Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-11, 11:30   #751
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

czy ktoś z was stosował maść PIGMANORM ona jest dostępna tylko w niemczech,mam pytanie co do efektów i czy na polską receptę kupię maść w niemczech
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 13:09   #752
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
czy ktoś z was stosował maść PIGMANORM ona jest dostępna tylko w niemczech,mam pytanie co do efektów i czy na polską receptę kupię maść w niemczech
Podobno można na polską receptę, parę dziewczyn z wątku cosmelanowego i tego też ją sobie chwaliło...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:15   #753
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

dzisiaj zdobyłam receptę na pimanorm jeszcze tylko realizacja .........ciekawe jaki będzie efekt....pozdrawiam wszystkich walczących z plamami

smaruję się 13 dzień neostratą i już są efekty to po pigmanormie muszą być jeszcze lepsze.....ale to się okaże
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:21   #754
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
dzisiaj zdobyłam receptę na pimanorm jeszcze tylko realizacja .........ciekawe jaki będzie efekt....pozdrawiam wszystkich walczących z plamami

smaruję się 13 dzień neostratą i już są efekty to po pigmanormie muszą być jeszcze lepsze.....ale to się okaże
A, zazdroszczę Ci tego pigmanormu Ja na razie neostrata - postanowiłam do konca zużyć, choć mam wrażenie, że efektów nie ma... Niestety do plam, a moze to piegi?!? - mam skłonności, jakos tak coraz ich wiecej na czole, niezbyt ciemnych, ale jednak. Aż boję się pomyśleć, co będzie latem, w słońcu...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:22   #755
martina1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

dziewczyny mam pytanie, błagam o pomoc
ostatnio mam straszny wysyp pryszczy jeden po drugim ale problem w tym ze po każdym takim pryszczu zostaje mi przebarwienie chociaz ich nie wyciskam, ale przebarwienie nie schodzi, mimo ze smaruje 1 raz w tygodniu retinem A a na codzień witc lub , co zrobić jak są jeszcze świeże te kropki, bo napewno w takiej fazie łatwiej sobie z nimi poradzić niż później, czym moge tą skórę smarować jak jest takie bardzo świeże przebarwienie lub pryszcz jeszcze?czy smarowanie grubą warstwą retinu codziennie by pomogło lub witamina C mam serum z biochemii, a może jakiś olejek a może kwasy posiadam migdałowy, błagam doradźcie

Edytowane przez martina1983
Czas edycji: 2011-05-31 o 13:11
martina1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 16:27   #756
Majasmutna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam.Mam wielki problem; / mam piegi jednego z nich chciałam sie pozbyc dzieki domowemu sposobowi przez sok z cytryny;/ jednak stała sie tragedia miejsce na nosie wybieliło skore, to jest taka wielka kropka (jak by wyblaknieta skóra) ;/ prosze o jakies rady, co zrobic aby skora wrociła do normy;/ prosze o pomoc;/ laser IPL? jakies masci?;/
Majasmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 09:53   #757
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, błagam o pomoc
ostatnio mam straszny wysyp pryszczy jeden po drugim ale problem w tym ze po każdym takim pryszczu zostaje mi przebarwienie chociaz ich nie wyciskam, ale przebarwienie nie schodzi, mimo ze smaruje 1 raz w tygodniu retinem A a na codzień witc lub , co zrobić jak są jeszcze świeże te kropki, bo napewno w takiej fazie łatwiej sobie z nimi poradzić niż później, czym moge tą skórę smarować jak jest takie bardzo świeże przebarwienie lub pryszcz jeszcze?czy smarowanie grubą warstwą retinu codziennie by pomogło lub wit C mam serum z biochemii, a może jakiś olejek a może kwasy posiadam migdałowy, błagam doradźcie
spróbuj acne derm on ponoć jest dobry na przebarwienia potrądzikowe i na dzień jakiś krem z filtrem
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 11:54   #758
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
witam wszystkich w nowym roku......
moja buzia wróciła do normy ,wysyp po mikro się skończył,przez cały grudzień stosowałam tylko krem nivea na noc + krem z filtrem na dzień moje plamy są mniej widoczne ale jednak......teraz od 1 stycznia znów smaruję je neostratą aby pozbyć się ich raz na zawsze i mam zamiar tak przez dwa miesiące wcześniej smarowałam tylko 3,5 tyg i przestałam a myslę że jak bym kontynuowała kurację to już bym miała po sprawie zobaczymy jak mi pójdzie

