Piękne mimo wad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 21:20   #1
altoratos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4

Piękne mimo wad


Jest to mój pierwszy post na tym forum...Szukałam wcześniej jakichś wątków, w których mogłabym się wypowiedzieć jako ktoś nowy, ale natrafiłam na taki pt chirurgia plastyczna.
I tak przyszło mi do głowy napisać... Jasne, że żadna osoba nie jest idealna... Ale co skłania ludzi do wydawania pieniędzy, które równie dobrze mogliby przeznaczyć na coś o wiele bardziej pożytecznego, na operacje plastyczne? Zapewne chcemy się wzorować na celebrities, bo patrząc na nich widzimy piękno i tylko piękno,a nawet ich zdjęcia w codziennych sytuacjach nie zdołają nas przekonać o ich licznych mankamentach. I w związku z tym moje zapytanie brzmi... Czy znacie i czy mogłybyście podać przykłady osób, które mimo licznych ubytków uważamy za piękne?
altoratos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 00:04   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Piękne mimo wad

Cytat:
Napisane przez altoratos Pokaż wiadomość
Jest to mój pierwszy post na tym forum...Szukałam wcześniej jakichś wątków, w których mogłabym się wypowiedzieć jako ktoś nowy, ale natrafiłam na taki pt chirurgia plastyczna.
I tak przyszło mi do głowy napisać... Jasne, że żadna osoba nie jest idealna... Ale co skłania ludzi do wydawania pieniędzy, które równie dobrze mogliby przeznaczyć na coś o wiele bardziej pożytecznego, na operacje plastyczne? Zapewne chcemy się wzorować na celebrities, bo patrząc na nich widzimy piękno i tylko piękno,a nawet ich zdjęcia w codziennych sytuacjach nie zdołają nas przekonać o ich licznych mankamentach. I w związku z tym moje zapytanie brzmi... Czy znacie i czy mogłybyście podać przykłady osób, które mimo licznych ubytków uważamy za piękne?

Powiększyłam piersi - dla siebie i do głowy mi nie przyszło, aby wzorować się na celebrytach

A piękno - rzecz gustu. Ale chyba dobrym przykładem jest Uma Thurman...

Edytowane przez listopadowa80
Czas edycji: 2009-12-31 o 00:19
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 14:41   #3
aldi090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 459
GG do aldi090
Dot.: Piękne mimo wad

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość

Powiększyłam piersi - dla siebie i do głowy mi nie przyszło, aby wzorować się na celebrytach

A piękno - rzecz gustu. Ale chyba dobrym przykładem jest Uma Thurman...
a ja uważam, że Barbara Streisand
__________________
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
na pewno Broma...
aldi090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.