Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 06:18   #1711
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jakby ktoś był zainteresowany informacjami z frontu: występ się udał egzamin wczorajszy poszedł dość dobrze (tzn. nie sprawdzaliśmy tych testów z netu, ale po wszystkim dzieciaki zostają i konsultują się między sobą i z nauczycielami (swoją drogą super jest to, jak nauczyciele ich wspierają, dopingują i się ogólnie przejmują nimi )
Także może 100% nie będzie, ale poszło całkiem nieźle - jest tylko kilka drobnych niejasności, w tym jeden pewny błąd: moje dziecko z klasy matematycznej pomyliło się w mnożeniu 3x8
To dla niego norma, zawsze błąd tego typu popełni na teście szóstoklasisty stracił ogółem dwa punkty - w tym jeden przez to, że pomylił lipiec z sierpniem (VII z VIII)
Dziś ostatni dzień i test z niemieckiego
Ja już ledwo żyję przez tą nieustanną adrenalinę... jeszcze wczoraj byłam z klasą w Romie na Alladynie Jr.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kciuki
P.S. Proszę jeszcze nie puszczać... dopiero dziś po 13
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:40   #1712
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany informacjami z frontu: występ się udał egzamin wczorajszy poszedł dość dobrze (tzn. nie sprawdzaliśmy tych testów z netu, ale po wszystkim dzieciaki zostają i konsultują się między sobą i z nauczycielami (swoją drogą super jest to, jak nauczyciele ich wspierają, dopingują i się ogólnie przejmują nimi )
Także może 100% nie będzie, ale poszło całkiem nieźle - jest tylko kilka drobnych niejasności, w tym jeden pewny błąd: moje dziecko z klasy matematycznej pomyliło się w mnożeniu 3x8
To dla niego norma, zawsze błąd tego typu popełni na teście szóstoklasisty stracił ogółem dwa punkty - w tym jeden przez to, że pomylił lipiec z sierpniem (VII z VIII)
Dziś ostatni dzień i test z niemieckiego
Ja już ledwo żyję przez tą nieustanną adrenalinę... jeszcze wczoraj byłam z klasą w Romie na Alladynie Jr.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kciuki
P.S. Proszę jeszcze nie puszczać... dopiero dziś po 13

Cieszę się Małgosiu, że wszystko się udało Niemiecki pewno też pójdzie jak po maśle. Wierz mi, że nauczyciele też przejmują się swoimi pociechami. Za gimnazjalistów jestem pewna, bo to pilne dzieciaki. Z maturzystami będzie trochę stresu. Moje zastępstwo sobie trochę nie radził z nimi
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 07:44   #1713
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany informacjami z frontu: występ się udał egzamin wczorajszy poszedł dość dobrze (tzn. nie sprawdzaliśmy tych testów z netu, ale po wszystkim dzieciaki zostają i konsultują się między sobą i z nauczycielami (swoją drogą super jest to, jak nauczyciele ich wspierają, dopingują i się ogólnie przejmują nimi )
Także może 100% nie będzie, ale poszło całkiem nieźle - jest tylko kilka drobnych niejasności, w tym jeden pewny błąd: moje dziecko z klasy matematycznej pomyliło się w mnożeniu 3x8
To dla niego norma, zawsze błąd tego typu popełni na teście szóstoklasisty stracił ogółem dwa punkty - w tym jeden przez to, że pomylił lipiec z sierpniem (VII z VIII)
Dziś ostatni dzień i test z niemieckiego
Ja już ledwo żyję przez tą nieustanną adrenalinę... jeszcze wczoraj byłam z klasą w Romie na Alladynie Jr.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kciuki
P.S. Proszę jeszcze nie puszczać... dopiero dziś po 13
Cieszę się, że poszło dobrze
Widzę, że dogadałabym się z Twoim synem, popełniamy podobne błędy Ja np. na sprawdzianie po SP zamiast pomnożyć pod kreską-dodałam
Wróciłam do domu i coraz bardziej czuję, że matura blisko..
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:03   #1714
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany informacjami z frontu: występ się udał egzamin wczorajszy poszedł dość dobrze (tzn. nie sprawdzaliśmy tych testów z netu, ale po wszystkim dzieciaki zostają i konsultują się między sobą i z nauczycielami (swoją drogą super jest to, jak nauczyciele ich wspierają, dopingują i się ogólnie przejmują nimi )
Także może 100% nie będzie, ale poszło całkiem nieźle - jest tylko kilka drobnych niejasności, w tym jeden pewny błąd: moje dziecko z klasy matematycznej pomyliło się w mnożeniu 3x8
To dla niego norma, zawsze błąd tego typu popełni na teście szóstoklasisty stracił ogółem dwa punkty - w tym jeden przez to, że pomylił lipiec z sierpniem (VII z VIII)
Dziś ostatni dzień i test z niemieckiego
Ja już ledwo żyję przez tą nieustanną adrenalinę... jeszcze wczoraj byłam z klasą w Romie na Alladynie Jr.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kciuki
P.S. Proszę jeszcze nie puszczać... dopiero dziś po 13
kciuki nadal trzymamy Małgosiu

