4 miesiac, i jestem zachwycona. koszt 3 nakładek we Wrocławiu to 600 zł i nic więcej. jestem mega zadowolona, polecam każdemu. u mnie jeszcze 1 miesiąc noszenia i koniec!! kto wymyślił ten aparat to powinien dostać nagrode nobla
__________________
Malwina

ptysiek1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:56   #4
XxAnia1993xX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Dot.: Clear Aligner Aparat stały ortodoncja

A gdzie we Wrocławiu zakładałaś ?
XxAnia1993xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-13 13:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.