Uczę się szyć:D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 08:18   #1
lovecranberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212

Uczę się szyć:D


Moje drogie! Wczoraj dorwałam w lumpeksie maszynę do szycia CBT-0201 mini sewing machine. Kosztowała całe 3 złote, więc nie zważając na nic prędko pobiegłam z nią do kasy. Zawsze chciałam nauczyć się obsługiwać maszynę do szycia ale nie chciałam wyrzucać pieniędzy w błoto. To tak słowem wstępu
Problem w tym, że maszyna nie posiada zasuwki, która "ukrywa" dolną nić
a także nie znalazłam bębenka(?) na dolną nić. Dla zobrazowania wklejam link do zdjęcia innej wizażanki, która pokazywała jak nawlekać nici.
http://i414.photobucket.com/albums/p...4_S5001292.jpg dokładnie takie braki ma moja maszyna.
Moje pytanie:
Czy szukać brakujących elementów czy dać sobie spokój? Jeżeli znalezienie tych elementów nie graniczy z cudem to co dokładnie szukać?

Przepraszam, dla niektórych wątek może być śmieszny Ale za wszelką cenę chcę uruchomić moją zdobycz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Doczytałam, że bębenek to ta czarna część Mimo wszystko brakuje tej pokrywki
lovecranberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 05:52   #2
lovecranberries
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Uczę się szyć:D

Na tyle wyświetleń na prawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc?
lovecranberries jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:49   #3
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Uczę się szyć:D

bo temat watku dalas niezgodny z zapytaniem...

nie znam sie na tej maszynie, ale jak masz bebenek i brakuje Ci tylko pokrywki, ktora zakrylaby Ci te dziure, to moze ja sobie dosztukuj jakas "deseczka"? tyle zeby material mogl gladko sie przesuwac, nie haczyl i nie wpadal do srodka no i zeby nic z bebenka nie wyskakiwala... chyba ze ta pokrywka zawiera jescze jakas inna integralna czesc... ale moze sprobuj poszukac namiarow na "naprawiaczy" maszyn w Twojej okolicy, moze Ci ktos naprawi ten element?
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:16   #4
Ingree
Przyczajenie
 
Avatar Ingree
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 12
Dot.: Uczę się szyć:D

Troszkę późno, ale zawsze coś Jeśli chodzi o części do maszyn, to najlepiej znaleźć serwis producenta, oni tam na 100% mają części i je sprzedają, przynajmniej tak u nas funkcjonuje Łucznik Tak więc spróbuj pogrzebać trochę na necie, a jak nie, to może znajdziesz inne strony z tego typu akcesoriami?
Pozdrawiam
__________________
"Psy są moimi ulubionymi ludźmi" J. O'Neill
Ingree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.