Za późno na studia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-21, 13:29   #1
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180

Za późno na studia?


W lipcu skończę 25 lat. Z wykształcenia jestem Technikiem Administracji. Po maturze nie poszłam na studia, czego żałuję. Po studium mam nadal średnie wykształcenie, a chciałabym osiągnąć chociaż poziom licencjata. Od października miałam zamiar iść na studia, jednak mama mi odradza, twierdząc, że teraz to ja powinnam się skupić na założeniu rodziny, urodzeniu dziecka, a nie studiowaniu, na to miałam czas 5 lat temu.

Jak myślicie? Powinnam dać sobie "siana"?
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:35   #2
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Za późno na studia?

moim zdaniem nie jest za późno, sama powinnas zadecydowac czy wolalabys teraz studiowac czy zostac mama.
moj tato w wieku 43lat zaczal studia (fil ang+rosyjski), co prawda to jego 2 studia (pierwsze skonczyl w wieku 24lat)
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:37   #3
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Za późno na studia?

Nigdy nie jest za poźno!Jak masz chęci to idź i nie słuchaj mamy!
Ja mam u siebie osoby w wieku 50lat! I naprawdę jest takich osób mnóstwo i całkiem dobrze sobie radzą

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2010-01-21 o 13:38
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:37   #4
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Za późno na studia?

Ja myślę, że to Twoja sprawa czy pojdziesz teraz na studia, czy założysz rodzinę. A tak na prawdę, skoro masz wykształcenie to podejrzewam, że także i pracę, więc studia i założenie rodziny wcale się ze sobą kłócić nie muszą. Poza tym, licencjat trwa tylko 3 lata. Ile to jest kobiet które zakładają rodzinę dopiero po 30?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:39   #5
zoopa
Raczkowanie
 
Avatar zoopa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa/Szczecin
Wiadomości: 59
Dot.: Za późno na studia?

Jeśli pójdziesz na studia zaoczne to pod koniec studiów możesz spokojnie zdecydować się na dziecko. Jeśli zrobisz to w odwrotnej kolejności to wątpie czy w przeciągu kolejnych 5 lat zdecydujesz się na studiowanie, a im później tym gorsza motywacja. Oczywiście na naukę nie jest nigdy za poźno aczkolwiek na Twoim miejscu nie wahałabym się ani chwili i zaczęła studia w tym roku. Pamiętaj, że to Twoje życie i nikt nie przeżyje go za Ciebie, więc decyzje podejmij sama i nie sugeruj się wiekiem, jesteś jeszcze bardzo młoda, na wszystko jest odpowiedni czas.
Powodzenia.
zoopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:49   #6
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Za późno na studia?

nigdy nie jest za pozno
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:53   #7
Malwiana
Zadomowienie
 
Avatar Malwiana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 170
Dot.: Za późno na studia?

zartujesz? ludzie po 40 czesto studiuja
__________________
12.01.2009 - GÓRA


Malwiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 13:55   #8
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez zoopa Pokaż wiadomość
Jeśli pójdziesz na studia zaoczne to pod koniec studiów możesz spokojnie zdecydować się na dziecko. Jeśli zrobisz to w odwrotnej kolejności to wątpie czy w przeciągu kolejnych 5 lat zdecydujesz się na studiowanie, a im później tym gorsza motywacja. Oczywiście na naukę nie jest nigdy za poźno aczkolwiek na Twoim miejscu nie wahałabym się ani chwili i zaczęła studia w tym roku. Pamiętaj, że to Twoje życie i nikt nie przeżyje go za Ciebie, więc decyzje podejmij sama i nie sugeruj się wiekiem, jesteś jeszcze bardzo młoda, na wszystko jest odpowiedni czas.
Powodzenia.
zgadzam się jeśli teraz założysz rodzine,póxniej będzie Ci ciężko się zabrać do podjęcia studiów. bedą nowe obowiązki, nowe problemy.
na naukę nigdy nie jest za późno ! u siebie na studiach w grupie mam kobiety w wieku 40 lat
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:55   #9
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Za późno na studia?

moja kolezanka w Twoim wieku zaczęła w tym roku drugie studia, dziennie. nie w charakterze przedłużenia sobie beztroskiej młodości i niechęci do wydoroślenia, ale z pasji (pierwszy kierunek skończyła z rozsądku)
jeśli czujesz, ze tego potrzebujesz, to czemu nie? powodzenia i podjęcia dobrej decyzji
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 13:56   #10
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Za późno na studia?

Oczywiście ,że nie jest ... Dziecko równie dobrze możesz mieć po 30 ..
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:14   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Za późno na studia?

nie jest za późno ! jezeli czujesz że potrzebujesz się rozwijać to studiuj i nie oglądaj sie na mamę

a co do jej argumentu - w twoim wieku, podejrzewam, że pewnie pracujesz, jakieś pieniadzę może oszczędności masz - w takie sytuacji moza i rodzine mieć i studiować i jeszcze czas na pracę znaleźć.. to nie jest żadna przeszkoda ani żaden argument.
Ważne żebyś Ty był szczęśliwa.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 14:21   #12
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Za późno na studia?

