Farbowanie ubrań ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 11:53   #1
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304

Farbowanie ubrań ?


Dziewczyny mam taki elastyczny golfik z ORSAY'a - z bufkami i guziczkami z tyłu (pewnie niektóre z Was kojarzą ). Niestety ale pod pachami zrobiły mi się białe ślady od dezodorantów i cały trochę wyblakł... Z czarnego jest spłowiały czarny

Mam pytanie - czy da się gdzieś kupić farbę do ubrania i odświeżyć w jakiś sposób mój ukochany ciuszek? noszę go już 4 lata, uwielbiam go bo jest i do dżinsów i do spódniczek, nie znalazłam już drugiego takiego

Wy tu jesteście takie pomysłowe dlatego proszę Was o jakieś rady....
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:09   #2
nnunaa
Przyczajenie
 
Avatar nnunaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Farbowanie ubrań ?

Hej ja farbując ubrania kupowałam specjalne farby w sklepie z farbami do ścian . Ale jeśli mieszkasz w większym mieście zajdź do pasmanterii może tam będą coś wiedziały. Farby są sproszkowane w saszetkach. Taką farbą ciuszek "koloruje" się w garnku na gazie, proszek rozpuszcza się w wodzie. Instrukcja w sumie jest na opakowaniu Proponuję kupić ze dwie może 3 saszetki. U mnie cena za sztukę to niecałe 2 zł. I radzę używać do tego garnka przeznaczonego na stracenie, bądź takiego który nie "łapie" koloru na siebie. Pójdź może do sklepu z farbami i zapytaj się o farbki do ubrań. Kto pyta nie błądzi a kolor na prawdę wychodzi mocny .
Pozdrawiam i życzę powodzenia
nnunaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.