Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 13:43   #2581
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mogliby sprzedawać takie mini zestawiki do makijażu różnych marek. Z chęcią bym wypróbowała, mam dużo "bubli" nietrafionych
Fajny był ten zestaw Estee Lauder z korektorem i kremem pod oczy za 39zł, mogliby wrzucić tym podobne wcześniej nie znosiłam miniatur i próbek, a teraz nie podobają mi się pełnowymiarowe opakowania
dla mnie często pełnowymiarowe są pojemnościowo za duże bo okazuje się że w trakcie albo znudził mi się albo coś mi zaczyna nie pasić a mini są oki

ostatnio robiłam zamówienie z Pat&Rub i wybrałam sobie miniaturę kremu pod oczy w słoiczku takim może na 5ml ?, użyłam już chyba z 10 razy a i jeszcze na tyle wystarczy więc takie pojemności są naprawdę super
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 13:46   #2582
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Napisałam, że napiszę co z moim "zaginionym" zamówienie z S. to informuję.
Rano dodzwoniłam sie na infolinię, Pani powiedziała że nie widzi na moim koncie tych zamówień ale powiedziała, żebym przesłała potwierdzenie przelewu z konta. Przesłałam na adres esklep@sephora.pl i dostałam takie coś " Chcieliśmy poinformować, iż z powodu błędów sytsemowych płatność nie została zatwierdzona. W tym momęcie zamówienie oczekuje na przelew bankowy. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany bezposrednio na konto w ciągu 6 dni roboczych."
To jesli nie została zatwierdzona to co chcą mi zwracać? W każdym razie napisłam, że zamiast zwrotu wolę, żeby zrealizowali zamówienie na co odpisano mi, że to z jakiś przyczyn niemozliwe i muszę 2 raz złożyć zamówienie.
Dlatego ja zazwyczaj biorę za pobraniem, wolę zapłacić parę złotych więcej i mieć święty spokój ( np w Douglasie bo w S to chyba nawet ta sama kwota ).
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:08   #2583
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja w Sephorze biorę zawsze za pobraniem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:49   #2584
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
W Sephorze zmienieli jedna probke....znow jest 5 ml kremu Eisenberga zamiast See by chloe...
I jest to w dodatku kosmetyk dla mężczyzn Panowie pewnie się ucieszą

Edytowane przez Salisia
Czas edycji: 2014-06-27 o 14:51
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:53   #2585
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Douglas wysłał już do mnie moje zamówionko;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 14:56   #2586
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Douglas wysłał już do mnie moje zamówionko;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moje także w drodze Szkoda tylko, że muszę czekać do poniedziałku
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:07   #2587
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Moje także w drodze Szkoda tylko, że muszę czekać do poniedziałku
To spory minus;-) Jakoś wytrzymamy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 15:15   #2588
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
dezodorant Intesa(troche jedzie,bardzo mocny zapach,duza pojemnosc)
Czy możesz określić dokładniej ten zapach? Czy on jest bardziej słodki czy np. cytrusowy? Może jest na butelce opis nut zapachowych? To ma być unisex.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:31   #2589
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

MomĘcie ?

Swoją drogą niezły myk, 6 dni roboczych blokować klientowi pieniądze z ich własnej winy. Matko jedyna, jaki ten sklep jest kijowy. Widzę, że nic się nie poprawiło.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-06-27 o 15:36
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:42   #2590
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Czy możesz określić dokładniej ten zapach? Czy on jest bardziej słodki czy np. cytrusowy? Może jest na butelce opis nut zapachowych? To ma być unisex.

Dla mnie to nie unisex ,tylko typowo meski zapach typu'wars','brutal':hahah a:
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 15:53   #2591
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie unisex ,tylko typowo meski zapach typu'wars','brutal':hahah a:
Dzięki
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 16:48   #2592
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Lakier Anny jest zdecydowanie przyjemniejszy w aplikacji od Opi, trochę gęsty (może wcisnęli mi jakiś staroć ), daje piękny połysk, ciekawe w jakim stanie paznokcie będą jutro rano... aż się boję
Jestem wściekła na siebie, że kupiłam ten lakier Opi, najchętniej wywaliłabym go przez okno (nawet na paznokciach u stóp starły się końcówki po jednym dniu , lakiery Wibo za 5zł są lepszej jakości niż ten badziew)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 17:48   #2593
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

W Sephorze kod NOC1 oferta -20% na cały asortyment online tylko do godz. 10.00 w dniu 28.06
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 18:30   #2594
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
W Sephorze kod NOC1 oferta -20% na cały asortyment online tylko do godz. 10.00 w dniu 28.06
bomba!

