Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-08, 16:04   #2611
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Oliszyn Pokaż wiadomość
hmm..no w sumie chodzi mi głównie o to, żeby ten czubek głowy był troszkę ciemniejszy, żeby nadal był jasnym blondem, ale nie taką platyną...po fioletowym szamponie żółć mi zniknie zostanie platyna..a wyrównanie włosów na platyne nie wchodzi w grę :P
Ja próbowałam wyrównać tak włosy i powiem ci ze to troche walka z wiatrakami bo kolor sie wypłukuje mega szybko Najbardziej mi sie wyrównało po wellatonie 8/1+9/0. Ale z wysuszeniem jakie mi po czasie wyszło po tej farbie do dziś walcze, a kolor spłukał sie po 1 myciu praktycznie. Chociaż był śliczny JAk chcesz wyrównać to nie wiem ale mi poziom 9 sam nie wyrównal ani troche. Jakbym chciała miec idealnie równo to poziom 8 bym potrzebowała.
Iiii olałam to i chodze z jasniejsza górą i już
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:07   #2612
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To ja mam całe nogi tak Ja to mam pozostałość po ospie I tego raczej nie usune już. Po opalaniu w miare tego nie widać.

Ale u ciebie wydaje mi sie ze sie po prostu ujścia zatkały... Z peelingami nie przesadzaj - 2 x w tygodniu to max. Mówie spróbuj nakłuć to igłą i zobacz co sie stanie. Delikatnie pod kątem. Podważasz leciutko naskórek. Albo po prostu do dobrej kosmetyczki i zapytaj sie co z tym dalej. Może bedzie wiedziała co to, bo po zdjęciach to trudno tak.
Ale moge powiedziec ze jeśli to od kremu to na pewno żadne antybiotyki nie beda potrzebne bo to zupełnie inna przyczyna. Chyba że przyczyna była inna a złozylo sie w czasie z tym kremem.
hmm dziękuję to chyba pójdę do kosmetyczki, bo sama z igłą to brrr boję się działać ale pocieszyłaś mnie dziękuję

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez annia.m Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, czy ten kolor włosów ze zdjęcia, to złoty blond, czy może coś innego? Albo jaką farbką można taki kolor uzyskać?
Załącznik 3947387

Pozdrawiam Ania
na moje to złoty blond jak najbardziej, prawdopodobnie 2kolorowy balejaż, ale jaką farbą nie wiem, bo tu wszystkie raczej staramy się o neutralny lub chłodny kolor...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:09   #2613
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Hahaha
Nie szkodzi kochana. Ja to widze. A wiele znajomych mowi mi ze sobie cos wmawiam

Czeko
O to jak bys mogla to zrob foto. Tak ja mam juz wszystkie zeby na swiecie
Wszystkie juz zaleczone i zdrowe sa
Teraz tylko trzeba sie zdecydowac Albo nie
Ok to zrobie jakoś. Tylko coś mi utknelo miedzy 1 i nie dosc ze mnie boli z drugiej strony to nie moge tego wyciagnac Wiec jak sie tego pozbede to wstawie Poszukam jakoś fotek od razu po sciagnieciu aparatu to sobie porównasz