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Cieszę się, że poszło dobrze
Widzę, że dogadałabym się z Twoim synem, popełniamy podobne błędy Ja np. na sprawdzianie po SP zamiast pomnożyć pod kreską-dodałam
Wróciłam do domu i coraz bardziej czuję, że matura blisko..
Zecia za Twoja mature również a kiedy dokłądnie matury bo ja zupełnie nie w temacie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:07   #1715
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

hm, sama nie do końca się orientuję, jak są w tym roku rozłożone matury. Ja piszę matematykę 7 albo 8, 14 biologia i 15 chemia. A boję się bardziej, niż za pierwszym razem czy może być coś gorszego niż matura? tak, druga matura
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 08:56   #1716
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hm, sama nie do końca się orientuję, jak są w tym roku rozłożone matury. Ja piszę matematykę 7 albo 8, 14 biologia i 15 chemia. A boję się bardziej, niż za pierwszym razem czy może być coś gorszego niż matura? tak, druga matura
aha będzie dobrze kciuki trzymane
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 10:13   #1717
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowany informacjami z frontu: występ się udał egzamin wczorajszy poszedł dość dobrze (tzn. nie sprawdzaliśmy tych testów z netu, ale po wszystkim dzieciaki zostają i konsultują się między sobą i z nauczycielami (swoją drogą super jest to, jak nauczyciele ich wspierają, dopingują i się ogólnie przejmują nimi )
Także może 100% nie będzie, ale poszło całkiem nieźle - jest tylko kilka drobnych niejasności, w tym jeden pewny błąd: moje dziecko z klasy matematycznej pomyliło się w mnożeniu 3x8
To dla niego norma, zawsze błąd tego typu popełni na teście szóstoklasisty stracił ogółem dwa punkty - w tym jeden przez to, że pomylił lipiec z sierpniem (VII z VIII)
Dziś ostatni dzień i test z niemieckiego
Ja już ledwo żyję przez tą nieustanną adrenalinę... jeszcze wczoraj byłam z klasą w Romie na Alladynie Jr.
Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za kciuki
P.S. Proszę jeszcze nie puszczać... dopiero dziś po 13
Super! I trzymam dalej
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hm, sama nie do końca się orientuję, jak są w tym roku rozłożone matury. Ja piszę matematykę 7 albo 8, 14 biologia i 15 chemia. A boję się bardziej, niż za pierwszym razem czy może być coś gorszego niż matura? tak, druga matura
ale z drugiej strony wiesz....... pierwsze koty za płoty
będzie świetnie, napewno
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 11:23   #1718
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cześć Dziewczyny, piszę do Was abyście się o mnie nie martwiły. Znalazłam w końcu pracę, praca beznadziejna. Jest to umowa o dzieło, więc nie ma ubezpieczenia, lata pracy się nie liczą, ogólnie nic nie ma. Praca jest na nocki, po 4 godziny, więc pół etatu, więc kasy też mało, ale musiałam ją wziąć, bo nigdzie indziej mnie nie przyjęli, a ojciec co raz bardziej marudził. Wracam nocą, dokładnie o 2:00, autobus mam dopiero 2:40, więc się nieźle wystoję. Spotkałam już miłego Holendra (to było pierwszego dnia pracy) okrył mnie swoją kurtką, bo było mi zimno, tak miłęgo gestu dawno nie doświadczyłam, potem jednak było gorzej. Spotykam masę ćpunów i meneli (mam przystanek na dworcu) + spotkałam faceta, który chciał abym z nim odjechała autem, chwila grozy to za mało powiedziane. Nikogo na przystankach nie ma, więc pomocy też nie ma. Praca to czysty zapie***l, a jeszcze szefowa marudzi, że jest brudno, ani razu mnie nie pochwaliła. Ja kiedyś sprzątałam nie byle co, bo sukiennice i jakoś skarg nie było. Rzygać mi się chce na tą pracę, bo codziennie sprzątam, a na drugi dzień taki sam syf. Wczoraj na klęczkach jechałam te różne maszyny. Worki na śmieci strasznie śmierdzą, mam na myśli sam worek. Mój kolega powiedział, że są robione z odpadów ropy naftowej i to dlatego, super że się truję. Dostałam uczulenie na płyn (ma w składzie między innymi EDTĘ). Kanciapa to metr na metr (jakby wpadł sanepid to by baba po dupie dostała), płyny to najtańsze z możliwych, więc zostają piękne zamazy jak umyję podłogę. Moja koleżanka tam pracuje, miała pracować 3 miesiące, pracuje już 3 lata, więc oczami wyobraźni widzę siebie jak zapier***am tam podobny czas. Śpię zwykle do 13:00, więc dni mi ulatują szybciej niż szybciej. Nie mam czasu zadbać o siebie, bo w domu jestem punkt 3:00 i nie mam ochoty nawet na mycie, a co dopiero na jakieś oleje, maski, kremy i inne cuda. Ojciec dla odmiany marudzi, że wracam po nocach... Jemu nic nie dogodzi. Pensja będzie marna, a i tak większość oddam rodzicom, więc mi zostanie praktycznie zero. Pracę zaczynam o 22, ale fitness jest do 23, początkowo czekałam do 23 i dopiero szłam robić, ale się nie wyrabiałam. Teraz olewam ludzi, biorę mopa, odkurzacz i włączam i jadę. O dziwo jeszcze nikt się nie poskarżył. Jeszcze od 1 maja drożeje bilet miesięczny. Już nie będę płacić 48 zł tylko 60 zł. No to tyle ode mnie. Nie martwcie się tam o mnie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-04-26 o 11:29
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:36   #1719
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
hm, sama nie do końca się orientuję, jak są w tym roku rozłożone matury. Ja piszę matematykę 7 albo 8, 14 biologia i 15 chemia. A boję się bardziej, niż za pierwszym razem czy może być coś gorszego niż matura? tak, druga matura
A poprawiasz, czy po prostu wymyśliłaś sobie jakiś nowy kierunek, i ci biol i chemia potrzebna? I potem co? ^^ Pytałaś mnie swego czasu, ja zdaję rozszerzony pl, ang i rosyjski ;3

