Zenkowych kuszeń ciąg dalszy - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 11:04   #1771
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chce któraś te perfumy ?
http://pl.strawberrynet.com/perfume/...105163/#DETAIL
Ja na swoje Oriens czekam, przyjdą lada dzień.

Wrzuć te perfumy na wymiankowy, bo wiesz, że tu odsprzedaż zakazana.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:41   #1772
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48150796]Ale z Ciebie lachon <3.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



[/QUOTE]

James
Ale dziękuję
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 12:55   #1773
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
maseczke do kudlow i balsam dla taty po goleniu, no i te perfumy oriens - ale z klikaniem i tak mialam poczekac az probka oriens dojdzie zebym sie upewnila czy to dla mnie zapach czy tez nie

dziewczyny, a zamawiala ktoras perfumy na stronie empiku? moja sis kiedys klikala, ale wziela odbior w smyku, a ciekawa jestem czy nie beda robic problemow jak zamowie do empiku i zaplace bonami
Dim, ale upewnij się jeszcze z tym płaceniem bonami, bo empik.com i empik stacjonarny to 2 różne bajki są
[do tego mają tak kosmiczne ceny, że szok - kupowałam np Call of Duty dla TŻ i się okazało jak przyszło, że się pomyliłam i nie tą, co miałam kliknęłam. to od razu bez problemu oddałam i chciałam na miejscu kupić odpowiednią, a się okazało, że w necie cena za nią była 30 zł, w sklepie 90 więc kliknęłam przez stronę i po kilku dniach odebrałam ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 13:19   #1774
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

u mnie w empiku nie widzialam perfum, wiec jezeli cos bedzie nie tak to juz po ptokach moze podejde dzisiaj i zapytam sie kogos czy nie bedzie problemu z takimi bonami i zamowieniem, chociaz czasami co innego mowia, a co innego robia
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 21:30   #1775
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u mnie w empiku nie widzialam perfum, wiec jezeli cos bedzie nie tak to juz po ptokach moze podejde dzisiaj i zapytam sie kogos czy nie bedzie problemu z takimi bonami i zamowieniem, chociaz czasami co innego mowia, a co innego robia
a nie mozesz kliknąć online i zapłacić bonami przy odbiorze? Ja tak robiłam, tyle ze chyba za akieś gry.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 21:39   #1776
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Po południu dostałam swój Oriens. Nie jestem znawcą, nie umiem nawet rozróżniać i nazywać nut zapachowych, ale określenie tych perfum przychodzi mi do głowy jedno - ULEP . Miałam rację, że to zapach całkiem nie dla mnie, ale za to jaka butelka piękna . Dla flaszki zostawiam. Globusa na razie po nim nie dostaję, a może od czasu do czasu się nim psiknę na spacer z psem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 21:52   #1777
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po południu dostałam swój Oriens. Nie jestem znawcą, nie umiem nawet rozróżniać i nazywać nut zapachowych, ale określenie tych perfum przychodzi mi do głowy jedno - ULEP .
Dobry ulep nie jest zły Podczytywałam wątek i też chciałam go kliknąć, ale się wstrzymałam pod wpływem porównania do Miss Dior, które aktualnie stoją u mnie i się kurzą. One akurat nie są specjalnie ulepowate - przynajmniej w mojej skali - ale już mi się znudziły.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 22:08   #1778
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dobry ulep nie jest zły Podczytywałam wątek i też chciałam go kliknąć, ale się wstrzymałam pod wpływem porównania do Miss Dior, które aktualnie stoją u mnie i się kurzą. One akurat nie są specjalnie ulepowate - przynajmniej w mojej skali - ale już mi się znudziły.
Ja Miss Dior z własnej nieprzymuszonej woli raczej bym nie kupiła , ale miałam kilka próbek i nie męczyły mnie zbytnio, więc czytając o podobieństwie Oriens do nich zdecydowałam się kliknąć. Zdaje mi się jednak, że Oriens nużą mnie jednak ciut bardziej niż Miss Dior .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 22:49   #1779
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po południu dostałam swój Oriens. Nie jestem znawcą, nie umiem nawet rozróżniać i nazywać nut zapachowych, ale określenie tych perfum przychodzi mi do głowy jedno - ULEP . Miałam rację, że to zapach całkiem nie dla mnie, ale za to jaka butelka piękna . Dla flaszki zostawiam. Globusa na razie po nim nie dostaję, a może od czasu do czasu się nim psiknę na spacer z psem .
może jesienią/zimą bardziej Ci podejdą na mnie nie są bardzo słodkie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 23:01   #1780
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Sosiaczku, nie wiem, czy Ci nie nakłamię, ale chyba stare Miss Dior Cherie to teraz Miss Dior, a wcześniej istniejące Miss Dior już chyba nie istnieje ;p Ale nie wiem o którym mówią dziewczyny- jak o tym w typie Cherie to ja chcę Oriens ;p
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 23:07   #1781
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sosiaczku, nie wiem, czy Ci nie nakłamię, ale chyba stare Miss Dior Cherie to teraz Miss Dior, a wcześniej istniejące Miss Dior już chyba nie istnieje ;p Ale nie wiem o którym mówią dziewczyny- jak o tym w typie Cherie to ja chcę Oriens ;p
Stare Miss Dior to teraz Miss Dior Originale - w butelce podobnej do tych, w jakich dawniej (dawniej, dawniej, 20 lat temu) były Diory
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 23:25   #1782
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki
Ja juz Miss Dior nie ogarniam. Co dwa lata od chyba 2007 roku cos kielbasza w nutach. Ja uwielbialam te wlasnie z 2007 roku. Teraz to nic ciekawego.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 07:49   #1783
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

