Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 08:09   #4261
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Siempre napisała bardzo pochlebną opinię o tym serum na blogu i dlatego wszystko wykupili z kaliny. ale jest na bioarpie. A cerę mam hm chyba mieszaną, taką że łatwo się zapycha, ale też łatwo ją odwodnić. I mam właśnie problem bo większość kosmetyków na problemy skórne wysusza. Ale akurat to serum póki co krzywdy mi nie robi. Na początku chciałam spisać je na straty bo czułam się jak po holisticu, ale potem zauważyłam że co prawda jak nałożę wieczorem to czuję się bardziej oblepiona i nawilżona niż ściągnięta, ale rano budzę się całkowicie matowa, przy czym cera nie jest jakoś strasznie wysuszona mimo że nakładałam serum na całą buzię, rano nakładam jeszcze trochę serum w strefie T czekam aż się wchłonie trochę i do tego kremik na całość i jest ok.
No właśnie ja na bioarpie chciałam brać do kompletu z szamponem chili ale tam też już nie ma
edit: chyba jednak jest ślepak ze mnie :P

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:12
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:10   #4262
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak o te, oj Anulka lenistwo pełną parą jak nawet maseczki dla leniwych do tej pory nie zrobiłaś


Siempre napisała bardzo pochlebną opinię o tym serum na blogu i dlatego wszystko wykupili z kaliny. ale jest na bioarpie. A cerę mam hm chyba mieszaną, taką że łatwo się zapycha, ale też łatwo ją odwodnić. I mam właśnie problem bo większość kosmetyków na problemy skórne wysusza. Ale akurat to serum póki co krzywdy mi nie robi. Na początku chciałam spisać je na straty bo czułam się jak po holisticu, ale potem zauważyłam że co prawda jak nałożę wieczorem to czuję się bardziej oblepiona i nawilżona niż ściągnięta, ale rano budzę się całkowicie matowa, przy czym cera nie jest jakoś strasznie wysuszona mimo że nakładałam serum na całą buzię, rano nakładam jeszcze trochę serum w strefie T czekam aż się wchłonie trochę i do tego kremik na całość i jest ok.

no chyba jak taką kurację to 10 masek, chyba że jak Anula napisała chcesz jedną na całe 10 dni masz malutki problem tylko bo maski są w Kalinie, a serum dostępne tylko na bioarpie (ale jak byś chciała to można by zrobić wspólne zamówienie, szkoda że darmowa jest dopiero od 300zł).

w ogóle kusi mnie jeszcze ten tonik [KILK]
no tak wyszło
jakby co to ja z bioarpu z jedną, dwie rzeczy bym wzięłą......


Bioarp właśnie oddał mi pieniążki za maseczkę do włosów, która im odesłałam szybko, elegancko i bez zbędnego zawracania głowy. Jak dla mnie super!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:12
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:11   #4263
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no chyba jak taką kurację to 10 masek, chyba że jak Anula napisała chcesz jedną na całe 10 dni masz malutki problem tylko bo maski są w Kalinie, a serum dostępne tylko na bioarpie (ale jak byś chciała to można by zrobić wspólne zamówienie, szkoda że darmowa jest dopiero od 300zł).

w ogóle kusi mnie jeszcze ten tonik [KILK]
No już zczaiłam, właśnie chciałam się zapytać, czy jest jakiś sklep, który oferowałby obie rzeczy bo ja w temacie jestem jeszcze całkiem zielona ale rozumiem, że nie ma takiego sklepu

No ja się wstępnie chyba piszę na zamówienie, ale na razie nie bardzo mogę się skupić na nim, bo 1) złożyłam na zdrowych na alvę; na organeo na produkty do zmywarki i właśnie mnie oświeciło, że dziecku zapomniałam zamówić podręczniki (starszemu dziecku także mam teraz zabawę na merlin.pl
W ogóle zamawianie podręczników to mordęga; na stronie szkoły jest tak wszystko zawsze słabo opisane... a on idzie nowym trybem zawsze (pierwszy rocznik po reformie) i nawet nauczyciele do końca nie wiedzą co i jak
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:15   #4264
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

A jeszcze jakby ktoś wziął ze mna na pół dwa masła love2mix (z kawiorem i gęste z macadamią) to byłabym wniebowzięta
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:31   #4265
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no dobra, holistic się nie umywa, a co z serum z mącznicą JMO? jak tu wypada? bo właśnie do mnie leci i nie wiem, czy czuć się jakkolwiek skuszona
wybacz, ale ja nie jestem fanką JMO (tylko za zapach balsamu byłabym w stanie zapłacić taką kasę, znaczy kupiłam kiedyś odżywkę miętową, ale się rozczarowałam). po dwóch próbkach serum z mącznicy stwierdziłam, że to kit za duże pieniądze jakich mało, nic a nic na mnie nie działa.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:01   #4266
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
zdj. 1
- NS odżywka do farbowanych i zniszczonych -> niestety ale dla mnie chyba za ciężka. Włoski po wysuszeniu bajecznie gładkie i takie do głaskania ale niestety przyspieszyła znacznie
Może chciałabyś podzielić się próbką tej odżywki?