Ciągle się nie mogę zdecydować co chce robić, myślę nad psychologią, kierunkami językowymi (sinologia, albo filologia rosyjska, albo lingwistyka stosowana >.> ) Kusi mnie też aktorstwo, bo szczerze mówiąc to jest coś, co robić uwielbiam, chciałabym grać w teatrze, ale nie wiem..
Zastanawiam się też, czy nie zrobić sobie rok przerwy, i nie wyjechać gdzieś jako au pair żeby potrenować język itd. Jak widać, niezły bałagan
Jeśli chodzi o matury to zaczynają się 4 (polski podstawowy), potem weekend i po weekendzie jest rozszerzony polski, dwa angielskie, matma, a potem to już każdego dnia co innego ;3

Wachlarzyku Jesteś pewna, że nie możesz tego zmienić? A nie myślałaś o wyjeździe za granicę, np. jako au pair właśnie? Można podszkolić język, dobrze zarobić, będziesz mogła pomyśleć co dalej..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:48   #1720
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Sekretny
Jest ciężko, ale pamiętaj, że to tylko przejściowe i jestem pewna, że niedługo to zmienisz
Jedyny plus to taki, że masz wolne całe dnie i nie masz przeszkód, żeby dalej szukac pracy - życzę Ci abys znalazła fajną jak najszybciej!
A teraz powiem Ci, że tym, że podjęłaś taką pracę pokazałaś swojej rodzinie a przede wszystkim samej sobie jak silny masz charakter i jaką determinację w podjęciu pracy! Ja jestem z Ciebie dumna bo nie sztuką jest chodzić codziennie do fajnej, lekkiej i przyjemnej pracy - sztuka jest zdecydowac sie na podjęcie pracy ciężkiej i trudnej.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 11:52   #1721
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Małgosiu, super. Cały czas trzymam kciuki. Ja też najczęściej popełniałam takie najprostsze błędy na wszelkich egzaminach.

