Totalna masakra- ku przestrodze. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 17:12   #1
19Misia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4

Totalna masakra- ku przestrodze.


Ja jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem i On też, z tym że ja zawsze wybaczam i przymykam oko a On to zawsze wykorzystuje.
1. Sprawa najbardziej świeża czyli moje zdrowie- choruję na Crohna, straszne paskudztwo..pewnego ważnego badania nie miałam od 2012roku i muszę je mieć musowo jak najszybciej. Mój książe " ja nie wiem kiedy i czy wolne dostanę, no bo nowe budowy zaczęliśmy a ja jestem jednym z dwóch kierowców"- sama nie jestem w stanie załatwić tego badania bo wiąże się ze szpitalem, więc On musi zostać w domu na min. tydzień z naszym 2 letnim synkiem
ad.1 Pracuje w Krk ja mieszkam w górach- w domu jest tylko na weekendy.
2. Wielokrotnie przerabialiśmy jego aktywość w internecie- "rozmanse" czyli pisanie z laskami, wgl status wolny, dzieci brak... raz podaje swoje foty, raz pobrane z netu. Nie raz kiedy podawał jakiejś lasce numer telefonu i potrafił z nią gadać po 40minut wieczorem to już robiłam afery.
Ogólnie udawało mi sie go nakrywać poprzez nicki, dane i hasła które stale wpisywał.
ad2. Niejednokrotnie zwalał że to jego "kolega" który nie ma telefonu/internetu ma te konta a on tylko taki dobry że pomaga. Oczywiście obietnice, że to się nie powtórzy, na marne- wymyślił nowe loginy a co gorsza hasło którego nie mogę ogarnąć za nic :/
3. Już drugi raz natrafiłam na to,że ogłasza sie jako bi, poruszałam z nim ten temat ale się wyparł (czego ja się spodziewałam...) Znowu znalazłam konto na portalu gdzie szuka faceta który go rozdziewiczy oO to okropne bo konto ma od sierpnia..tyle dobrego że od połowy września się tam nie logował.
4. Jest weekendowym tatą i facetem a mimo to On w niedzielę chcę się wyspać!Tym razem wstał po 11 poleżał z 15 minut i poszedł spać do 13:30 a ja czy chcę czy nie 7 pobudka i zająć się dzieckiem, sprzątaniem i gotowaniem..podać, zabrać i pomyć...tu czasem jest progres bo jak bd chciał to pomyje ( pewnie tylko temu ze liczy na "miły wieczór"
5. Najlepsze na koniec..mieszkam z jego mamusią..tą która go tak rozpieściła i to samo robi z moim dzieckiem, nie raz próbuje mną rozporządzać, nie raz niszczy mi życie..oczywiście o wyprowadzce nie ma mowy "bo nas nie stać" ( czyt. Jest mi tu tak wygodnie,że w życiu dupy nie ruszę skoro Ty i mamusia dla mnie tyle robicie)
Tak więc mam przechlapane i chciałam aby dziewczyny, które choć w części widzą podobne sytuacje u siebie a nie mają dziecka wiały gdzie pieprz rośnie, bo próbowałam wielu sposobów aby go zmienić i kiedy myślę, że już się układa to wszystko sie wali...Ja może kiedyś odejdę, ale potrzebuje na to wystarczająco funduszy aby zapewnić spokój dziecku bo na swoją rodzinę liczyć nie mogę. Także ten....wygadałam się..
19Misia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 17:26   #2
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
Ja jestem jakimś beznadziejnym przypadkiem i On też, z tym że ja zawsze wybaczam i przymykam oko a On to zawsze wykorzystuje.
1. Sprawa najbardziej świeża czyli moje zdrowie- choruję na Crohna, straszne paskudztwo..pewnego ważnego badania nie miałam od 2012roku i muszę je mieć musowo jak najszybciej. Mój książe " ja nie wiem kiedy i czy wolne dostanę, no bo nowe budowy zaczęliśmy a ja jestem jednym z dwóch kierowców"- sama nie jestem w stanie załatwić tego badania bo wiąże się ze szpitalem, więc On musi zostać w domu na min. tydzień z naszym 2 letnim synkiem
ad.1 Pracuje w Krk ja mieszkam w górach- w domu jest tylko na weekendy.
2. Wielokrotnie przerabialiśmy jego aktywość w internecie- "rozmanse" czyli pisanie z laskami, wgl status wolny, dzieci brak... raz podaje swoje foty, raz pobrane z netu. Nie raz kiedy podawał jakiejś lasce numer telefonu i potrafił z nią gadać po 40minut wieczorem to już robiłam afery.
Ogólnie udawało mi sie go nakrywać poprzez nicki, dane i hasła które stale wpisywał.
ad2. Niejednokrotnie zwalał że to jego "kolega" który nie ma telefonu/internetu ma te konta a on tylko taki dobry że pomaga. Oczywiście obietnice, że to się nie powtórzy, na marne- wymyślił nowe loginy a co gorsza hasło którego nie mogę ogarnąć za nic :/
3. Już drugi raz natrafiłam na to,że ogłasza sie jako bi, poruszałam z nim ten temat ale się wyparł (czego ja się spodziewałam...) Znowu znalazłam konto na portalu gdzie szuka faceta który go rozdziewiczy oO to okropne bo konto ma od sierpnia..tyle dobrego że od połowy września się tam nie logował.
4. Jest weekendowym tatą i facetem a mimo to On w niedzielę chcę się wyspać!Tym razem wstał po 11 poleżał z 15 minut i poszedł spać do 13:30 a ja czy chcę czy nie 7 pobudka i zająć się dzieckiem, sprzątaniem i gotowaniem..podać, zabrać i pomyć...tu czasem jest progres bo jak bd chciał to pomyje ( pewnie tylko temu ze liczy na "miły wieczór"