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
iivii
zakupy.

margoltka

Moja pasta do mycia się udała. Oczywiście popełniłam parę błędów. Część ziół zmieliłam wraz z pastą, część nie. Jednak wszystkie powinny być zmielone. Olejek pomarańczowy nadał myjadełku bardzo fajny zapach. Użyłam 50g migdałów. Wyszło o.k. 80ml pasty. Troszkę za dużo jednorazowo jak na moje.
Wpierw umyłam buzie jak zwykle - tak jak używam peelingu. Dopiero później doczytałam Twój post i obejrzałam filmik. Ciekawe dlaczego nie należy go tak używać. Może chodzi o podrażnienia, zapychanie? Jutro spróbuję drugiej metody.
Też chcę takie myjadło zrobić, ale czy ono nie wysusza?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:16   #4267
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Może chciałabyś podzielić się próbką tej odżywki?
Jasne, że się podzielę. Daj znać na priva. Jak coś jeszcze chcesz to też informuj
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 09:31   #4268
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No już zczaiłam, właśnie chciałam się zapytać, czy jest jakiś sklep, który oferowałby obie rzeczy bo ja w temacie jestem jeszcze całkiem zielona ale rozumiem, że nie ma takiego sklepu

No ja się wstępnie chyba piszę na zamówienie, ale na razie nie bardzo mogę się skupić na nim, bo 1) złożyłam na zdrowych na alvę; na organeo na produkty do zmywarki i właśnie mnie oświeciło, że dziecku zapomniałam zamówić podręczniki (starszemu dziecku także mam teraz zabawę na merlin.pl
W ogóle zamawianie podręczników to mordęga; na stronie szkoły jest tak wszystko zawsze słabo opisane... a on idzie nowym trybem zawsze (pierwszy rocznik po reformie) i nawet nauczyciele do końca nie wiedzą co i jak
to może w sumie byśmy poczekały, bo mi właśnie mamcia subtelnie uświadomiła, że mam za dużo kosmetyków a książki to się w liceum kupuje we wrześniu, często jest tak w liceum (przynajmniej u nas) że książka jest w programie, ale nauczyciel stwierdza, że nie będzie potrzebna np u nas tak było z chemią, z góry powiedziała, że to co trzeba ona nam poda a tylko zbiór się kupowało. czy z matmą tak samo. takim oto sposobem w liceum nie miałam prawie żadnej normalniej książki z programu, a za to mnóstwo zbiorów, które w rozpisce nawet nie były uwzględnione. nie wiem czy w wawie tak samo jest czy inaczej
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:34   #4269
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
to może w sumie byśmy poczekały, bo mi właśnie mamcia subtelnie uświadomiła, że mam za dużo kosmetyków a książki to się w liceum kupuje we wrześniu, często jest tak w liceum (przynajmniej u nas) że książka jest w programie, ale nauczyciel stwierdza, że nie będzie potrzebna np u nas tak było z chemią, z góry powiedziała, że to co trzeba ona nam poda a tylko zbiór się kupowało. czy z matmą tak samo. takim oto sposobem w liceum nie miałam prawie żadnej normalniej książki z programu, a za to mnóstwo zbiorów, które w rozpisce nawet nie były uwzględnione. nie wiem czy w wawie tak samo jest czy inaczej
no mi się nie pali z tym serum... tzn. i tak dla joa bym brała
a z książkami się chyba rzeczywiście wstrzymam, zwłaszcza, że taka sugestia na str. szkoły jest właśnie dostrzegłam....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:39   #4270
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no mi się nie pali z tym serum... tzn. i tak dla joa bym brała
a z książkami się chyba rzeczywiście wstrzymam, zwłaszcza, że taka sugestia na str. szkoły jest właśnie dostrzegłam....
w ogóle to serum pięknie pachnie, znaczy dla Joe to może nie koniecznie pięknie tak kwiatowo, dziewczęco
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 12:42   #4271
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No właśnie ja na bioarpie chciałam brać do kompletu z szamponem chili ale tam też już nie ma
edit: chyba jednak jest ślepak ze mnie :P
bierz bierz bom ciekawa tego serum Ja mam jeszcze polowke JMO wiec zuzywanie jej zajmie mi jeszcze troche

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no tak wyszło
jakby co to ja z bioarpu z jedną, dwie rzeczy bym wzięłą......