Wachlarzyku, dobrze, że się odezwałaś. Tak podejrzewałam, że może pracę złapałaś. Szkoda, że niestety taka kiepska... Mimo wszystko dobrze by było, żebyś ciągle rozsyłała swoje CV, a nuż trafi się coś fajnego. Mój TŻ właśnie zmienił pracę i wygląda na dużo lepszą niż poprzednia. Chociaż na razie nie cieszymy się za bardzo, bo nie chcemy zapeszyć. Oczywiście to nie żadna wielka fucha, bo to praca w trakcie studiów.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-26 o 11:53
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 12:09   #1722
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

SW, aż mnie dreszcze przeszły po tym, co piszesz. Ciesze się, że masz pracę i poznałaś przystojnego holendra, chociaż mam nadzieję, że znajdziesz cos lepszego i przede wszystkim bezpieczniejszego, bo wracanie o takiej porze codziennie do domu przez młodą, ładną i samotną dziewczynę, to brzmi jak z horroru. Będę się modlić za Ciebie. Ja bym Ciebie najchętniej widziała w pracy w sklepie ekologicznym Szukaj, pytaj, aż znajdziesz Nie poddawaj się, bo nie wyobrażam sobie, żebyś miała pracować w ten sposób 3 lata. Jeden dzień dłużej, to dzień stracony. Marnujesz się tam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 12:11   #1723
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Wachlarzyku myślałam o Tobie. Napiszę tylko trzymaj się kochana
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 12:13   #1724
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jej, Wachlarzyku, strasznie to brzmi. Ale wiem, że jesteś silna i dasz radę! I na pewno znajdziesz coś lepszego Uważaj na siebie i trzymaj się mocno! (właśnie dzisiaj rano zastanawiałam się, czemu Cię nie ma )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 12:25   #1725
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Wachlarzyku Jesteś pewna, że nie możesz tego zmienić? A nie myślałaś o wyjeździe za granicę, np. jako au pair właśnie? Można podszkolić język, dobrze zarobić, będziesz mogła pomyśleć co dalej..
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Wachlarzyku, dobrze, że się odezwałaś. Tak podejrzewałam, że może pracę złapałaś. Szkoda, że niestety taka kiepska... Mimo wszystko dobrze by było, żebyś ciągle rozsyłała swoje CV, a nuż trafi się coś fajnego. Mój TŻ właśnie zmienił pracę i wygląda na dużo lepszą niż poprzednia. Chociaż na razie nie cieszymy się za bardzo, bo nie chcemy zapeszyć. Oczywiście to nie żadna wielka fucha, bo to praca w trakcie studiów.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
SW, aż mnie dreszcze przeszły po tym, co piszesz. Ciesze się, że masz pracę i poznałaś przystojnego holendra, chociaż mam nadzieję, że znajdziesz cos lepszego i przede wszystkim bezpieczniejszego, bo wracanie o takiej porze codziennie do domu przez młodą, ładną i samotną dziewczynę, to brzmi jak z horroru. Będę się modlić za Ciebie. Ja bym Ciebie najchętniej widziała w pracy w sklepie ekologicznym Szukaj, pytaj, aż znajdziesz Nie poddawaj się, bo nie wyobrażam sobie, żebyś miała pracować w ten sposób 3 lata. Jeden dzień dłużej, to dzień stracony. Marnujesz się tam.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wachlarzyku myślałam o Tobie. Napiszę tylko trzymaj się kochana
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Jej, Wachlarzyku, strasznie to brzmi. Ale wiem, że jesteś silna i dasz radę! I na pewno znajdziesz coś lepszego Uważaj na siebie i trzymaj się mocno! (właśnie dzisiaj rano zastanawiałam się, czemu Cię nie ma )