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:53   #2595
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
W Sephorze kod NOC1 oferta -20% na cały asortyment online tylko do godz. 10.00 w dniu 28.06
Taaa i pewnie połowę zamówień anulują.
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 19:55   #2596
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4705959 0]

I dałaś się tak zbyć ??!! Przecież mogłaś jej pokazać na wyciągu z konta, że Ci wtedy zeszła kasa i pokazać jej paragon, z którego przcież by wynikało, że zapłaciłaś gotówką. I w ogóle - poruszyć tam towarzycho i nie dać się okraść.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
poważnie??:conf used:

też tak raz miałam i też przy 1szym zamówieniu pieniądze z konta zeszły a potwierdzenia nie było. Zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że jakiś błąd wystąpił. Oddali kasę bez problemu.
Nie miałam wyjścia a uwierzcie, że jestem osobą bardzo wygadaną i kłótliwą, wezwałam nawet kierownika sklepu ale oni podobno nie mieli wpłaty z karty.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 20:03   #2597
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
Taaa i pewnie połowę zamówień anulują.
Dostałam taką ofertę od nich na maila , to chyba nie anulują.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 20:39   #2598
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez asia10933 Pokaż wiadomość
Nie miałam wyjścia a uwierzcie, że jestem osobą bardzo wygadaną i kłótliwą, wezwałam nawet kierownika sklepu ale oni podobno nie mieli wpłaty z karty.
To trzeba było udać się do banku wyjaśnić sprawę. Możliwe, że to był jakiś błąd systemu. Szkoda, że tak szybko odpuściłaś.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:05   #2599
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Lakier Anny jest zdecydowanie przyjemniejszy w aplikacji od Opi, trochę gęsty (może wcisnęli mi jakiś staroć ), daje piękny połysk, ciekawe w jakim stanie paznokcie będą jutro rano... aż się boję
Jestem wściekła na siebie, że kupiłam ten lakier Opi, najchętniej wywaliłabym go przez okno (nawet na paznokciach u stóp starły się końcówki po jednym dniu , lakiery Wibo za 5zł są lepszej jakości niż ten badziew)
ja w swoim zbiorze Anny mam 1 który jest gęsty, reszta taka hmm lejąca powinna być

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
W Sephorze kod NOC1 oferta -20% na cały asortyment online tylko do godz. 10.00 w dniu 28.06
a od kiedy działa ?

edit:
sprawdziłam i działa
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-06-27 o 21:09
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 21:41   #2600
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ta Sephora on line to już jaja sobie robi. Praktyka rodem z PRLu
Cytat:
Napisane przez ssue Pokaż wiadomość
Napisałam, że napiszę co z moim "zaginionym" zamówienie z S. to informuję.
Rano dodzwoniłam sie na infolinię, Pani powiedziała że nie widzi na moim koncie tych zamówień ale powiedziała, żebym przesłała potwierdzenie przelewu z konta. Przesłałam na adres esklep@sephora.pl i dostałam takie coś " Chcieliśmy poinformować, iż z powodu błędów sytsemowych płatność nie została zatwierdzona. W tym momęcie zamówienie oczekuje na przelew bankowy. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany bezposrednio na konto w ciągu 6 dni roboczych."
To jesli nie została zatwierdzona to co chcą mi zwracać? W każdym razie napisłam, że zamiast zwrotu wolę, żeby zrealizowali zamówienie na co odpisano mi, że to z jakiś przyczyn niemozliwe i muszę 2 raz złożyć zamówienie.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dla S. Nie zamówię tam niczego z płatnością z góry żeby nie wiem, co

