Korekta nosa u dr szczyta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 11:59   #1
brukselka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Smile

Korekta nosa u dr szczyta



Szukam chętnej która zamieni się na termin operacji u dr szczyta. Ja mam wyznaczony termin na 22 lutego ale z różnych przyczyn muszę to przełożyć na później. Czy jest chętny by zamienić się terminami??
Pytanie kieruje do osób, które mają wyznaczony termin np.na wakacje albo później. Rozmawiałam z przemiłą panią z recepcji i jest możliwość by wymienić się terminami teraz szukam kogoś komu zależy,by jego operacja odbyła się szybciej.
brukselka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 07:55   #2
amor7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Witaj, jestem jak najbardziej zainteresowana

Byłam u dr. Sczyta na konsultacji jakieś dwa tygodnie temu, zrobił na

mnie super wrażenie, ale niestety termin zabiegu ustalił dopiero na październik przyszłego roku.

Podaje ci mojego maila: xxx może to nam ułatwi korespondencję

Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-26 o 18:54 Powód: adres e-mail
amor7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:03   #3
cyga4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

ja mam na 26 maja
cyga4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 19:27   #4
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Cytat:
Napisane przez amor7 Pokaż wiadomość
Witaj, jestem jak najbardziej zainteresowana

Byłam u dr. Sczyta na konsultacji jakieś dwa tygodnie temu, zrobił na

mnie super wrażenie, ale niestety termin zabiegu ustalił dopiero na październik przyszłego roku.

Podaje ci mojego maila: xxx , może to nam ułatwi korespondencję

Pozdrawiam


Witaj Amor
Czy moglabys podzielic sie z nami dosiwadczeniami pooperacyjnymi?? A Jakie mialyscie wrazenia po samej konsutacji???
Tak wlasciwie to gdzie najlepiej zrobic badania przed operacja?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-26 o 19:00 Powód: e-mail z załacznika
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:24   #5
brukselka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Hej
Czy w takim razie byłabyś chętna się zamienić?
Ja mam termin na 22 lutego i cholernie pokrzyżowały mi się plany, musze ją przełożyć. Jeżeli Tobie by to odpowiadało, byłabym bardzo chętna się zamienić Podaje mojego maila wrazie lepszego kontaktu xxx

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez brukselka3 Pokaż wiadomość
Hej
Czy w takim razie byłabyś chętna się zamienić?
Ja mam termin na 22 lutego i cholernie pokrzyżowały mi się plany, musze ją przełożyć. Jeżeli Tobie by to odpowiadało, byłabym bardzo chętna się zamienić Podaje mojego maila wrazie lepszego kontaktu xxx
Jezeli juz zrobię tą operacjęna pewno podzielę się z wami wrażeniamiNarazie jeszcze badańnie robiłam i teżs ię zastanawiam cogdzie i jak? Jakbyściemiały jakieś informacje na ten temat to piszcie!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-10-26 o 19:01 Powód: e-mail
brukselka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:04   #6
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Cytat:
Napisane przez brukselka3 Pokaż wiadomość
Jezeli juz zrobię tą operacjęna pewno podzielę się z wami wrażeniamiNarazie jeszcze badańnie robiłam i teżs ię zastanawiam cogdzie i jak? Jakbyściemiały jakieś informacje na ten temat to piszcie!
Hej..ja jestem w trakcie szukania klinik prywatnych..zalezy mi na szybkich wynikach. W jakim miescie chcesz robic badania??

Ja znalazlam klinike LIM ma oddzialy w kilku miastach,jak cos jeszcze znajde to dam znac.Jest mnostwo prywatnych klinik..od koloru do wyboru
Badania ktore nalezy zrobic to m.in. morfologia, poziom cukru, EKG i zdjęcie rentgenowskie.
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:40   #7
ciasteczko36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Cytat:
Napisane przez TeQ88 Pokaż wiadomość
Hej..ja jestem w trakcie szukania klinik prywatnych..zalezy mi na szybkich wynikach. W jakim miescie chcesz robic badania??

Ja znalazlam klinike LIM ma oddzialy w kilku miastach,jak cos jeszcze znajde to dam znac.Jest mnostwo prywatnych klinik..od koloru do wyboru
Badania ktore nalezy zrobic to m.in. morfologia, poziom cukru, EKG i zdjęcie rentgenowskie.
szukaj bliżej miejsca zamieszkania zawsze masz lekarza pod ręka , a czy sie uda czy nie to tez kwestia twojej anatomi poczytaj o nieudanych operacjach i specjaliści błedy czynia , ważna jest psychika czy faktycznie nos wymaga korekty jak niewielkiej poprawy to na pocz efekty sa gorsze i laski amrudza i narzekaja jak jest duża wada zmaina jest wiodczna na + od razu podejdź zdrwowo do tego naprawde to trudna operacja bezbolesna ale efekt jest długotrwały ja jestem równo rok po 9 stycznia 2009 maiąłm pełna poczwórną osceotomie pozdr
__________________
ciasteczko36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 21:44   #8
TeQ88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
GG do TeQ88
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Powiem szczerze ze mnie wystraszylas..heh..z lekarzem to jest problem bo nie mieszkam juz w Polsce..a tu lekarze nie maja zielonego pojecia o niczym..
Co do operacji to musze powiedziec ze nadaje sie do tego idealnie..mam drobna twarz a duzy i garbaty nos..krzywa przegrode nosowa,juz nie wspomne o profilu( jak sie usmiecham nos robi sie jeszcze dluzszy) Zobaczymy co doktor mi powie.

Jak ty sie czujesz po operacji? Zadowolona? Mialas jakies komplikacje?
TeQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 11:57   #9
anka0302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

Cytat:
Napisane przez brukselka3 Pokaż wiadomość

Szukam chętnej która zamieni się na termin operacji u dr szczyta. Ja mam wyznaczony termin na 22 lutego ale z różnych przyczyn muszę to przełożyć na później. Czy jest chętny by zamienić się terminami??
Pytanie kieruje do osób, które mają wyznaczony termin np.na wakacje albo później. Rozmawiałam z przemiłą panią z recepcji i jest możliwość by wymienić się terminami teraz szukam kogoś komu zależy,by jego operacja odbyła się szybciej.
Ja mam operacje korekty nosa na 16 sierpnia i chetnie sie zamienie na wczesniejszy termin. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-25 o 21:58 Powód: Adres e-mail.
anka0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 18:31   #10
klara005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Korekta nosa u dr szczyta

ja jestem ciekawa jak długo goi sie nos po operacji,chciałam kiedys zmniejszyć mój.
klara005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.