25 lat i za pozno? U mnie na uczelni jest mnóstwo osob mniej wiecej w tym wieku, ktorzy dopiero co zaczeli. I to studia dzienne. Niektorzy maja juz rodziny a niektorzy jeszcze nie.

Na naukę nigdy nie jest za pozno. Doskonałym przykładem jest Uniwersytet Trzeciego Wieku.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:29   #13
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
25 lat i za pozno? U mnie na uczelni jest mnóstwo osob mniej wiecej w tym wieku, ktorzy dopiero co zaczeli. I to studia dzienne. Niektorzy maja juz rodziny a niektorzy jeszcze nie.

Na naukę nigdy nie jest za pozno. Doskonałym przykładem jest Uniwersytet Trzeciego Wieku.
Dokładnie. Moja babcia (kolo 70lat) chodzi na niektore zajęcia i jest zachwycona )
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 14:42   #14
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Za późno na studia?

Na dzieci masz jeszcze czas. Jak będziesz chciała to i ze studiami pogodzisz życie rodzinne. Moja kuzynka przed maturą zaszła w ciążę a studia i tak skończyła.
Sama mam 28 lat, nie mam jeszcze dzieci i uważam ,że nadal mam na nie czas. 25 lat to młody wiek i jeszcze wiele można w życiu zmieniać. A matkę też mam taką, która chciała mi mówić jak mam żyć i nie było mi z tym dobrze. I jestem szczęśliwa odkąd puszczam jej uwagi mimo uszu i żyję tak , jak chcę.
__________________
Odwyk kosmetyczny:
http://spreadsheets.google.com/ccc?k...BWUJOVEE&hl=en
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:03   #15
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Za późno na studia?

Na naukę NIGDY nie jest za późno.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:04   #16
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
W lipcu skończę 25 lat. Z wykształcenia jestem Technikiem Administracji. Po maturze nie poszłam na studia, czego żałuję. Po studium mam nadal średnie wykształcenie, a chciałabym osiągnąć chociaż poziom licencjata. Od października miałam zamiar iść na studia, jednak mama mi odradza, twierdząc, że teraz to ja powinnam się skupić na założeniu rodziny, urodzeniu dziecka, a nie studiowaniu, na to miałam czas 5 lat temu.

Jak myślicie? Powinnam dać sobie "siana"?
Studiowanie nie przeszkadza w zakładaniu rodziny, posiadaniu dzieci itd. Jeśli chcesz iść na studia zaoczne to ja nie widzę żadnego problemu. Ja tam broniłam się po ślubie a teraz jestem na kolejnych studiach i nie widzę w tym niczego dziwnego - no i jestem od ciebie starsza parę lat. Twoja mama wyskoczyła z jakimś przestarzałym poglądem. Całe życie przed tobą - co się masz poniewierać w byle jakiej pracy bo ze średnim wykształceniem nie nawojujesz. Idź na zaoczne i kombinuj
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:18   #17
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Za późno na studia?

Ja skończyłam 30 lat a studiuję Wraz ze mną osoby między 40 a 50 rokiem życia. I to nie są wyjątki, a raczej norma
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:41   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
25 lat i za pozno? U mnie na uczelni jest mnóstwo osob mniej wiecej w tym wieku, ktorzy dopiero co zaczeli. I to studia dzienne. Niektorzy maja juz rodziny a niektorzy jeszcze nie.

Na naukę nigdy nie jest za pozno. Doskonałym przykładem jest Uniwersytet Trzeciego Wieku.
ja sama na uczelni często mijam właśnie osoby uczęszcząjące na te zajęcia i aż miło sie patrzy na te grupy więcej z nich radości z uczenia się niż w tych namłodszych studentach jakby nie było
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:44   #19
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Za późno na studia?

U mnie w jednej z grup na I roku licencjatu jest pan w wieku 40+ i jest jednym z lepszych studentów.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 15:55   #20
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Za późno na studia?

nie, nie jest za pozno. nigdy nie jest za pozno na nauke. u mnie na roku jest dziewczyna, ktora zaczela drugie studia w wieku 29 lat. w zawodzie nie pracuje, tylko studiuje
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:15   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Za późno na studia?

zależy, jakie masz parcie na rodzinę, Ty, nie Twoja mama. Studia skonczyc zdązysz, urodzic dziecko też, pytanie wyłącznie do Ciebie, co sama chcesz najpierw. Bo przy dziecku jest robota i jesli pracujesz czy będziesz pracującą mamą, do tego z zaocznymi na głowie (początki), no i dzidziusiem na rekach, to nie licz, że nie będziesz padać ze zmęczenia, ktoś drugi będzie musiał Ci ostro pomagać przy tym dziecku. Bo nawet jeśli masz czy będziesz mieć jakies fajne godziny pracy, typu od tej 4 czy 5 jestes już sobie wolna jak ta sikorka;-), to studiując 'wypadałoby' przeznaczyc też czas na naukę, a tym samym odebrać go maluchowi. Więc zastanów się, co sama wolisz teraz, dziecko czy trochę luzu i pójście na studia a dziecko np. za rok (zebyś chociaż weszla w system ), 2 czy 3...