Witam również, dziewczyny! Wspaniałego Nowego Roku!
Lari, ja także właśnie postanowiłam powtórzyć kurację Neostratą. Dziś zaczynam! Może jakos przeżyję ten zapach kleju na twarzy...
Dołącze jeszcze maseczki z witaminą C. Przeczytałam w Wysokich Obcasach o preparacie Juvit, śmiesznie tanie krople z witaminą C, które można zmieszać z kapsulkami A+E... i maska-serum gotowa Chyba warto wyprobować, jak myślicie?


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez martina1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, błagam o pomoc
ostatnio mam straszny wysyp pryszczy jeden po drugim ale problem w tym ze po każdym takim pryszczu zostaje mi przebarwienie chociaz ich nie wyciskam, ale przebarwienie nie schodzi, mimo ze smaruje 1 raz w tygodniu retinem A a na codzień witc lub , co zrobić jak są jeszcze świeże te kropki, bo napewno w takiej fazie łatwiej sobie z nimi poradzić niż później, czym moge tą skórę smarować jak jest takie bardzo świeże przebarwienie lub pryszcz jeszcze?czy smarowanie grubą warstwą retinu codziennie by pomogło lub wit C mam serum z biochemii, a może jakiś olejek a może kwasy posiadam migdałowy, błagam doradźcie

Martina, moja skóra też reaguje w ten sposób na wypryski... więc rozumiem, oj rozumiem... Podobno pomaga Skinoren, zalecil mi do dermatolog i testuję od niedawna. Skinoren zawiera
kwas azelainowy, więc powinien nieco blokować aktywność melanocytów. Na starsze przebarwienia nie działa u mnie jakoś spektakularnie, ale może na te świeże, pozapalne bardziej pomoże.
Preparat Acne Derm jest tańszym odpowiednikiem.

Ostatnio kupilam też maseczkę AA z
kwasem azelainowym, jeszcze nie wyprobowałam, ale ogólnie jestem zadowolona z dzialania tego składnika. Pomimo ze wysusza skórę, naprawde pomógl mi na wypryski.

Dużo informacji znalazlam tutaj: www.laboratoriumurody.pl
ps. uwaga, może uczulać, np. na powiekach...

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2010-01-20 o 12:03
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:18   #759
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość


Dołącze jeszcze maseczki z witaminą C. Przeczytałam w Wysokich Obcasach o preparacie Juvit, śmiesznie tanie krople z witaminą C, które można zmieszać z kapsulkami A+E... i maska-serum gotowa Chyba warto wyprobować, jak myślicie?

..
Jestem pies na takie nowości...Poczyta łam sobie o tych kroplach i je kupiłam -10 zł kosztują. Plamy na dekoldzie posmarowała tylko Juvitem, na twarz i dekold dałam mieszankę A+E, ale nie takich witamin klasycznych tylko A+E Dermogal, takie "rybki"olejowe. Tłuste to wszystko, dlugo się wchłania, czekam na efekty...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 20:24   #760
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hej wszystkim
jak się okazuje to nie jest tak łatwo zdobyć pigmanorm.......stąd te ceny na allegro
pani w aptece w niemczech powiedziała ze ta maść jest na zamowienie i dopiero jest do odebrania na drugi dzień bo oni ja sami robią ......jestem ździwiona bo myślałam że to gotowy krem......ale może uda mi się ją zdobyć

jestem już 3 tydzień po neostracie......plamy strasznie czerwone i zaczynają się łuszczyć mam nadzieję że je wkońcu zmęczę
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 08:17   #761
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

[QUOTE=caffeine;16585821]
Witam również, dziewczyny! Wspaniałego Nowego Roku!
Lari, ja także właśnie postanowiłam powtórzyć kurację Neostratą. Dziś zaczynam! Może jakos przeżyję ten zapach kleju na twarzy...


