farby "LONDA" - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 14:37   #601
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Ja nie ale chętnie też zobaczę efekty jak by mnie naszło na przyciemnienie:P
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 15:30   #602
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: farby "LONDA"

Witajcie!
Ja natomiast zamierzam walczyć z moimi pomarańczami
Trzeci rok od koloru czarnego, ale nie farbuję regularnie...
Więc 1. zdjęcie kilka miesięcy po farbowaniu Londą "Średni blond" 2 i 3 zdjęcie to dzień po farbowaniu mieszanką "średniego blondu" z "świetlanym blondem". Drugie zdjęcie robione przy oknie.
Szczerze, myślałam że wyjdzie dużo chłodniejszy, chociaż moje włosy nigdy chłodnego odcienia nie ujrzały mimo kilku prób. Następna operacja za miesiąc, ale juz samym "świetlanym blondem". Uda się?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (10,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (11,6 KB, 81 załadowań)
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 20:55   #603
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja natomiast zamierzam walczyć z moimi pomarańczami
Trzeci rok od koloru czarnego, ale nie farbuję regularnie...
Więc 1. zdjęcie kilka miesięcy po farbowaniu Londą "Średni blond" 2 i 3 zdjęcie to dzień po farbowaniu mieszanką "średniego blondu" z "świetlanym blondem". Drugie zdjęcie robione przy oknie.
Szczerze, myślałam że wyjdzie dużo chłodniejszy, chociaż moje włosy nigdy chłodnego odcienia nie ujrzały mimo kilku prób. Następna operacja za miesiąc, ale juz samym "świetlanym blondem". Uda się?
Ojojoj, ja nie wiem, czy to kwestia monitora, ale ja na 2. i 3. zdjęciu widzę zieleń na długości A raczej nie da się jedną farbą wywabić rudości z włosów u nasady i pozbyć zielonej poświaty. Ale mam nadzieję, że to tylko u mnie tak widać...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 21:59   #604
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość

Do Agatki: dalej jesteś CG? bo widzę że coraz mniej Ciebie na forum. Ja zrezygnowałam przynajmniej póki co z tych zasad, bo patrząc na prawie roczną przygodę z CG prawie nic się nie zmieniło. Czyli jedyny plus, że nie ma co przepłacać z niektórymi kosmetykami, ale moje włosy kiedyś ładniej się kręciły i tęsknie za tym Miałam takie spiralki a teraz są większe fale;/ Więc postanowiłam wrócić po części do silikonów i starych sprawdzonych rzeczy
Nie ma mnie na forum bo cierpie na brak czasu, przeprowadzilam sie do Holandii ponad 3 miesiace temu i nie moge jakos sie ogarnac Ja tez zrezygnowalam z CG jak mi sie przypomni to olejuje wlosy ale bardzo sporadycznie wydaje mi sie ze to jednak wplywa na kolory blondu, pamietasz jak farbowalam na oliwe z olwiek od tamtej pory mialam dziwnie zielonkawe wlosy bardzo nierownomierny kolor dopiero chyba teraz sie tego pozbylam i zauwazylam ze tak szybko nie rudzieja i nie zolkna gdy nie olejuje. Jesli sie skusze to tylko same koncowki tam gdzie sa w kiepskim stanie. Jesli chodzi o silikony tez stwierdzilam ze moje wlosy je lubia i nie bede z nich rezygnowac, mysle ze odzywki silikonowe powroca do lask, postawie na lzejszy szampon. Zauwazylam ze moje wlosy sa jakies ciensze po tym eksperymencie cg, niby nie prostuje, tylko susze, a sa tak cieniutkie jak pajeczynka i strasznie sie placza, nie wiem co sie stalo ale narazie zaufam swojej intuicji i napewno bede czytala sklady



Jesli chodzi o ciemniejsze odcienie londy, mojej mamie farbowalam nr 15 ciemny blond jesli dobrze kojarze numerek, wyszedl bardzo czekoladowo ale o taki kolor nam chodzilo
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 08:02   #605
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