Ishani
, ja nie umiem języków. Zresztą tam zazwyczja trzeba prawko itd. No i trzeba mieć doświadczenie w opiece nad dziećmi. Troszkę o tym wiem,bo po maturze chciałam wyjechać i nici z tego wyszły.
Melya, szukam cały czas. Nie zamierzam tu długo zostać. Rzucam tą robotę jak tylko coś innego się pojawi na horyzoncie.
Korah
, wiem o tym. Niestety lat pracy nikt za mnie nie wyrobi.
Margoltka, dziękuję.
Zetuzetia, też dziękuję. Dam radę, nie mam wyboru, a jak człowiek nie ma to zawsze daje radę.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny
Jest ciężko, ale pamiętaj, że to tylko przejściowe i jestem pewna, że niedługo to zmienisz
Jedyny plus to taki, że masz wolne całe dnie i nie masz przeszkód, żeby dalej szukac pracy - życzę Ci abys znalazła fajną jak najszybciej!
A teraz powiem Ci, że tym, że podjęłaś taką pracę pokazałaś swojej rodzinie a przede wszystkim samej sobie jak silny masz charakter i jaką determinację w podjęciu pracy! Ja jestem z Ciebie dumna bo nie sztuką jest chodzić codziennie do fajnej, lekkiej i przyjemnej pracy - sztuka jest zdecydowac sie na podjęcie pracy ciężkiej i trudnej.
Czasami się śmieję, że jak będę kiedyś sławna i bogata to będę w telewizji mówić jak wywalili mnie 3 miesiące przed końcem studiów, a w dłoni już miałam pracę w licencjacką oraz, że musiałam dorabiać jako sprzątaczka po nocach. To ładnie będzie wyglądać.
A tak poważnie. Wiesz, że nie traktuję życia od prawie roku jak kary ani przygód w życiu jak kary, więc traktuję to jak lekcję. Czekam... czekam na znak po co to wszystko jest. Życie to duża lekcja pokory.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:36   #1726
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Trochę wyskakuję jak Filip z konopii. Ale pojawiła się wiadomość, która z pewnością zainteresuje minerałocholiczki, szczególnie lubiące EDM. Cytuję:
Zgodnie z prośbą podajemy wycofywane odcienie podkładów i róży

Podkłady:
-Fawn
-Neutral
-Soft Butter Peach
No i oczywiście wymiana formuły Intensive na IT- w związku z nią niektóre odcienie chwilowo nie są dostępne w IT.

Róże:
-B&B
-Best Friends
-DVR Saturday
-Email Me
-Game Show
-Girls Day
-New Shoes
-Once & Again
-Plum Dust
-Raw Sugar
-Salon Fun
-Sandy Cherry
-Tea Time
-Text Message
-Theme Park
-Time Share
-Walkee Talkee
-Weekend Getaway
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 13:44   #1727
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Na szczęście ja prawie całkiem zrezygnowałam z EDM. Mam już tylko korektor, którego najlepszy dla mnie kolor też wycofali. Chyba następny kupię z Lily Lolo. Co się pewnie odbędzie za sto lat przy wydajności korektorów mineralnych.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 15:43   #1728
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Na szczęście ja prawie całkiem zrezygnowałam z EDM. Mam już tylko korektor, którego najlepszy dla mnie kolor też wycofali. Chyba następny kupię z Lily Lolo. Co się pewnie odbędzie za sto lat przy wydajności korektorów mineralnych.
Moja miłość do EDM także wygasa. Pomijając oczywiście pędzle. Ale przyznaję róż Theme Park długo był moim ulubieńcem
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 16:30   #1729
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Moja miłość do EDM także wygasa. Pomijając oczywiście pędzle. Ale przyznaję róż Theme Park długo był moim ulubieńcem
Podkłady EDM były dobre na początek, bo niegdyś najtańsze i dość łatwo można było sobie dobrać odcień ze względu na podział na gamy. Ale teraz, przy tym całym zamieszaniu z wycofywaniem części kolorów, zmianami formuł i podwyżką, nie zachęcają. Jednak pozostałe produkty ciągle są warte uwagi. Chociaż ja miłością wielką darzę teraz róże z LL.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-26, 19:43   #1730
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Lubicie sprzątać, układać, segregować Wasze kosmetyki? Uwielbiam sprzątać, ale sprzątać w kosmetykach nie znoszę, bo nie mam gdzie ich wszystkich trzymać. Moje zapasy, mimo, że minimalne, zajmują dwie szuflady w pokoju, nie mam gdzie dokumentów chować
Wszystko poukładałam w pokrywki po pudełkach do butów i jak otworzę szufladę to przynajmniej widzę co tam leży, może dzieki temu szybciej to wszytsko zużyję.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:19   #1731
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Lubicie sprzątać, układać, segregować Wasze kosmetyki? Uwielbiam sprzątać, ale sprzątać w kosmetykach nie znoszę, bo nie mam gdzie ich wszystkich trzymać. Moje zapasy, mimo, że minimalne, zajmują dwie szuflady w pokoju, nie mam gdzie dokumentów chować
Wszystko poukładałam w pokrywki po pudełkach do butów i jak otworzę szufladę to przynajmniej widzę co tam leży, może dzieki temu szybciej to wszytsko zużyję.