A z tym aparatem,konsultowałaś juz z orto? Bo moze byc ciezko poszerzyć górny łuk... Możesz mieć przerwy miedzy zabkami i moga właśnie wedrować później... Tak jak mi Ja mam na dole strasznie krzywe i jeden ząb sie przesunal i potem cała reszta sie dopasowała niestety.I na upartego powinnam znowu aparat miec. Ale chyba nie jest tak źle. Zresztą same ocenicie
Tylko u mnie to znowu inaczej bo ja dwóch zębów nie mam, a jeszcze mam tłok A ósemki sie wybijają na swiat i to moze dlatego tez
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:12   #2614
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No wody mineralnej Ale to sie tak wydaje że to dużo. Latem zwłaszcza to idzie że hoho, ja po prostu duszkiem wypijałam taką dużą szklanke to ma chyba 500 ml. A 4 takie szklanki w ciagu dnia spokojnie sie wypije
Ale nie powiem bo sama tego nie przestrzegam, czerwona herbate tylko pije teraz Ale te herbaty zielone czerwone itd nie sa takie złe, najgorsza jest czarna herbata no i kawka
a ja piję zawsze herbatkę z półlitrowego kubka - staram sie zieloną, miętową itp bez cukru, ale nie katuję się i słabą czarną z odrobiną cukru też... i widzę ogromną różnicę na minus, jeśli np. kubek mi się stłucze i się przesiadam na mniejsze, bo trudniej o tym pamiętać, a tak to takie 4 duże kubki to jest minimum w ciągu dnia i wtedy praktycznie nie ma cellulitu bynajmniej nie w wersji widocznej
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:14   #2615
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Dziewczynki ja juz uciekam. Nareszcie normalnie koncze prace i lece w długa. Bede pozniej lub jutro. Kochane miłego popołudnia Wam zycze
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:15   #2616
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a ja piję zawsze herbatkę z półlitrowego kubka - staram sie zieloną, miętową itp bez cukru, ale nie katuję się i słabą czarną z odrobiną cukru też... i widzę ogromną różnicę na minus, jeśli np. kubek mi się stłucze i się przesiadam na mniejsze, bo trudniej o tym pamiętać, a tak to takie 4 duże kubki to jest minimum w ciągu dnia i wtedy praktycznie nie ma cellulitu bynajmniej nie w wersji widocznej
Ja kiedyś piłam zieloną, ale teraz czerwoną pije bo po czerwonej mnie nie wysypuje a po zielonej sie zdarzało. I pije z cukrem normalnie. Innej nie pije. Już tak z przyzwyczajenia Czasem jakąś owocówke z Sagi.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:18   #2617
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja juz uciekam. Nareszcie normalnie koncze prace i lece w długa. Bede pozniej lub jutro. Kochane miłego popołudnia Wam zycze
papa wzajemnie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:23   #2618
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja próbowałam wyrównać tak włosy i powiem ci ze to troche walka z wiatrakami bo kolor sie wypłukuje mega szybko Najbardziej mi sie wyrównało po wellatonie 8/1+9/0. Ale z wysuszeniem jakie mi po czasie wyszło po tej farbie do dziś walcze, a kolor spłukał sie po 1 myciu praktycznie. Chociaż był śliczny JAk chcesz wyrównać to nie wiem ale mi poziom 9 sam nie wyrównal ani troche. Jakbym chciała miec idealnie równo to poziom 8 bym potrzebowała.
Iiii olałam to i chodze z jasniejsza górą i już

ja też bym to chętnie olała..bo wiem, że w sumie kolor z czasem się wyrówna i ogólnie nie przeszkadza mi tak bardzo..ale denerwuje mnie ten zbyt jasny kolor..wcześniej miałam fajny taki słomkowy, a teraz jest tandetnie białawy.., dam moim włosom odpocząć..,ale jak myślicie jakaś szamponetka zadziałałaby, żeby troszeczkę przyciemnić, albo może farba blond bez jakichś ultrarozjaśniaczy..po prostu blooooond