5. Najlepsze na koniec..mieszkam z jego mamusią..tą która go tak rozpieściła i to samo robi z moim dzieckiem, nie raz próbuje mną rozporządzać, nie raz niszczy mi życie..oczywiście o wyprowadzce nie ma mowy "bo nas nie stać" ( czyt. Jest mi tu tak wygodnie,że w życiu dupy nie ruszę skoro Ty i mamusia dla mnie tyle robicie)
Tak więc mam przechlapane i chciałam aby dziewczyny, które choć w części widzą podobne sytuacje u siebie a nie mają dziecka wiały gdzie pieprz rośnie, bo próbowałam wielu sposobów aby go zmienić i kiedy myślę, że już się układa to wszystko sie wali...Ja może kiedyś odejdę, ale potrzebuje na to wystarczająco funduszy aby zapewnić spokój dziecku bo na swoją rodzinę liczyć nie mogę. Także ten....wygadałam się..
Masz 2 letnie dziecko, oczywiście wcześniej pan był wzorem cnót wszelakich i nie było powodu, aby od niego wiać? Z tego posta wyziera postawa życiowa nacechowana taką głupotą, że aż się chce krzyknąć 'troll na horyzoncie!'.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 17:32   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Przykre, tym bardziej, że jednak przy twojej chorobie równowaga psychiczna ma pewne znaczenie... Bierz nogi za pas i wiej jak najszybciej, nie unieszczęśliwiaj siebie i dziecka...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:02   #4
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomości: 1 257
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Na Twoim miejscu spróbowałabym jak najszybciej uciec
__________________
"Zbyt wiele w życiu widziałem, żeby nie wiedzieć, że kobiece przeczucia bywają cenniejsze niż wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:05   #5
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Zwiewaj zanim dziecko będzie większe i zacznie rozumieć że jego tatuś jest takim draniem.
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:08   #6
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Punkt nr 3.
A Ty może kiedyś odejdziesz? Odkładaj kasę i uciekaj.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:29   #7
19Misia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Podczas ciąży oczywiście, że był ideałem. Szczególnie gdy patrzeli moi rodzice czy przyjaciele.Dawał jakieś znaki ostrzegawcze, ale człowiek zakochany to i ślepy...nie raz analizuję,że gdybym w ciąży odeszła to i ops by pomógł i lokum by się znalazło. Teraz mam tu czasowy meldunek więc tylko tutejszy ops zostaje a jak bym miała odejść to na pewno nigdzie tutaj tylko wrócić na swój śląsk..Nie mogę tak z dnia na dzień zwiać bez niczego bo nie mam gdzie ani za co a On - posiadający pracę i stały meldunek mógłby mi łatwo odebrać synka..oczywiście że mam sporo screenów oraz nagrań z akcji jakie były w tym domu zachowane na czarną godzinę.
19Misia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-24, 18:32   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
Podczas ciąży oczywiście, że był ideałem. Szczególnie gdy patrzeli moi rodzice czy przyjaciele.Dawał jakieś znaki ostrzegawcze, ale człowiek zakochany to i ślepy...nie raz analizuję,że gdybym w ciąży odeszła to i ops by pomógł i lokum by się znalazło. Teraz mam tu czasowy meldunek więc tylko tutejszy ops zostaje a jak bym miała odejść to na pewno nigdzie tutaj tylko wrócić na swój śląsk..Nie mogę tak z dnia na dzień zwiać bez niczego bo nie mam gdzie ani za co a On - posiadający pracę i stały meldunek mógłby mi łatwo odebrać synka..oczywiście że mam sporo screenów oraz nagrań z akcji jakie były w tym domu zachowane na czarną godzinę.
Pracujesz?
Czym zajmuje się jego matka?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 18:37   #9
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
Podczas ciąży oczywiście, że był ideałem. Szczególnie gdy patrzeli moi rodzice czy przyjaciele.Dawał jakieś znaki ostrzegawcze, ale człowiek zakochany to i ślepy...nie raz analizuję,że gdybym w ciąży odeszła to i ops by pomógł i lokum by się znalazło. Teraz mam tu czasowy meldunek więc tylko tutejszy ops zostaje a jak bym miała odejść to na pewno nigdzie tutaj tylko wrócić na swój śląsk..Nie mogę tak z dnia na dzień zwiać bez niczego bo nie mam gdzie ani za co a On - posiadający pracę i stały meldunek mógłby mi łatwo odebrać synka..oczywiście że mam sporo screenów oraz nagrań z akcji jakie były w tym domu zachowane na czarną godzinę.
To dobrze, że masz nagrania. A może dom samotnej matki byleby wyrwać się z tej sytuacji?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 07:18   #10
19Misia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Pracowałam przez wakacje, Ona na emeryturze więc zajmowała się młodym ale stwierdziła że nie da rady, że jak małego poślę do przedszkola to mogę iść do pracy....
19Misia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 07:23   #11
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
Pracowałam przez wakacje, Ona na emeryturze więc zajmowała się młodym ale stwierdziła że nie da rady, że jak małego poślę do przedszkola to mogę iść do pracy....
Żeby móc posłać dziecko do przedszkola, musisz pracować, inaczej marne szanse.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 07:38   #12
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