---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------
czy smarujesz neostratą plamy czy całą twarz



lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 10:00   #762
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
czy smarujesz neostratą plamy czy całą twarz
Tylko plamy, ale razem z "okolicami"
U mnie nigdy nie były czerwone, po prostu wyblakły nieco...

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Jestem pies na takie nowości...Poczyta łam sobie o tych kroplach i je kupiłam -10 zł kosztują. Plamy na dekoldzie posmarowała tylko Juvitem, na twarz i dekold dałam mieszankę A+E, ale nie takich witamin klasycznych tylko A+E Dermogal, takie "rybki"olejowe. Tłuste to wszystko, dlugo się wchłania, czekam na efekty...
oooo... to jesteś szybsza niż ja! Juvit kupiłam już jakis czas temu, ale nie wypróbowałam jeszcze...
Czy same krople nie są zbyt drażniące? Może lepiej dodawać odrobinkę do jakiegoś neutralnego kremu lub oliwki dla niemowląt? Chociaż Juwit to olejek, więc powinien być łagodny, ale może stężenie witC jest zbyt duże? jak myślicie?

Dziewczyny piszą też, żeby nie dodawać witA jeżeli stosujemy Juvit na dzień.

Edytowane przez caffeine
Czas edycji: 2010-01-22 o 10:03
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 11:01   #763
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość



oooo... to jesteś szybsza niż ja! Juvit kupiłam już jakis czas temu, ale nie wypróbowałam jeszcze...
Czy same krople nie są zbyt drażniące? Może lepiej dodawać odrobinkę do jakiegoś neutralnego kremu lub oliwki dla niemowląt? Chociaż Juwit to olejek, więc powinien być łagodny, ale może stężenie witC jest zbyt duże? jak myślicie?

Dziewczyny piszą też, żeby nie dodawać witA jeżeli stosujemy Juvit na dzień.
Nic mnie jeszcze nie podrażniło..Nie ma zapachu ten Juvit, jest za to tłusty. Dlatego daję na noc tylko. Na noc i na dzień na dekolt, plamiasty nieco, a szkoda mi np.neostraty czy cosmelanu (drogie!) .
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:00   #764
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Nic mnie jeszcze nie podrażniło..Nie ma zapachu ten Juvit, jest za to tłusty. Dlatego daję na noc tylko. Na noc i na dzień na dekolt, plamiasty nieco, a szkoda mi np.neostraty czy cosmelanu (drogie!) .
Świetnie, że twoja skóra lubi te kropelki. Dziewczyny pisały, aby obserwować skórę, bo gliceryna, obecna w składzie, ma właściwości komedogenne.
Dziś także wypróbuję Juvit. Troche obawiam się przesuszenia skóry przy dłuższym stosowaniu... witC niestety lekko wysusza. A chcąc osiągnąć trwałe rezultaty trzeba uzbroić się w cierpliwość. Miałam krem SVR z witC, super rozświetlał, ale nawilżenie słabe.. Może z dodatkiem witE jest lepiej.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:58   #765
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mariolka jak nie masz az tak duzo tych plamisk to sprobuj neostrada lub pigmanormem..W moim przypadku pigmanorm plame na czole rewelacyjnie wybielił..nie nakladałam na cała twarz tylko w to konkretne miejsce gdzie miałam przebarwienie..Strachem było przynajmniej dla mnie wysmarowanie całego lica np cosmelanem bo raz ze mam naczynkowa cere dwa ktos pisał ze wychodza plamy w miejscach w ktorych ich nie było..brrr..na forum cosmelanu sa zdjatka eweliny przed pigmanormem i po..efekt olśniewajacy!!! do tego uzywa flavo c..Jak dla mnie super!!!! Dziewczyny ktore forum rozpisuje sie o med estetycznej i nowosciach w odmladzaniu paszczy???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:17   #766
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mariolka jak nie masz az tak duzo tych plamisk to sprobuj neostrada lub pigmanormem..W moim przypadku pigmanorm plame na czole rewelacyjnie wybielił..nie nakladałam na cała twarz tylko w to konkretne miejsce gdzie miałam przebarwienie..Strachem było przynajmniej dla mnie wysmarowanie całego lica np cosmelanem bo raz ze mam naczynkowa cere dwa ktos pisał ze wychodza plamy w miejscach w ktorych ich nie było..brrr..na forum cosmelanu sa zdjatka eweliny przed pigmanormem i po..efekt olśniewajacy!!! do tego uzywa flavo c..Jak dla mnie super!!!! Dziewczyny ktore forum rozpisuje sie o med estetycznej i nowosciach w odmladzaniu paszczy???
Nie mam duzych plamisk i używam na codzień serum Flavo-C z Biochemii Urody
Jeste bardzo fajne, ale czy wybiela Pewnie ciutkę rozjaśnia, ale samo sobie nie poradzi
Co do Neostrady i Pigmanormu to nie kupię ich bo z tego co pamiętam zawierają rakotwórczy Chydrochinon To wolałabym już mieć te swoje niewielkie plamki do końca życia i ukrywać za podkładem niż dostarczać sobie dodatkowych zmartwień - że może po tym kremie dostanę czegoś gorszego

