Rowerek,orbiterek czy może LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 00:19   #1
malinka709
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8

Rowerek,orbiterek czy może LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!!


Witam
Mam pytanie Chciałabym sobie zlikwidować cellulit na tyłeczku bo niestety zaczął mi się pokazywaćAle nic dziwnego jak nie cwicze nica jeśli wychodze z domu to bardzo często poruszam sie samochodem a nie na nóżkachWieć prosiłabym o doradzenie co jest lepsze żeby sobie zlikwidować cellulit i ujędrnić troche pośladki i uda.A strasznie nie chciałabym mieć tam mięśni za dużychani tymbardziej na łydkach i udach.Mam 170cm zwrostu i teraz waże 53 kilo utyło mi sie dwa kiloa schudne z tych 2 kilo szybo więc jesli chodzi o wage to u mnie nie ma problemu wiec nie potrzebuje tych rowerków itd żeby schudnąć tylko własnie żby ujędrnić pośladki i uda,żeby zlikwidową ten cellulitWiec prosiłabym o doradzenie co mam kupiś czy możę rowerek,orbiterek czy LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!!_bo ponoć on jest dobry na pośladki i uda,ale własnie ja sie boje tych mięśni bo te co mam w zupełności mi wystarcząNie no może przesadzam bo pewnie nieuniknione jest przybycie ich ale żeby nie za dużo
Więc byłabym bardzo wdzięczna za doradzenie
Pozdrawiam buziaczki
Malinka709
malinka709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 15:12   #2
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Rowerek,orbiterek czy może LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!!

planuje kupic cos takiego na spolke z mama i tez szukam inf. wiec moze ktos cos takiego posziada?
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 20:50   #3
eme
Raczkowanie
 
Avatar eme
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Rowerek,orbiterek czy może LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!!

moja mama, zapalona fanka produktów z tv marketu, zakupiła leg magic po czym porzuciła go po paru minutach (parę miesięcy temu...). przejęłam go więc, ale niemiło mnie zaskoczył - zamiast lekkiego, praktycznie nie odczuwalnego ruchu który niemalże sam wyszczupli mnie w minutę dziennie dostałam zdrowy 15 minutowy wycisk (przygotowane cwiczenia, z czego na samej maszynie jeździ się jakieś 5 minut łącznie, reszta to przysiady etc.). nogi bolały przez kilka dni, więc pewnie nie jest takim bublem... dziś podeszłam do niego po raz kolejny, może tym razem to ja pokonam leg magic, a nie on mnie
eme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 13:04   #4
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Rowerek,orbiterek czy może LEG MAGIC - NOWY MODEL 2008 HIT!!!

to wiadomo, ze nie bedzie taki latwyruch jak sie tylko wydaje, bo wkoncu unosi sie cala swoja mase ciala, sprobujcie zrobic to w skarpetkach na sliskiej podlodze....
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.