No właśnie moje włosy tez po CG mam wrażenie, że straciły objętość:/ Też są cienkie i jakoś bardziej zniszczone:/ Ja nigdy nie olejowałam ich często, raz na 2 tygodnie i dalej czasem i m zafunduję ten sposób odżywiania. Ale te wszystkie inne kosmetyki....NIE! Wróciłam do mojego stałego zestawu (tyle, że bez odżywki Pantene do loków bo jej nie ma. W zamian kupiłam lotion Marc Anthony). Żele od początku mnie wkurzały więc uwolniłam się od nich. Zobaczymy. U mnie każdy właśnie mówi, że mam jakieś takie krótkie te włosy, mało ich:/
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:00   #606
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja natomiast zamierzam walczyć z moimi pomarańczami
Trzeci rok od koloru czarnego, ale nie farbuję regularnie...
Więc 1. zdjęcie kilka miesięcy po farbowaniu Londą "Średni blond" 2 i 3 zdjęcie to dzień po farbowaniu mieszanką "średniego blondu" z "świetlanym blondem". Drugie zdjęcie robione przy oknie.
Szczerze, myślałam że wyjdzie dużo chłodniejszy, chociaż moje włosy nigdy chłodnego odcienia nie ujrzały mimo kilku prób. Następna operacja za miesiąc, ale juz samym "świetlanym blondem". Uda się?
Wg mnie uda sie.
Szkoda,ze wymieszalas teraz te dwie farby-sadze,ze 17 i 16 maja w sobie duzo rudosci-stad to zoltko-wiem dziewczynom wychodzilo jasniesniej (mysle o 17) ale popatrz na 6 strone tego watku i zobacz zdjecia 2 dziewczyn po 17.
Rowniez mysle o 18 choc jeszcze raz dam szanse 17tce-foty tez wkleje bo czemu nie.
Rob 18tka-17 na dzien dzisiejszy Ci odradzam.

Wczoraj ogladalam 38-taki bezowy blond-tez mnie ciekawi.
Zna ktos?
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 05:20   #607
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Rob 18tka-17 na dzien dzisiejszy Ci odradzam.
Aaaj! Pomyliło mi się, zrobiłam mieszankę 17 i 18. A przed tym farbowaniem też miałam 17 i chciałam żeby kolor nabrał trochę popieli.
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 08:41   #608
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Wg mnie uda sie.
Szkoda,ze wymieszalas teraz te dwie farby-sadze,ze 17 i 16 maja w sobie duzo rudosci-stad to zoltko-wiem dziewczynom wychodzilo jasniesniej (mysle o 17) ale popatrz na 6 strone tego watku i zobacz zdjecia 2 dziewczyn po 17.
Rowniez mysle o 18 choc jeszcze raz dam szanse 17tce-foty tez wkleje bo czemu nie.
Rob 18tka-17 na dzien dzisiejszy Ci odradzam.

Wczoraj ogladalam 38-taki bezowy blond-tez mnie ciekawi.
Zna ktos?
Ja robiłam 2 razy 38. Jest spoko ale zdecydowanie cieplejszy od 17 więc Tobie odradzam. Hmm moim zdaniem bardziej popielata dłuższy okres czasu jest 17.
18 jest na początku aż sino-szara ale z czasem wypłukuje się do bardzo ciepłego żółtego:/ Ja znów zrobiłam odrosty 17, która mi kiedyś tam jeszcze została. Trochę się bałam, że kolor się utlenił bo opakowanie było lekko dziurawe na szczęście jak zawsze jestem mega zadowolona

Moja 18 wyszła po jakimś czasie bardzo podobnie jak u koleżanki na górze. Taka niestety żółć, której nie znoszę. Już wolę mieć troszkę ciemniejsze ale naturalne i na dłużej.

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-08-02 o 08:42
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:41   #609
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Iwonsia01 powiedz.
Teraz tzn na poczatku wrzesnia zamierzam zrobic 17tka drugi raz wlosy-wszystkim wychodzi tak jasno a mi normalnie anka z zielonego wzgorza jak strzelil!
Powiedz-odrosty trzymac teraz 30 minut,a potem zmelaksowac na 10 reszte?
Czy jak?

