Efekty olejowania paznokci - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 16:19   #3091
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez majaawuu Pokaż wiadomość
Dziewczeta doradzcie prosze, ktory ksztalt prezentuje sie lepiej na moich paznokciach?
W grudniu wstawialam efekty, olejuje od pazdziernika

A co bo bialego nalotu po zmywaczu Isany mam to samo, pojawia sie od razu, myje rece po zmywaniu i wszystko jest ok
Pierwszy tylko bardziej zaokrąglony
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 17:46   #3092
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny, a czy zabiegi parafinowe dłoni są polecane przy olejowaniu paznokci?
bo mam parafiniarkę i uwielbiam sobie robić parafinowanie rąk, powinnam to robić rzadziej? bo parafina niby zapycha? czy nie zaszkodzi?
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 17:54   #3093
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Aż tak złych nie widziałam! :P No nie wiem...

Hahaha! No w sumie :P ale tłuste, lejące się i w nazwie "oliwka do paznokci", więc myślałam, że może jednak :P
Niestety w sklepach jest całą masa najróżniejszych oliwek, których głównym składnikiem jest olej mineralny czyli parafina Niestety sama z siebie na zadziała odżywczo, czy nawilżająco, jedynie zostawia na skórze/włosach film, który zapobiega utracie wilgoci. Ja teoretycznie staram się sprawdzać składy kosmetyków przed zakupem, ale i tak się czasem natnę
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:16   #3094
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Niestety w sklepach jest całą masa najróżniejszych oliwek, których głównym składnikiem jest olej mineralny czyli parafina Niestety sama z siebie na zadziała odżywczo, czy nawilżająco, jedynie zostawia na skórze/włosach film, który zapobiega utracie wilgoci. Ja teoretycznie staram się sprawdzać składy kosmetyków przed zakupem, ale i tak się czasem natnę
Oblałam sobie i chłopakowi całe dłonie i stópki i nie ma
mam jeszcze eliksir z marionu i patrzę, że tam też parafina, tyle że z olejkami, więc może nie taka zła? Czy może znów mam się cała oblać?
Paraffinum Liquidum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Silica, Polysorbate 80 (And) Cetyl Acetate (And) Stearyl Acetate (And) Oleyl Acetate (And) Acetylated Lanolin Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Myristate (And) Glycine Soja Oil (And) Carthamus Tinctorius Oil (And) Linoleic Acid (And) Tocopheryl Acetate (And) Retinyl Palmitate, Argania Spinosa Kernel Oil, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate.
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:30   #3095
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Oblałam sobie i chłopakowi całe dłonie i stópki i nie ma
mam jeszcze eliksir z marionu i patrzę, że tam też parafina, tyle że z olejkami, więc może nie taka zła? Czy może znów mam się cała oblać?
Paraffinum Liquidum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Silica, Polysorbate 80 (And) Cetyl Acetate (And) Stearyl Acetate (And) Oleyl Acetate (And) Acetylated Lanolin Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Myristate (And) Glycine Soja Oil (And) Carthamus Tinctorius Oil (And) Linoleic Acid (And) Tocopheryl Acetate (And) Retinyl Palmitate, Argania Spinosa Kernel Oil, C10-30 Cholesterol/Lanosterol Esters, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate.
Na czerwono zaznaczyłam Ci wartościowe składniki. Parafina na pierwszym miejscu w składzie, więc jest jej najwięcej, trudno powiedzieć jakie będzie stężenie pozostałych składników. Tragedii nie ma, możesz używać, ale pewnie eliksir nie będzie miał tak dobrego działania jak naturalne oleje i preparaty na nich oparte.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:31   #3096
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

spiłowałam na zaokrąglone kwadraty lepiej się w nich czuje jakoś naturalniej
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 18:51   #3097
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja niestety musiałam dzis obciąć swoje pazurki bo 2sie złamały ale i tak mija juz miesiąc a efekty wg mnie sa super! wydłużyła sie płytka,paznokcie wznocnily i lakier trzyma sie dłużej teraz zapuszczam od nowa. Kupiłam farbki akrylowe i bede malować niedługo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 20:15   #3098
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

