Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 16:27   #961
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Isi, to jest zupełnie coś innego, Bepanthenol jest tłustą maścią, a Monistat silikonowym (jeśli dobrze pamiętam) żelem
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:22   #962
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Merci bedę szukać dalej
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:42   #963
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Nie znam za dobrze swojej skóry, ale wszystkie filtry Iwostinu mnie zapychają... Jaki filtr dostępny na sklepowych półkach będzie najmniej komedogenny? Potrzebuję szybko coś kupić, bo wyjeżdżam na cały sierpień do jeszcze większych upałów niż w Polsce.
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:48   #964
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

co kto nie doradzi to i tak nie masz pewnosci ze nie zapcha. mnie np odpowiadaja filtry biodermy. iwostin tez mnie zapchal. mozesz pozbierac w aptekach rozne probki i zabrac ze soba. ja dalej szukam idealu milego wyjazdu
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:06   #965
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Is - ja szukalam odpowiednika na polskim rynku - niestety musialam sciagnac go z US - Monistat jest w Walmart, Walgreens, Drugstore -

http://www.drugstore.com/products/pr...param=sespider
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 09:04   #966
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

A czy ktoś używał może tego primera: http://www.eyeslipsface.com/products.asp?dept_id=2057
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:59   #967
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Obecnie pod makijaż stosuję Dax Cosmetics Express Illuminator, sprawdza się idealnie, błyskawicznie sie wchłania, nic nie warzy się, jak dla mnie super
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 22:27   #968
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Witam, nie wiem czy jeśli zadam tu to pytanie to będzie dobrze Podczytuję już Was jakiś czas i zastanawia mnie, czy jeśli zamówię jakiś zestaw kosmetyków np. z BU, mazidla, czy zrób sobie krem, to tam będą już wszystkie produkty gotowe do wymieszania? Czy zamawiając z Bu dostanę jakieś pojemniki, pałeczki i inne potrzebne rzeczy do ich zrobienia. Czy wszystko trzeba oddzielnie kupić? No i czy receptura danego kosmetyku może nie wyjść? Gł. chodzi mi o biochemię Urody wybaczcie jeśli pytanie jest śmieszne lub umieszczone nie w tym wątku. Ale nie sposób dojść do tego wszystkiego w kilka dni, tym bardziej że się na tym nie znam. Dziękuję za odpowiedź.
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 07:13   #969
Yazan
Raczkowanie
 
Avatar Yazan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Podbijam
Zakupiłam miesiąc temu, nieświadoma, że zainteresuję się minerałami. Chcę kupić podkład EDM i zastanawiam się, czy muszę też szukać primera mineralowego, czy mogę używać tego, który już mam. Dodam tylko, że gdy ostatnio nałożyłam Gosh'a na filtr (przed nałożeniem fluidu Revlon'a), to ten ostatni zrolował się doszczętnie i miałam na twarzy białe smugi. Może powinnam zmienić kolejność? Tzn najpierw Gosh a potem filtr?
Yazan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:40   #970
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy jeśli zadam tu to pytanie to będzie dobrze Podczytuję już Was jakiś czas i zastanawia mnie, czy jeśli zamówię jakiś zestaw kosmetyków np. z BU, mazidla, czy zrób sobie krem, to tam będą już wszystkie produkty gotowe do wymieszania? Czy zamawiając z Bu dostanę jakieś pojemniki, pałeczki i inne potrzebne rzeczy do ich zrobienia. Czy wszystko trzeba oddzielnie kupić? No i czy receptura danego kosmetyku może nie wyjść? Gł. chodzi mi o biochemię Urody wybaczcie jeśli pytanie jest śmieszne lub umieszczone nie w tym wątku. Ale nie sposób dojść do tego wszystkiego w kilka dni, tym bardziej że się na tym nie znam. Dziękuję za odpowiedź.
Jeśli chodzi o BU to dostaniesz wszystko co jest Ci potrzebne do wykonania kosmetyku (pojemniki i pełeczki również).
Natomiast jeśli chodzi o to, czy wszystko wychodzi, to najczęściej dziewczyny piszą o problemie z krem z retinolem.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 16:23   #971
aluzja
Rozeznanie
 