Ja akurat moje i syna kosmetyki lubie najbardziej układać, sprzątac nie, ale segregować, przekładać układać, oglądać i wąchać jak najbardziej Choćby po to, żeby sobie przypomnieć co tam jeszcze mam.


Kupiłam dziewczyny kuskus kupiecki, jutro cos wymyślę z nim może

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:35   #1732
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mój mi kupi Diablo w nagrodę za to, że dzielnie zniosłam nasze "nie wyjechanie" teraz Dorzuci też Wiedźmina, którego cz 1 jakoś mnei rozczarowała, może dlatego, że czytająca jestem i gra nijak się ma do całej sagi.
Mój też grał w pierwszego Wiedźmina, ale ja nie mogłam się przemóc właśnie ze względu na sympatię do książkowej sagi. Ale Dragon Age mi się całkiem podobał (pierwsza część dużo bardziej od drugiej). Poza tym obecnie nie gram zbyt dużo i jestem raczej fanką przygodówek.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:51   #1733
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Mój też grał w pierwszego Wiedźmina, ale ja nie mogłam się przemóc właśnie ze względu na sympatię do książkowej sagi. Ale Dragon Age mi się całkiem podobał (pierwsza część dużo bardziej od drugiej). Poza tym obecnie nie gram zbyt dużo i jestem raczej fanką przygodówek.
Kochana, ja też w graniu miałam dłuuuugaśną przerwę, bo praca, dom, etc. Ale to się zmieni i widzę, że w weekendy mnie nie będzie, bedę grała, a w przerwach jadła i piła
Dragon Age nie znam kompletnie...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:11   #1734
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kochana, ja też w graniu miałam dłuuuugaśną przerwę, bo praca, dom, etc. Ale to się zmieni i widzę, że w weekendy mnie nie będzie, bedę grała, a w przerwach jadła i piła
Dragon Age nie znam kompletnie...
Tylko znajdź jeszcze czas na pielęgnację!

Jak znudzisz się Diablo, to polecam Dragon Age.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:19   #1735
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny mam kilka pytań.
Z racji, że zostanie mi minimalna (mam nadzieję) kasa z tej marnej wypłaty to chce ją dobrze zainwestować, czyli w siebie. I tu pytania:
a) Czy chlor w basenie szkodzi? Znalazłam między innymi coś takiego i sama nie wiem: http://artelis.pl/artykuly/20315/czy...ch-nam-szkodzi
b) Czy pływanie żabką, ale nie za zasadzie pod wodą nad wodą coś daje? Ja niestety tak pływać nie umiem, pływam tylko nad wodą. To by wyjaśniało, dlaczego mnie szybko bolą ręce.
c) Czy pływanie może spowodować, że przestanę się garbić?

I inny zestaw pytań. Nigdy nie interesowałam się moim biustem był bo był. Ostatnio o zgrozo zauważyłam, że jest obwisły, są rozstępy i to takie sine + jedna pierś jest niżej druga wyżej (sutek). Na pewno kupię prawidłowy biustonosz choćbym miała wydać ponad 100zł ale co jeszcze mogę zrobić? Czy:
a) Moje garbienie i brak odpowiedniego biustonosza mogło wpłynąć na stan piersi?
b) Co oprócz biustonosza i zimno/ciepłych pryszniców na zmianę mogę zrobić?
c) Czy to w ogóle da się jakoś cofnąć? Najbardziej martwi mnie ta jedna pierś, która w zupełnie innym miejscu ma sutek.
d) Czy jeżeli bym schudła to da się jakoś biustonosz przerobić aby od razu nie szedł na śmieci?