Bioarp właśnie oddał mi pieniążki za maseczkę do włosów, która im odesłałam szybko, elegancko i bez zbędnego zawracania głowy. Jak dla mnie super!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A jeszcze jakby ktoś wziął ze mna na pół dwa masła love2mix (z kawiorem i gęste z macadamią) to byłabym wniebowzięta
no pieknie a mialas juz nic nie kupowac
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość

To może spróbuję to z wanilią ale to jak skończę moje obecne
A do szamponu może wezmę to serum, o którym pisze aga
edit: kurde, jak już coś wybrałam to wykupione
Ja moje oddalam kolezance nie wiedzac co czynie i jest bardzo zadowolona chyba nawet przejdzie na zla strone mocy Ja mialam od niej probaska i wiem, ze nastepnym razem sobie je wezme tylko kiedy to bedzie jak 6 masel w uzyciu
Ja tak z doskoku dzis z wami siedze juz na walizkach
3majcie sie cieplo Nie szalejcie z zakupami i postami, zebym w razie czego dala rade was nadrobic odwdziecze sie i przywioze wam troche soli morskiej ala JMO
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 13:02   #4272
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Pani Ania zaproponowała mi naprawczo-regenerujący z grejpfrutem,ja obstawiałam kojąco-oczyszczający,ale zdam się na Panią Anie.
Evi a Ty jaki masz?
ja mam naprawczo-reg.(arganię) z truskawką, a wahałam się jeszcze nad tym kojąco-jakimś-tam
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Drogie są, niestety. A upichcić coś sama się boję, bo czytałam posty Lorri dot. higieny przy wykonywaniu własnych kosmetyków i teraz już mnie to nie kręci .
wiesz co też czytałam ten post i fajnie że ma takie super warunki. Ja trzymam się zasad higieny, wyparzam co się da, czyszczę alkoholem itp, ale takich warunków laboratoryjnych jak lorri nie mam i mieć nie będę. Myślę, że będzie ok, tym bardziej, że są to receptury typu "podgrzać i wymieszać" i robię tylko dla siebie. No zawsze dodaję konserwantu.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Tylko nie bierz przykładu z Dextera A w ogóle mega serial, nowe seria niedługo
o fajnie, nie wiedziałam, że kolejny sezon będzie. Idę zobaczyć kiedy
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
W to macie fantazję laski. A tak swoją drogę to słowo kupowanie też ciekawie można rozszyfrować
ale fajowe zakupki, strsznie kusząco brzmi to masełko herbatowo-sheowe
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale wąchałam dzisiaj u Evi krem z mango i papają - żadna rewelacja. Sztuczny aromat jogurtu brzoskwiniowego (ustaliłyśmy to wspólnymi siłami ).
tak jest
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no tak wyszło
jakby co to ja z bioarpu z jedną, dwie rzeczy bym wzięłą......


Bioarp właśnie oddał mi pieniążki za maseczkę do włosów, która im odesłałam szybko, elegancko i bez zbędnego zawracania głowy. Jak dla mnie super!
albo trzy....albo cztery ....

elegancko facio załatwił sprawę

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

anula, wysłałam ci dziś dostawę pojemniczków kupowych-żebyś miała co w łazience porozstawiać jako dekorację, jak jacyś goście przyjdą
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 13:03   #4273
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

A pokażecie te posty Lorri o zasadach higieny?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 13:04   #4274
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

nie wiem czemu nie mogę cytowac.......

Effa - udanego wyjazdu

Evi, Effa - oj tam, człowiek się na chwile rozmarzy zakupowo i zaraz mu wytykają

Najarałam sie na róż NS.....

Evi - dziękuje Wam bardzo za dostawę kupową zaproszę kogoś na weekend.......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-08-29 o 13:05
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 14:06   #4275
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Może chciałabyś podzielić się próbką tej odżywki?




Też chcę takie myjadło zrobić, ale czy ono nie wysusza?
Użyłam go dzień po peelingu kwasowym i mnie praktycznie nie podrażniło. Odnośnie wysuszania niestety nie mogę się jeszcze wypowiedzieć z uwagi na powyższe. Wydaje mi się, że niebardzo. Polecam spróbować.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:23   #4276
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Relacja z używania próbek:

Pomada JMO - stosuję do zabezpieczania końcówek. Wystarczy ociupinka, która wsmarowana we włosy ładnie je wygładza i chyba faktycznie chroni. Nie zauważyłam obciążenia czy przetłuszczenia. Niestety zapach mnie drażni. Kojarzy mi się z jakąś leczniczą ziołową maścią.