No dobra a co z tym domem samotnej matki ? Wiej i to szybko !
W takim domu jeśli Cie nie stać nie płacisz za mieszkanie tam przecież.. Pomogą CI !
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 08:42   #13
19Misia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

No tak ale to też tak nie zafajnie z tymi domami...sporo w necie czytałam. A tak jak pisałam wolę jechać na śląsk niż zostać w tym regionie a te instytucje działają na podstawie meldowań..
19Misia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 08:54   #14
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
No tak ale to też tak nie zafajnie z tymi domami...sporo w necie czytałam. A tak jak pisałam wolę jechać na śląsk niż zostać w tym regionie a te instytucje działają na podstawie meldowań..
No tak, przecież u teściowej na chacie, z popapranym mężem lepiej. Od początku wiadomo, że nic z tym nie zrobisz, piszesz tu, żeby samą siebie okłamać, że podejmujesz jakieś działania. Zaraz pojawi się kolejna i kolejna wymówka, aż dojdziesz znowu do wniosku, że nic się nie da i trzeba tkwić w tym syfie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 09:07   #15
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
No tak ale to też tak nie zafajnie z tymi domami...sporo w necie czytałam. A tak jak pisałam wolę jechać na śląsk niż zostać w tym regionie a te instytucje działają na podstawie meldowań..
od 1 stycznia 2018 znika obowiązek posiadania meldunku, ale już od 2016 ma być traktowane to inaczej. Tak więc możesz zacząć nowy rok w nowym miejscu. Zacznij się orientować, gdzie możesz się udać, załóż sprawę o zabezpieczenie alimentacyjne, sprawę o rozwód z orzeczeniem o winie (możesz się starać o alimenty na siebie), o opiekę nad dzieckiem itp.
__________________
May the Force be with You!