Edytowane przez Oliszyn
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:25
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:24   #2619
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja kiedyś piłam zieloną, ale teraz czerwoną pije bo po czerwonej mnie nie wysypuje a po zielonej sie zdarzało. I pije z cukrem normalnie. Innej nie pije. Już tak z przyzwyczajenia Czasem jakąś owocówke z Sagi.
no ja wlaśnie czarną Sagę lubię i zieloną z maliną też Sagi, a tak to mięta czy meliska to obojętnie jaka firma, ostatnio jeszcze w Tesco kupiłam jakąś (drogą jak na mój gust, bo 4,99 za 20 torebek) pyszną herbatkę owocową - była na dziale z organicznymi rzeczami. Ja zawsze czytam składy owocówek, bo wiele z nich ma prawie tylko hibiskusa i kupę aromatów, a po hibiskusie czuję, że mój żołądek zaczyna szybciej produkować kwas i trawić i ciągle głodna chodzę a do tego kwaśny jest i go muszę mocno dosładzać
a tamta herbatka z Tesco była mniamuśna zupełnie bez cukru a w składzie zero hibiskusa tylko same faktycznie suszone owoce
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:26   #2620
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Oliszyn Pokaż wiadomość
ja też bym to chętnie olała..bo wiem, że w sumie kolor z czasem się wyrówna i ogólnie nie przeszkadza mi tak bardzo..ale denerwuje mnie ten zbyt jasny kolor..wcześniej miałam fajny taki słomkowy, a teraz jest tandetnie białawy.., że dam moim włosom odpocząć..,ale jak myślicie jakaś szamponetka zadziałałaby, żeby troszeczkę przyciemnić, albo może farba blond bez jakichś ultrarozjaśniaczy..po prostu blooooond
Coś ty, szamponetka nie zadziała. Mi 9 poziom lekko przyciemniał ale od razu sie zmywało. Nie przyciemnisz tego tak łatwo Musiałabys zrobic pigmentacje na tych jasniejszych zeby sie trzymało. Albo mówie. 8 poziom farba - to jest po prostu jasny blond. Tyle wniosków z moich doswiadczeń.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no ja wlaśnie czarną Sagę lubię i zieloną z maliną też Sagi, a tak to mięta czy meliska to obojętnie jaka firma, ostatnio jeszcze w Tesco kupiłam jakąś (drogą jak na mój gust, bo 4,99 za 20 torebek) pyszną herbatkę owocową - była na dziale z organicznymi rzeczami. Ja zawsze czytam składy owocówek, bo wiele z nich ma prawie tylko hibiskusa i kupę aromatów, a po hibiskusie czuję, że mój żołądek zaczyna szybciej produkować kwas i trawić i ciągle głodna chodzę a do tego kwaśny jest i go muszę mocno dosładzać
a tamta herbatka z Tesco była mniamuśna zupełnie bez cukru a w składzie zero hibiskusa tylko same faktycznie suszone owoce
Ja zieloną też piłam z Sagi Do czasu jak mi zaczęła w smaku zajeżdżać perfumami Nie wiem ale czasem nawet z kiełbaskami jakimis czy kabanosami mam że w niektórych czuć taki perfum jakby I sie przerzuciłam na Bioactive. Jak zaczelam czerwoną pić to pierwsza była z Vitaxu - ohyda. Jak woda smakowała. I to taka brudna woda. A teraz mam z Bioactive z aromatem cytrynowym i jest pyszna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:28   #2621
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Oliszyn Pokaż wiadomość
ja też bym to chętnie olała..bo wiem, że w sumie kolor z czasem się wyrówna i ogólnie nie przeszkadza mi tak bardzo..ale denerwuje mnie ten zbyt jasny kolor..wcześniej miałam fajny taki słomkowy, a teraz jest tandetnie białawy.., dam moim włosom odpocząć..,ale jak myślicie jakaś szamponetka zadziałałaby, żeby troszeczkę przyciemnić, albo może farba blond bez jakichś ultrarozjaśniaczy..po prostu blooooond
jeśli chcesz to trochę przyciemnić i chcesz słomkowy kolor to takie efekt powinna dać Ci szamponetka Piaskowy Blond Joanny - tu najważniejsza informacja - trzymaj ją tak jak pisze na opakowani, nie dłużej i nie przeraź się buraczkowego koloru - po spienieniu robi się ludzki
a najlepiej wstaw zdjęcia, bo teraz radzimy Ci "na ślepaka", a to może się różnie skończyć

EDIT: a no i co oczywiste tak jak pisała wyżej Czekoladowoo - szamponetka jest rozwiązaniem bardzo krótkoterminowym, bo w mig się wymyje
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:36
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:30   #2622
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No to super
Więc zacznę od tego, że na innym wątku dawno temu dziewczyna mówiła, że używa tego urządzenia. Moja i wielu innych dziewczyn reakcja była taka ale to chyba nie jest takie złe, z tego co widzę to dużo plusów jest ze stosowania tego urządzenia możesz coś więcej o tym powiedzieć? Czy to jest bezpieczne itd podczas użytku w domu? Mówię o tym http://allegro.pl/listing.php/search...&category=1429

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

o nie, chyba jednak nie dałabym rady tego zrobić
O maj gad... Jeszcze zbieram szczękę z podłogi

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
wstawiłam 2 fotki do albumu jak to wygląda biało: sorki za wypryski, tak moja skóra reaguje na zbyt częsty chyba ostatnio peeling, bo robiłam chyba 3 razy w tym tygodniu... i to jest czyściusieńka skóra, a tak wygląda
A ja nie widziałam

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Ty tam Yatta cicho być w końcu skopiowałaś ode mnie
Dziewczyny - kopiujcie i propagujcie!
http://pustamiska.pl