Peeling z papają Organic Shop - wmasowałam dziś w uda i zadek. Ma fajną, gęstą konsystencję i dobrze się rozprowadza. Zawiera dużo drobinek. Nie są one jednak ostre, więc fanki mocnego zdzierania mogą być nieusatysfakcjonowane. Zapach mocny, słodki, tropikalny. Po użyciu pachnie nim cała łazienka.

Szampon przeciwłupieżowy Natura Siberica - użyty raz, z odżywką NS. Zdziwiłam się, że szampon może dać taki fajny efekt. Włosy są po nim lekkie i miękkie, a skalp dobrze oczyszczony. Na początku wyglądem (zielony przezroczysty żel) i zapachem przypominał mi płyn do naczyń. Ale w trakcie wysychania włoski mi całkiem nieźle pachniały.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:32   #4277
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

ależ wy jesteście pomyslowe z tymi opakowaniami

a mi wczoraj przyszła paczuszka
oto moje nabytki:
szampon Lavera pomarańczowy
mgiłka do włosów jmo
kuracja torebek jmo
krem myjący alva
i próbeczki jmo standardowo serum z vit c i odżywka miód & hibiskus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8974.jpg (114,8 KB, 40 załadowań)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 16:22   #4278
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Już się prawie namówiłam na te szmatki do twarzy a tam jakieś: Butyl Benzoate, Ethyl Benzoate, Isopropyl Benzoate, Methyl Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum. Macie pewność, że to ok?????
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 16:22   #4279
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

123, ivii, piękne zakupy

effa baw się dobrze i odpoczywaj

nic mnie nie kusi, a coś bym kupiła na nowy miesiąc
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 17:22   #4280
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
No właśnie ja na bioarpie chciałam brać do kompletu z szamponem chili ale tam też już nie ma
edit: chyba jednak jest ślepak ze mnie :P
Jest już to serum w kalinie.Ja wszystko co chciałam zamówiłam w kalinie,bo Pani mi dała cynk,że mają dosłownie kilka sztuk tego serum i złotego peelingu.Miałam od razu zaklepane

To masło o zapachu białej czekolady też mam zamówione.

Aga cieszę się,że tak Co to serum podeszło

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

....
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 17:43   #4281
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Melya pisałam już wczesniej, że peeling z papają mocno zdziera, tylko nie mocz skóry przed jego uzyciem - jak nabierzesz peeling wilgotną dłonią i sobie rozmasujesz na suchą skóre to będzie bajer

sciri za zakupki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 17:46   #4282
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Aaa, faktycznie pisałaś. To dlatego na początku miałam wrażenie, że mocniej zdziera, a im dalej tym słabiej. Drobinki się szybko rozpuszczają. Wszystko jasne.

Sciri, gratuluję zakupów! Tylko niestety nie widzę zdjęcia. Tylko ja tak mam?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-29 o 17:49
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 18:18   #4283
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Nie można cytować, zdjęć nie widać Wizaż szwankuje.
Sicri, ładne zakupy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 18:21   #4284
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

sciri, fajne nabytki nowe

anula
, no właśnie pisałaś żeby na suchą skórę, a ja dałam papayę na mokrą i mi za mało zdzierający był i drobinki niezbyt ostre. Następnym razem spróbuje na suchara .

dziś za to wypróbowałam peeling kawowy OS od mel i chyba jest troszeczkę bardziej zdzierający-jakby tych drobinek więcej i widać też czarne małe-może kawy? ale też na mokrą skóre dałam...
(a mel ma swój peeling już taaaak długo i jeszcze nie spróbowała -twardzielka, co? -ja byłam pierwsza, zaraz będzie pewnie anula-no chyba, że zostawi peeling w pojemniczku jako ozdobę łazienki )
No w każdym bądź razie, peelingi są sympatyczne, pięknie pachną, ale ja lubię mega zdzieraki i tu wygrywa zdecydowanie rosmanowski (szkoda że on tak ładnie nie pachnie jak tamte).