A gdy po 17tce postanowie zrobic 18tke-to nalozyc na calosc i trzymac ile??? i ile melaksowac?
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:20   #610
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Iwonsia01 powiedz.
Teraz tzn na poczatku wrzesnia zamierzam zrobic 17tka drugi raz wlosy-wszystkim wychodzi tak jasno a mi normalnie anka z zielonego wzgorza jak strzelil!
Powiedz-odrosty trzymac teraz 30 minut,a potem zmelaksowac na 10 reszte?
Czy jak?

A gdy po 17tce postanowie zrobic 18tke-to nalozyc na calosc i trzymac ile??? i ile melaksowac?
Wiesz co nie wiem czy na Twoim miejscu robiłabym jeszcze raz tą farbą skoro mówisz, że wyszły Ci rude. Może po prostu Twoje włosy mają dużo czerwonego barwnika i tak Ci wyjdzie każdy kolor. Jeśli już chcesz to ja bym nałożyła na sam odrost na ok 30-40 min ( ja nie patrzę dokładnie na zegarek jak robię i za każdym razem jest taki sam kolor) Tyle, że ja zawsze robię tak, że jak nałożę farbę, kładę na to reklamówkę foliową ( w sumie dla ochrony tylko żeby nie uciapać ręcznika) i na to turban z ręcznika i tak sobie siedzę te 30-40 min. Może też kwestia u mnie tego worka na głowie? Może pod jego wpływem (tj ciepła) szybciej i ładniej mi się rozjaśniają). Możesz też tak spróbować. Ja bym na Twoim miejscu na resztę nałożyła na ok 5 min (na 5 min przed zmywaniem całej farby) albo nałożyła resztkę farby co Ci została (też te 3 min przez zmywaniem ostatecznym), dała trochę wody i malaksowała przez 3-5 min. Ja zawsze tak robię i działa ale włos włosowi nie równy niestety....

18 odradzam, chyba, że ktoś lubi żółte włosy. Na moich się nie sprawdziła i nie będę dalej się wypowiadać na jej temat:P

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-08-02 o 21:22
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 20:49   #611
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
No właśnie moje włosy tez po CG mam wrażenie, że straciły objętość:/ Też są cienkie i jakoś bardziej zniszczone:/ Ja nigdy nie olejowałam ich często, raz na 2 tygodnie i dalej czasem i m zafunduję ten sposób odżywiania. Ale te wszystkie inne kosmetyki....NIE! Wróciłam do mojego stałego zestawu (tyle, że bez odżywki Pantene do loków bo jej nie ma. W zamian kupiłam lotion Marc Anthony). Żele od początku mnie wkurzały więc uwolniłam się od nich. Zobaczymy. U mnie każdy właśnie mówi, że mam jakieś takie krótkie te włosy, mało ich:/
Moje tez sa bez objetosci zwlaszcza u nasady, jesli chodzi o zele to tylko lniany stosuje bo inne strasznie sklejaja mi wlosy i sa okropnie poplatane. Nie wiem moze sa zbyt suche. Jednak wole sobie zaufac i kupowac z glowa ale bez przesady, teraz czaje sie na szampon fructis 48h objetosc niby jest lekki, lubie fructisy ogolnie. I jak skoncza mi sie zapasy to poszukam jakiejs fajnej odzywki.

Ja tez nie polecam 18-stki
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 17:27   #612
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Chce zobaczyc czy 17tka przypadkiem za drugim razem nie wyjdzie jasniej.
Sadze,ze tak moze byc-bo kolorek bardzo sie wyplukal co bylo widac na tamtych zdjeciach.
Oczywiscie z szamponem do wlosow blond sie nie rozstaje.
Obecnie uwazam,ze wlosy wygladaja dosc naturalnie-gdzies tam w sloncu widac lekka pomarancz-ale na szczescie nie jest to kurczakowaty blond wiec jest oki.

Co do 18tki-kusi mnie bardzo-kto wie jakby wyszla na moich wlosach jesli 17 lapie mnie tak...
Jedno co jest pewne to 16 czyli naturalny blond wyszedlby mi na 101% rudo i po ta na pewno nie siegne.