cześc Dziewczynki rozpisałyście się niesamowicie jutro wkleje moje pazurki po 5 miesiącach olejowania. Dużego przyrostu nie ma, ale za to rozprawiłam się z rozdwajaniem i lamaniem paznokcie
teraz trochę off topu- jakiego wysuszacza używacie? zastanawiam się między sally hansen insta dri a seche vite.. który polecacie?
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:16   #3099
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
cześc Dziewczynki rozpisałyście się niesamowicie jutro wkleje moje pazurki po 5 miesiącach olejowania. Dużego przyrostu nie ma, ale za to rozprawiłam się z rozdwajaniem i lamaniem paznokcie
teraz trochę off topu- jakiego wysuszacza używacie? zastanawiam się między sally hansen insta dri a seche vite.. który polecacie?
ja używam essie good to go i jest o tyle lepszy od tych dwóch, o których wspominasz, że według mnie duuużo wolniej "glucieje". A wysycha ekspresowo
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:28   #3100
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez [B
zetuzetia[/B];44664540]ja używam essie good to go i jest o tyle lepszy od tych dwóch, o których wspominasz, że według mnie duuużo wolniej "glucieje". A wysycha ekspresowo
Właśnie lukam go na allegro, ale znaleźć nie potrafie.. ;p
Kupiłam dzisiaj z Missy (PHARMA) wysuszacz w sprayu, ale psikacz przecieka ;/ ogólnie nie za dobry jest-mija już godzina od pomalowania paznokci a wgniecenią dalej się robią ;/

Edytowane przez Kiwaczka
Czas edycji: 2014-01-17 o 20:41
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:58   #3101
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
cześc Dziewczynki rozpisałyście się niesamowicie jutro wkleje moje pazurki po 5 miesiącach olejowania. Dużego przyrostu nie ma, ale za to rozprawiłam się z rozdwajaniem i lamaniem paznokcie
teraz trochę off topu- jakiego wysuszacza używacie? zastanawiam się między sally hansen insta dri a seche vite.. który polecacie?
Używam Poshe i to mój faworyt, ładnie nabłyszcza, szybko wysusza i utwardza, przy końcówce opakowania trochę gęstnieje, ale po potraktowaniu rozcięczalnikiem do lakierów dalej daje radę. Używałam też SH Insta dry i Orly Sec'n dry. Insta dry u mnie plasuje się na drugim miejscu, szybko wysusza, daje świetny połysk, tylko po zużyciu mniej więcej 2/3 opakowania dość mocno gęstnieje, Orlu niby też jest ok, ale jest trudno dostępny i daje najmniejszy połysk z tej trójki.

Mam jeszcze inglot w kropelkach, ale zupełnie się u mnie nie sprawdza.

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2014-01-17 o 21:00
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 21:04   #3102
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Na czerwono zaznaczyłam Ci wartościowe składniki. Parafina na pierwszym miejscu w składzie, więc jest jej najwięcej, trudno powiedzieć jakie będzie stężenie pozostałych składników. Tragedii nie ma, możesz używać, ale pewnie eliksir nie będzie miał tak dobrego działania jak naturalne oleje i preparaty na nich oparte.
Dzięki Teraz to co chwila czymś marzę pazury, więc myślę, że jak będę czasami też tym to nie zaszkodzi, jeśli to będzie właśnie opcja jedna z wielu

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
cześc Dziewczynki rozpisałyście się niesamowicie jutro wkleje moje pazurki po 5 miesiącach olejowania. Dużego przyrostu nie ma, ale za to rozprawiłam się z rozdwajaniem i lamaniem paznokcie
teraz trochę off topu- jakiego wysuszacza używacie? zastanawiam się między sally hansen insta dri a seche vite.. który polecacie?
Ja od kilku dni mam Seche Vite :P i jestem w szoku!! Nie wiedziałam, że to jest możliwe, żeby paznokcie tak ekspresowo wysychały. Wcześniej też miałam jakieś psikacze, ale raczej niewiele to dawało.
Super sprawa, bo jak niektóre lakiery słabo kryją to można pomalować 3 warstwy a i tak szybko wyschnie Kupiłam na merlinie, bo akurat najtaniej 19,90. Z tym, że dziwne opakowanie tak jakby śmierdzące podróbką, ale działa dobrze póki co, więc w sumie co za różnica :P Tu na blogu znalazłam takie samo http://herself-and-i.blogspot.com/20...ascie-mae.html

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja używam essie good to go i jest o tyle lepszy od tych dwóch, o których wspominasz, że według mnie duuużo wolniej "glucieje". A wysycha ekspresowo
Trochę offtop, ale widzę, że stosujesz joanna rzepa. Czyżby tę kurację wzmacniającą? Bo się nad nią zastanawiam, z tym że ma alkohol w składzie i nie wiem czy nie spotęguje łupieżu/suchej skóry głowy...

