Tipsy-Kielce??? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 22:05   #241
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Z tego co wiem to pazury zrobione w real'u odpadają po 1-2 tygodniach, ale czego mozna sie spodziewac po tipsach robionych w "salonie" za 55zł?? Przeciez to oczywiste ze na czyms muszą oszczędzać..w tym przypadku zapewne na produktach do paznokci.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 08:56   #242
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pawełeczek dość dziwne uzasadnienie swojej opinii podałeś... Akurat cena 55 zł, za uzupełnienie - jest standardową dla wszystkich kieleckich salonów, które zajmują się zakładaniem tipsów. Osobiści również jestem ciekawa, jak faktycznie wygląda stan "realowych" paznokci, więc czekam na opinię osoby, która przeżyła zakładanie tipsów w tym salonie
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 09:26   #243
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Tipsy-Kielce???

A moja kolezanka już od ponad roku nosi tipsy tam założone, regularnie je tam uzupełnia i są naprawdę śliczne. Poza tym Pani, ktora je ozdabia robi to superperfekcyjnie - i bardzo, bardzo gustownie.
Dodam, że trochę krzywdzące są krytyczne opinie od osób, które trudnią się tym fachem bo świadczą trochę o niezdrowej konkurencji - cena, tak jak wspomniała Gazelcia o niczym nie świadczy.
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 16:57   #244
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

gazelciu po pierwsze z tego co wiem tam 55zł to cena za założenie , a nie odnowę paznokci. Po drugie uwierz mi ze niemożliwością jest załozenie paznokci w salonie za taka cene pracując na dobrej jakosci produktach. Ja pracując w domu na produktach SPN za załozenie biore 45zł i zarabiam na tym 20zł, bo 25zł średnio kosztują mnie produkty. Więc proszę nie pisz bzdur ze 55zł za załozenie w salonie to cena normalna, bo tam oprocz produktów potrzebują kasy na opłacenie lokalu, ZUS'u no i muszą z czegos zapłacic stylistkom ktore zatrudniają. Wiec jesli produkty mają wysokiej klasy, to wychodzą na minus, ewentualnie mogą nie wypłacać pensji pracownicom lub nie płacic czynszu, zus'u itd. co jest małoprawdopodobne.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 09:31   #245
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pawełeczku Ty wyrażasz swoją opinię na podstawie tego co wiesz. Ja piszę na podstawie tego co widziałam choćby nawet wczoraj, ponieważ na szybie zakładu jest napisane jasno i wyraźnie "uzupełnianie już za 55 zł", a zakładanie coś powyżej 100 zł... (110 chyba). Poza tym jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby założenie w salonie mogło kosztować poniżej 90 zł, bo jak sam twierdzisz jest to niemożliwe ze względu na różne warunki składające się na cenę, jaką trzeba płacić za lokal.
Nie piszę tego wszystkiego, żeby się z Tobą spierać, bo jak nie wierzysz to zajrzyj do Reala i sam się przekonaj jak wygląda cennik dla tipsów. Piszę, to ponieważ jeśli faktycznie, tak jak mówi fly_away, tipsy tam zakładane są dobrej jakości, to opinie typu Twoja są bardzo krzywdzące dla zakładu, tym bardziej, że opierasz swoje zdanie na nie sprawdzonych informacjach.
Pozdrawiam
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-19, 10:52   #246
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

no mi tez utkwił ten wielki napis na witrynie w pamięci..ale bylem swiecie przekonany ze brzmiał on "Promocja!! TIPSY - 55zł" lub cos w tym stylu...jesli sie myliłem to zwracam honor i przepraszam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 15:49   #247
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez gazelcia Pokaż wiadomość
Poza tym jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby założenie w salonie mogło kosztować poniżej 90 zł, bo jak sam twierdzisz jest to niemożliwe ze względu na różne warunki składające się na cenę, jaką trzeba płacić za lokal.
no właśnie.... założenie żelków w salonie TRENDY na Śniadeckich kosztuje nawet poniżej 80 złotych (może kosztować nawet 60, jeżeli nie robisz sobie stałego frencha)...niestety ja rok temu skusiałam się na tą cenę i bardzo później żałowałam bo okazało się, że kobietka pracuje na La Femme i mi paznokcie po tygodnie wyglądały koszmarnie - żel mi schodził płatami zresztą opisywałam to na forum i okazało się, że nie tylko ja zostałam nabita w butelkę
a wszystko dlatego, że skusiła mnie promocja "załozenie tipsów od 59 złotych"...
nie wiem jak jest tam teraz obecnie, ale do wiosny na bank nadal pracowali na La Femme i koszt załozenia tipsów wynosił min.59 złotych...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 12:52   #248
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