Edytowane przez zlotniczanka
Czas edycji: 2015-11-25 o 09:10
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 11:08   #16
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Czemu nie zostawisz tego dziecka z tesciowa skoro z wami mieszka? Zna ja na co dzien wiec nie bedzie paniki ze obcy czlowiek.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 11:23   #17
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Jak zaczęłam czytać to byłam przekonana ,że troll.Autorko, ty to chyba chcesz zostać beatyfikowana już za życia?Bo bezmiar twojego poświęcenia i tolerancji jest wprost nieopisany.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 11:47   #18
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Ja wiem, że nie powinnam, ale strasznie mnie ciekawi, jak Ty żyjesz obok zdradzającego Cię niemal jawnie faceta? Bo, że on ogranicza się tylko do pisania to chyba nawet dziecko by nie uwierzyło. On wraca sobie z tego Krakowa, gdzie pewnie dyma jakąś pannę, a Ty go obsługujesz i jesteś miła? Sypiacie ze sobą? Nie wymiotujesz na samą myśl, że ktoś taki jest Twoim mężem? Nazywasz go tak?
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:30   #19
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
No tak ale to też tak nie zafajnie z tymi domami...sporo w necie czytałam. A tak jak pisałam wolę jechać na śląsk niż zostać w tym regionie a te instytucje działają na podstawie meldowań..
no to jak bedziesz tak wybrzydzac to znam kilka os mieszkajacych lub ktore mieszkaly i tragedii nie bylo.
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-25, 12:38   #20
ellen72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 483
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 89anioleknh89 Pokaż wiadomość
no to jak bedziesz tak wybrzydzac to znam kilka os mieszkajacych lub ktore mieszkaly i tragedii nie bylo.
To moze byc prawda. Polska to w zachodnic standardach biedny kraj. Moze byc problem z zapewnieniem srodkow do zycia przez panstwo/ organizacje charytatywne. Zreszta to i tak rozwiazanie tymczasowe. Dobre jakby Autorka musiala uciekac przed przemoca fizyczna.