Z góry dziękuję.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:42   #1736
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kilka pytań.
Z racji, że zostanie mi minimalna (mam nadzieję) kasa z tej marnej wypłaty to chce ją dobrze zainwestować, czyli w siebie. I tu pytania:
a) Czy chlor w basenie szkodzi? Znalazłam między innymi coś takiego i sama nie wiem: http://artelis.pl/artykuly/20315/czy...ch-nam-szkodzi
b) Czy pływanie żabką, ale nie za zasadzie pod wodą nad wodą coś daje? Ja niestety tak pływać nie umiem, pływam tylko nad wodą. To by wyjaśniało, dlaczego mnie szybko bolą ręce.
c) Czy pływanie może spowodować, że przestanę się garbić?

I inny zestaw pytań. Nigdy nie interesowałam się moim biustem był bo był. Ostatnio o zgrozo zauważyłam, że jest obwisły, są rozstępy i to takie sine + jedna pierś jest niżej druga wyżej (sutek). Na pewno kupię prawidłowy biustonosz choćbym miała wydać ponad 100zł ale co jeszcze mogę zrobić? Czy:
a) Moje garbienie i brak odpowiedniego biustonosza mogło wpłynąć na stan piersi?
b) Co oprócz biustonosza i zimno/ciepłych pryszniców na zmianę mogę zrobić?
c) Czy to w ogóle da się jakoś cofnąć? Najbardziej martwi mnie ta jedna pierś, która w zupełnie innym miejscu ma sutek.
d) Czy jeżeli bym schudła to da się jakoś biustonosz przerobić aby od razu nie szedł na śmieci?

Z góry dziękuję.
Basenu nie lubię właśnie przez chlor, ale nie wiem czy jest szkodliwy. Żabką pływam, ale tylko krytą, a nie tzw. "prezydencką". Co do garbienia nie mam pojęcia. Ale pływanie jest dobre na wszystko.

Garbienie i brak odpowiedniego biustonosza niestety mogły się przyczynić do stanu piersi, ale nie tylko. Ja mam tam naturalnie wiotką skórę. Trzeba ją pielęgnować - smarować, masować. Dziewczyny polecały glinki i owijanie folią. Ujędrnienie i pewna zmiana kształtu jest możliwa, jak w tym przypadku (ostatnie zdjęcia) - http://stanikomania.blox.pl/2009/04/...bieliznie.html. Dysproporcja piersi jest powszechna, ja też tak mam. Sutek jest niżej, bo pierś jest większa i cięższa. Przerabiania nie polecam, bo dobry biustonosz powinien idealnie pasować. Sama zmiana szerokości obwodu nie pomoże, bo wraz ze schudnięciem zmienia się też wielkość miseczki.

edit.
Link był zły, podmieniłam.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-27 o 13:59
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:50   #1737
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Basenu nie lubię właśnie przez chlor, ale nie wiem czy jest szkodliwy. Żabką pływam, ale tylko krytą, a nie tzw. "prezydencką". Co do garbienia nie mam pojęcia. Ale pływanie jest dobre na wszystko.

Garbienie i brak odpowiedniego biustonosza niestety mogły się przyczynić do stanu piersi, ale nie tylko. Ja mam tam naturalnie wiotką skórę. Trzeba ją pielęgnować - smarować, masować. Dziewczyny polecały glinki i owijanie folią. Ujędrnienie i pewna zmiana kształtu jest możliwa, jak w tym przypadku (ostatnie zdjęcia) - http://stanikomania.blox.pl/2009/04/...bieliznie.html. Dysproporcja piersi jest powszechna, ja też tak mam. Sutek jest niżej, bo pierś jest większa i cięższa. Przerabiania nie polecam, bo dobry biustonosz powinien idealnie pasować. Sama zmiana szerokości obwodu nie pomoże, bo wraz ze schudnięciem zmienia się się wielkość miseczki.

edit.
Link był zły, podmieniłam.
A jaka to prezydencka, a jaka kryta?
Wow, jaka różnica!!! A z tym sutkiem niżej to faktycznie możliwe. Ginekolog mi coś mówił, że po stronie serca szczególnie tak się dzieje. No cóż... pozostaje mi tylko biec po dobry biustonosz. A glinka jaka? Zielona, czerwona, biała jeszcze jakaś inna?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:53   #1738
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kilka pytań.
Z racji, że zostanie mi minimalna (mam nadzieję) kasa z tej marnej wypłaty to chce ją dobrze zainwestować, czyli w siebie. I tu pytania:
a) Czy chlor w basenie szkodzi? Znalazłam między innymi coś takiego i sama nie wiem: http://artelis.pl/artykuly/20315/czy...ch-nam-szkodzi
b) Czy pływanie żabką, ale nie za zasadzie pod wodą nad wodą coś daje? Ja niestety tak pływać nie umiem, pływam tylko nad wodą. To by wyjaśniało, dlaczego mnie szybko bolą ręce.
c) Czy pływanie może spowodować, że przestanę się garbić?