Avatar aluzja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 965
GG do aluzja
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o BU to dostaniesz wszystko co jest Ci potrzebne do wykonania kosmetyku (pojemniki i pełeczki również).
Natomiast jeśli chodzi o to, czy wszystko wychodzi, to najczęściej dziewczyny piszą o problemie z krem z retinolem.
Dziękuję
Chyba skuszę się na niektóre składniki z Biochemii Urody(kwas hialuronowy, olejek, hydrolat i chyba puder bambusowy z jedwabiem) Dziś zamówiłam próbki podkladów, róże i korektor z minerałów EDM na allegro. Myślę jeszcze nad humektanem Myślicie, że to zadziała na początek pod minerały?

Powiedźcie mi jeszcze, czym się różni żel hialuronowy od kwasu hialuronowego? To jest to samo? Co jest bezpieczniejsze na sam początek? Czy te pojemniczki z Biochemii Urody są do wykorzystania jednorazowego, czy wielokrotnego? Wybaczcie takie pytania ale ja dopiero zaczynam

I jeszcze jedno, HA z Biochemii Urody to jest kwas hialuronowy?
__________________
e-mail: jg89@o2.pl

Lonely ATGCATG would like to pair up with congenial TACGTAC.

Edytowane przez aluzja
Czas edycji: 2010-08-25 o 18:56
aluzja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 21:16   #972
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Powiedźcie mi jeszcze, czym się różni żel hialuronowy od kwasu hialuronowego? To jest to samo? Co jest bezpieczniejsze na sam początek? Czy te pojemniczki z Biochemii Urody są do wykorzystania jednorazowego, czy wielokrotnego? Wybaczcie takie pytania ale ja dopiero zaczynam

I jeszcze jedno, HA z Biochemii Urody to jest kwas hialuronowy?
Kwas i żel hialuronowy to to samo W BU przynajmniej podają obie nazwy jako synonimy. HA to skrót od kwasu hialuronowego
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:20   #973
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny a co z emu? uzywacie jako baze? bo ja ostatnio tylko emu i mimo ze to olej, to sluzy mojej cerze.
wczesniej uzywalam masla jojoba ale zapychalo mnie.
pokladam duze nadzieje w multi-frucie z Lure, a jak nie podpasuje to chyba zostane przy emu, to jedno z niewielu co mi nie szkodzi a goi i koi
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:06   #974
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez aluzja Pokaż wiadomość
Powiedźcie mi jeszcze, czym się różni żel hialuronowy od kwasu hialuronowego? To jest to samo? Co jest bezpieczniejsze na sam początek? Czy te pojemniczki z Biochemii Urody są do wykorzystania jednorazowego, czy wielokrotnego? Wybaczcie takie pytania ale ja dopiero zaczynam

I jeszcze jedno, HA z Biochemii Urody to jest kwas hialuronowy?
Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Kwas i żel hialuronowy to to samo W BU przynajmniej podają obie nazwy jako synonimy. HA to skrót od kwasu hialuronowego


HA= Hyaluronic Acid


Kupiłam w tamtym tyg buteleczkę żelu 1% (nie z BU), dziś użyłam pierwszy raz dopiero, po peelingu. Początkowo twarz spijała żel, ale po ok 5 minutach czułam suchą i ściągniętą twarz, więc "walnęłam" na nią jeszcze krem. Widocznie sam żel jest nie wystarczający Mam cerę mieszaną, skłonną do przesuszeń (policzki mam zawsze suche) i naczynkową.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:17   #975
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Si, sam zel HA nie wystarcza - mieszaj z kremem
To tak jak z piciem wody - sama woda nic nie da, przeleci i nie nawodni organizmu, dlatego trzeba dodawac cos "na strawienie" (lyzeczke cukru, sok z cytryny\inny, tabletke musujaca), cokolwiek co sprawi, ze uklad pokarmowy zatrzyma wode chwile dluzej, dzieki czemu wieksza jej czesc sie wchlonie niz jak wlejemy ja w siebie solo.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 00:46   #976
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Jak ładnie wytłumaczone
A jeśli będę najpierw nakładać żel, a później (po ok 5 minutach) krem, to zadziała tak samo, czy lepiej zmieszać na dłoni z kremem i kłaść na twarz równocześnie? Chyba tak szybko ta woda nie ucieknie? Tak byłoby mi wygodniej, ale jeśli mniej zadziała, to się pofatyguję i będę mieszać.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 07:18   #977
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Polecicie mi jakiś krem nawilżający pod minerały który nie zawiera BUTYLENE GLYCOL?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:08   #978
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś krem nawilżający pod minerały który nie zawiera BUTYLENE GLYCOL?
A Emu oil? ja go bardzo lubie