teraz nowy "salon" powstaje w Kielcach..."Klinika pieknych paznokci"...strzeżcie sie dziewczyny!! Byłem tam na rozmowie o prace i na teście umiejętnosci swego czasu. Test polegał na tym ze mialem zrobic odnowe pazurków szefowej. Pomijam fakt ze zanim zrobiłem odnowe to ujrzałem płaskie łopaty bez kształtu i na nich niebieski french od linijki (sama sobie robiła). Troszke mi pomagała na początku przy piłowaniu na przykład podważając zaowietrzony żel na swoich paznokciach nozykiem do skórek i zrywając go (niektore paznokcie zmasakrowała doszczętnie-ale chyba nie miała pojecia co robi). Siedziałem cicho..bo to jej paznokcie były, a nie chcialem sie zbytnio wychylac (w koncu to mogla byc moja przyszla szefowa). Odnowe tą robilem na kosmetykach "diamond nails" i "femi nails" z tego co wiem to te marki nie cieszą sie najlepszym zdaniem wsrod stylistek. Ostatnio zajrzałem do tego salonu i nadal nie ruszyli ze stylizacją paznokci. Prowadza jedynie "szkolenia" (tak!! te szkolenia prowadzi ta sama babka ktora zrywała sobie żel za pomocą kopytka do skorek) i "dystrybucje". Tak czy siak jesli ruszą z przedluzaniem paznokci to absolutnie nie polecam tego salonu!!
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 13:08   #249
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pawełeczek, bez urazy ale mam wrażenie, że istniejesz (bywasz) na tym forum tylko po to, żeby krytykować innych. Może czas założyć osobny wątek, gdzie będziesz mógł wpisywać swoje krytyczne uwagi - oczywiście to moje subiektywne zdanie (opinia) ale mam nadzieję, że podzieli je większość wizażanek z Kielc ... może wpisujmy tu salony, osoby, które uważamy za godne polecenia - niech TO forum będzie inspiracją a nie zbiorowiskiem antyreklam.
Pozdrawiam!

" I jad mu się leje, i z jadu kałuża ..." K. Nosowska, ZOIL.
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 10:27   #250
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

fly_away..mylisz sie i to bardzo. Po prostu przestrzegam dziewczyny...zeby nie zrobiły sobie krzywdy. To chyba dosc normalne zachowanie, a wiekszosc moich uwag jest krytycznych z tego powodu ze Kielce pod wzgledem stylizacji paznokci kuleją i to bardzo. A odnosnie salonow godnych polecenia: RVB na słowackiego, Avangarda na wesołej (kiedys tam przedłuzali pazury a teraz nie wiem), Obydwa salony w bydynku "centrum" przy rondzie.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 12:26   #251
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Tipsy-Kielce???

w awangardzie na wesołej nadal przedłużają paznokcie

ja też dokładnie polecam te salony, które wymienił Paweł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 09:59   #252
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Tipsy-Kielce???

Jeśli jestem w błędzie, to bardzo Cię przepraszam. Cieszę się, że Twoje słowa krytyki mają na celu tylko i wyłącznie dobro Dziewczyn a nie własną reklamę!
Pozdrawiam
fly
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 13:04   #253
modliszka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Tipsy-Kielce???

Witam, ja w Kielcach zajmuje sie pazurami juz (albo tylko) 5 lat i uwazam ze Kielce bardzo sie rozwinely w tym kierunku . Nie zgodze sie z Pawłem ze sa zacofane . Niestety duzo dziewczyn pracuje w domach poniewaz ciezko u nas z praca czy wynajeciem lokalu .
modliszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 15:29   #254
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez modliszka25 Pokaż wiadomość
uwazam ze Kielce bardzo sie rozwinely w tym kierunku . Nie zgodze sie z Pawłem ze sa zacofane
Ja nie mowie ze są zacofane tylko ze kuleją..to po pierwsze. Po drugie osob ktore zrobiły kurs i wykonują paznokcie profesjonalnie jest w kielcach ułamek. Przeważająca wiekszosc to domowe tipsiary bez kursu pracujące na produktach firmy "krzak".

Zapewne Ty modliszko masz juz swoje stałe grono klientek, po 5 latach to nic dziwnego ze jest duzo kobiet ktore maja do Ciebie zaufanie. Ale uwierz mi na slowo ze ja po niecałym roku odkad zrobilem pierwszy kurs nieraz zastanawiam sie czy nie lepiej by było gdybym nie jezdzil na kursy, kupił żele i sprzęt na bazarach od ruskich i nie zawyżał poziomu w kielcach, bo i tak jakies klientki bym sobie tu znalazł. Wrecz mialbym ich wiecej robiac paznokcie za 25zł a nie tak jak teraz za 45-50.