[QUOTE=Soso;48181939]Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki [COLOR="Silver"]

moim zdaniem do MDC - szampan, truskawki. Wręcz bliźniaczy zapach jak na mój niuch
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 08:06   #1784
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Sosiaczku, nie wiem, czy Ci nie nakłamię, ale chyba stare Miss Dior Cherie to teraz Miss Dior, a wcześniej istniejące Miss Dior już chyba nie istnieje ;p Ale nie wiem o którym mówią dziewczyny- jak o tym w typie Cherie to ja chcę Oriens ;p
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Stare Miss Dior to teraz Miss Dior Originale - w butelce podobnej do tych, w jakich dawniej (dawniej, dawniej, 20 lat temu) były Diory
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48182110]Ja juz Miss Dior nie ogarniam. Co dwa lata od chyba 2007 roku cos kielbasza w nutach. Ja uwielbialam te wlasnie z 2007 roku. Teraz to nic ciekawego.[/QUOTE]

ok, rzeczywiście namieszali z tą Miss Dior. Dla mnie Oriens to miks Mademoiselle Coco ze stara Miss Dior Cherie. Z kolei Miss Dior (stare) o ile dobrze pamiętam to szypr? I zero skojarzen z Oriens.

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki [COLOR="Silver"]

moim zdaniem do MDC - szampan, truskawki. Wręcz bliźniaczy zapach jak na mój niuch
Mam podobne wrazenie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 08:42   #1785
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a nie mozesz kliknąć online i zapłacić bonami przy odbiorze? Ja tak robiłam, tyle ze chyba za akieś gry.
wlasnie taki mam plan tylko wolalam sie upewnic zeby pozniej cyrkow nie robili bo troche bym sie wsciekla
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po południu dostałam swój Oriens. Nie jestem znawcą, nie umiem nawet rozróżniać i nazywać nut zapachowych, ale określenie tych perfum przychodzi mi do głowy jedno - ULEP . Miałam rację, że to zapach całkiem nie dla mnie, ale za to jaka butelka piękna . Dla flaszki zostawiam. Globusa na razie po nim nie dostaję, a może od czasu do czasu się nim psiknę na spacer z psem .
hehe wlasnie, dlatego dobrze, ze w koncu ich nie kliklam tylko mam probke - pewno ze wzgledu na butelke tez bym zostawila
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 08:55   #1786
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

To ja mam coś z węchem chyba, bo mam Coco Mademoiselle i nie widzę podobieństwa. Zresztą Oriens dla mnie w pierwszej chwili pachnie alkoholem, a później już w ogóle go nie czuję. Nie wiem o co chodzi.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:16   #1787
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja mam coś z węchem chyba, bo mam Coco Mademoiselle i nie widzę podobieństwa. Zresztą Oriens dla mnie w pierwszej chwili pachnie alkoholem, a później już w ogóle go nie czuję. Nie wiem o co chodzi.
ja tez go nie czuje po chwili tzn. po 30 minutach widac z moja skora sie nie dogaduje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:41   #1788
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki


może jesienią/zimą bardziej Ci podejdą na mnie nie są bardzo słodkie
Miałam na myśli Miss Dior Cherie .

Na zimniejszy okres na pewno będą lepsze, aczkolwiek słodyczy na sobie nie lubię, a jak na moje upodobania Oriens taką słodyczą jednak jest, przynajmniej w zestawieniu z moją skórą .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe wlasnie, dlatego dobrze, ze w koncu ich nie kliklam tylko mam probke - pewno ze wzgledu na butelke tez bym zostawila
Ja wolę wprawdzie bardziej minimalistyczne opakowania, ale to mi się wyjątkowo podoba.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja tez go nie czuje po chwili tzn. po 30 minutach widac z moja skora sie nie dogaduje
A u mnie jest tak, że jak się skóra dogaduje z perfumami, to właśnie wtedy po jakimś czasie przestaję je czuć, ale z drugiej strony wiem, że zapach mnie ciągle otula. Jak mi perfumy nie leżą, to czuję je za to non stop, co mi rzecz jasna przeszkadza. Inna jeszcze kategoria to zapachy, które po prostu są nietrwałe i po chwili nie czuć ich w ogóle - ani w sensie tego otulania (), ani w sensie przeszkadzającego smrodku . Do tych ostatnich należy Guerlain AA Limon Verde - najszybciej ulatniające się perfumy, z jakimi miałam styczność..