Edytowane przez Ms_E
Czas edycji: 2014-01-17 o 21:00
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:09   #3103
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Trochę offtop, ale widzę, że stosujesz joanna rzepa. Czyżby tę kurację wzmacniającą? Bo się nad nią zastanawiam, z tym że ma alkohol w składzie i nie wiem czy nie spotęguje łupieżu/suchej skóry głowy...
Tak, kurację, tę w buteleczce z wygodnym aplikatorem
Chwytam się wszystkiego, bo włosy zaczęły mi nagle tak bardzo wypadać, że płakać mi się chciało przy każdym myciu głowy. Stosuję ją dopiero od kilku dni, ale na razie nie zauważyłam niczego niepokojącego, skóra nie reaguje w żaden zły sposób
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:14   #3104
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tak, kurację, tę w buteleczce z wygodnym aplikatorem
Chwytam się wszystkiego, bo włosy zaczęły mi nagle tak bardzo wypadać, że płakać mi się chciało przy każdym myciu głowy. Stosuję ją dopiero od kilku dni, ale na razie nie zauważyłam niczego niepokojącego, skóra nie reaguje w żaden zły sposób
Ja głównie kupiłam właśnie przez ten aplikator i tak sobie na razie stoi, a ja myślę czy używać czy nie :P I mam jeszcze dylemat, bo napisane żeby po każdym myciu, a nie codziennie. Ja myję włosy, co dwa dni, więc nie mogę codziennie? Jak już coś robić to na całego
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:15   #3105
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Może spróbuj w jakiś dzień, kiedy nie musisz się pokazywać ludziom użyć go na nieumyte włosy i sprawdź, jak się zachowa?:P


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:21   #3106
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Może spróbuj w jakiś dzień, kiedy nie musisz się pokazywać ludziom użyć go na nieumyte włosy i sprawdź, jak się zachowa?:P


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
good idea

Wracając do tematu... czy któraś z was używa olejek z drzewa herbacianego, czytałam, że to on najbardziej działa na wydłużenie płytki. Ma któraś z Was porównanie?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:28   #3107
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja używam essie good to go i jest o tyle lepszy od tych dwóch, o których wspominasz, że według mnie duuużo wolniej "glucieje". A wysycha ekspresowo
Również polecam essie goog to go. Mam porównanie z sally hansen insta dri i essie wygrywa. Czas schnięcia podobny ale sally hansen szybciej glucieje i ogromny plus dla essie za to że niweluje bąblowanie lakieru.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:32   #3108
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Może spróbuj w jakiś dzień, kiedy nie musisz się pokazywać ludziom użyć go na nieumyte włosy i sprawdź, jak się zachowa?:P


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Nie miałam pojęcia o takiej aplikacji, już przepadłam na wizażu Dzięki
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:39   #3109
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Nie miałam pojęcia o takiej aplikacji, już przepadłam na wizażu Dzięki

Cała przyjemność po mojej stronie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 21:59   #3110
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
good idea

Wracając do tematu... czy któraś z was używa olejek z drzewa herbacianego, czytałam, że to on najbardziej działa na wydłużenie płytki. Ma któraś z Was porównanie?

Ja mam go w swojej mieszance, ale nie wiem czy to on na przyrost wpływa, czy coś innego :p
Zrobię nową mieszankę z większą ilością herbacianego i dam znać.
Zawsze możesz kupić i sama spróbować, bo nie jest drogi, ja zapłaciłam za niego jakieś 6 zł za 10 ml.