Capuccino chyba najlepiej mieszac hialuron z kremikiem czy czym chcesz i tak nakladac, daje lepsze efekty iz osobno, przynajmniej u mnie skora byla miekksza

ale z woda to nie wiedzialam ze trzeba cos na strawienie dodac. a np woda z cyryna? na pewno lepiej smakuje
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 08:12   #979
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

ja pod makijaz daje tylko serum lemon z BU. w ogole odstawilam filtry a nie wiem dlaczego bo makijaz na filtrze i tak dobrze sie trzymal... dzis naloze filtr!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:37   #980
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

"Na strawienie" to takie moje tlumaczenie na chlopski rozum
Chodzi o to zeby uzupelniac elektrolity. Sama woda, nawet mineralna, uzdatniania solami mineralnymi na dluzsza mete nie pomoze. Dodac mozna cokolwiek - troche miodu, sok owocowy, itp. Nie trzeba oczywiscie pic wylacznie takiej mieszanki ale w tych morderczych tegorocznych upalach warto miedzy kolejnymi szklankami czystej wody, wypic tez cos bardziej konkretnego, chocby taka "faszerowana" wode czy kompot niz zalewac sie wylacznie sama woda. Nawet samemu sobie mozna takie pseudo izotoniczne napoje stworzyc dodajac sok owocowy, troche cukru, troche soli.
Ja sama po sobie widze, ze jak pije sama mineralke to jeszcze bardziej chce mi sie pic, czyli jest ten sygnal, ze organizm juz sie odwodnil. Zdecydowanie lepiej mnie trzyma szklanka wypitego wapna musujacego czy zjedzony kawalek arbuza niz sama woda.

Capuccino lepiej mieszac Pamietam, ze na poczatku tez nakladalam osobno i jednak po tygodniu, czy dwoch bodajze skora sie odwodnila, myslalam, ze ten caly HA to jakas lipa ale jak zaczelam mieszac to bylo lepiej. Jednak na dluzsza mete HA sie u mnie nie sprawdzal i postawilam jednak na bardziej tresciwe kremy. Coz, starosc...

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-08-26 o 09:38
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:02   #981
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ok, to będę mieszać . Ja też nie będę używać go stale, tylko jak mi się wspomni W sumie kupiłam go do maseczek, ponoć mają tak szybko nie zasychać, kiedy doda się do nich parę "kropel" żelu.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:59   #982
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