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hmm dziękuję to chyba pójdę do kosmetyczki, bo sama z igłą to brrr boję się działać ale pocieszyłaś mnie dziękuję
Ja kiedyś jak byłam na oczyszczaniu, a miałam właśnie kilka kaszaków na policzku i kosmetyczka chciała mi to nakłuć to się przeraziłam Ale wydłubała i nie ma śladu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:34   #2623
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Enchanted a ja mam do Ciebie pytanie - bo Ty jeśli dobrze pamiętam dajesz Skandynawski, tylko nie jako główną farbkę, ale na podkład... jak tam Twoje włoski? czy był czas, że robiłaś tylko farbką bez aktywatora i masz jakieś porównanie jak ich stan? bo jak mi Yatta napisała, że miała po tej farbce budyń waniliowy na głowie, to straszna myślówa mi się załączyła i się biję z myślami, czy spróbować...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej Oto fotki po palette C10 jestem zadowolona
teraz uciekam do hali, później Was nadrobię miłego dnia
jak zawsze ślicznie
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:36   #2624
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Tak piszecie o herbatkach ja kocham zieloną ale nie żadne sagi bo to dla mnie perfumowane świństwo lubię też tetleya earl greya cytrynkowego a z czarnych to najlepszy dilmah owocówki z resztą też ma kozak

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Enchanted a ja mam do Ciebie pytanie - bo Ty jeśli dobrze pamiętam dajesz Skandynawski, tylko nie jako główną farbkę, ale na podkład... jak tam Twoje włoski? czy był czas, że robiłaś tylko farbką bez aktywatora i masz jakieś porównanie jak ich stan? bo jak mi Yatta napisała, że miała po tej farbce budyń waniliowy na głowie, to straszna myślówa mi się załączyła i się biję z myślami, czy spróbować...

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



jak zawsze ślicznie
dziękuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:38   #2625
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Oglądam właśnie cofnij zegar na TVN-ie i zauważyłam ze główna bohaterka Diana ma bardzo piękne włosy długie i blond.Ciekawe czym farbuje
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:39   #2626
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja zieloną też piłam z Sagi Do czasu jak mi zaczęła w smaku zajeżdżać perfumami Nie wiem ale czasem nawet z kiełbaskami jakimis czy kabanosami mam że w niektórych czuć taki perfum jakby I sie przerzuciłam na Bioactive. Jak zaczelam czerwoną pić to pierwsza była z Vitaxu - ohyda. Jak woda smakowała. I to taka brudna woda. A teraz mam z Bioactive z aromatem cytrynowym i jest pyszna
a czerwoną to masz na myśli roiboos? bo jak tak to ją uwielbiam, ale jest jedno "ale" - dostałam jakiś czas temu od szwagra duży wór czerwonej sypanej i była po prostu prima sort, ale on nie znał nazwy bo sam dostał ją w prezencie z laboratorium badania żywności już po przebadaniu i teraz mam jej jeszcze trochę w domu skitranej na czarną godzinę, ale do innej się nie mogę przekonać, bo żadna jej nie dorównuje
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:39   #2627
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Ahhhh mam bokserke! I ma boski materiał. Nie umywa sie wogole do tych z sieciówek. Mega mięciutki, przewiewny. Ekstra Co prawda ma taki paseczek z ✂✂✂✂✂✂✂niczkiem ale to nic 15 zł dałam

Jeszcze mnie ojciec pocieszył że nic figury nie mam i chuda szkapa jestem
No heloł gdzie on ma oczy Jak nie mam bioderek jak mam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:42   #2628
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja nie widziałam

Ja kiedyś jak byłam na oczyszczaniu, a miałam właśnie kilka kaszaków na policzku i kosmetyczka chciała mi to nakłuć to się przeraziłam Ale wydłubała i nie ma śladu
no wiesz szybko usunęłam, bo nie ma się czym chwalić...
ale wstawiłam jeszcze raz kurna już nigdy żadnego kremu Daxa

wiesz mi się wydaje, że to nie są żadne kaszaczki, bo też kiedyś miałam przy oku i mi kosmetyczka usunęła - i to inaczej wyglądało
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:45   #2629
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a czerwoną to masz na myśli roiboos? bo jak tak to ją uwielbiam, ale jest jedno "ale" - dostałam jakiś czas temu od szwagra duży wór czerwonej sypanej i była po prostu prima sort, ale on nie znał nazwy bo sam dostał ją w prezencie z laboratorium badania żywności już po przebadaniu i teraz mam jej jeszcze trochę w domu skitranej na czarną godzinę, ale do innej się nie mogę przekonać, bo żadna jej nie dorównuje
Czerwoną mam pu-erh z BioActive

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no wiesz szybko usunęłam, bo nie ma się czym chwalić...
ale wstawiłam jeszcze raz kurna już nigdy żadnego kremu Daxa

wiesz mi się wydaje, że to nie są żadne kaszaczki, bo też kiedyś miałam przy oku i mi kosmetyczka usunęła - i to inaczej wyglądało
O boże nie... wklepałam w google w grafice "prosaki" bo nie chcialo mi sie isc po ksiazke zeby zobaczyc a nie pamietałam czy to były białe kropki czy inne. I wyskoczył mi penis w kropkach!