Mysle, ze powinnas inwestowac teraz w siebie, tak zeby miec w perspektywie pieniadze, bo to one sa Ci potrzebne, zeby cokolwiek zmienic. Bez pieniedzy bedziesz skazana na to, co ktos Ci da - zawsze na jego warunkach.
ellen72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:44   #21
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Znam osobe ktora mieszkala w takim osrodku a z 10lat na pewno z dzieckiem, druga znajoma ma 3dzieci i teraz tez sie tam udala. Oplat nie robia, pomoc finansowa osrodek pomaga zalatwic tak jak i odziez i wyzywienie. Przy powrocie do osrodka badanie alkomatem i chyba wyjscia do 19/20. Pozniejsze trzeba ustalac. Owszem moga trafic sie trudni do zaakceptowania lokatorzy w budynku ale dla siebie i dziecka macie pokoj. Dziecko ma swietlice gdzie mozna go czyms zajac. Nikt nie powiedzial ze byloby latwo jednakze uwazam to za lepsze wyjscie niz duszenie sie w tej calej patologii.
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:50   #22
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
Ja wiem, że nie powinnam, ale strasznie mnie ciekawi, jak Ty żyjesz obok zdradzającego Cię niemal jawnie faceta? Bo, że on ogranicza się tylko do pisania to chyba nawet dziecko by nie uwierzyło. On wraca sobie z tego Krakowa, gdzie pewnie dyma jakąś pannę, a Ty go obsługujesz i jesteś miła? Sypiacie ze sobą? Nie wymiotujesz na samą myśl, że ktoś taki jest Twoim mężem? Nazywasz go tak?
Tez mi to od razu przyszło do głowy, skoro nie potrafi sie powstrzymać przed rozmawianiem z pannami przy zonie to co dopiero musi dziać sie w tym Krakowie. Pewnie przeleciał juz za twoimi plecami całe miasto, autorko na twoim miejscu nie sypialabym z nim ze strachu ze mnie czyms zarazi zwłaszcza ze kręci go rownież homoseksualny seks.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:51   #23
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Czemu nie zostawisz dziecka z teściową żeby zrobić te ważne badania?
Dlaczego jeszcze nie wystąpiłaś o rozwód?
Przecież skoro on pracuje a np. miałabyś rozwód z orzeczeniem o jego winie to na nim spoczywałby obowiązek alimentacji Ciebie i dziecka.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 12:59   #24
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Ten związek nie ma racji bytu i będzie coraz gorzej. Im dłużej w nim pozostajesz, tym więcej czasu tracisz i na większe traumy narażasz swoje dziecko.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 19:43   #25
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Autorko, ty też możesz uciec, nie wiem, co cię trzyma, oprócz lęku przed zmianą oraz niechęci do zmiany sytuacji. Może ci tak wygodnie, bo żadnego innego powodu nie widzę i nikt nie widzi. Wmawiasz sobie, że nic nie możesz, bo nie masz chęci nic zmieniać, tylko marzysz, żeby on się zmienił i będziecie żyć długo i szczęśliwie. Tak to wygląda, niestety.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 21:17   #26
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

jakie były znaki ostrzegawcze?
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 23:18   #27
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Szukaj na gwalt pracy i uciekaj. Zmarnujesz dziecku zycie. Co z Twoimi rodzicami? Nie pomogliby?
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 00:41   #28
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Cytat:
Napisane przez 19Misia90 Pokaż wiadomość
Podczas ciąży oczywiście, że był ideałem. Szczególnie gdy patrzeli moi rodzice czy przyjaciele.Dawał jakieś znaki ostrzegawcze, ale człowiek zakochany to i ślepy...nie raz analizuję,że gdybym w ciąży odeszła to i ops by pomógł i lokum by się znalazło. Teraz mam tu czasowy meldunek więc tylko tutejszy ops zostaje a jak bym miała odejść to na pewno nigdzie tutaj tylko wrócić na swój śląsk..Nie mogę tak z dnia na dzień zwiać bez niczego bo nie mam gdzie ani za co a On - posiadający pracę i stały meldunek mógłby mi łatwo odebrać synka..oczywiście że mam sporo screenów oraz nagrań z akcji jakie były w tym domu zachowane na czarną godzinę.
Nie jestem w temacie od jakiegoś czasu, ale kiedyś wszystkie sprawy zalatwialo się tam gdzie był meldunek stały. Czasowy traktowalo się bardziej jak informacja o tym gdzie przebywasz. Jeśli nie masz zameldowania to urzędem własciwym był ten w którym był ostatni meldunek stały.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 06:13   #29
jadziksowa
jadziks
 
Avatar jadziksowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: Totalna masakra- ku przestrodze.

Wow... Przecież nie dość, że on jakoś zbytnio nie kryje się z tymi internetowymi romansami to chyba masz świadomość tego, że skoro w domu jest tylko na weekendy, w tygodniu istnieje ogromne prawdopodobienstwo, że spotyka się czy to z kobietami czy facetami, a Ty potem z nim współżyjesz? Juz nie chodzi o sam fakt, ze to obleśne, a o Twoje zdrowie... Powinnaś uciekać, jak najdalej, jak najszybciej... Dziecko wcale nie bedzie miało lepiej żyjąc w takiej rodzinie. Ja ogólnie po Twojej wypowiedzi wnioskuje że słabe są Twoje chęci do odejścia mimo tych wszystkich okropnych rzeczy i łudzisz się, że facet przejdzie cudowną przemiane czy cos w tym stylu... Musisz wziąć się w garść.
jadziksowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 07:13:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.