Na miejsce kazdej tipsiary ktora sie nie utrzyma wyrastają 2 nowe. Ja tu nie mowie o tym ze kazda ma miec swoj salon i niewiadomo co w nim. Ale przydałoby sie troszke szacunku dla ludzi ktorzy kochaja ta prace i wykonuja ją najlepiej jak potrafią. W kielcach tego szacunku nie ma.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 16:27   #255
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Tipsy-Kielce???

Pawełeczek z tego co mozna zauważyc, to Ty tylko krytykujesz. Kiedyś wypowiadałeś się na temat "pseudo tipsiarek", które nie umieją robić akrylem. A Ty juz się nauczyłeś?? Bo z tego co pamiętam to zdjęcię, które wrzuciłes nie było za rewelacyjne.
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 22:16   #256
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
Kiedyś wypowiadałeś się na temat "pseudo tipsiarek", które nie umieją robić akrylem. A Ty juz się nauczyłeś??

eee..nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek pisał cos o osobach pracujących akrylem. Ja pracuje tylko i wyłącznie na żelu (jak narazie). A człowiek uczy sie całe życie Po roku praktyki nie da sie robic paznokci IDEALNYCH pod wzgledem technicznym po prostu trzeba nabrac wprawy i sie doszkalać. Ale podstawowych błędów jakie popełnia WIEKSZOSC kieleckich tipsiar (przepiłowana płytka, zalane żelem skóry, brak krzywej C, linii włosa) nie popełniam. Daruj sobie złosliwosci, bo tez pamietam Ciebie jako tą ktora pierwsza zaczeła kąsać widząc na tym forum faceta.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 07:31   #257
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
(...) Wtedy bede mial przewage nad "tipsiarami z Kielc" bo sądze ze kwiatki akrylowe czy ładnie zrobione cieniowanie akrylem to dla nich czarna magia..jesli w ogole o czyms takim słyszały :P
A jednak
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 09:09   #258
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Tipsy-Kielce???

Oczywiście masz rację, ale ja kąsam tylko osoby które mają wielkie mniemanie.
Poza tym zanim napiszesz coś na tym wątku lub gdziekolwiek indziej zastanów się czy nie obrazasz innych wciągając ich do jednego wora.
Acha dla Tojej wiadomości, znam dziewczynę która byla samoukiem i w niecały rok robiła zdecydowanie lepsze pazury od niektórych, które miały kursy pokończone. Poza tym czego ucza na tych kursach??
Żebyś nie miał podstaw do mówienia, ze jestem gołosłowna to wkleje zdjęcie jej akryli i Twoich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00138.JPG (76,9 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pawełeczek i jego wesoła twórczosc.jpg (111,2 KB, 115 załadowań)
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 11:49   #259
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Mysle gandziu ze najwieksze mniemanie o sobie masz tutaj Ty...i sadzisz ze mozesz pluc ludziom w twarz tylko z tego powodu ze "Twoja kolezanka umie lepiej".

Owszem ładne te paznokcie które wkleiłaś..nie zaprzeczam. Niestety Twoja genialna kolezanka ktora po niecałym roku robi takie paznokcie bez ukonczonego jakiegokolwiek kursu to wyjątek od reguły.

I tez zeby nie było ze jestem gołosłowny wklejam fotki z blogow kieleckich tipserek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg raczka35.jpg (13,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc05018.jpg (65,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg raczka24.jpg (30,5 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc04634.jpg (57,0 KB, 101 załadowań)
__________________
Paweł

Edytowane przez Pawełeczek
Czas edycji: 2007-06-27 o 12:24
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 14:53   #260
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Tipsy-Kielce???

Po pierwsze to nie zmieniaj mi nicka - DrGandzia jestem. Pozwolisz, ze si powtórzę zanim napiszesz coś na tym wątku lub gdziekolwiek indziej zastanów się czy nie obrazasz innych wciągając ich do jednego wora. udowodniłam Ci że mozna być "profesjonalistą" nie majac kursów którymi Ty się tak szczycisz.
Niestety wklejając cudze zdjęcia nie działasz na swoją korzyść. Skąd mam mieć pewnośc, że to sa tipsy Kielczanek, a jesli nawet tak jest to czy nie są Twoje zdjęcia. Może w końcu coś swojego wkleisz, pochwalisz się - ja czekam z niecierpliwością.
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:00   #261
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

No wlasnie od początku ta rozmowa sprowadzała sie do jednego...za wszelka cene chcesz mi udowodnic ze praca bez kursu jest ok. Wybacz ale mnie nie przekonalas swoimi bzdurnymi argumentami, poza tym tez nie mam pewnosci czy zdjecie paznokci wykonanych przez Twoja wspaniałą koleżankę to rzeczywiscie jej praca. Dalszą dyskusje z Tobą uważam za zbędną. Przepychanki słowne z osobami na Twoim poziomie przestały mnie bawic juz dawno temu.
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:22   #262
DrGandzia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: zależy kiedy ;)
Wiadomości: 1 022
Dot.: Tipsy-Kielce???