Wczoraj pisknęłam Oriensem rękę. Zapach wyczuwalny (obojętnie w którą stronę ) zbyt długo faktycznie nie był, ale jednak parę godzin minęło, nim przestałam go w ogóle czuć.
Dziś pojechałam po całości - spryskałam się nim do pracy. Nadal czuję słodkości, ale nie zdycham ani ja ani muchy naokoło, więc nie jest źle .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:08   #1789
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

no znam to mam tak z ysl elle właśnie spsikam się nimi i niby później ich nie czuję, ale nagle dochodzi mi do nosa ten zapach i wiem, że są oriens dla mnie za delikatne, ale zapach ciekawy przypuszczam, że mojej sis się spodoba, bo ona lubi takie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 10:11   #1790
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no znam to mam tak z ysl elle właśnie spsikam się nimi i niby później ich nie czuję, ale nagle dochodzi mi do nosa ten zapach i wiem, że są oriens dla mnie za delikatne, ale zapach ciekawy przypuszczam, że mojej sis się spodoba, bo ona lubi takie
O to mi właśnie chodziło
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:08   #1791
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Kurcze a ja żadnych perfum po jakimś czasie nie czuje ((


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 13:58   #1792
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Kurcze a ja żadnych perfum po jakimś czasie nie czuje ((


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja tez nie Nawet mojego ulubionego ponoc supertrwalego killera Kenzo Jungle l´Elephant tez po jakims czasie nie czuje a inni tak
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 23:18   #1793
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ale macie na myśli Miss Dior czy Miss Dior Cherie? Bo do tych pierwszych w mojej opinii Oriens nie jest w ogóle podobny, do drugich jak najbardziej - szampan i truskawki
Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ok, rzeczywiście namieszali z tą Miss Dior. Dla mnie Oriens to miks Mademoiselle Coco ze stara Miss Dior Cherie. Z kolei Miss Dior (stare) o ile dobrze pamiętam to szypr? I zero skojarzen z Oriens.
Ja też pisałam akurat o Miss Dior Cherie, z tym, że z nią też mieszali trochę. Mam flakon z bodajże 2011 roku, czyli wyprodukowany już po reformulacji. Wcześniej nuty były inne. Swoją drogą, Coco Mademoiselle też mam i też się kurzy
Od dwóch lat moją największą miłością jest Alien. Jak widać, bardzo mi się gust zmienił. Wcześniej ten zapach wydawał mi się nieznośny i brzydki. Teraz właśnie szukam sobie czegoś na zmianę i chyba w końcu kliknę bombkę, która już za mną chodzi od tylu miesięcy. Ale to takie dygresje na marginesie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 07:59   #1794
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też pisałam akurat o Miss Dior Cherie, z tym, że z nią też mieszali trochę. Mam flakon z bodajże 2011 roku, czyli wyprodukowany już po reformulacji. Wcześniej nuty były inne. Swoją drogą, Coco Mademoiselle też mam i też się kurzy
Od dwóch lat moją największą miłością jest Alien. Jak widać, bardzo mi się gust zmienił. Wcześniej ten zapach wydawał mi się nieznośny i brzydki. Teraz właśnie szukam sobie czegoś na zmianę i chyba w końcu kliknę bombkę, która już za mną chodzi od tylu miesięcy. Ale to takie dygresje na marginesie.
Ja lubie i Aliena i Coco Mademoiselle, zresztą lubię i mam większość zapachów Chanel (poza butikowymi).
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 10:38   #1795
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

a ja kliknelam to cos tam Tigi do wlosow falowanych z dziennych.
zobaczymy co to za cudo
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:54   #1796
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja lubie i Aliena i Coco Mademoiselle, zresztą lubię i mam większość zapachów Chanel (poza butikowymi).
A jakie to są butikowe, bo ja ciemna jestem
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:56   #1797
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

http://www.chanel.com/en_GB/fragranc...e-CHANEL-95421

Les Exclusifs de Chanel

poznalam dwa z nich : Coromandel i Cuir de Russie - Coromandel fantastyczny!
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2014-09-19 o 20:59
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:15   #1798
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
http://www.chanel.com/en_GB/fragranc...e-CHANEL-95421

Les Exclusifs de Chanel

poznalam dwa z nich : Coromandel i Cuir de Russie - Coromandel fantastyczny!
O, dziękuję Ci Reniu A gdzie je można spotkać, bo mnie teraz zaciekawiłaś nie na żarty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:19   #1799
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

W polsce nie ma ( chyba) . Ja kupuje odlewki na zakupowym perfumeryjnym jak ktos akurat rozbiera
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:12   #1800
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowych kuszeń ciąg dalszy.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
W polsce nie ma ( chyba) . Ja kupuje odlewki na zakupowym perfumeryjnym jak ktos akurat rozbiera
Coromandel w jakim jest klimacie?

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Poczytałam trochę o tych perfumach i muszę je jednak obwąchać.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 11:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.