Jeszcze nie kupiłam Cosmelanu, bo chwilowo mam jakieś podobno zapalenia stawów szczękowych i boli mnie szczęka Mam jakieś maści rozgrzewające zapisane i zabiegi laserowe na twarz więc nie chcę w tym momencie dokładać mocnego Cosmelanu, bo może razem nie powinno się tego mieszać Muszę się uporać z tym paskudztwem co mnie dopadło
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:14   #767
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie mam duzych plamisk i używam na codzień serum Flavo-C z Biochemii Urody
Jeste bardzo fajne, ale czy wybiela Pewnie ciutkę rozjaśnia, ale samo sobie nie poradzi
Co do Neostrady i Pigmanormu to nie kupię ich bo z tego co pamiętam zawierają rakotwórczy Chydrochinon To wolałabym już mieć te swoje niewielkie plamki do końca życia i ukrywać za podkładem niż dostarczać sobie dodatkowych zmartwień - że może po tym kremie dostanę czegoś gorszego
Też się obawiałam Neostraty i wypytałam lekarzy o tą rakotwórczą substancję. Dowiedzialam się, że stężenie jest baaardzo małe, a niektórzy dermatolodzy przepisują robione maści o stężeniu dwukrotnie wiekszym niż w Neostracie. Chociaż prawdopodobnie więcej rakotwórczych rzeczy zjadamy w "bezpiecznych" produktach, to i tak mnie to niepokoi...

Dziewczyny, zastanawiam się nad witC, ona chyba nie działa na plamy, tylko ogólnie rozjaśnia?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:09   #768
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Mariola 3 mce stosowania lub mniej nie zaszkodzi..tyle tej chemii w pozywieniu..jemy--- samo EEE wdychamy.. predzej od srodka nas wykończa nizeli masc ma nas powalic...Wszystko trzeba stosowac z glowa i nie przesadzać..Kuruj szczekusię..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 09:52   #769
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Dziewczyny, na liscie Environmeltal Working Group's Skinn Deep cosmetics safety database Neutrogena dostała 6 punktow w 10 stopniowej skali (gdzie 10 oznacza produkt którego należy unikać )