Ja juz w S. nic nie zamawiam, sie obraziłąm na dłuuugo Rano telefonicznie konsultantka kazała mi anulowac zamówienie, bo niby brak czegoś co wybrałam... teraz patrzę na stronkę i co - wszystko jest dostepne, ale w innych cenach tzn. róże zamiast 11,90 - 39, podkład zamiast 19 - 55 a cienie z 10,90 skoczyły na 55 polecieli sobie w kule na maxa
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 21:55   #2601
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Ja juz w S. nic nie zamawiam, sie obraziłąm na dłuuugo Rano telefonicznie konsultantka kazała mi anulowac zamówienie, bo niby brak czegoś co wybrałam... teraz patrzę na stronkę i co - wszystko jest dostepne, ale w innych cenach tzn. róże zamiast 11,90 - 39, podkład zamiast 19 - 55 a cienie z 10,90 skoczyły na 55 polecieli sobie w kule na maxa
też zauważyłam dobrze , że zrobiłam zapas róży wcześniej Ale szkoda , że tak zrobili ;/
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 08:02   #2602
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Mi wczoraj przyszło zamówienie najbardziej się cieszę z ,,Downtown'' i balsam Sheer Beauty też super tego kremu przeciwzmarszczkowego chyba będę sobie zapobiegawczo używać na dekolt i szyję, bo tak to nie mam gdzie
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:02   #2603
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

kod GLOSSYBTM1 daje rabat 15zł na pierwsze pudełko beGlossy.
Rowniez na pudełko BEGLOSSY ESSENCE ULTIME.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:27   #2604
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Jedna z dziewczyn na blogu pokazuje, że w czerwcowym pudełku GB jest maskara z Benefitu 'They are real'. (w sumie próbka, ale i tak bym zaryzykowała, od kilku dni mam jakąś obsesję na punkcie tego tuszu ) Czy tak jest w każdym pudełku czy niekoniecznie?
Może głupie pytanie, ale nigdy nie zamawiałam ani się nie interesowałam tymi boxami
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-06-28 o 10:29
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:53   #2605
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Jedna z dziewczyn na blogu pokazuje, że w czerwcowym pudełku GB jest maskara z Benefitu 'They are real'. (w sumie próbka, ale i tak bym zaryzykowała, od kilku dni mam jakąś obsesję na punkcie tego tuszu ) Czy tak jest w każdym pudełku czy niekoniecznie?
Może głupie pytanie, ale nigdy nie zamawiałam ani się nie interesowałam tymi boxami
W każdym to jest połowa pełnowymiarowego tuszu , więc nie taka próbka ;-) z kodem podanym wyzej wyjdzie Ci 34 zł za wszystko , a w Sephorze sama miniaturka 39 zł ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:16   #2606
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Jeśli wejdziecie na GlossyBox przez Payback, to jeszcze 100 punktów dostaniecie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 15:49   #2607
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

ja też jestem zielona z tych glossy i shiny boxów. jak wchodzę na stronę glossy to tam jest na foto miniatura tuszy, daisy, balsam Bath body.....czy to można jakoś zamówić??
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:17   #2608
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Nowy kod NOC2 -dzisiejsza noc w Sephorze http://www.splio4.com/mr/6QfFZQiQz/1...399353100.html.
Albo ubiegła noc była słaba pod%

Edytowane przez basia296
Czas edycji: 2014-06-28 o 18:59
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:20   #2609
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
W każdym to jest połowa pełnowymiarowego tuszu , więc nie taka próbka ;-) z kodem podanym wyzej wyjdzie Ci 34 zł za wszystko , a w Sephorze sama miniaturka 39 zł ;-)
nie lubię takich pudełek, ale dla tego tuszu je kupię )
Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
dzisiejsza noc w Sephorze http://www.splio4.com/mr/6QfFZQiQz/1...399353100.html
Albo ubiegła noc była słaba pod względem zakupów, albo wręcz odrotnie i spodobało się.
właśnie miałam pisać chyba spodziewali się większych obrotów wczoraj, tylko coś nie poszło
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 16:38   #2610
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Przeczytałam wiele opinii.....ale nadal się waham, chciałabym kupić róż benefita coralistę, potrzebuję czegoś brzoskwiniowego z drobinkami, czy możecie coś o nim powiedzieć? będę wdzięczna ;] zastanawiałam się jeszcze nad bobi nectar shimerbrickiem ale sama już nie wiem ;/

Koleżanki stwierdziły, że tak drogie kosmetyki to snobizm, ale ja uważam że lepiej raz a dobrze niż kilka razy byle co. Przez namowy zamiast Narsa wzięłam sleeka rose gold i jestem na nie, nie polecam plamy robi i efektu jakoś nie widzę ładnego;/

Nie mam możliwości zmacania sobie tego w sklepie więc proszę o jakieś rady, żeby nie wyrzucić kasy w błoto ;]
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2014-06-28 o 16:39
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-16 15:24:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.