I inny zestaw pytań. Nigdy nie interesowałam się moim biustem był bo był. Ostatnio o zgrozo zauważyłam, że jest obwisły, są rozstępy i to takie sine + jedna pierś jest niżej druga wyżej (sutek). Na pewno kupię prawidłowy biustonosz choćbym miała wydać ponad 100zł ale co jeszcze mogę zrobić? Czy:
a) Moje garbienie i brak odpowiedniego biustonosza mogło wpłynąć na stan piersi?
b) Co oprócz biustonosza i zimno/ciepłych pryszniców na zmianę mogę zrobić?
c) Czy to w ogóle da się jakoś cofnąć? Najbardziej martwi mnie ta jedna pierś, która w zupełnie innym miejscu ma sutek.
d) Czy jeżeli bym schudła to da się jakoś biustonosz przerobić aby od razu nie szedł na śmieci?

Z góry dziękuję.

Chłor szkodzi skórze i wlosom, wiec jeśli zaczniesz regularnie uczęszczać na basen to musisz zadbać o siebie 2 razy bardziej, intensywna pielęgnacja wskazana.

Pływanie jest dobre na wszystko, ujędrnia biust, całe ciało, poprawia krążenie i ogólną kondycje fizyczną, pomaga likwidowac rozstepy i cellulit.
Od pływania nie przestaniesz się garbić, ale zadbasz o to, żeby na starość nie miec bólów pleców.

Nie wazne jak bedziesz pływac, najważniejszy jest wysiłek. Ale można wziaść lekcje pływania prawidłowego i oddychania.

Tak garbienie ma wpływ na kształt biustu, nieodpowiedni biustonosz także. Jeśli schudniesz, to uważaj, z biustu leci najwiecej i moze wyglądać potem jeszcze gorzej, natryski, masaże biustu, pływanie, dobry krem, maseczki glinkowe i wtedy mozesz mieć pewnosć, że poprawisz wygląd biustu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:56   #1739
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A jaka to prezydencka, a jaka kryta?
Wow, jaka różnica!!! A z tym sutkiem niżej to faktycznie możliwe. Ginekolog mi coś mówił, że po stronie serca szczególnie tak się dzieje. No cóż... pozostaje mi tylko biec po dobry biustonosz. A glinka jaka? Zielona, czerwona, biała jeszcze jakaś inna?
"Prezydencka" (żartobliwie), bo z głową dumnie podniesioną, a kryta jest z nurkowaniem. Co do glinki niech wypowie się ekspert w tej sprawie - Korah.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:05   #1740
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chłor szkodzi skórze i wlosom, wiec jeśli zaczniesz regularnie uczęszczać na basen to musisz zadbać o siebie 2 razy bardziej, intensywna pielęgnacja wskazana.

Pływanie jest dobre na wszystko, ujędrnia biust, całe ciało, poprawia krążenie i ogólną kondycje fizyczną, pomaga likwidowac rozstepy i cellulit.
Od pływania nie przestaniesz się garbić, ale zadbasz o to, żeby na starość nie miec bólów pleców.

Nie wazne jak bedziesz pływac, najważniejszy jest wysiłek. Ale można wziaść lekcje pływania prawidłowego i oddychania.

Tak garbienie ma wpływ na kształt biustu, nieodpowiedni biustonosz także. Jeśli schudniesz, to uważaj, z biustu leci najwiecej i moze wyglądać potem jeszcze gorzej, natryski, masaże biustu, pływanie, dobry krem, maseczki glinkowe i wtedy mozesz mieć pewnosć, że poprawisz wygląd biustu
Muszę przestać się garbić, dlatego idę do ortopedy. Nie wiem skąd się to wzięło. Garbię się dopiero od liceum. A krem jaki polecasz, bo wiem, że wy stosujecie takie różne specyfiki.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.