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
No wlasnie od początku ta rozmowa sprowadzała sie do jednego...za wszelka cene chcesz mi udowodnic ze praca bez kursu jest ok.
a kto Ci tak powiedział??Wcztuj się w tekst!!
a Ty przepraszam bardzo nie pracujesz dodatkowo w domu??

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Dalszą dyskusje z Tobą uważam za zbędną. Przepychanki słowne z osobami na Twoim poziomie przestały mnie bawic juz dawno temu
masz rację nie wdaje się dalej z Tobą w dyskusję, bo zaraz zaczniesz mnie oskarżać o to że mam coś do "ludzi o innej orientacji seksualnej".
__________________
DrGandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:32   #263
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

No i tym pieknym akcentem pokazałas na co Cie stac. Mysle ze wiecej pisac nie trzeba. Buźka
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:10   #264
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Tipsy-Kielce???

tak sobie czytam ten nasz kielecki watek i ręce opadają coraz niżej.


Cytat:
Napisane przez DrGandzia Pokaż wiadomość
masz rację nie wdaje się dalej z Tobą w dyskusję, bo zaraz zaczniesz mnie oskarżać o to że mam coś do "ludzi o innej orientacji seksualnej".
DrGandzia tym tekstem mnie powaliłaś. Skąd Ci to w ogole przyszlo do glowy?
Paweł (nie obrazi się zapewne za zmiane nicku ) pisze posty na temat, jedni cos polecają, on pisze ktorych salonow sie wystrzegac. Normalna kolej rzeczy, bardzo przydatna.
Strasznie emocjonalnie podchodzicie do tej rozmowy, najmocniej kieruję swoje słowa do DrGandzi, nie obrazaj się za to ze ktos napisze do Ciebie per Gandzia. Nie ma o co

pozdrawiam
berruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 20:23   #265
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

berruska szkoda klawiatury. Wiesz jak ktos na samym poczatku sie uprzedzi do danej osoby to trzeba byc przygotowanym na to ze kazda okazja bedzie dobra do ataku na tą osobe. Tak było w przypadku moim i gandzi. Jej odpowiedz na pierwszy post jaki napisalem na tym forum brzmiała :

Cytat:
Napisane przez DrGandzia
ostatnią rzeczą jaką bym zrobiła, byłoby zamienienie mojej kosmetyczki na faceta-kosmetyczkę , nie obraź się ale wydaje mi się żeby facet 19-letni miał pojęcie o paznokciach i o wzorkach.
Napisała to wiedzac tylko tyle ze jestem chłopakiem. Nie miała pojecia o tym co robie jak robie i ile czasu juz sie tym zajmuje.

Takze nic dziwnego ze kąsa i bedzie kąsac przy kazdej okazji.

Pozdrawiam
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 21:39   #266
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy-Kielce???

Bardzo proszę Was o spokojne wyrażanie swoich myśli
Szkoda, żeby kolejne osoby na pazurkowym dostały ostrzeżenie lub bana .
Pawełeczka znam z innego forum, jego prace też
Atak BTW to mistrzem i guru pazurkowym jest facet Tom Holcomb (Entity) - to tak dla wątpiących w możliwości mężczyzn
No to dajcie sobie buzi i po sprawie
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 21:54   #267
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: Tipsy-Kielce???

Mona ja juz dałem całusa...

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Buźka

Nie wiem czy był on "na zgode" ale był. Z mojej strony PEACE
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 14:24   #268
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Tipsy-Kielce???

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 10:20   #269
gazelcia
Raczkowanie
 
Avatar gazelcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 165
Dot.: Tipsy-Kielce???

Czy ktoś z Was orientuje się może jak wyglądają tipsy robione w salonie Wiosna na ul. Solnej?? Byłabym wdzięczna za opinie
gazelcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 18:10   #270
kingunia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Mam do was pytanko
Na jakich Ul. w Kielcach znajdują się hurtownie lub sklepy z akcesoriami do pazurków.
Pozdrawiam ciepło pa


Niestety nic ci nie powiem o tym salonie bo nie mam pojęcia pozdrawiam

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-07-09 o 20:38
kingunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-27 00:19:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.