Ale prosaki to białe albo w kolorze skóry wiec moze prosaczki masz Nie prosiaczki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:45   #2630
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ahhhh mam bokserke! I ma boski materiał. Nie umywa sie wogole do tych z sieciówek. Mega mięciutki, przewiewny. Ekstra Co prawda ma taki paseczek z ✂✂✂✂✂✂✂niczkiem ale to nic 15 zł dałam

Jeszcze mnie ojciec pocieszył że nic figury nie mam i chuda szkapa jestem
No heloł gdzie on ma oczy Jak nie mam bioderek jak mam
iii tam masz figurkę pierwsza klasa, jak będziesz starsza to się pewnie troszkę zmieni bardziej wypełni, ale to nie znaczy że będzie lepsza - tak samo dobra tylko inna
a co przykryły nożyczki - bo nie jestem w stanie domyślić się słowa?
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:46   #2631
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Witam Dziewczynki
ja dopiero wróciłam..
powoli muszę dojść do siebie po tym bajkowym weekendzie


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
No to super
Więc zacznę od tego, że na innym wątku dawno temu dziewczyna mówiła, że używa tego urządzenia. Moja i wielu innych dziewczyn reakcja była taka ale to chyba nie jest takie złe, z tego co widzę to dużo plusów jest ze stosowania tego urządzenia możesz coś więcej o tym powiedzieć? Czy to jest bezpieczne itd podczas użytku w domu? Mówię o tym http://allegro.pl/listing.php/search...&category=1429

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

o nie, chyba jednak nie dałabym rady tego zrobić
Kochana, ja sobie kupiłam jakos rok temu taki mns roller 1,5 mm
nie ma się czego bać ja stosowałam na posladki i gorne uda, jezdziłam nim i potem wprowadzałam serum efekty zdumiewające, mowie poważnie
moja mama sobie kupiła 0,2mm i stosuje w okolicach oczu i na twarzy trochę też., potem wprowadza ampułkę. Taki zabieg jednorazowo u kosmetyczki 200 zł kosztował, mezoterapia chyba się nazywał
prawda jest taka, że sam krem niewiele zdziała, bo nie dociera do głębszych warstw skóry, tylko działa powierzchownie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:48   #2632
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
iii tam masz figurkę pierwsza klasa, jak będziesz starsza to się pewnie troszkę zmieni bardziej wypełni, ale to nie znaczy że będzie lepsza - tak samo dobra tylko inna
a co przykryły nożyczki - bo nie jestem w stanie domyślić się słowa?
No ja nie wiem co on chce. Ja mam taka figure że mam udka okrągłe, bioderka lekko też a on mi wciska że zero figury mam I że kiedys to zgrabna byłam
Eee tam, nie zna sie Fakt że mi żeberka troche wystaja ale wystaja mi od dziecka niestety Z ciastkiem sie zawsze smiałam ze mam 4 cycki

A nożyczki przykryły słowo hmm p i e r d o l n i c z e k
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:49   #2633
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O boże nie... wklepałam w google w grafice "prosaki" bo nie chcialo mi sie isc po ksiazke zeby zobaczyc a nie pamietałam czy to były białe kropki czy inne. I wyskoczył mi penis w kropkach!