18 wiec w zamyslach

Londa u mnie kosztuje 13.99-miesiac temu kupowalam o zlotowke taniej...
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 18:35   #613
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: farby "LONDA"

dziewczyny pomocy ! ! !
zafarbowałam włosy dziś Londą 18. Miałam jaśniutki blond ale miałam juz odrosty i tym razem postawiłam na tą Londe. Boże jedyny jeszcze po żadnej innej farbie nie miałam tego co teraz mam na glowie. Wyglada, jakby ktoś wylał mi stare pomyje na głowe. Mam jakiś sino-siwy średni blond na głowie, masakra po prostu. jejku powiedźcie mi, że to się jeszcze wypłucze i bede mieć normalny kolor włosów
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 09:49   #614
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy ! ! !
zafarbowałam włosy dziś Londą 18. Miałam jaśniutki blond ale miałam juz odrosty i tym razem postawiłam na tą Londe. Boże jedyny jeszcze po żadnej innej farbie nie miałam tego co teraz mam na glowie. Wyglada, jakby ktoś wylał mi stare pomyje na głowe. Mam jakiś sino-siwy średni blond na głowie, masakra po prostu. jejku powiedźcie mi, że to się jeszcze wypłucze i bede mieć normalny kolor włosów
Tym razem tez postawilas na londe-to robilas juz tym kolorem?
Z tego co czytam to 18 zawsze na poczatku lapie tak szarawo,a pozniej sie wyplukuje.
Ale jak robilas to wiesz-w tym watku dosc czesto dziewczyny pisaly ,ze tak lapie 18tka ale pozniej sie splukuje-pokaz zdjecia tych siwych wlosow
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:22   #615
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy ! ! !
zafarbowałam włosy dziś Londą 18. Miałam jaśniutki blond ale miałam juz odrosty i tym razem postawiłam na tą Londe. Boże jedyny jeszcze po żadnej innej farbie nie miałam tego co teraz mam na glowie. Wyglada, jakby ktoś wylał mi stare pomyje na głowe. Mam jakiś sino-siwy średni blond na głowie, masakra po prostu. jejku powiedźcie mi, że to się jeszcze wypłucze i bede mieć normalny kolor włosów
Nie panikuj jak byś poczytała wcześniej to ona zawsze tak wychodzi, tym bardziej, że miałaś bardzo jasne swoje włosy jak piszesz. Nie wiem jak intensywnie Ci to złapało, bo ja na odrost sam kładłam a tam gdzie mi przypadkiem farba znalazła to był właśnie ten siny szary. Jeśli kładłaś na te jasne na tyle samo czasu niż na odroście to mogło Ci mocniej złapać. Nie pozostaje Ci nic innego jak myć głowę codziennie aż poświata zniknie.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:29   #616
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

jak ja na ta swoja ruda 17tke poloze 18 to powinno byc git
Ale i tak zrobie raz jeszcze 17tka.

Bardziej jak szarosci boje sie rudosci....
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:03   #617
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: farby "LONDA"

miałyście racje. Po ok 5 myciach ta sina poświata się wypłukała. Wstawiam zdjęcie dziś robione po tej 18 (włosy jeszcze troche wilgotne)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5011.jpg (75,1 KB, 102 załadowań)
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 07:42   #618
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
jak ja na ta swoja ruda 17tke poloze 18 to powinno byc git
Ale i tak zrobie raz jeszcze 17tka.

Bardziej jak szarosci boje sie rudosci....
Ja bym się bardziej bała zielonych włosów w Twoim przypadku:/ Lepiej odczekaj aż ta 17 się dobrze zmyje, bo jak ona jest taka mega ciepła a na to położysz popiel różnie może być.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:32   #619
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ja bym się bardziej bała zielonych włosów w Twoim przypadku:/ Lepiej odczekaj aż ta 17 się dobrze zmyje, bo jak ona jest taka mega ciepła a na to położysz popiel różnie może być.

Bardziej od rudosci boje sie zielonosci!
Zdecydowanie tak!
Choc nigdy takich nie mialam ale gdzies tam chyba nade mna wisi syndrom ani z zielonego wzgorza...
Aleee-17tka jeszcze zrobie raz,a pozniej wyjezdzam wiec nie bede miala czasu na fryzjera ale jak wroce w pazdzierniku to robie atak na 18tke.

Tak sie troche zastanawiam-czemu nikt nigdy nie zrobi zlotej plukanki na ta szarosc???