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:01   #3111
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
good idea

Wracając do tematu... czy któraś z was używa olejek z drzewa herbacianego, czytałam, że to on najbardziej działa na wydłużenie płytki. Ma któraś z Was porównanie?
Olejkuje ponad dwa miesiace paznokcie mieszanka olejkow z tym wlasnie o ktory pytasz i rzeczywiście paznokcie rosną jak oszalale, teraz mialam przerwe dwutygodniowa,powrocilam do olejowania i w ciagu 3 dni podrosly mi paznokcie tak mocno ze nadają sie do obciecia, a nie jak wczesniej do lekkiego spilowania, wczesniej uzywalam tych samych olejkow oprocz olejku z drzewa herbacianego i pichtowego, a nie bylo takich efektów, wiec na moje paznokcie działa wydluzajaco ;-)
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:02   #3112
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeśli faktycznie działa lepiej rzucam wszystko i tylko tego będę używać, ale jeśli nie to mam narazie świeżo zakupioną alterrę (ona tak pięknie pachnie...)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Olejkuje ponad dwa miesiace paznokcie mieszanka olejkow z tym wlasnie o ktory pytasz i rzeczywiście paznokcie rosną jak oszalale, teraz mialam przerwe dwutygodniowa,powrocilam do olejowania i w ciagu 3 dni podrosly mi paznokcie tak mocno ze nadają sie do obciecia, a nie jak wczesniej do lekkiego spilowania, wczesniej uzywalam tych samych olejkow oprocz olejku z drzewa herbacianego i pichtowego, a nie bylo takich efektów, wiec na moje paznokcie działa wydluzajaco ;-)
Aaaaa! Chyba jednak kierunek apteka


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:07   #3113
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Oooo, też muszę spróbować tego herbacianego. Do kupienia w aptece?

Na razie stosuję Alterrę, dokupiłam ostatnio niebieskie rybki i robię mix, a dziś jeszcze Regenerum, także pielęgnacja pełną parą. Najbardziej czekam na przyrost i koniec rozdwajania.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:10   #3114
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejek ma mocny zapach, na mnie dziala drazniaco, ale w zestawieniu z innymi olejkami jego zapach jest do zniesienia i dosyc szybko sie ulatnia. Zupelnie przez przypadek go kupilam, ale wydluzenie paznokcia widac mocno, nawet byly tygodnie ze dwa razy obcinalam paznokcie, kiedys to bylo moze raz na dwa tygodnie. I na to ze olejek dziala wydluzajaco wpadlam zupelnie niedawno, a teraz tylko sie utwierdzilam, nie znalam go z tej strony :p
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:17   #3115
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejek z drzewa herbacianego ma przede wszystkim właściwości antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne, dlatego jest polecany przy onycholizie, bo zapobiega wszelkiego rodzaju infekcjom. Nie wiem, czy sam może znacząco wpłynąć na stan paznokci, ale na pewno jego działanie jest pożądane. Zawsze możesz dodawać kilka kropel do porcja alterry Ja w swojej mieszance też go używam i faktycznie paznokcie rosną bardzo szybko, ale nie wiem, czy to tylko jego wpływ
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:17   #3116
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja dzisiaj kilka razy użyłam oleju śliwkowego. jak ślicznie pachnie marcepanem
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:18   #3117
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Olejek do dostania w aptece lub w sklepie zielarskim. Mam ten Melaleuca. A przy okazji, wasze przyrosty tez sa takie delikatne? Moj widac dokladnie, gdzie kiedys się konczyl, a nowa część czyli przyrost, ma bardzo jasny odcień. Tak ma byc? Czy on kiedyś sie wzmocni,?
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:46   #3118
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez creativve Pokaż wiadomość
Olejek do dostania w aptece lub w sklepie zielarskim. Mam ten Melaleuca. A przy okazji, wasze przyrosty tez sa takie delikatne? Moj widac dokladnie, gdzie kiedys się konczyl, a nowa część czyli przyrost, ma bardzo jasny odcień. Tak ma byc? Czy on kiedyś sie wzmocni,?

Kiedyś sie wzmocni mi na kilku pazurkach sie troszkę cofnął (dziwnie wyglądał jak był już taki duży i delikatny, jakby skóra naciągnięta) a na tych co został to pózniej dość mocno stwardniał i teraz nabiera ładnych kolorów i grubości


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:53   #3119
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Myślicie że mogę dodać do mieszanki olejek pichtowy? Zjadam kilka kropel na łyżeczce gdy jestem chora :p i tak myślę czy jest sens go dodawać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 04:57   #3120
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Niech się znawczynie wypowiedzą, bo ja to zielona.

Ale dziewczyny, po prostu muszę - ALE TWARDZIELE! Dziś kurde piłowałam rano i są tak twarde, że szok!
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.