Mam nadzieję, że nie pomyliłam się i to jest ten żel: link tutaj

Najwyższe (czyli najgorsze) wyniki mają nawet "zwykłe" kremy i to dobrych firm, także wiele preparatów przeciwtrądzikowych, rakotwórcze farby do włosów itd.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 09:54   #770
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Witam!!
Ja także stosowałam Neostrate, Drula , Vichy i efekt znikomy.
Dopiero Retin-A i Juwit poprawił mi cerę która stała się ujednolicona, rozjaśniona i promienna.Nawet podkład kryjący teraz leży głęboko w szufladzie.
Jestem bardzo zadowolona , oczywiście Filtry 50 ale to już chyba każda
wie
Pozdrawiam
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:40   #771
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

hej ijabluszko, gratuluję wygranej walki z plamami
Napiszesz jaka byla ich przyczyna, stopień zaawansowania itd?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:49   #772
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Moje przebarwienia są ze mną od zawsze-piegi!! Zmora mojego życia,
ale od kiedy zaczęłam stosować Retin-a i Juwit nie przeszkadzają mi.
Ładnie się rozjaśniły i jest O.K Moi bliscy twierdzą ,że mam na punkcie
przebarwień-( tak wolę to nazwać) fobię.Fakt- nie jest ich dużo ale...jednak są
Pozdrawiam
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:10   #773
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Moje przebarwienia są ze mną od zawsze-piegi!! Zmora mojego życia,
ale od kiedy zaczęłam stosować Retin-a i Juwit nie przeszkadzają mi.
Ładnie się rozjaśniły i jest O.K Moi bliscy twierdzą ,że mam na punkcie
przebarwień-( tak wolę to nazwać) fobię.Fakt- nie jest ich dużo ale...jednak są
Pozdrawiam
Eee, piegi to nie przebarwienia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 17:16   #774
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!


Edytowane przez ijabluszko
Czas edycji: 2010-01-24 o 17:27
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:03   #775
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Moje przebarwienia są ze mną od zawsze-piegi!!
no co ty?!? Piegi są fajne Ale skoro Ci przeszkadzają-miło, ze to i owo pomaga
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:12   #776
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Czemu usunęłaś post
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 08:29   #777
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

MARIOLKA13-Post który usunęłam brzmiał: Problem i walka z nimi taka sama

BEATKO2906- dziękuję za miłe słowa
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 08:38   #778
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

ja mam piegi na nosie i kilka pod oczami........powiem wam kobitki piegi to nie problem .......przebarwienia to zmora ja mam jedno i drugie ale smaruję plamy jakieś 3 tyg neostratą i są czerwone nie wiem czy to dobrze i czy mi pomaga bo pod tą czerwienią nic nie widać od lutego zaczynam kurację pigmanormem oprócz neostraty raz w tyg robię piling szafirowy który świetnie ściera

dziewczyny jeśli macie jakieś doświadczenie odnośnie kremu pigmanorm to proszę napiszcie jak go stosować i jakie są efekty bo ulotka jest po niemiecku w wyszukiwarce niezbyt dużo jest na temat tego pigma
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:05   #779
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
ja mam piegi na nosie i kilka pod oczami........powiem wam kobitki piegi to nie problem .......przebarwienia to zmora ja mam jedno i drugie ale smaruję plamy jakieś 3 tyg neostratą i są czerwone nie wiem czy to dobrze i czy mi pomaga bo pod tą czerwienią nic nie widać od lutego zaczynam kurację pigmanormem oprócz neostraty raz w tyg robię piling szafirowy który świetnie ściera

dziewczyny jeśli macie jakieś doświadczenie odnośnie kremu pigmanorm to proszę napiszcie jak go stosować i jakie są efekty bo ulotka jest po niemiecku w wyszukiwarce niezbyt dużo jest na temat tego pigma
Podobno to dobrze jak plamy są czerwone. U mnie czerwone są te najnowsze, potrądzikowe, kiedy smaruje jes skinorenem.
Odnosnie pigmanormu - tez chetnie się dowiem jak on działa. Jaki jest składnik aktywny?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:16   #780
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Przebarwienia - ZBIORCZY!!!

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Podobno to dobrze jak plamy są czerwone. U mnie czerwone są te najnowsze, potrądzikowe, kiedy smaruje jes skinorenem.
Odnosnie pigmanormu - tez chetnie się dowiem jak on działa. Jaki jest składnik aktywny?

z tego co ja wiem to ten sam co w neostracie ale 4% zamiast 2
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-09 18:41:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:00.