Ja wiem ,ze ona sie splucze ale tak to z plukanka splukiwala by sie.
Przeciez jak nie chwyci to nie-a zmyc sie zmyje w calosci, a kolor na pewno bedzie bardziej wielotonowy.

Ajam89-ta szarosc bomba-wg mnie-szkoda,ze matowe zdjecie bo wloski niedosuszone ale wyszlo ladnie.
Moja sister robi sobie ciemna czekoladowa podstawe,a fryzjerka robi jej balejaz rozjasniaczem i czarna farba zeby uzyskac wlasnie taki siny kolor.
Jest ladnie i sadze,ze bedzie jeszcze ladniej.

Ja mam zimy typ urody wiec ja sie skusze
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 09:49   #620
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

Wczoraj chciałam się skusić na 18, bo chodziło o spopielenie żółci po palette,ale wzięłam garniera.

18 ma wodę 9%, tak?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:51   #621
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wczoraj chciałam się skusić na 18, bo chodziło o spopielenie żółci po palette,ale wzięłam garniera.

18 ma wodę 9%, tak?
ale żółć, z tego co wiem, lepiej ochładza się perłą a pomarańcz/rudość popielem

18 ma 9%
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:55   #622
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Od 16 sierpnia w kosmeteriach promocja na Londe (ta w czerwonych opakowaniach)-cena 9,99.
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 20:50   #623
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Mam problem.
Farbowalam dzis wlosy kolezance 17tka iiii
Zaczelam od tylu,a nastepnie zrobilam prawa strone,a pozniej lewa.
I ta lewa nie chwycila-po zmyciu widac przejscie od odrostu do reszty i co teraz???
Jutro powtorzyc ta lewa strone czy nalozyc na calosc?
Od nalozenia farby trzymalysmy 30min,a pozniej melax na 5 min.
Glupio wyszlo.
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:42   #624
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ale żółć, z tego co wiem, lepiej ochładza się perłą a pomarańcz/rudość popielem

18 ma 9%
czyli perła to fiolet, popiel to niebieski? w takim razie sama już nie wiem (choć wszystkie wychodzą ciepło na moich włosach), bo dałam na to niebieski szampon na pół godziny (nie płukankę) i mam srebrne włosy, a miałam żóltawe, nie kurczaka, ale takie słoneczne. czyli niebieski mi pasuje, nie fiolet
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 14:51   #625
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
czyli perła to fiolet, popiel to niebieski? w takim razie sama już nie wiem (choć wszystkie wychodzą ciepło na moich włosach), bo dałam na to niebieski szampon na pół godziny (nie płukankę) i mam srebrne włosy, a miałam żóltawe, nie kurczaka, ale takie słoneczne. czyli niebieski mi pasuje, nie fiolet
tak, popiel to niebieski

Bunny tutaj wszystko ładnie wyjaśniła, może Ci się przyda
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...zjerstwie.html
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 15:16   #626
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak, popiel to niebieski

Bunny tutaj wszystko ładnie wyjaśniła, może Ci się przyda
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...zjerstwie.html
dziękuję pieknie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 17:58   #627
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Mam problem.
Farbowalam dzis wlosy kolezance 17tka iiii
Zaczelam od tylu,a nastepnie zrobilam prawa strone,a pozniej lewa.
I ta lewa nie chwycila-po zmyciu widac przejscie od odrostu do reszty i co teraz???
Jutro powtorzyc ta lewa strone czy nalozyc na calosc?
Od nalozenia farby trzymalysmy 30min,a pozniej melax na 5 min.
Glupio wyszlo.
O ludzie... no bo kto zaczyna nakładanie farby od tyłu? nie wiem, czy to się teraz da wyrównać. A prawa strona jest ok? to może spróbuj tylko na lewą nałożyć, ale tak tylko gdybam, bo ani takiego przypadku nie miałam, ani Londy jeszcze nie używałam. I na drugi raz zaczynaj od przodu
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:16   #628
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
O ludzie... no bo kto zaczyna nakładanie farby od tyłu?
o kurcze, ja zawsze zaczynam od tyłu, przy szyi ale robię to szybko
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:26   #629
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o kurcze, ja zawsze zaczynam od tyłu, przy szyi ale robię to szybko
Farbując na blond?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:28   #630
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: farby "LONDA"

tak
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.