I znów użyłam złotego scrubu do ryjka i super fajny jest , ja mam cerę naczynkową i wrażliwą, ale enzymatycznych działanie jest dla mnie za słabe, a ten fajne bo ziarenka maleńkie, ale za to jest ich całe mnóstwo. Supcio
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-29 o 18:31
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 18:24   #4285
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczyny, nie mogę zacytować, ale dziękuję za rady dotyczące rogowacenia Na razie potraktowałam felerne miejsca tonikiem z kwasem laktobionowym, najwyżej - jeśli nie zaszkodzi - ukręcę nowy, kwasowy z mocznikiem

Małgosiu, jakbyś chciała coś z kaliny, daj znać - zastanawiam się nad małymi zakupami tam
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 00:51   #4286
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie wiem czemu nie mogę cytowac.......

Effa - udanego wyjazdu

Evi, Effa - oj tam, człowiek się na chwile rozmarzy zakupowo i zaraz mu wytykają

Najarałam sie na róż NS.....

Evi - dziękuje Wam bardzo za dostawę kupową zaproszę kogoś na weekend.......
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
123, ivii, piękne zakupy

effa baw się dobrze i odpoczywaj

nic mnie nie kusi, a coś bym kupiła na nowy miesiąc
dziekuje pozdrawiam juz wakacyjnie

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ależ wy jesteście pomyslowe z tymi opakowaniami

a mi wczoraj przyszła paczuszka
oto moje nabytki:
szampon Lavera pomarańczowy
mgiłka do włosów jmo
kuracja torebek jmo
krem myjący alva
i próbeczki jmo standardowo serum z vit c i odżywka miód & hibiskus
piekne zakupy
Ciekawa jestem czy zadowolona bedziesz z mgielki JMO. Mam nadzieje, ze tak
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 07:27   #4287
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

jeden dzień mnie nie było, no i jeden wieczór awaria wizażu, a wy znów jakieś cudowne zakupy prezentujecie

sciri, dawaj na bieżąco znać, jak się te wszystkie cudowności spisują!

ja się trzymam dzielnie, czekam tylko na paczkę z serum z mącznicą i kabuki. zdjęcie wrzucę najwcześniej w weekend i obfocę też moje ostatnie alverdowe nabytki (nieeee, niczego nie ukrywałam, mam na myśli ampułki, puder i korektor mineralne, z których się wam już wyspowiadałam... a propos pudru - świetny do wykończenia makijażu z podkładem living nature )
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
wybacz, ale ja nie jestem fanką JMO (tylko za zapach balsamu byłabym w stanie zapłacić taką kasę, znaczy kupiłam kiedyś odżywkę miętową, ale się rozczarowałam). po dwóch próbkach serum z mącznicy stwierdziłam, że to kit za duże pieniądze jakich mało, nic a nic na mnie nie działa.
dzięki widać moja burżujska morda lubi po prostu odrobinę cenowego luksusu i sobie akurat upodobała to cholernie drogie serum resztki rozsądku mówią mi, żeby teraz po prostu skupić się na zużywaniu JMO, a na ruskie napalę się kiedy indziej... a może wcale
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:13   #4288
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a jeszcze zapominałam wczoraj napisać-anulowy sufle(t) boski-ładnie, subtelnie pachnie i po ciele się rozprowadza cudnie-takie mięciutkie, nieciężkie masełko. Supcio
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:20   #4289
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a jeszcze zapominałam wczoraj napisać-anulowy sufle(t) boski-ładnie, subtelnie pachnie i po ciele się rozprowadza cudnie-takie mięciutkie, nieciężkie masełko. Supcio
też go polubiłam. Rzadko mi się zdarza polubic cos do smarowania ciała..... bo zwyczajnie nie lubie balsamować zwłok .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:27   #4290
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
a mi wczoraj przyszła paczuszka
oto moje nabytki:
szampon Lavera pomarańczowy
mgiłka do włosów jmo
kuracja torebek jmo
krem myjący alva
i próbeczki jmo standardowo serum z vit c i odżywka miód & hibiskus
No nareszcie coś widać

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Jest już to serum w kalinie.Ja wszystko co chciałam zamówiłam w kalinie,bo Pani mi dała cynk,że mają dosłownie kilka sztuk tego serum i złotego peelingu.Miałam od razu zaklepane
Czyli jest już w Kalinie?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Małgosiu, jakbyś chciała coś z kaliny, daj znać - zastanawiam się nad małymi zakupami tam
No to trzy już jesteśmy

Jeszcze w sprawie tego serum: bo jak pisałam chciałabym dla syna, ale na dzień - na noc spray alvy wystarcza (na czoło) na resztę twarzy tonik migdałowy. Tak se wymyśliłam, że warto czymś go rano posmarować w celu... hmmm... zabezpieczenia skóry - ale kremy raczej odpadają, nie ma deficytów w nawilżeniu Aga napisz coś jeszcze o nim
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.