Ale prosaki to białe albo w kolorze skóry wiec moze prosaczki masz Nie prosiaczki
eee zrobiłam to samo, a fuj no ale to u mnie to jest drobniusieńkie jak mocno zmielona bułka tarta może, a na tych fotach, to jakieś takie na oko o średnicy 1 mm mają ci ludzie... w ogóle blehhh a ja obiad zaraz jem...
__________________
NAKARM ZWIERZAKI

Edytowane przez katie100
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:56
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:50   #2634
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki
ja dopiero wróciłam..
powoli muszę dojść do siebie po tym bajkowym weekendzie




Kochana, ja sobie kupiłam jakos rok temu taki mns roller 1,5 mm
nie ma się czego bać ja stosowałam na posladki i gorne uda, jezdziłam nim i potem wprowadzałam serum efekty zdumiewające, mowie poważnie
moja mama sobie kupiła 0,2mm i stosuje w okolicach oczu i na twarzy trochę też., potem wprowadza ampułkę. Taki zabieg jednorazowo u kosmetyczki 200 zł kosztował, mezoterapia chyba się nazywał
prawda jest taka, że sam krem niewiele zdziała, bo nie dociera do głębszych warstw skóry, tylko działa powierzchownie
ooo no to ładnie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co on chce. Ja mam taka figure że mam udka okrągłe, bioderka lekko też a on mi wciska że zero figury mam I że kiedys to zgrabna byłam
Eee tam, nie zna sie Fakt że mi żeberka troche wystaja ale wystaja mi od dziecka niestety Z ciastkiem sie zawsze smiałam ze mam 4 cycki

A nożyczki przykryły słowo hmm p i e r d o l n i c z e k
haha wiedziałam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:52   #2635
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Dziewczynki
ja dopiero wróciłam..
powoli muszę dojść do siebie po tym bajkowym weekendzie




Kochana, ja sobie kupiłam jakos rok temu taki mns roller 1,5 mm
nie ma się czego bać ja stosowałam na posladki i gorne uda, jezdziłam nim i potem wprowadzałam serum efekty zdumiewające, mowie poważnie
moja mama sobie kupiła 0,2mm i stosuje w okolicach oczu i na twarzy trochę też., potem wprowadza ampułkę. Taki zabieg jednorazowo u kosmetyczki 200 zł kosztował, mezoterapia chyba się nazywał
prawda jest taka, że sam krem niewiele zdziała, bo nie dociera do głębszych warstw skóry, tylko działa powierzchownie
To jest cos na zasadzie mezoterapii. Ale żadną w 100 % nie jest bo głowica do mezoterapii bezigłowej jest gładka, i działa na zasadzie ultradźwięków. Przy zabiegu sie nawet kolorowe światełka widzi i sie ma metalowy posmak w ustach. I sie wprowadza tym ampułke. A igłowa polega na wstrzykiwaniu preparatu strzykawką Ja jakos bym sie bała sama taką głowicą z igiełkami sobie po twarzy jeździć Po dupsku to ok, ale po twarzy to tak srednio.... Jakoś mam wizje jak mi sie to wbija w skóre i robi dziury

Ale urządzenie do peelingu kawitacyjnego działa na podobnej zasadzie tylko bez igiełek. I tez sie wprowadza ampułki I to mnie do domowego użytku jakoś bardziej przekonuje.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-05-08 o 16:57
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:55   #2636
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja nie wiem co on chce. Ja mam taka figure że mam udka okrągłe, bioderka lekko też a on mi wciska że zero figury mam I że kiedys to zgrabna byłam
Eee tam, nie zna sie Fakt że mi żeberka troche wystaja ale wystaja mi od dziecka niestety Z ciastkiem sie zawsze smiałam ze mam 4 cycki

A nożyczki przykryły słowo hmm p i e r d o l n i c z e k
no to te nożyczki to już przesadzają, że takie fajne słowa zakrywają
no ja też miałam takie żebra urok bycia szczupłym... teraz już nie mam
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:58   #2637
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no to te nożyczki to już przesadzają, że takie fajne słowa zakrywają
no ja też miałam takie żebra urok bycia szczupłym... teraz już nie mam
No przesadzaja przesadzaja

Ja jak miałam 8 kg wiecej to i tak mi żebra wystawały. Śmieli sie ze mnie aż, bo boczki sie wylewały, brzuch też, a obojczyk i żebra odstawały, a jakże Ja juz tak mam ze chocbym sie nie wiem jak starała to chyba nie dam rady przytyć jak normalny człowiek po starości tylko sie otłuszcze jak pączek
No ale jak to sie mówi "coś za coś"
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:28   #2638
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Siedzę przy kompie jakiś mecz leci i TŻ pyta jaki wynik.. to mówię 2:0.. za kilka minut pyta to myślę wkręce go i mówię 2:2.. a on "no jak to?? przed chwilka było 2:0" na co ja "no nie wierzysz mi?? strzelili: i tu dwa nazwiska" A ten się śmieje i ja nie wiem o co chodzi a on "i jeszcze nieudolnie mnie wkręcasz bo podałaś nazwiska dwóch obrońców"



Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Enchanted a ja mam do Ciebie pytanie - bo Ty jeśli dobrze pamiętam dajesz Skandynawski, tylko nie jako główną farbkę, ale na podkład... jak tam Twoje włoski? czy był czas, że robiłaś tylko farbką bez aktywatora i masz jakieś porównanie jak ich stan? bo jak mi Yatta napisała, że miała po tej farbce budyń waniliowy na głowie, to straszna myślówa mi się załączyła i się biję z myślami, czy spróbować...
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz - zobacz Enchanted wychodzi kurczaczek a mi Budyń (jaśniej) - nie wiadomo jak u Ciebie wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ahhhh mam bokserke! I ma boski materiał. Nie umywa sie wogole do tych z sieciówek. Mega mięciutki, przewiewny. Ekstra Co prawda ma taki paseczek z ✂✂✂✂✂✂✂niczkiem ale to nic 15 zł dałam

Jeszcze mnie ojciec pocieszył że nic figury nie mam i chuda szkapa jestem
No heloł gdzie on ma oczy Jak nie mam bioderek jak mam
Moja mama tez na mnie mówi chuderlak mimo iż bioderka sa na swoim miejscu - chodzi pewnie o to, że góra drobna i buzia
Poka bluzałkę

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O boże nie... wklepałam w google w grafice "prosaki" bo nie chcialo mi sie isc po ksiazke zeby zobaczyc a nie pamietałam czy to były białe kropki czy inne. I wyskoczył mi penis w kropkach!


---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no to te nożyczki to już przesadzają, że takie fajne słowa zakrywają
no ja też miałam takie żebra urok bycia szczupłym... teraz już nie mam
Widziałam zdjęcia. Też mi się czasem tak robi, ale mnie to się wydaje, ze to potówki takie i one schodzą.
A może zacznij popijać wapno?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:47   #2639
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz - zobacz Enchanted wychodzi kurczaczek a mi Budyń (jaśniej) - nie wiadomo jak u Ciebie wyjdzie.



Moja mama tez na mnie mówi chuderlak mimo iż bioderka sa na swoim miejscu - chodzi pewnie o to, że góra drobna i buzia
Poka bluzałkę





---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



Widziałam zdjęcia. Też mi się czasem tak robi, ale mnie to się wydaje, ze to potówki takie i one schodzą.
A może zacznij popijać wapno?
Mi po Garnierze e0 jakbym trzymała na odroscie ile trzeba to by białe wyszło pewnie albo taki budyń A to cos typu skandynawskiego chyba. To Katie chyba tez mogloby cos podobnego wyjsc

Bluzałke pokaże chociaz nie wiem czy jest co bo to taka zwykła boksereczka Cały urok w materiale bo jest super

A z tymi potówkami tez moze być. Może nawet od pościeli być, od czegokolwiek Fachowiec to musi obejrzeć.


A ja tak siedze i sie zastanawiam... co mi grozi jak nie odrobie praktyk w tym roku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:55   #2640
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz to trochę przyciemnić i chcesz słomkowy kolor to takie efekt powinna dać Ci szamponetka Piaskowy Blond Joanny - tu najważniejsza informacja - trzymaj ją tak jak pisze na opakowani, nie dłużej i nie przeraź się buraczkowego koloru - po spienieniu robi się ludzki
a najlepiej wstaw zdjęcia, bo teraz radzimy Ci "na ślepaka", a to może się różnie skończyć

EDIT: a no i co oczywiste tak jak pisała wyżej Czekoladowoo - szamponetka jest rozwiązaniem bardzo krótkoterminowym, bo w mig się wymyje
domyślam się, że szamponetka to kilka dni i zniknie, ale hmm białe włosy może nabiorą trochę koloru no nie wiem..
P080511_17.37_[01].jpg

P080511_17.38_[01].jpg
a o to moja bieeel ..;// tak się w sumie zastanawiam..niby łatwiej jest przyciemnić włosy niż rozjaśnić.., ale taaak ciemny blond i bedzie za ciemny z kolei moja koleżanka miała coś podobnego wtedy i wellaton 8/0 czy 8/1 już nie pamiętam wyszedł strasznie szaroo.. no ale może połaczenie 8/0 z 9/1 byłoby ok tak jak pisała Czekolada. hmm...
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.