mnie tez suszylo po samej wodzie i sie dziwilam.. a kompocik pyszny mniam

dodawalam do maseczek i rzeczywiscie wolniej sasychaly ale i tak zasychaly. najlepiej w kapieli nakladac maseczki, wtedy nie zastygna
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 14:03   #983
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Po wyprobowaniu miliona kombinacji dochodze do wniosku, ze na chwile obecna najbardziej odpowiada mi mieszanka hydrolatu z zelem hialuronowym, a na to puder bambusowy z BU. Zazwyczaj makijaz trzyma sie calkiem ladnie przez ok 8 godzin, pozniej musze dokonac malych poprawek. Nie wiem natomiast od czego zalezy to, ze raz na dziesiec razy zaczynam sie blyszczec juz wczesniej, pomimo, ze baza niczym sie nie rozni od tych z innych dni???
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 15:47   #984
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Moze ma to zwiazek z okresem?Moze akurat wypada w jakims konkretnym momencie cyklu?
Ja chocbym cuda wyprawiala to najlepsza cere mam zawsze tylko w okresie w tydzien po miesiaczce - pory zwezone, cera wyranie gladsza, uspokojona. Moge dziwy wyczyniac (albo nic nie robic) ale nie dam rady utrzymac takiego stanu na okraglo, moge tez miec sajgon na twarzy utworzony wczesniej ale jak przypadnie akurat ten konkretny drugi tydzien wszystko samo z siebie sie uspokaja, chociaz tyle mojego Kosmetyki tez sie inaczej zachowuja, zaczynam widziec sens w systemie "2 rozne zestawy kosmetykow na rozne fazy cyklu" - slyszalam o tym kiedys i wydawalo mi sie to fanaberia, a teraz dostrzegam w tym sens. Niemniej czynic prob dopasowania 2 odmiennych zestawow nie bede, moze samo wyjdzie albo poprostu bede intuicyjnie siegac po to, co w danym momencie wyda sie najodpowiedniejsze
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:28   #985
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

No wlasnie!!!
Tez mi sie wydaje, ze dzien cyklu ma spore znaczenie, a dwie rozne bazy moga byc fajnym rozwiazaniem. Aczkolwiek zakladam, ze musialabym stoczyc niezla bitwe z poszczegolnymi produktami, coby wynalezc te DWIE idealne. Trza bedzie probowac, zatem- DO DZIELA!!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:35   #986
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja dopiero zaczęłam przygodę z minerałami, od jakichś czterech dni używam Intensive EM.
Może mi się wydaje, ale mam mniej grudek na polikach i tak jakby gładszą cerę

co do sameo efekty jaki daje podkład...
Nie wiem, czy robię źle, czy nie, ale po godzinie się świecę
I kładłam minerałki na 3 sposoby cienkimi warstwami:
1. Na suchą skórę- błysk po h.
2. na twarz spryskaną termalną wodą avene- wieczorem miałam grudki a po h błysk.
3. na twarz delikatnie posmarowaną Hippem- też błysk po h.

Dziewczyny, co robię nie tak? Wiem, że mam i tak czy siek problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, ale intensive miał ją troszkę zmatowić na jakiś czas

Kupiłam ostatnio Niebiałkową frakcję sojową, o której czytałam w tym wątku, mam nadzieję, że mi pomoże
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:40   #987
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczęłam przygodę z minerałami, od jakichś czterech dni używam Intensive EM.
Może mi się wydaje, ale mam mniej grudek na polikach i tak jakby gładszą cerę

co do sameo efekty jaki daje podkład...
Nie wiem, czy robię źle, czy nie, ale po godzinie się świecę
I kładłam minerałki na 3 sposoby cienkimi warstwami:
1. Na suchą skórę- błysk po h.
2. na twarz spryskaną termalną wodą avene- wieczorem miałam grudki a po h błysk.
3. na twarz delikatnie posmarowaną Hippem- też błysk po h.

Dziewczyny, co robię nie tak? Wiem, że mam i tak czy siek problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, ale intensive miał ją troszkę zmatowić na jakiś czas

Kupiłam ostatnio Niebiałkową frakcję sojową, o której czytałam w tym wątku, mam nadzieję, że mi pomoże
proponuje stosowanie primera i/lub finishera przedluzaja mat i trwalosc makijazu.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:40   #988
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mia694, nawilżaj cerę. To bardzo ważne przy używaniu minerałów.
I pytanie, jakiego primera używasz?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:44   #989
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Mia694, nawilżaj cerę. To bardzo ważne przy używaniu minerałów.
I pytanie, jakiego primera używasz?
Mam problem z przetłuszczaniem się cery, nawilżanie więc pomoże?
Jestem zielona w tym temacie, nie wiem co to primer
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 07:49   #990
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Tak, nawilżanie to podstawa pielegnacji kazdej cery.
Lektura do poczytania o primerach dla poczatkujących: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387248
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.