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-01-21 o 16:19
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:31   #22
SCARLETT09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 118
Dot.: Za późno na studia?

Co Ty dziewczyno opowiadasz, jakie za późno.
Ja zaczęłam studia zaoczne gdy miałam 33 lata, rodzinę, troje dzieci, marudnego męża i jeszcze szurniętego psa na dodatek.
Właśnie kończę uzupełniające magisterskie. W trakcie studiów cztery dziewczyny urodziły, żadna nie zrezygnowała.
Jak się chce to nie ma siły żeby się nie dało.
SCARLETT09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:53   #23
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Za późno na studia?

zadne za pozno. Ja mam 28 lat i ide na studium 2letnie. Moja siostra ma 30stke i konczy drugi kierunek. Idz smialo a mama powinna sie cieszyc z ambitnej córy.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:17   #24
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Za późno na studia?

jak przeczytałam opis myslalam ze masz conajmniej 40 lat atym czasem nie ma sie nad czym zastanawiac tylko składac papiery
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:37   #25
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
W lipcu skończę 25 lat. Z wykształcenia jestem Technikiem Administracji. Po maturze nie poszłam na studia, czego żałuję. Po studium mam nadal średnie wykształcenie, a chciałabym osiągnąć chociaż poziom licencjata. Od października miałam zamiar iść na studia, jednak mama mi odradza, twierdząc, że teraz to ja powinnam się skupić na założeniu rodziny, urodzeniu dziecka, a nie studiowaniu, na to miałam czas 5 lat temu.

Jak myślicie? Powinnam dać sobie "siana"?
Idź na studia i nie słuchaj się innych! 25 to wcale nie jest późno Zapewniam Cię, że na np studiach zaocznych będą studenci starsi od Ciebie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:45   #26
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez SCARLETT09 Pokaż wiadomość
Co Ty dziewczyno opowiadasz, jakie za późno.
Ja zaczęłam studia zaoczne gdy miałam 33 lata, rodzinę, troje dzieci, marudnego męża i jeszcze szurniętego psa na dodatek.
Właśnie kończę uzupełniające magisterskie. W trakcie studiów cztery dziewczyny urodziły, żadna nie zrezygnowała.
Jak się chce to nie ma siły żeby się nie dało.
Moja mamuśka bardzo podobnie mnie urodzila gdy miala 32, bylam trzecim dzieckiem, troszkę mnie tam poniańczyla i po jakiś 2 latach siuuuu na studia. Miała pójść jakies 3 lata wczesniej no ale ja przytrafilam ale to jej nie przeszkodzilo zeby jeszcze raz podjąć studia I teraz sobie szczęsliwie pracuje w zawodzie
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2010-01-21 o 17:48
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:25   #27
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Za późno na studia?

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
W lipcu skończę 25 lat. Z wykształcenia jestem Technikiem Administracji. Po maturze nie poszłam na studia, czego żałuję. Po studium mam nadal średnie wykształcenie, a chciałabym osiągnąć chociaż poziom licencjata. Od października miałam zamiar iść na studia, jednak mama mi odradza, twierdząc, że teraz to ja powinnam się skupić na założeniu rodziny, urodzeniu dziecka, a nie studiowaniu, na to miałam czas 5 lat temu.

Jak myślicie? Powinnam dać sobie "siana"?
Jedno drugiego nie wyklucza, aczkolwiek sugerowalabym raczej zaoczne a nie dzienne
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:05   #28
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Za późno na studia?

jeśli masz chęci i zapał to idź koniecznie! Kupa życia przed Tobą- co to za gadanie,że swój czas już miałaś
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:15   #29
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Za późno na studia?

Ja mam 27 lat i od października ruszam tym razem za swoją pasją... Szkoda, że pasjonują mnie rzeczy z których nie będzie kasy... ale i tak jestem tym zakręcona

Jeśli marzysz o studiach, żałujesz, że nie poszłaś na nie wcześniej, to śmigaj bez zastanowienia! Przecież to Twoje życie a nie Twojej mamy
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:41   #30
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Za późno na studia?

Nie jest za pozno!
U mnie w grupie ( w studium) sa panie po 40stce.. niektore maja dzieci w moim wieku i dobrze sobie radza
Jesli jest chec(a nie raz finanse) to czemu nie
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.